ZKOUŠKY A SOUTĚŽE  2010 / TRIAL RESULTS 2010

Úspěchy 2010


Peterson von den braunen Erdhunden - Vítěz Evropského poháru FCI 2010, CACT, CACIT


Vítěz Klubových Farbiarských skúšok ďuričov jazvečíkov - BEN Monymir - CACT
 

 
vítěz MSBL - Arzin z Přáslavic, CACIT, CACT SK


EMAN Kinetik - nejlepší český pes na MSBLJ, CACIT                                           BRIT JDM - vítěz MSBLJ, CACT SK, CACIT


Vítěz Mem. R. Kristla - HRON od Velselského zámku, CACT, CACIT

 

   
Speciální barvářská zkouška - Vítěz SBZ BEN Monymir, CACT, CACIT, druhý HRON od Veselského zámku - r. CACT, r. CACIT


 

Memoriál Rudolfa Kristla 2010 - CACIT

Fotogalerie:
http://amery.rajce.idnes.cz/Memorial_R._Kristla_Pomezi_20._-_22._8._2010/
http://grandamity.rajce.idnes.cz/2010-08mrk/

Pořadí Jméno psa Vůdce Plemeno číslo losu ČLP Discipliny   Zhodnocení práce
Norování - rychlost Nos Hlasitost Poslušnost Chování po výstřelu Vodění na řemeni Slídění Stopa živé zvěře Dohledávka pernaté zvěře Dohledávka srstnaté zvěře na dálku na poli Přinášení kachny z hluboké vody Následování Práce na pobarvené stopě Odložení Nahánění Chování u střelené zvěře Počet bodů Cena Poznámky
s přinášením bez přinášení s přinášením bez přinášení na řemeni volně
1. Hron od Veselského zámku Zubatý Richard DRS 7 74817 4 4 4 4 4 4 4 4 4   4   4 4 4+2   4 4 2+4   420 I. CACIT, CACT, Všestranný vítěz 2010, nejlepší práce na poli
2. Caramelo ze Zelené Mýtiny Sluka Václav HLS 5 74356/08 4 4 4 4 4 4 4 4   4   4 3 4 3   4 2 3   352 I. r. CACIT, CACT
3. Eddy z Revíru Zálesí Fryš Ladislav HLS 11 67046/05 3 4 4 4 4 4 4 4   4   4 2 4 3+2   4 4 4   352 I. r. CACT, nejlepší práce v lese, hlasitý na stopě při nahánění
4. Dago z Misné Kozlík Ladislav DLS 4 66632/05 3 3 4 4 4 3 3 4 3   4   2 3 2   4 3 4   343 II.  
5. Jim Hero z Rechte Bábík František DRS 9 76053 4 3 4 4 4 4 4 4   3   4 2 4 2   4 1 4   323 II.  
6. Kony z Rechte Farníková Martina DRS 8 77172 4 3 3 2 4 3 3 4   3   3 1 4 2 4   2 4+5   286 II. nejlepší práce na noře
7. Eyra od Lady Erica Jirgala David HLS 2 76458/10 4 4 4 3 4 1 4 4   3   4 1 4 3   4 2 4+5   339 III.  
8. Benito Horalka Pešek Radomír DRS 6 74683 3 4 4 4 4 3 3 4   4   3 2 3 2   4 4 1   308 III.  
9. Éclair Grand Amity Přibáňová Michaela DRS 12 73508/08 3 3 4 4 4 4 3 4   3   2 1 4 1 4   4 1+3   276 III. hlasitá na stopě při nahánění
N Merlin Fino Bohemia Ryšavá Pavla HLS 1 73240 4 4 3 4 4 3 4 3   4   4 3 4 4 4   0 4   327   neobstál
N Arzin z Přáslavic Jagelka Josef DRS 3 65270 4 3 3 2 3 0 2 3   4   3 0 1 4 4   4 3+5   245   neobstál
N Bibi z Bezděkovského vrchu Steidlová Martina DLS 10 64005/04 3 3 3 4 4 3 4 3   2   4 0 4 2 4   0 0   242   neobstál

 

Speciální barvářská soutěž Ratíškovice

Fotogalerie zde: http://grandamity.rajce.idnes.cz/2010-06-20sbz/

1. místo - BEN Monymir, vůdce František Bábík, CACT. r. CACIT

2. místo HRON od Veselského zámku, vůdce Richard Zubatý, res. CACT, res. CACIT

 

Pohár Českého Lesa v dosledech – 5. a 6.6. 2010

 

BZH

 

BZ

 

 

 

jméno psa / vůdce

plemeno

vodění na řemeni

odložení

práce na nepobarvené stopě

chování u kusu

poslušnost

cena a body

vodění

odložení

barva

následování

nahánění

cena  abody

Pořadí

 

Donn Lovecké srdce /
M. Kulhánek

BRT

4

4

4

4+2

4

I.c. (246)

4

4

4

4

4

I.c. (120)

1

CACT, r. CACT
nejl. stopa

Eddy z Revíru Zálesí /
V. Fryš

JHLS

4

4

3

4

4

I.c. (214)

4

4

4+2

4

4

I.c. (122)

2

CACT
nejl. barva

Cita Merom /
Z. Bočan

JGT

4

4

4

4

4

I.c. (244)

4

4

4

2

4

II.c. (106)

3

 

Carry vom Winterhorn /
 J. Eisenkold

FXT

4

4

3 (oz.)

4

4

I.c. (244)

4

4

2

4

4

II.c. (100)

4

r. CACT

Endy z Želečských lesů / Ing.P. Houska

JDRS

4

2

4

4+2

4

II.c.(222)

4

4

4

3

4

I.c. (113)

5

 

AMBRA z Tachovského ráje / Z. Lorencová

LR

4

1

2

4

4

III.c. (160)

4

4

2

4

4

II.c. (100)

6

 

Edy z Ráje Sidy /
 M. Svoboda

NK

4

4

2

3

4

II.c. (174)

4

1

2

4

4

III.c. (80)

7

 

Eis z Radechovky /
Ing. J. Kalafut

WSS

4

4

1

4+5

4

III.c. (159)

4

4

2

3

4

II.c. (93)

8

 

Albert Javorenský výr /
I. Pečimúth

JDRS

4

4

1

4+5

4

III.c. (159)

4

4

1

3

4

III.c. (83)

9

 

Alex Javorenský výr /
P. Bahenský

JDRS

3

4

2

0

4

- (141)

4

3

2

4

4

II.c. (96)

10

 

Urex Steinbach Terry /
L. Henr

FXT

-

-

-

0

-

-

4

4

4

4

4

I.c. (120)

11