Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2015

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2015

 

29.12. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA OGÁREK od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka Kolín V., Květuš 0 1
26.12. VIVA LACHIA IROS z Oravskej Magury ASHA z Barútova Pavlín J., Skotnice, okr. N. Jičín 4 4
12.12. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst GEORGETTE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 1 5
6.12. OD KAŠPAROVA LESA AKIM z Borovské myslivny AJMY od Kašparova lesa Mrtka R., Chotěboř 4 1
5.12. z HÁJOVSKÉHO REVÍRU CENTO z Lopenických kopců SUSI z Hustopečských rybníků Blažek D., Pražmo 1 6
28.11. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice BÁRA od Příkřického vrchu Jílek M., Dubňany 0 5
11.11. ZE ŠTRAMBERSKÉ DOLINY RANK z Rechte CITA z Hegervaldu Adamec J., Štramberk 0 1
5.11. OD TŘÍSOVSKÉ LÍPY SORENT od Vévody Huberta GARDENIA od Vévody Huberta Šustr J., Č. Krumlov 3 3
3.11. OD PETRBOKA LUKY od Petrboka JORINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 4
23.10. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ LUIS Horalka BIBI z Pernštejnského podhradí Baláš J., Nedvědice 3 4
15.10. Z TETCINĚVSKÉ HÁJENKY GOR z Budského hradu ELGA od Řeky Lomnice Trojáček O., Úštěk 2 3
14.10. STACCATO BOHEMIA EDWARD vom Linteler Forst OXANA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 1 4
4.10. AMBER HILL BLACK od Hradu Hus DAISY z Vysockého podlesí Stejkoza M., Modrá Hůrka, ČB 2 2
3.10. OD STRÁŽNÉ SKÁLY AKIM z Borovské myslivny LINDA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 4
2.10. OD SEHRADU CIPRO z Lopenických kopců DARKA od Sehradu Uher M., Lhota u Luhačovic 1 1
22.9. Z DOLANSKÉ CHALUPY ATOS z Roštěnských boří AIDA z Posluchovských strání Brzokoupil M., Olomouc 2 5
22.9. JAVORENSKÝ VÝR BADDY ze Šanovských polí CILKA Javorenský výr Pečimúthová I., Merklín 0 6
20.9. Z JAVORSKÝCH LUK CID z Javorských luk CONNIE z Koplalova Tobolka Š., Ohnišťany 2 2
  OD ČERNOOKÉ DOROTKY NOEL zo Šraneckých borín JULČA od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 1 3
14.9. ČERTŮV KVĚT SAMBOR z Heřmanova domu ALEX Clain z Ronovců Motáček R., Dlouhá Brtnice 5 1
14.9. Z MARČOVICKÉ HORY QUIDO od Květušského potoka ASKA Zdes Jeřábek Z., Volyně 2 2
11.9. GRAND AMITY DAIKURO Kobeddus HAIDA Grand Amity Přibáňová M., Praha 5 1
7.9. AMBER HILL BLACK od Hradu Hus DONA z Arboreta Stejkoza M., Modrá Hůrka, ČB 4 4
6.9. Z RECHTE CÉZAR od Hradu Hus INA z Rechte Ille R., Bělá u Jevíčka 4 2
31.8. AKINOM GOLD z Rechte AIMI Akinom Illová M., Jevíčko 3 1
30.8. ZE STRUHADELSKÉHO BUČÍ OZY Kamenný potok BORA od Žabí Lhoty Kasl J., Mlýnské struhadlo 4 2
30.8. OD ROŽMBERSKÉ HRÁZE RONY Zwi-Le-Ro FLÉRA z Landštejna Soukup J., Třeboň 1 5
22.8. PÍSECKÉ SAMOTY HANES z Válovy zahrady ENJI Písecké samoty Myslivec V., Flekačky 2 1
22.8. Z PÁNOVSKÉHO MLÝNA SANY Zwi-Le-Ro ELA z Rakous Urbánek J., Žďár n. S. 2 3
21.8. MONYMIR KID z Rechte NIRA Monymir Jílek M., Dubňany 4 2
21.8. OD HLUČÁLU JUK z Rechte WERA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 3 3
21.8. OD NÝRSKÉ PŘEHRADY AMOR z Chvoječek GAPA z Husína Junior Miškovič D., Nýrsko 3 2
