Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2016

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2016

22.12. Z BUTOVICKÝCH STRÁNÍ JON zo Šuchovho dvora IZA z Oravskej Magury Lovas R., Studénka 2 1
18.12. Z TUHAŇSKÝCH LESŮ SAMBOR z Heřmanova domu BERTA z Tuhaňských lesů Flíček V., Kly 3 2
14.12. HORALKA LUIS Horalka BERKNEYE Alsónyiesi Mihina Šumbera J., Vikýřovice 0 5
17.11. OD ČERNOOKÉ DOROTKY NOEL zo Šraneckých borín JULČA od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 1 4
9.11. RAPTOR ENRICO Bukovienski bór MINTAKA Raptor Skružná G., Čachovice 5 2
7.11. OD ČERNOOKÉ DOROTKY MEK od Říčky Šlapanky KONY od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 5 1
4.11. STACCATO BOHEMIA AMOR z Chvoječek OXANA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 3 2
3.11. Z LOUŽKU SID z Rechte ARKA z Loužku Kožíšek V., Lužany 5 1
2.11. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ BADDY ze Šanovských polí KESY z Ratíškovských vinohradů Bábík F., Ratíškovice 2 4
28.10. Z VEJPRNICKÉ STRÁNĚ AMOR z Chvoječek XARA od Strážné skály Čeněk F., Vejprnice 5 5
14.10. Z KŘÍŽOVÝCH ALEJÍ EDWARD vom Linteler Forst HONORE z Křížových alejí Erhartová I., Borovany 3 3
11.10. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY JUK z Rechte LESY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 1
4.10. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ GUSTL vom Gamperhof JOHANA Horalka Baláš J., Nedvědice 1 1
3.10. Z RÖDEROVA DVORA DENY z Větřkovic ILMA z Potštátu Röder E., Střízež 5 3
30.9. ZE SKABRAČKY MEK od Říčky Šlapanky CILKA z Větřkovic Jeniš J., Bohuslávky 6 3
26.9. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ TAMARILLO z Gniazda Fiesty CAJA z Pernštejsnkého podhradí Baláš J., Nedvědice 3 4
24.9. OD KOSEJŘÍNA HANES z Válovy zahrady HANA z Dvozdeku Pop M., Tříklasovice 0 4
22.9. Z HRADU RONOVA ADAR Sacima ELIZABETH Mirojan Mohemia Bukovjan K. MVDr., Ronov nad Sázavou 1 4
20.9. ZE ZAJEČÍ ROKLE ARKO z Vanyborek ANNIE z Geriho dvora Ledvina R., Martínkovice 2 1
19.9. Z VÁLOVY ZAHRADY ESO z Válovy Zahrady XERA Re-Fil Hejhal M., Petrovice u Sedlčan 5 0
15.9. Z DRŇÁKU BAK z Kamínky CITA z Čeletic Pulkrábek L., Klatovy 1 5
6.9. Z ROHACKA MONTY z Kochánecké Černavy AJKA od Říčky Loučné Rohatský T., Jabkenice 5 0
1.9. Z DOBROVOLNOVA DVORA ERO z Arboreta AIDA z Údolí Bělinského potoka Dobrovolný P., Rudíkov 1 2
30.8. POTOK POD SMRKEM FIGARO Horalka AURA od Mochovské výmoly Běle L., Nepomuk 1 0
27.8. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst GEORGETTE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 2
21.8. Z ČEKÁNOVSKÝCH DŮLŮ HANES z Válovy zahrady ADÉL z Čimelických strání Vondrák J., Havl. Brod 3 7
19.8. ZE SKLENÉHO KOPCE MEK od Říčky Šlapanky GESSI ze Skleného kopce Vítek M., Bělotín 2 6
17.8. Z CHRAŠTÍNSKÉHO LESA BADDY ze Šanovských polí CETA z Lopenických kopců Imbr I., Louny 2 3
16.8. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ARKO z Vanyborek KASANDRA Mirojan Bohemia Plašil M., Ing., Kochánky 2 4
15.8. MIROJAN BOHEMIA MONTY z Kochánecké Černavy JESSY z Kochánecké Černavy MVDr. Švec J., Litoměřice 3 4
14.8. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ CIRK od Vlčího hřebene KAZI z Chraštinského lesa Hauerland F-. Uh. Hradiště 3 2
13.8. Z ČIMELICKÝCH STRÁNÍ NOEL zo Šraneckých borín ANNIE Litarvan Ávorážop Sýkora V, Čimelice 3 3
