Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2017

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2017

 

Dat. Chovatelská stanice Otec Matka Chovatel psů fen
30.12. OD HRADU HUS VALMONT of Happytails 1988RO GREYA Grand Amity Hodina F., Horní Záblatí 3 3
14.12. Z DOUBÍ EDY z Arboreta JIMMA od Vévody Huberta Kudláček J., Dobronice 4 1
12.12. Z BULÍNA ZEPI z Rydlewa VALKYRIA of Happytails Rosendorf P., Praha 9 3 2
30.11. OD KNĚŽICKÉHO ZÁMKU CHÁN z Husína Junior OLINA z Čerchovky Kopačka J., Sušice 1 4
29.11. OD ZVONICE EDY z Arboreta AIKA od Zvonice Srovnalová S., Přerov 2 4
27.11. AXALLY ODEON od Vévody Huberta KATMAI Grand Amity Bártlová A., Hájek 3 2
15.11. STACCATO BOHEMIA SID z Rechte TRIXIE Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 4 3
11.11. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY OGAR od Říčky Šlapanky BENNY Rechaem Bureš S., Šlapanov 2 5
10.11. Z VILICKÉHO REVÍRU ARKO z Vanyborek FLÓRA z Chlueckého polesí Svatková E., Běleč 2 4
4.11. ANNZIMR JOE Klim Chodsko CEDRA Akinom Zimmerovi A.+J., Bor 6 0
29.10. ČERTŮV KVĚT CIPRO z Lopenických kopců ALEX Clain z Ronovců Motáček R., Dlouhá Brtnice 4 1
28.10. Z HORY ONDŘEJNÍK CENTO z Lopenických kopců DORA od Troubeckých jezer Kovalský P., Ing., Kunčice p. Ondřejníkem 4 1
15.10. CALLIFOX WIKI z Vlčetína CALLI Korida Lišková V., Česká Lípa 4 2
9.10. OD HRABĚCÍHO STOLKU AMOR z Chvoječek GETY od Potoka Kolčavy Novotná M., Koloveč 4 3
8.10. STACCATO BOHEMIA SID z Rechte OXANA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 0 6
7.10. Z PÍSECKÉ SAMOTY ODEON od Vévody Huberta GWEN od Řeky Lomnice Myslivec V., Písek 3 4
12.9. OD MOHELSKÉHO MLÝNA HERRY ze Skleného kopce THEA od Mohelského mlýna Nováček M., Mohelno 5 4
9.9. OD PĚTI BRATRŮ ARNY od Sáry z Kopce FANY od Pěti Bratrů Doleček Z., Ing., Orličky 2 5
7.9. Z VÁLOVY ZAHRADY ESO z Válovy zahrady CECILKA Re-Fil Hejhal M., Petrovice 3 1
7.9. RAPTOR ENRICO Bukovienski bór MINTAKA Raptor Skružná G., Čachovice 3 5
5.9. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JUK z Rechte FINA z Hranečného žlebu Tesařík M., Seloutky 2 3
30.8. Z PODLIŠČÍ HERRY ze Skleného kopce GABI z Podliščí Dvořák V., Kojetín 2 3
22.8. OD HRADU HUS CHAP z Vochovny CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 3 1
21.8. OD HROCHOVSKÉHO BUKU JEASY z Ratíškovských vinohradů FEA z Hranečného žlebu Klíč M., Prostějov 0 4
19.8. Z DOUBÍ HEROLD ze Zbynova ORKA Monymir Kudláček J., Tavíkovice 7 1
19.8. KLIM CHODSKO MESSI Klim Chodsko KORA Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice 1 4
15.8. Z POSLUCHVSKÝCH STRÁNÍ DANTE Horalka ISIS Viva Moravia Doležal K., Hlubočky 1 4
14.8. Z VÁLOVY ZAHRADY HARDY od Petrboka FENCI z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 3 1
13.8. OD STRÁŽNÉ SKÁLY VALMONT of Happytails OLLY od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 5