20.8. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ZEPI z Rydlewa JESSY z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 5 1
12.8. OD HODOVSKÉ HORKY BADDY ze Šanovských polí ASTA od Kašparova lesa Švec L., Hodov 3 2
11.8. Pátek 13. MEK od Říčky Šlapanky GITA z Matulkova hájemství Pokorný F., Žďár nad Sázavou 3 1
10.8. Z CHVOJČEK FILIP Klim Chodsko ZORKA z Husína Junior Bouda J., Koloveč 3 2
4.8. ČERNÝ MOST NORIK Horalka KEVIN od Řeky Lomnice Nevrkla J., Větrná 4 1
3.8. OD HLUČÁLU MEK od Říčky Šlapanky XANNA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 2 3
30.7. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ ATOS z Roštěnských boří URIKA z Heřmanova domu Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 3 3
28.7. Z BENÁTSKÉ ONDRR od Řeky Lomnice LENA z Benátské Kučera J., MVDr., Prostějov 3 2
28.7. OD ŘEKY OPAVICE RIGO Kinetik BAISHA z Pernštejnského podhradí Ptáček P., Kravaře 2 3
26.7. Z CHRAŠTINSKÉHO LESA CIRK od Vlčího hřebene IRIS z Chráštinského lesa Imbr I., Louny 1 3
25.7. Z PÁNŮ LOUKY BRIT z Holašovických zahrad AMMY od Potoka Kolčavy Saflerová M., Stěpánovice 3 3
25.7. ZEŠALAVSKÝCH LESŮ CIRK od Vlčího hřebene ASTA Bohemia Quelle Máčl M., Vitějovice 2 3
23.7. Z KOCOUROVSKÝCH HÁJŮ EDWARD vom Linteler-Forst CHARMAINE Grand Amity Bauer J., Klatovy 4 4
20.7. OD TROUBECKÝCH JEZER DEL PIERO z Roštěnských boří CIRA od Troubeckých jezer Svozil S., Troubky 2 4
20.7. OD TROUBECKÝCH JEZER SINDIBAD Viva Moravia AGÁTA z Hradu Radyně Svozil S., Troubky 3 4
19.7. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JUK z Rechte FINA z Hranečného žlebu Tesařík M., Seloutky 2 4
17.7. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ BADDY ze Šanovských polí FELI z Lokte Bábík F., Ratíškovice 3 2
16.7. Z OCMANICKÝCH STRÁNÍ RÍŠA z Krzáku DONA Únanovské vyhlídky Mařík J., Náměšť nad Oslavou 2 2
10.7. Z ÚDOLÍ VINNÉ RÉVY BADDY ze Šanovských polí BOBULE z Údolí Vinné révy Dudová V., Pravlov 3 4
9.7. Z HRADU RONOVA BADDY ze Šanovských polí BIANCA Mirojan Mohemia Bukovjan K. MVDr., Ronov nad Sázavou 4 3
8.7. HAVRANKŮV POTOK BADDY ze Šanovských polí ERNA od Řeky Vláry Bařinka J., Štítná 2 4
7.7. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ ARGO od Habrové Aleje FIONA od Černooké Dorotky Sobolík V., Ing., Protivín 2 2
6.7. OD ÚPATÍ BOBÍKA AKIM z Borovské myslivny ALISA ze Zářící Kocourek K., Volary 6 3
6.7. STACCATO BOHEMIA EDWARD vom Linteler Forst KAČKA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 3 3
6.7. Z VERHANU LUIS Horalka AMELIE Pali Moravia Konečný S., Hradec nad Moravicí 2 3
3.7. RE-FIL BRIT z Holašovických zahrad XERA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 0 5
1.7. OD POZOVICKÉHO POTOKA MONTY od Říčky Šlapanky AIDA od Břeštáka Tecl M., Stoky 2 1
30.6. OD STRÁŽNÉ SKÁLY LUIS Horalka OLLY od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 3
29.6. Z BUDSKÉHO HRADU OZY Kamenný potok HERA z Budsého hradu Liška F., Ing., Příbram 2 4
28.6. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY MEK od Říčky Šlapanky LUCY z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 2 1
