ZKOUŠKY A SOUTĚŽE  2009 / TRIAL RESULTS 2009

Nejlepší drsňáci Memoriálu R. Kristla - 2. místo CUP od Petrboka - II.c., 2. místo CIP z Vědomic - III.c., 3. místo
                                                             

 

Nejlepším drsňákem českého chovu na MSBL se stal GOLD z Rechte, který získal titul CACIT a skončil celkově na 8. místě§

 

                
MSBLJ - Vítěz EMIL zo Šraneckých borín , CACT, CACIT a druhý, nejlepší z ČR - GIN z Ratíškovských vinohardů - r. CACT. CACIT

                   
Vítěz spec. barvářské soutěže - SAMBOR z Heřmanova domu   Vítěz Klubové barvářské soutěže - BEN Monymir

 

Memoriál Rudolfa Kristla 2009 - CACIT

Fotogalerie:
http://amery.rajce.idnes.cz/Memorial_Rudolfa_Kristla_-_Horni_Bela_-_21._-_23._08._2009/

http://zezelenemytiny.rajce.idnes.cz/MRK-21-23.8.2009/
http://z-ratiskovskych-vinohradu.rajce.idnes.cz/XV._rocnik_memorialu_Rudolfa_Kristla/

http://grandamity.rajce.idnes.cz/09mrk/
 

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=RG5-KOsGYJ4  (Gin z Ratíškovských vinohradů aportuje pernatou)
http://www.youtube.com/user/GrandAmity#play/all/uploads-all/1/-iap9VyFaGY  (Artuš z Brdlen přináší zajíce z vlečky)

plemeno pořadové číslo  
Memoriál Rudolfa Kristla 2009 XV.ročník - Horní Bělá   
Konečné pořadí Počet bodů Cena 1. Norování - rychlost 2.Chování u střelené černé zvěře 3.Nos 4.Hlasitost 5.Poslušnost 6.Chování po výstřelu 7.Vodění na řemeni 8.Slídění 9.Stopa živé zvěře 10.a) Dohledávka pernaté s přinášením 10.b.)Dohledávka pernaté bez přinášení 11.a) Dohledávka srstnaté s přinášením 11.b) Dohledávka srstnaté bez přinášení 12. Přinášení kachny z hluboké vody 13. Následování 14. Práce na pobarvené stopě 15.a)Odložení na řemeni 15.b) Odložení volně 16.Nahánění
pes vůdce
JTDl. 1. ZAMBI-MA Z DEBRY Lucie Tolarová 1. 341 I. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 - 4 - 4 1 4 3 4 - 4
JSDr. 5. Cup od Petrboka Ivan Petrbok 2. 394 II. 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 - 4 - 4 4 2 - 4 4
JSDr. 3. Cip z Vědomic František Chvála 3. 387 III. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 - 4 - 3 4 1 - 4 4
JSDl. 4. Dago z Misné Ladislav Kozlík 4. 375 III. 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 - 3 - 4 3 1 - 4 4
JSDr. 8. Gin z Ratíškovických Vinohradů Miroslav Küchler 5. 373 III. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 - 3 - 3 4 1 - 4 4
JSDr. 7. Car z Peklova Mlýna Karel Staněk 6. 366 III. 4 4 4 3 3 4 4 3 4 4 - 4 - 3 4 1 - 4 4
JSDr. 2. Erra z Vědomic Milan Kutil 7. 359 III. 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 - 4 - 1 4 1 - 4 4
JSDr. 15. Netty z Heřmanova domu Josef Heřman 8. 349 III. 3 4 3 2 4 4 4 4 3 4 - 4 - 4 4 1 - 4 4
JSDl. 12. Dick z Kamenné Svatby Roman Kořenovský 9. 340 III. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 - - 4 2 2 1 - 4 4
JSDr. 6. Artuš z Brdlen Magdalena Štěpánková 10. 339 III. 4 4 3 3 4 4 4 3 3 3 - 3 - 3 4 1 - 4 4
JSHl. 9. Caramelo ze Zelené mýtiny Václav Sluka 11. 336 III. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 - 2 - 4 2 4 1 - 4 4
JTDl. 16. Fanky Scrofa Libor Chalupský 12. 285 III. 3 4 4 3 3 4 3 3 4 - 3 - 4 1 2 1 - 4 4
JSDr. 11. Sabo z Kozíčku Petr Cink 13. 352 - 3 4 4 4 0 4 4 4 4 2 - 3 - 3 4 1 - 4 4
JSHl. 17. Orry z Poschingeru Josef Urbánek 14. 332 - 4 3 4 4 4 4 4 4 4 - 4 - 4 3 4 0 - 4 4
JSHl. 13. Eddy z Revíru Zálesí Ladislav Fryš 15. 327 - 3 4 4 4 4 4 4 1 4 1 - 0 - 3 4 2 - 4 4
JSHl. 14. Dantes of Lady Erica Rita Hermane (Hungary) 16. 235 - 1 1 4 1 3 4 2 1 4 - 4 - 4 3 2 2 - 3 4
JTDl. 10. Drak Scrofa Vladimír Prchal 17. 225 - 4 1 3 3 4 4 3 4 1 - 2 - 3 - 0 0 - 4 4
                                    zpracoval: Tomáš Říha

