Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2014

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2014

29.12. Z ABORETA ONDRR od Řeky Lomnice ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 3 0
26.12. Z TUHAŇSkÝCH LESŮ CIRK od Vlčího hřebene ARLETA z Tuhaňských lesů Flíček V., Mělník 3 4
23.12. Z MLÝNA OD JASINKY FRASER Grand Amity CLEA z Javorové aleje Franěk J., Náměšť nad Oslavou 5 2
13.12. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY ITUS zo Šraneckých borín KONY z Rechte Bureš S., Šlapanov 2 4
4.12. OD ČERNOOKÉ DOROTKY MEK od Říčky Šlapanky IRIS od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 4 4
25.11. Z JELEMSKÝCH LESŮ SAFFI Horalka DORA z Želečských lesů Gregor D., Jelmo 3 6
24.11. Z TETČÍNĚVSKÉ HÁJENKY GOR z Budského hradu GOJA od Řeky Lomnice Trojáček O., Úštěk 0 4
14.11. RE-FIL CASTOR z Borovské myslivny XERA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 1 0
10.11. Z VODNÍKOVY VILY ADAR Sacima AIDA Pátek 13 Mahel M., Nové Město na Moravě 1 1
7.11. OD VÉVODY HUBERTA VARUS vom Linteler Forst SANTINE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 4 2
6.11. STŘIHOVHÁRT MEK od Říčky Šlapanky VALINA z Praskoles Hartman M., Městec Králové 2 1
3.11. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY ODIN Anons BIRDIE z Borovské myslivny Kavánková M., Praha 3 3
25.10. OD HELFÁKU FIGARO Horalka VALENTÝNKA od Řeky Lomnice Plevková D., Volyně 3 3
21.10. Z BENÁTSKÉ BODY Monymir BÁRA z Burdíkova dvora Kučera J., MVDr., Prostějov 3 4
20.10. Z VRCHÁNOVA DAN z Blýskavé ARII z Černostudničního kopce Vinklárek M., Mnichovice 0 4
16.10. Z ČERVENOHRÁDECKÉHO DVORA RÍŠA z Krzáku ISABEL z Vytůňského revíru Koutský V., Ing. 1 3
14.10. STACCATO BOHEMIA FIGARO Horalka OXANA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 4 2
14.10. Z ROHATECKÝCH ZAHRAD FRASER Grand Amity AIDA z Rohateckých zahrad Jašek V., Ing., Rohatec 4 2
7.10. OD ŘEKY LOMNICE EDWARD vom Linteler Forst ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 3 2
4.10. Z DOBROVOLNOVA DVORA EDWARD vom Linteler Forst AIDA z Údolí Bělinského potoka Dobrovolný P., Třebíč 6 2
30.9. Z LEDECKÉ ZAHRADY CIPÍSEK z Ledecké zahrady ELBA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 3 4
25.9. GRAND AMITY FALCO z Lokte HAIDA Grand Amity Přibáňová M., Praha 1 2
21.9. OD VNUČSKÉHO POTOKA DAN z Blýskavé ARTEMIS od Vnučského potoka Batík F., Malšice 3 3
21.9. NA SOFRONCE BAK z Kaminky MONA od Zlámané smrče Horáčková P. DiS 4 3
11.9. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ GUSTL vom Gamperhof DÁŠA Horalka Baláš J., Nedvědice 3 2
10.9. Z VÁLOVY ZAHRADY AKIM z Borovské myslivny ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice 2 4
9.9. ZE ZOFOVA DVORA CIRK od Vlčího hřebene DONA ze Smolnických březin Zofová D., Smolnice 4 2
30.8. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CIRK od Vlčího hřebene KETY z Lodínské hájovny Berger J., Lodín 5 2
30.8. Z RÖDEROVA DVORA BON z Větřkovic ILMA z Potštátu Röder E., Střítež 3 3
27.8. OD PETRBOKA HARDY od Petrboka JORINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 3 1