12.8. OD VÉVODY HUBERTA AMOR z Chvoječek KALMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 0 6
11.8. VIVA MORAVIA SINDIBÁD Viva Moravia PHERGIE Viva Moravia Rozmánková M., Myslejovice 5 3
11.8. ZE ŠUMAVSKÉ AKIM z Borovské myslivny JASSIE ze Šumavské Procházka V., Vodňany 3 4
10.8. STACCATO BOHEMIA AMOR z Chvoječek KAČKA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 1 4
7.8. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice BáRA od Příkřického vrchu Jílek M., Dubňany 3 2
7.8. Z KRÁLICKÝCH LUK KIT z Nárožnova dvora LINDA z Lodínské hájovny Bis Jaroslav, Králíky 1 3
4.8. OD HRADU HUS BLACK od Hradu Hus CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 3 2
2.8. OD HRADU HUS ARTUŠ z Brdlen GREYA Grand Amity Hodina F., Horní Záblatí 2 4
31.7. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JUK z Rechte FINA z Hranečného žlebu Tesařík M., Seloutky 2 6
28.7. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ GINO od Černých rytířů UTTA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 2 5
27.7. Z LOMSKÝCH SKAL FIGARO Horalka BÁRA z Lomských skal Broukal M., Tábor 1 2
24.7. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY ARGO od Habrové Aleje DINA od Kafíka Bureš S., Šlapanov 3 1
23.7. MONYMIR EDY z Arboreta JUNEE od Vévody Huberta Jílek M., Horní Dubňany 2 2
21.7. Z BURDILOVY ROKLE MEK od Říčky Šlapanky DORKA z Doubí Dadák M., Nehvizdy 3 4
20.7. Z MATULKOVA HÁJEMSTVÍ MEK od Říčky Šlapanky LUISA z Hlubocké hájovny Matulka J., Žďár nad Sázavou 3 2
19.7. STACCATO BOHEMIA AMOR z Chvoječek ORA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 2
19.7. OD ZVONICE SINDIBÁD Viva Moravia ZARIA z Rydlewa Kovařík K., Dřevohostice - Srovnalová S. 2 3
14.7. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY CÉZAR od Hradu Hus BENNY Rechaem Bureš S., Šlapanov 1 6
12.7 OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 0 2
12.7. OD PETRBOKA HARDY od Petrboka RYZKA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 2 2
11.7. OD PETRBOKA HANES z Válovy zahrady JORINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 3 2
9.7. PALI MORAVIA BADDY ze Šanovských polí FERGIE WONDER z Rajšlu Paličková P., Rohatec 2 5
6.7. CLAIN Z RONOVCŮ IROS z Oravskej Magury ADEL Clain z Ronovců Blažek J., Havl. Brod 5 2
5.7. Z DUBOVSKA HARRY Viva Moravia BETTI ze Strašilova Zavadil D., Brno 1 2
2.7. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 1
1.7. Z BŘEŽANSKÉHO DVORKA  ONDRR od Řeky Lomnice BESSY ze Zlaté Lištiny Pešl M., Třebíč 3 3
27.6. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY ARGO od Habrové aleje KONY z Rechte Bureš S., Šlapanov 0 2
25.6. Z PTAČÍHO VRŠKU EDY z Arboreta ALMA z Ptačího vršku Hynek R., Jemnice 1 5
23.6. OD TŘÍSOVSKÉ LÍPY SORENT od Vévody Huberta GARDENIA od Vévody Huberta Šustr J., Křemže 5 0
19.6. Z HUSÍNA CHÁN z Husína Junior ŠIPKA z Husína Nejdl, J MVDr., Klatovy 3 3
19.6. Z VĚTRNÉ HŮRKY SINDIBAD Viva Moravia NELA Monymir Přadka J., Bystřice pod Hostýnem 3 2
19.6. VIVA LACHIA IROS z Oravskej Magury HANČA z Roštěnských boří Pavlín J., Skotnice, okr. N. Jičín 4 2
18.6. Z VODNÍKOVY VILY BADDY Akinom AIDA Pátek 13. Mahel M., Nové Město na Moravě 0 2
17.6. Z DRSNÉ PLANINY JOE Klim Chodsko MATYLDA Horalka Kaňka L., Černošín 2 2
17.6. Z PÁNOVSKÉHO MLÝNA SANY Zwi-Le-Ro ELA z Rakous Urbánek J., Žďár n. S. 2 4
15.6. VIVA MORAVIA LORBAS vom der Bismarck Eiche STEFANNY Viva Moravia Rozmánková M., Myslejovice 5 0