23.6. OD HRADECKÉ BRÁNY AR z Vacanovského dvora BERTA z Podliščí Živný J., Ing., Hradec nad Moravicí 3 3
22.6. CAREX AKIM z Borovské myslivny BRITA od Kašparova lesa Vochozka V., Nové Hrady 3 3
21.6. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ ASSAN Nynická Lužina RONA Zwi-Le-Ro Pánková K., Hřivice 2 3
19.6. Z DRŇÁKU BAK z Kaminky CITA z Čeletic Pulkrábek L. 4 2
19.6. OD MOHELSKÉHO MLYNA FRASER Grand Amity TARA od Mohelského mlýna Rambousek J., Koněšín -odchov M. Nováček, Mohelno 4 2
16.6. Z POLESÍ CIKHAJE BADDY ze Šanovských polí AIRA z Rohateckých zahrad Šmída R., Zďár nad Sázavou 2 4
10.6. ZE SLUŠOVICKÉ DOLINY SPID z Poldova dvora IEMY ze Slušovické doliny Jakuba Z., Slušovice 0 3
10.6. Z ROSTÁNÍ POD JEŠTĚDEM UM z Hustopečských rybníků AISHA z Procházova dvora Bulíř P., Liberec 3 4
8.6. Z VRANOVSKÝCH HÁJŮ BRIT z Holašovických zahrad AJDA z Olešnického údolí Štencl D., Rychnov nad Kněžnou 3 3
5.6. OD PODHORSKÉHO POTOKA ONDRR od Řeky Lomnice CASI ze Zlaté Lištiny Svoboda R., Třebíč 2 2
4.6. OD BLATSKÉHO RYBNÍKA RON z Rechte HANY od Blatského rybníka Blatský M., Strakonice 2 4
2.6. Z KONDRUŠOVA DVORA UM z Hustopečských rybníků PEGGY od Květušského potoka Kondruš P., Chrastava 2 5
2.6. Z POPICKÝCH STRÁNÍ BADDY ze Šanovských polí BESY ze Semencova stavení Zabloudil M., Popice 1 5
1.6. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 0 3
30.5. OD RABLINY RIGO Kinetik REBEKA Kamenný potok Mackovík L., Lukov u Zlína 2 4
30.5. OD ZVONICE LUIS Horalka ZARIA z Rydlewa Kovařík K., Dřevohostice - Srovnalová S.  1 5
28.5. KINETIK FREDY z Oravskej Magury TOSKA Kinetik Bajčík J., Val. Meziříčí 1 3
27.5. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY XAVER von Rauhenfeld BENNY Rechaem Bureš S., Šlapanov 4 2
26.5. ZE SKLENÉHO KOPCE ATOS z Bělotínských rybníků MARCYSIA Fidofortis Santa Bara Vítek M., Bělotín 2 2
26.5. VINARSKÝ VRCH DEL PIERO z Roštěnských boří ANETA z Roštěnských boří Novotná M., Přerov 2 3
25.5. Z LOZAN HANIBAL z Roštěnských boří CIRA z Větřkovic Vitásková D., Ing., Bolatice 2 5
24.5. GALLYNA BADDY ze Šanovských polí SIBY Zwi-Le-Ro Pavlíček J., Nechanice 2 1
24.5. Z TRPASLIČÍ ROKLE ALDA z Hájovny Černých FELA od Kněžské skály Souček J., Rakovník 2 3
24.5. OD POTOKA KOLČAVY OZY Kamenný potok CIDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Novosedly 4 2
23.5. KINETIK KID z Rechte ULMA Kinetik Bajčík J., Val. Meziříčí 2 0
21.5. OD ŘEKY MOHELKY CIPÍSEK z Ledecké zahrady AIMI z Jindřiše Konopová Z., Liberec 2 1
20.5. Z JÁNSKÉHO KOPCE AKIM z Borovské myslivny GREYA Grand Amity Hodina F., Horní Záblatí 1 3
20.5. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD GRIF ze Strašilova SALLY od Květušského potoka Kolín V., Chyšky 0 1
20.5. ZE TCHOŘOVIC LUIS Horalka ALKA od Ríčky Loučné Kořízek R., Čistá 3 2
20.5. OD ŘICKY LOUČNÉ NORIK Horalka CILKA z Vrbenské Hanzlík V., Blatná 4 3
16.5. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA QUIDO od Květušského potoka CILI z Ledenických zahrad Šeráková L., Okružní 0 4
16.5. OD HRADU HUS ARGO z Olešnického údolí BRITA z Jánského kopce Morávek K., Semily 4 2
16.5.  OD NOVOŘECKÝCH RYBNÍKŮ CIRO Arbegy ERIN od Hepnera Nezbeda K., Baranov, J. Hradec 1 4