13.8. Z VANYBOREK QUIDO od Květušského potoka CEDRA z Vanyborek Jagelka J., Šumperk 2 4
12.8. Z VOTICKÝCH TULAV HAGAR ze Strašilova BEANIE od Hrudkovského kopce Havlík P., Votice 3 2
  OD RABLINY VALDA z Dolanské chalupy REBEKA Kamenný potok Mackovík L., Lukov u Zlína 5 3
4.8. OD PANSKÉHO MEK od Říčky Šlapanky ARKA z Jelemských lesů Havlíček L., Rudolfov 2 6
3.8. STACCATO BOHEMIA SID z Rechte KAČKA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 2 2
2.8. JESI Z VRŠKU RÍSA z Krzáku JESI od Černooké Dorotky Číž J., Ing., Kostelec nad Č. Lesy 2 4
1.8. Z BOHDALÍNSKÉ HÁJENKY HANES z Válovy zahrady AIDA z Tetčiněvské hájenky Žejdlík J., Bohdatin 5 5
1.8. Z VÁLOVY ZAHRADY ODEON od Vévody Huberta ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 4 2
29.7. OD RYBNÍKA ČERVENKY BRET od Úpatí Bobíka ALKA od Rybníka Červenky Chlouba z., Hříškov 4 4
28.7. OD POTOKA KOLČAVY AKIM z Borovské myslivny ANDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Strakonice 2 1
28.7. Z LOMSKÝCH SKAL FIGARO Horalka BÁRA z Lomských skal Broukal M., Tábor 3 2
27.7. OD TROUBECKÝCH JEZER VALDA z Dolanské chalupy AGÁTA z Hradu Radyně Svozil S., Troubky 5 2
21.7. OD MĚSTEČSKÉHO MLÝNA HAGAR ze Strašilova BESSI od Formanského rybníka Preislerová I., Vlašim 5 2
3.7. Z VOSOVCŮ CHAP z Vochovny CILKA z Loužku Novák J., Klatovy 1 6
21.7. MERRYDAG OD KALY ERO z Arboreta DOLY z Ptačího vršku Prokešová D., Třebíč 3 5
20.7. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA CHAP z Vochovny WHITE od Květušského potoka Kolín V., Chyšky 1 3
16.7. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ENRICO Bukowienski bór CHALKA z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 4 3
9.7. Z ROSTÁNÍ POD JEŠTĚDEM UM z Hustopečských rybníků AISHA z Procházova dvora Bulíř P., Liberec 3 3
4.7. PÍSECKÉ SAMOTY ODEON od Vévody Huberta ENJI z Písecké samoty Myslivec V., Písek 1 1
30.6. Z OSECKÉHO LUHU ZEFÍR z Ostrého Bečvy ŠIPKA z Hradišťské myslivny Fagoš J., Velký Osek 6 1
30.6. OD VÉVODY HUBERTA AMOR z Chvoječek CHANTILLY od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 3
30.6. OD ŠTĚCHOVICKÉ SKÁLY BOR od Tisé skály KAČENKA ze Strašilova Plecitá M., Štěchovice 2 7
29.6. Z MĚSTA BUDĚJOVIC HANNES z Válovy zahrady ROXY z Města Budějovic Prázný P., Ing., Č. Budějovice 2 3
27.6. Z VELKÉHO BOŘÍ HERY ze Skleného kopce NELLY z Ostrého Bečvy Kutěj L., Loučky-Odry 3 3
27.6. ZE ŠPORKOVA PANSTVÍ MIGG od Černooké Dorotky BRITA ze Šporkova panství Kohl M., Ing., Náchod 4 1
29.6. AMBER HILL UNKAS z Rechte DONA z Arboreta Wölker I., Hevlín 3 2
26.6. Z DOBROVOLNOVA DVORA ERO z Arboreta AIDA z Údolí Bělinského potoka Dobrovolný P., Rudíkov 5 2
25.6. AKINOM CÉZAR od Hradu Hus AIMI Akinom Illová M., Jevíčko 2 1
25.6 OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka GOJA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 4 3