26.8. OD HLUČÁLU MEK od Říčky Šlapanky WERA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 3 2
22.8. Z PODMOCKÝCH LESŮ HEROLD ze Zbynova ASTA od Tisé skály Lopour Z., Uhlířské Janovice 3 3
13.8. OD DOBEVSKÉ HRÁZE QUIDO od Květušského potoka GREYCE od Dobevské hráze Malec R., Písek 3 3
13.8. OD HRADU HUS BRIT z Holašovických zahrad GREYA Grand Amity Hodina F., Horní Záblatí 2 4
11.8. Z MATULKOVA HÁJEMSTVÍ MEK od Říčky Šlapanky LUISA z Hlubocké hájovny Matulka J., Žďár nad Sázavou 2 3
11.8. OD TISÉ SKÁLY MEK od Říčky Šlapanky IRIS z Poldova dvora Neuman V. Tupadly 3 4
8.8. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ RON z Rechte ARCHIE z Hřebenských hájů Maroušek L., Plzeň-Sever 2 3
7.8. VIVES BOHEMIA BOLEK z Hustopečských rybn. UGI z Heřmanova domu Veselý V., Kamenné Žehrovice 2 4
7.8. ZE SNĚŽNICKÝCH HOUŠTIN NOEL zo Šraneckých borín ANNY od Sáry z Kopce Vaca D., Ing., PhD., Ústí nad Labem 4 1
4.8. POTŠTÁTSKÝ REVÍR DAK z Mikulákova dvora ELA z Židlochovského výhonu Hon V., Potštát 0 4
4.8. Z RAČÍHO ÚDOLÍ CIPÍSEK z Ledecké zahrady BELLA z Račího údolí Fára P., MUDr., Stránčice 2 4
3.8. OD ŘÍČKY JUHYNĚ LUIGI zo Šraneckých borín CITA z Větřkovic Mašlan L., Kelč 2 4
30.7. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice JUNEE od Vévody Huberta Jílek M., Horní Dubňany 3 2
27.7. Z LUBIECHOWA ZEPI z Rydlewa GALTEE Grand Amity Dostálová V., Liběchov 1 0
25.7. ZE SKLENÉHO KOPCE O2GA Anons MARCYSIA Fidofortis Santa Bara Vítek M., Bělotín 4 2
16.7. OD STRÁŽNÉ SKÁLY AKIM z Borovské mysivny OLLY od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 3 3
13.7. Pátek 13. KID z Rechte GITA z Matulkova hájemství Pokorný F., Žďár nad Sázavou 2 0
12.7. Z JAVOROVÉ ALEJE FIGARO Horalka CORNELIA z Javorové aleje Krejčí Z., Velá Bíteš 2 3
8.7. CLAIN Z RONOVCŮ KID z Rechte EMA od Kafíka Blažek J., Havl. Brod 3 1
6.7. OD PETRBOKA RONY Zwi-Le-Ro HAJKA od Petrboka Petrbok I., Kotopeky 1 4
4.7. Z DOUBÍ BADDY ze Šanovských polí JIMMA od Vévody Huberta Kudláček J., Dobronice (Znojmo) 5 2
1.7. OD SOBŮLSKÉHO POTOKU LUIS Horalka GAVOTA od Vévody Huberta Blažek M., Ing., Kyjov 2 3
1.7. Z HEGERVALDU LUIS Horalka AGI z Hegervaldu Bílka O., Bruntál 1 4
1.7. OD DOBROVODSKÝCH RYBNÍKŮ FALK od Řeky Lomnice CILKA z Vranínského vrchu Chytil P., Pelhřimov 2 4
29.6. MIROJAN BOHEMIA KOLJA Revestreken's KASSANDRA Wojtek's MVDr. Švec J., Litoměřice 1 1
29.6. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ GOLD z Rechte FELI z Lokte Bábík F., Ratíškovice 3 2
28.6. RAPTOR LUIS Horalka MINTAKA Raptor Skružná G., Čachovice 1 4
28.6. OD BÍLÉ IBIZY JUK z Rechte BETTY Akinom Kuřil M., Jevíčko 6 4
27.6. Z PROCHÁZKOVA DVORA CIPÍSEK z Ledecké zahrady FERA z Heluosu Procházka M., Jablonec nad Nisou 4 3
26.6. Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY BRIT z Holašovických zahrad AMY od Hrudkovského kopce Houdek V., Žabovřesky 3 5
24.6. STACCATO BOHEMIA OZY Kamenný potok KAČKA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 1 4
23.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ AKIM z Borovské mysivny AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 5 3