15.5. OD VÉVODY HUBERTA AMOR z Chvoječek KALMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 2
15.5. Z VRCHÁNOVA ARES ze Švabonského vrchu ARII z Černostudničního kopce Vinklárek M., Mnichovice 1 2
11.5. OD HANIPERSKÝCH VRCHŮ ARTUS z Brdlen EBY od Hradu Hus Vavruška F., Bavorov 4 1
10.5. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY KID z Rechte GITA od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 2
9.5. OD ŘEKY LOMNICE DEL PIERO z Roštěnských boří CELLY z Hřebenských hájů Zákoucký V., Březnice 3 1
8.5. RE-FIL NORIK Horalka BAJKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 2 4
8.5. ZE SKABRAČKY MEK od Říčky Šlapanky CILKA z Větřkovic Jeniš J., Bohuslávky 5 3
8.5. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU EDWARD vom Linteler Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 4 1
3.5. Z BRÁDELSKÉHO ÚDOLÍ INGO z Hlubocké hájovny AIRA z Brádelského údolí Pospíšil Š., Horní Bradlo 2 3
27.4. OD ŘEKY SKALICE NORIK Horalka ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 1
27.4. Z VÁLOVY ZAHRADY HANES z Válovy zahrady ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 3 2
26.4. OD ŘEKY LOMNICE NORIK Horalka DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 3
23.4. Z KUNKOVICKÉ TVRZE EDWARD vom Linteler Forst CIDA z Čeletic Sikstová D., Kolinec 5 1
22.4. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CIRK od Vlčího hřebene KETY z Lodínské hájovny Berger J., Lodín 2 5
21.4. Z VÁLOVY ZAHRADY HANES z Válovy zahrady LUCY z Krzáku Hejnal M., Petrovice u Sedlčan 0 1
19.4. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY ARGO od Habrové Aleje DINA od Kafíka Bureš S., Šlapanov 5 0
17.4. AKZACHORP BART Javorenský výr EJMI z Ledecké zahrady Procházka S., Plzeň-sever 1 3
17.4. RAPTOR AH TABI Jamador MINTAKA Raptor Skružná G., Čachovice 4 5
15.4. OD ŘEKY LOMNICE NORIK Horalka MADLA Horalka Stejskal K., Blatná 1 5
12.4. Z POLOMU JOE Klim Chodsko ARINA od Mlýnské hráze Hlaváč J., MVDr., Klatovy 1 4
12.4. OD HABROVÉ ALEJE CÉZAR od Hradu hus GESSY od Říčky Šlapanky Havlas L., Habry 4 2
11.4. Z VANYBOREK RONY Zwi-Le-Ro RIVA Kinetik Jagelka J., Šumperk 3 2
10.4. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY ODIN Anons EMILY z Borovské myslivny Karvánková M., Praha 1 2
10.4. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ LUIS Horalka CAJA z Pernštejsnkého podhradí Baláš J., Nedvědice 3 3
7.4. KLIM CHODSKO AMOR z Chvoječek JINNA Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice 5 1
4.4. RAPTOR GUNDEL Idesüss LILAVATHI Raptor Skružná G., Čachovice 4 4
4.4. VIVA MORAVIA DANTE Horalka PHERGIE Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 6 3
3.4. Z RECHTE KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky Ille R., Jevíčko 7 0
25.3. VIVA MORAVIA Castelpetroio FA BACCANO STEFANY Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 4 3
28.3. HORALKA LUIS Horalka BERKNEYE Alsónyiesi Mihina Šumbera J., Vikýřovice 1 4
26.3. OD ŘÍČKY LOUČNÉ RIK od Vévody Huberta JITŘENKA od Vévody Huberta Kořízek R., Čistá u Litomyšle 3 4
24.3. STACCATO BOHEMIA OZY kamenný Potok HELEN Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 1 0