15.6. OD PALKOVICKÝCH HŮREK LUIS Horalka DAISSY ze Šanovských polí Milat R., Brunšperk 3 1
12.6. Z POLDOVA DVORA SPID z Poldova dvora ROXY z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 2 5
11.6. Z POLOMSKÉHO KOPCE DENY z Větřkovic ELEN od Pěti Bratrů Šíra M., Hranice 2 4
10.6. Z JELEMSKÝCH LESŮ MEK od Říčky Šlapanky DORA z Želečských lesů Gregor D., Jelmo 2 1
9.6. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ VALDA z Těšínovských buků CONNY ze Šanovských polí Urban M., Senomaty 2 4
9.6. Z RADĚJOVICKA BOR od Tisé skály UVIKA z Radějovicka Kovařík L., Štiřín 2 5
9.6. AKZACHORP RICK od Strážné skály GORA z Budského hradu Procházka S., Horní Bělá 0 6
9.6. HORALKA VALDA z Těšínovských buků INGE Horalka Šumbera J., Vikýřovice 5 0
8.6. Z HEJNOVY CHALUPY JUK z Rechte ARA od Kamenného žlabu Hejnová D, V. Opatovice 6 3
8.6. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD QUIDO od Květuškého potoka CILI z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 6 0
6.6. Z MLÝNA OD JASINKY FRASER Grand Amity CLEA z Javorové aleje Franěk J., Náměšť nad Oslavou 1 2
4.6. OD RAKOVNICKÉHO POTOKA KOLJA Revestreken's AICA od Rakovnického potoka Šika J., Oráčov, okr. Rakovník 4 4
3.6. Z PASTOUŠKY SANY Zwi-Le-Ro AGI Litarvan Avorážop Vyskočil V., Rancířov 3 3
3.6. Z FERAINU IROS z Oravskej Magury CIRA z Ferainu Kött J., Nový Jičín 0 2
1.6. Z VÁLOVY ZAHRADY ESO z Válovy zahrady BJORY z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 1 0
29.5. U HŘÍBEČKU IROS z Oravskej Magury AFRA Aflex Kubesa R., Opava-Podvihov 4 2
28.5. v řízení UM z Hustopečských rybníků LARA z Chraštinského lesa Švejnohová J., Děčín 2 4
27.5. Z JEZEVČIN CHAP z Vochovny CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Vimperk 1 1
26.5. OD BÍLÉ IBIZY JUK z Rechte BETTY Akinom Kuřil M., Jevíčko 5 4
25.5. AMBER HILL ODEON od Vévody Huberta A'DIRA z Čimelických strání Stejkozová A., Týn nad Vltavou 2 1
22.5. Z HORY ONDŘEJNÍK CENTO z Lopenických kopců DORA od Troubeckých jezer Kovalský P., Ing., Kunčice p. Ondřejníkem 3 2
21.5. Z POLOMU JOE Klim Chodsko ARINA od Mlýnské hráze Hlaváč J., MVDr., Klatovy 3 0
21.5. ZE TCHOŘOVIC FIGARO Horalka CILKA z Vrbenské Hanzlík V., Blatná 5 3
21.5. OD HRABĚCÍHO STOLKU AMOR z Chvoječek KAROLA od Vévody Huberta Novotná M., Koloveč 1 2
20.5. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ WOLF Jamador BARKA od Tisé skály Ing. Sobolík V., Protivín 2 4
20.5. Z RECHTE KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky Ille R., Jevíčko 2 5
19.5. ZE STRAŠILOVA CIRK od Vlčího hřebene CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 1 4
19.5. Z BUREŠOVA DVORA BOR od Tisé skály QUINA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 2 3
17.5. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ARTUŠ z Brdlen CHALKA z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 1 4
14.5. Z ROHATECKÝCH ZAHRAD BADDY ze Šanovských polí AIDA z Rohateckých zahrad Jašek V., Ing., Rohatec 5 3
14.5. VIVES BOHEMIA NOEL zo Šraneckých borín UGI z Heřmanova domu Veselý V., Kamenné Žehrovice 3 3
14.5. Z HARTY JUK z Rechte DERRY z Harty Horský J., Vrchlabí 4 2
13.5. Z VEVRČÍCH ZAHRAD IROS z Oravskej Magury SINDY z Hulínských obor Šnajder J., Litultovice 0 3
12.5. Z VÁLOVY ZAHRADY ODEON od Vévody Huberta ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 4 3