24.6. OD CÍSAŘSKÉ SKÁLY FELIX z Pernštejnského podhradí RIKI ze Suchdolského údolí Pospíšil D., Svatý Mikuláš 3 0
24.6. KAMENNÉ RYBNÍČKY NOEL zo Šraeckých borín BALANTINKA od Mochovské výmoly Barták J., JUDr., Čelákovice 3 2
23.6. HAVRANKŮV POTOK JEASY z Ratíškovských vinohradů ERNA od Řeky Vláry Bařinka J., Štítná 3 3
21.6. ZE SKLENÉHO KOPCE VALDA z Dolanské chalupy MARCYSIA Fidofortis Santa Bara Vítek M., Bělotín 5 0
18.6. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka MADLA Horalka Stejskal K., Blatná 3 2
17.6. Z BUREŠOVA DVORA ARGO od Habrové aleje TABBY z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 3 3
17.6. ZE SKLENÉHO KOPCE VALDA z Dolanské chalupy GESSI ze Skleného kopce Vítek M., Bělotín 3 4
13.6. OD PÍSECKÉ CESTY HARDY od Petrboka CELESTE z Trpasličí rokle Melč D., Rakovník 3 2
13.6. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ JEASY z Ratíškovských vinohradů IZA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 2 1
10.6. Z DRŇÁKU BAK z Kamínky CITA z Čeletic Pulkrábek L., Klatovy 4 3
10.6. ZE SKLENÉHO KOPCE VALDA z Dolanské chalupy FLORA ze Štramberské doliny Vítek M., Bělotín 3 6
10.6. Z TRPASLIČÍ ROKLE LUKY od Petrboka FELA od Kněžské skály Souček J., Rakovník 2 3
9.6. Z KOCOUROVSKÝCH HÁJŮ CHAP z Vochovny CHARMAINE Grand Amity Bauer J., Klatovy 4 2
8.6. OD HRADECKÉ BRÁNY SINDIBAD Viva Moravia BERTA z Podliščí Živný J., Ing., Hradec nad Moravicí 3 4
8.6. MORAVIA LEXIKON KOLJA Revestreken's VETA z Dolanské chalupy Pivec J., Majetín 3 3
7.6. OD HRABĚTE NIMPŠE ONDRR od Řeky Lomice ASTA od Hliněnského rybníka Boudný R., Nové Syrovice 4 2
7.6. Z FORMANOVA DVORA ATOS z Roštěnských boří FIBI ze Štramberské doliny Forman J., Bc, Slatinice 5 3
7.6. CAREX AKIM z Borovské myslivny BRITA od Kašparova lesa Vochozka V., Nové Hrady 2 6
7.6. MONYMIR EDY z Arboreta BáRA od Příkřického vrchu Jílek M., Dubňany 3 3
6.6. MONYMIR EDY z Arboreta JUNEE od Vévody Huberta Jílek M., Dubňany 2 0
03.6. Z TUHAŇSKÝCH LESŮ SAMBOR z Heřmanova domu ARLETA z Tuhaňských lesů Flíček V., Kly 4 4
3.6. MIROJAN BOHEMIA ENRICO Bukovienski bór CHIQUITA Mirojan Bohemia MVDr. Švec J., Litoměřice 3 1
2.6. Z HENEBERK RASTY zo Šuchovho dvora ROSA z Rechte Kretek M., Dolní Benešov 4 2
1.6. Z VÁLOVY ZAHRADY HANES z Válovy zahrady ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 3 0
30.5. Z LOUŽKU SID z Rechte FELI z Kněžhory Kožíšek V., Lužany 5 1
28.5. Z OLEŠNICKÉHO ÚDOLÍ MEK od Říčky Šlapanky CIRI z Opočenské obory Žid P., Olešnice 4 2
28.5.   LUIS Horalka GRANITE z Roštěnských boří Bednář V., Žamberk 3 3
27.5. OD WALTROVY TVRZE KIRK z Ratíškovských vinohradů EBBY od Waltrovy tvrze Buber J., Bystřec 2 1
26.5. Z VRŠSKÉHO LESA HANES z Válovy zahrady BORA od Vnučského potoka Veselá J., Bc., Tábor 0
26.5. Z VERHANU LUIS Horalka AMELIE Pali Moravia Konečný S., Hradec nad Moravicí 3 3
24.5. OD BÍLÉ IBIZY JUK z Rechte BETTY Akinom Kuřil M., Jevíčko 6 4