24.3. Z CHLUMECKEHO POLESÍ OZY kamenný Potok FRIDA od Černé vody Zelenka K., Hostomice 1 4
24.3. Z ŠATAVY KID z Rechte MERY z Hlubocké hájovny Vaňáček P., Syrovice 1 3
20.3. AKZACHORP BART Javorenský výr GORA z Budského hradu Procházka S., Horní Bělá 1 0
18.3. Z DRÁBKOVA DVORA GOLD z Rechte ALMA z Vekých strání Drábek V., Lanškroun 2 4
14.3. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ ARGO od Habrové aleje AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 3 2
13.3. Z BŘEŽANSKÉHO DVORKA ONDRR od Řeky Lomnice DIANA z Račínské hájenky Wieder J., Břežany u Znojma 2 3
11.3. STACCATO BOHEMIA EDWARD vom Linteler Forst ORA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 3 1
11.3. Z DUBOVSKA HARRY Viva Moravia BETTI ze Strašilova Zavadil D., Brno 3 2
10.3. Z DOLANSKÉ CHALUPY LUIS Horalka REGINA Kamenný potok Brzokoupil M., Olomouc 3 3
10.3. Z POSLUCHVSKÝCH STRÁNÍ AKIM z Borovské myslivny ISIS Viva Moravia Doležal K., Hlubočky 3 3
9.3. OD VÉVODY HUBERTA VARUS vom Linteler Forst FABIONE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 4
8.3. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ OGAR od Říčky šlapanky CONNY ze Šanovských polí Urban M., Senomaty 3 0
8.3. Z VELKÉHO BOŘÍ ATOS z Bělotnských rybníků NELLY z Ostrého Bečvy Kutěj L., Loučky-Odry 4 3
7.3. RE-FIL NORIK Horalka ZINA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt.  2 3
5.3. Z VRCHOVIŠTĚ ZEPI z Rydlewa DARA z Husína Junior Aleš F., Frymburk 2 3
5.3. OD PETRBOKA LUKY od Petrboka RYZKA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 4
5.3. Z POLDOVA DVORA SPID z Poldova dvora ROXY z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 2 4
1.3. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ERWIN z Borovské myslivny CHALKA z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 3 5
27.2. Z DOUBÍ ONDRR od Řeky Lomnice JIMMA od Vévody Huberta Kudláček J., Dobronice 1 7
25.2. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler-Forst LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 1
21.2. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ HARDY od Petrboka BELINDA ze Šanovských polí Pánková K., Louny 4 4
11.2. OD HRADU HUS ARTUŠ z Brdlen CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 4 3
4.2. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ BRIT z Holašovických zahrad BORKA od Tisé skály Ing. Sobolík V., Protivín 4 4
2.2. ZE STRAŠILOVA CIRK od Vlčího hřebene CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 3 5
31.1. ZE STRAŠILOVA CIRK od Vlčího hřebene BÁRA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice 1 1
29.1. Z HULÍNSKÝCH OBOR SPID z Poldova dvora STELA z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín 4 1
23.1. Z BUTOVICKÝCH STRÁNÍ JON zo Šuchovho dvora IZA z Oravskej Magury Lovas R., Studénka 4 2
15.1. Z VÁLOVY ZAHRADY ESO z Válovy zahrady BJORY z Válovy zahrady Hejnal M., Petrovice 0 1
7.1. ZWI-LE-RO NOEL zo Šraneckých borín NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 1 3
1.1. VIVA MORAVIA LUIS Horalka MEGGY Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 5 0
1.1. RE-FIL NORIK Horalka CECILKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt 2 1

 

 

 

 

WebZdarma.cz