10.5. ZE ZLATÉ LIŠTINY ONDRR od Řeky Lomnice CIGA ze Zlaté Lištiny Šula J., Nové Syrovice 0 5
7.5. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst SANTINE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 1 3
6.5. Z VÁLOVY ZAHRADY VIGO z Krzáku FENCI z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 3 2
5.5. Z TOŠANOVSKÉ OSADY JON zo Šuchovho dvora BETINA od Příkřického vrchu Woznica B., Tošanovice 3 1
5.5. OD PANSKÉHO MEK od Říčky Šlapanky ARKA z Jelemských lesů Havlíček L., Rudolfov 3 2
2.5. OD STRÁŽNÉ SKÁLY RONY Zwi-Le-Ro XENIA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 2
1.5. Z KEŘKOVSKÝCH HATÍ BADDY ze Šanovských polí FALANGA z Hradu Ronova Jekl F., Přibyslav 5 2
30.4. MONYMIR JEASY z Ratíškovských vinohradů NIRA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 1 6
29.4. PÍSECKÉ SAMOTY HANES z Válovy zahrady ENJI z Písecké samoty Myslivec V., Písek 3 1
28.4. OD VÉVODY HUBERTA AMOR z Chvoječek CHARIMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 1 2
27.4. OD PŘÍKŘICKÉHO VRCHU OZZIE zo Šraneckých borín AJKA od Příkříckého vrchu Kalina J., Koloveč 3 5
26.4. Z POPICKÝCH STRÁNÍ BADDY ze Šanovských polí BESY ze Semencova stavení Zabloudil M., Popice 3 3
25.4. Z PLZÍNŮ ZEPI z Rydlewa CILKA z Plzínů Duda R., Bechyně 2 2
25.4. OD RYTÍŘE ŠTÉPÁNA GUSTL vom Gamperhof ATTY od Rytíře Štěpána Dufková S., Štěpánov nad Svratkou 4 2
17.4. OD PODORLICKÝCH VRCHŮ LUIS Horalka BRITA od Podorlických vrchů Urban Z., Voděrady 3 3
17.4. Z KOVANICKÝCH POLÍ NOEL zo Šraeckých borín BONY od Třech kamenů Fadrhonc J., Kovanice-Nymburk 3 4
16.4. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ SID z Rechte ARCHIE z Hřebenských hájů Maroušek L., Plzeň-Sever 4 3
16.4. OD TROUBECKÝCH JEZER AR z Vacanovského dvora AGÁTA z Hradu Radyně Svozil S., Troubky 3 3
15.4. ZE ŠVABINSKÉHO VRCHU EDWARD vom Linteler-Forst CHRISTIE od Vévody Huberta Lehká J., Plzeň 2 4
12.4. OD TROUBECKÝCH JEZER VALDA z Dolanské chalupy CIRA od Troubeckých jezer Svozil S., Troubky 3 4
8.4. Z JINDŘIŠSKÝCH SKAL EDWARD vom Linteler-Forst BETTY od Vévody Huberta Bořek L., Kralovice 3 3
6.4. RE-FIL FIGARO Horalka ZINA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 4 1
6.4. VON TRAUENDORF UNKAS z Rechte ERIS z Arboreta Pražák T., Holice 3 2
5.4. Z DOLANSKÉ CHALUPY IROS z Oravskej Magury AIDA z Posluchovských strání Brzokoupil M., Olomouc 2 3
5.4. Z TRPASLIČÍ ROKLE LUKY od Petrboka BARBIE z Trpasličí rokle Souček J., Rakovník 2 3
3.4. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD QUIDO od Květuškého potoka EVI z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 2 3
15.3. ZE SKLENÉHO KOPCE MEK od Říčky Šlapanky MARCYSIA Fidofortis Santa Bara Vítek M., Bělotín 4 2
13.3. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY MEK od Říčky Šlapanky LUCY z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 2 2
12.3. HAVRANKŮV POTOK BADDY ze Šanovských polí ERNA od Řeky Vláry Bařinka J., Štítná 3 2
12.3. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ ASSAN Nynická Lužina BELINDA ze Šanovských polí Pánková K., Louny 5 3
10.3. ZE ZÁTORsKÉ TVRZE ATOS z Roštěnských boří FRÝDA z Hegervaldu Ovčáčková S., Bruntál 1 4
10.3. ČERTOVA ŤÁPA OZY Kamenný potok PRETTY od Květušského potoka Mára K., Sedlec 2 2
9.3. Z HULÍNSKÝCH OBOR SPID z Poldova dvora STELA z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín 3 4