 

Speciální barvářské zkoušky bez doprovodu rozhodčího - CACIT

Fotogalerie zde

Pes:

SAMBOR z Heřmanova domu

BEN Monymir

GIN z Ratíškovských vinohradů

SCARLET z Debry

Vůdce

Kovařík Pavel

Bábík František

Mgr. Küchler Miroslav

Sluka Václav

Výsledek

I.c. (196), CACT, CACIT

III.c. (204)

neobstál

neobstál

Disciplína

 

 

 

 

1. Nahánění

4

4

2

2

2. Hlasitost

3

4

1

2

3. Chování po výstřelu

4

4

4

4

5. Vodění na řemeni

4

4

4

4

6. Následování

4

4

4

4

7. Nalezení nástřelu

-

4

3

2

8. Práce na pobarvené stopě min. 18 hodin staré

 

 

 

 

a) vodič

4

1

0

0

b) oznamovač

 

 

 

 

c) hlasič

 

 

 

 

d) hlasitý oznamovač

 

 

 

 

9.Počet nalezených 

   úlomků

4

5

2

0

10. Odložení

4

4

4

4

 

 

 

Pohár Českého lesa v dosledech - 6. 6. 2009 - 07. 06. 2009 Rozvadov

                           fotogalerie zde

Los č. Pes, vůdce Plemeno     Barvářské zkoušky   CELKOVĚ POŘADÍ
    3 4 5   1 2 3 4 5  
    Dosled  černé zvěře na uměle založené nepobarvené šlapané stopě Vyhledávání a chování u střelené zvěře(+ body za hlášení u kusu) Poslušnost Body Cena Titul Vodění na řemeni Odložení Práce na pobarvené stopě nejméně 12 hodin staré Následování Nahánění Body Cena Titul
b b a
volně volně na řemeni
11. SAMBOR z Heřmanova domu      Kovařík Pavel JDRS  -/4  -/4 4 4+2 4 244 I.  r. CACT, Nejlepší stopa 4 4 4 4 4 120 I. CACT 1.
2. FIDO z Hlubocké hájovny                     Vaníček Bohuslav JDRS  -/4  -/4 4 4+3 4 247 I. CACT 4 4 4 4 4 120 I. Nejlepší barva 2.
3. XARA Andělský Hrad              Pečimúthová Ivana JDRS  -/4  -/4 3 2 2 147 II.   4 4 3 4 4 110 I.   7.

Výsledky i fotogalerie - HANA SPALOVÁ

 

Klubová barvářská soutěž - Chotěvice, OMS Trutnov, 29.-30.5.


3 nejlepší                                                       BEN Monymir                                           ELKA z Rozvadovské hájenky

 

fotogalerie zde

Jméno, pohlaví plemeno psa

Zápis- Člp

Majitel, vůdce

Počet bodů

Klasifikace

Poznámka

Ben Monymir

P

jezevčík standard drsnosrstý

71848/07

František Bábík

Ratíškovice

156

I.

CACT

Elka z Rozvadovské Hájenky

F

jezevčík standard drsnosrstý

74627/08

Jaroslav Horský

Vrchlabí

149

I.

r. CACT

Sambor z Heřmanova Domu

P

jezevčík standard drsnosrstý

74078/08

Pavel Kovařík

 

141

I.

 

Cip z Vědomic

p

jezevčík standard drsnosrstý

67969/06

František Chvála

 

136

I.

 

Fido z Hlubocké hájovny

P

jezevčík standard drsnosrstý

72587

Bohuslav Vaníček

Krucemburk 413

122

II.

Stopa 2

Ich. Cora ze Zábřežské Olšiny

F

jezevčík standard hladkosrstý 

63619/04

Sluka Václav

Johanová Denisa

122

II

Stopa 2

Tereza z Heřmanova Domu

F

jezevčík standard drsnosrstý

74885/08

Josef Heřman

Dobrovíz

116

II

Stopa 2

Výsledky: Ing. Kamil ŠEBEK