23.5. STACCATO BOHEMIA AMOR z Chvoječek ORA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 3
22.5. OD PETRBOKA FLEMMING z Hradu Ronova JORINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 0 2
22.5. KORIDA CÉZAR od Hradu hus CITA Korida Jeserovský K., Luka nad Jihlavou 1 5
22.5. ARBEGY CEDRIK z Plzínů DIXIE Arbegy Zeidl M., Týn nad Vltavou 0 1
20.5. OD KAŠPAROVA LESA NOEL zo Šraneckých borín CERRY od Kašparova lesa Mrtka R., Chotěboř 5 2
20.5. OD STUDÉNECKÝCH RYBNÍKŮ ARKO z Vanyborek CORA Jova Dolinka Martínková P., Studénka 2 6
20.5. OD KATOVICKÉHO VĚTROLAMU CHAP z Vochovny CITA od Kašparova lesa Růžička A., Katovice 1 6
19.5. Z POLESÍ CIKHAJE JEASY z Ratíškovských vinohradů AIRA z Rohateckých zahrad Šmída R., Zďár nad Sázavou 4 2
19.5. Z KOZLANSKÝCH STRÁNÍ ERO z Arboreta AURA Padající hvězda Zezulová M., Kozlany 0 2
16.5. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen DÁDA z Ledenických zahrad Šeráková L., Okružní 2 3
14.5. Z KRÁLICKÝCH LUK KIT z Nárožnova dvora AILA z Chlumeckého kopce Bis Jaroslav, Králíky 0 1
12.5. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD VALMONT of Happytails FAIA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 1 2
11.5. Z ŘENECKÉ HŮRKY KID z Rechte CONNIE z Příkřického vrchu Cibulka J. Řenče 1 2
11.5. VINARSKÝ VRCH Starwire HAVE YOU HEARD DORKA z Roštěnských boří Novotná M., Přerov 0 3
10.5. OD DOBEVSKÉHO HÁJKU ODEON od Vévody Huberta CHARLIE z Dobevské hůrky Zedníček P., Písek 0 1
10.5. Z ČEKÁNOVSKÝCH DŮLŮ MEK od Říčky Šlapanky ANNIE Litarvan Ávorážop Vondrák J., Havl. Brod 4 4
10.5. Z BOHDANEČSKÝCH LESŮ AMOR z Chvoječek RITA ze Suchdolského údolí Beneš R., Bohdaneč 3 4
9.5. Z HRADU RONOVA ADAR Sacima ELIZABET Mirojan Mohemia Bukovjan K. MVDr., Ronov nad Sázavou    
8.5. Z POLDOVA DVORA SPID z Poldova dvora ROXY z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 3 2
8.5. OD TISÉ SKÁLY ARGO od Habrové aleje AJKA od Tisé skály Neuman V. Tupadly 2 0
8.5. Z RECHTE KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky Ille R., Jevíčko 6 1
6.5. Z JAVORSKÝCH LUK KIT z Nárožnova dvora CONNIE z Koplalova Tobolka Š., Ohnišťany 4 0
5.5. Z DOLANSKÉ CHALUPY DON z Heřmanova chovu AIDA z Posluchovských strání Brzokoupil M., Olomouc 5 1
5.5. OD PETRBOKA LUKY od Petrboka RYZKA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 2 2
3.5. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ WOLF Jamador BARKA od Tisé skály Ing. Sobolík V., Protivín 4 2
1.5. OD PODHORSKÉHO POTOKA JEASY z Ratíškovských vinohradů CASI ze Zlaté Lištiny Svoboda R., Třebíč 0 4
29.4. Z TĚŠNICE KLIM Klim Chodsko ASTA z Polomu Šafařík M., Klatovy 6 3
28.4. KOLOP BOR od Tisé skály GÁJA z Ledecké zahrady Klíma J., Ing., Kolín 3 3
27.4. Z KAŠTILOVY CHALUPY LUIS Horalka SUNNY Viva Moravia Kaštil V., Krnov 3 3