7.3. OD ŽLUTICKÉ NÁDRŽE EDWARD vom Linteler-Forst AIDA od Žlutické nádrže Pánková I., Karlovy Vary 3 2
5.3. OD TISÉ SKÁLY BROK od Kafíka AJKA od Tisé skály Neuman V. Tupadly 4 2
5.3. OD STRÁŽNÉ SKÁLY AKIM z Borovské myslivny OLLY od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 6 3
4.3. STACCATO BOHEMIA AMOR z Chvoječek TRIXIE Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 4
4.3. OD VLADYKY ARGO od Habrové aleje IRYSKA od Řeky Lomnice Toman J., Zastávka 3 3
3.3. RE-FIL NORIK Horalka BAJKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 4 3
2.3. OD MOHELSKÉHO MLÝNA EDY z Arboreta THEA od Mohelského mlýna Nováček M., Mohelno 4 2
1.3. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ WOLF Jamador AXA Cigánsky Jarok Ing. Sobolík V., Protivín 4 2
29.2. Z VRBENSKÉ FIGARO Horalka ARNA od Hefláku Hořejš J., Blatná 6 2
27.2. Z OSECKÉHO LUHU ZEFÍR z Ostrého Bečvy ŠIPKA z Hradišťské myslivny Fagoš J., Velký Osek 3 4
26.2. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU EDWARD vom Linteler Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 2 5
25.2. CAREX AKIM z Borovské myslivny BRITA od Kašparova lesa Vochozka V., Nové Hrady 2 4
25.2. Z KAŠTILOVY CHALUPY LUIS Horalka SUNNY Viva Moravia Kaštil V., Krnov 2 1
23.2. Z HENEBERK FREDY z Oravskej Magury ROSA z Rechte Kretek M., Dolní Benešov 1 4
21.2. Z KŘÍŽOVÉ CESTY ARKO z Vanyborek AIKA z Rohateckých zahrad Hofmann M., Nová Paka 3 3
20.2. Z TĚŠNICE KLIM Klim Chodsko ASTA z Polomu Šafařík M., Klatovy 2 4
18.2. Z LEDECKÉ ZAHRADY LUIS Horalka ELBA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 3 3
16.2. Z PÁNŮ LOUKY BRIT z Holašovických zahrad AMY od Potoka Kolčavy Šaflerová M., Štěpánovice 4 2
16.2. BLACK ARGUS KOLJA Revestreken's CITA Krušné hory-Západ Lescheová A., Liběšice 3 4
15.2. OD ŘEKY LOMNICE DAMIR od Vévody Huberta GOJA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 4 2
7.2. OD PĚTI BRATRŮ ARNY od Sáry z Kopce FANY od Pěti Bratrů Doleček Z., Ing., Orličky 4 2
6.2. OD RABLINY RIGO Kinetik REBEKA Kamenný potok Mackovík L., Lukov u Zlína 4 3
2.2. OD ŘEKY LOMNICE DAMIR od Vévody Huberta MADLA Horalka Stejskal K., Blatná 1 4
2.2. KINETIK FREDY z Oravskej Magury TOSKA Kinetik Bajčík J., Val. Meziříčí 2 2
1.2. KINETIK MONTY Viva Moravia ULMA Kinetik Bajčík J., Val. Meziříčí 3 2
31.1. OD VÉVODY HUBERTA VARUS vom Linteler Forst CHANTILLY od Vévody Huberta Říha T., Merklín 6 0
29.1. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY ELIAS z Borovské myslivny DISIR z Borovské mylsivny Kavánková M., Praha 2 3
28.1. Z ROHACKA CID z Javorských luk AJKA od Říčky Loučné Rohacký T., Jabkenice 1 0
27.1. MIADROZA LEX z Rechte BETYNA od Mochovské výmoly Žára Z., Hlavenec 3 2
20.1. ZWI-LE-RO MEK od Říčky Šlapanky TORA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 3 4
20.1. Z LUKOVSKÝCH STRÁNÍ SPID z Poldova dvora EBRA z Lukovských strání Slámová P., Rataje 1 7
19.1. Z MĚSTA BUDĚJOVIC HANNES z Válovy zahrady ROXY z Města Budějovic Prázný P., Ing., Č. Budějovice 4 2
16.1. OD STUDÉNECKÝCH VRCHŮ ITUS zo Šraneckých borín CORA Jova Dolinka Martínková P., Studénka 4 3
9.1. OD FORMANSKÉHO RYBNÍKA LARRY od Táborských dvořáků ANNY od Formanského rybníka Hroznová V., Lásenice 6 3
8.1. KORIDA CÉZAR od Hradu hus CITA Korida Jeserovský K., Luka nad Jihlavou 3 3
6.1. OD TŘECH KAMENŮ WIKY z Vlčetína CHESSY z Kochánecké Černavy Korous A.,  2 4

 

 

 

 

WebZdarma.cz