24.4. KLIM CHODSKO ARON od Řeky Skalice KETTY Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice 4 2
23.4. ZE SCHWARZENBERSKÝH ZAHRAD CHAP z Vochovny CESSY od Kašparova lesa Kuzdas P., Kostelec nad Vltavou 5 2
23.4. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ BRET od Úpatí Bobíka BELINDA ze Šanovských polí Pánková K., Louny 3 2
16.4. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY NOEL zo Šraneckých borín DINA od Kafíka Bureš S., Šlapanov 2 3
15.4. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ JEASY z Ratíškovských vinohradů CETA z Lopenických kopců Hauerland F-. Uh. Hradiště 2 0
13.4. Z ČERVENOHRÁDECKÉHO DVORA EDWARD vom Linteler Forst ISABEL z Vytůňského revíru Koutský V., Ing. Plzeň 1 4
10.4. VIVA MORAVIA SINDI´BÁD Viva Moravia PHERGIE Viva Moravia Rozmánková M., Myslejovice 5 2
5.4. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ WOLF Jamador AXA Cigánsky Jarok Ing. Sobolík V., Protivín 2 3
4.4. OD ČERNOOKÉ DOROTKY NOEL zo Šraneckých borín IRIS od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 2 6
2.4. Z VÁLOVY ZAHRADY FRON z Válovy Zahrady XERA Re-Fil Hejhal M., Petrovice u Sedlčan 3 0
1.4. MIROJAN BOHEMIA ENRICO Bukowienski bór KASSANDRA Mirojan Bohemia MVDr. Švec J., Litoměřice 0 4
23.3. Z HULÍNSKÝCH OBOR SPID z Poldova dvora STELA z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín 1 4
17.3. ZE ŠTĚKOTU BILBO vom Kitzerman CILKA od Příkřického vrchu Hájková D., Klatovy 1 5
7.3. Z HARTY UNKAS z Rechte DERRY z Harty Horský J., Vrchlabí 3 3
6.3. OD HABROVÉ ALEJE BOR od Tisé skály DORRA od Habrové aleje Havlas L., Havlíčkův Brod 5 1
4.3. OD TŘÍSOVSKÉ LÍPY SORENT od Vévody Huberta GARDENIA od Vévody Huberta Šustr J., Č. Krumlov 5 1
1.3. Z BRDLEN ARTUŠ z Brdlen DITA z Podorlických vrchů Čapek J., Mirotice 3 0
27.2. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ VALDA z Těšínovských buků CONNY ze Šanovských polí Urban M., Senomaty 4 0
21.2. Z MALÉ TRATI LUIS Horalka GITA z Podliščí Duchoň O., Ing., Opatovice 2 3
12.2. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ DOURAK Kobeddus FELI z Lokte Bábík F., Ratíškovice 4 1
9.2. OD PETRBOKA BLESK Javorenský výr VIKY od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 1
8.2. GRAND AMITY GODOT Kobeddus HAIDA Grand Amity Přibáňová M., Praha 2 5
7.2. Z KEŘKOVSKÝCH HATÍ JEASY z Ratíškovských vinohradů FALANGA z Hradu Ronova Jekl F., Přibyslav 3 4
3.2. OD STRÁŽNÉ SKÁLY AKIM z Borovské myslivny XENIA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 3
16.1. ROMUFFI ZEPI z Rydlewa CECILLIA CARA Vlčí Luka Bureš J., Roztoky 5 1
15.1. OD PALKOVICKÝCH HŮREK LUIS Horalka DAISSY ze Šanovských polí Milat R., Brunšperk 4 0
11.1. DE HORTIS BOHEMIA CIRK od Vlčího hřebene BONA z Rohateckých zahrad Zrůst M.H., Žďár nad Sázavou 3 1
1.1. MONYMIR JEASY z Ratíškovských vinohradů NIRA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 3 4

 

 

 

 

WebZdarma.cz