21.6. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ARTUŠ z Brdlen CHALKA z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 3 4
20.6. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JUK z Rechte FINA z Hranečného žlebu Tesařík P., Seloutky 4 3
20.6. ZE STŘÍŽKOVSKÉHO ÚDOLÍ KOLJA Revestreken's ARKA ze Střížovického údolí Veselý P., Střížovice 5 1
18.6. Z HROMNICKÉ BAŽANTNICE AMOR z Chvoječek CORA z Dolanského mlýna Šváb J., Horní Bříza, Plzeň-Sever 3 6
15.6. Z VELKÉHO BOŘÍ BON z Větřkovic NELLY z Ostrého Bečvy Kutěj L., Loučky-Odry 3 5
15.6. Z OLEŠNICKÉHO ÚDOLÍ KID z Rechte BONNY z Opočenské obory Žid P., Olešnice 5 1
13.6. Z BŘEVNIŠŤSKÉ CHALUPY NOEL zo Šraneckých borín CHŇAPKA od Černooké Dorotky Karlas J., Mimoň 1 0
12.6. ZE ŠTRAMBERSKÉ DOLINY BON z Větřkovic CITA z Hegervaldu Adamec J., Štramberk 6 3
11.6. STACCATO BOHEMIA EDWARD vom Linteler Forst ORA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 3 2
11.6. Z OPOČENSKÉ OBORY BRIT z Holašovických zahrad BONNY z Olešnického údolí Jirka V., Ing., Opočno 2 5
10.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ BRIT z Holašovických zahrad BARKA od Tisé skály Sobolík V., Ing., Protivín 5 3
10.6. Z PODŘIPSKÉ STUDÁNKY DRIX z Blýskavé JENEN od Řeky Lomnice Pružina P., Roudnice n.L. 1 3
9.6. VIVA LACHIA RIGO Kinetik ASHA z Barútova Pavlín J., Skotnice, okr. N. Jičín 3 3
7.6. Z ČERNODOLA HARRY od Kněžské skály AJKA z Hadinky Hrbek L., Hředle 2 2
7.6. Z PTAČÍHO VRŠKU LUIS Horalka ALMA z Ptačího vršku Hynek R., Jemnice 1 6
6.6. Z HRADU RONOVA MEK or Říčky Šlapanky ELIZABETH Mirojan Bohemia Bukovjan K., Přibyslav 1 5
5.6. OD VLADYKY CASTOR z Borovské myslivny IRYSKA od Řeky Lomnice Toman J., Zastávka 1 3
3.6. OD PĚTI BRATRŮ LUIS Horalka FANNY od Pěti Bratrů Doleček Z., Orličky 3 3
2.6. Z HUSÍNA CHÁN z Husína Junior ŠIPKA z Husína Nejdl, J MVDr., Klatovy 3 3
1.6. Z MĚSTA BUDĚJOVIC BRIT z Holašovických zahrad CHALINA od Řeky Lomnice Prázný P., Ing. 4 2
27.5. BESSY ZE STEJSKAVY CIRK od Vlčího hřebene BESSY od Zámku Kratochvíle Sládek J., Sedlec 2 3
26.5. Z LIŠAČKY GIN z Ratíškovských vinohradů MONA z Lišačky Karásek J., Buchlovice 2 2
25.5. ZE STRAŠILOVA OZY Kamenný potok BÁRA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice 2 1
24.5. Z VOCHOVNY BLACK od Hradu Hus DONA z Arboreta Völker I., LangauVoch J., Švihov 3 1
22.5. OD KNĚŽICKÉHO ZÁMKU SAFI Horalka OLINA z Čerchovky Kopačka J., Sušice 1 1
22.5. OD POTOKA KOLČAVY ENDY z Jezevčin BRITA od Rábského rybníka Hradecký M., Novosedly 6 1
22.5. OD MILAVEČSKÝCH MOHYL UL z Hustopečských rybníků VANESA z Hustopečských rybníků Kopf P., Domažlice 2 3
21.5. Z MANŽELOVA DVORA OZY Kamenný potok BÁRA z Manželova dvora Manžel P., Dolní Slivno 3 2
21.5. RACOCHEJL BRIT z Holašovických zahrad CILKA Racochejl Čapek J., Bohušovice nad Ohří 2 3
18.5. RE-FIL FIGARO Horalka MARGE Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vltavou 2 2
18.5. Z LOUŽKU BOLEK z Hustopečských rybníků ARKA z Loužku Kožíšek V., Lužany 1 4
18.5. OD BEJKOVKY LEX z Rechte BESSY od Kafíka Kovář J., Světlá nad Sázavou 3 2
18.5. ZE STRAŠILOVA TURIMON Czech Pamir CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 3 3
18.5. Z PLZÍNŮ BOLEK z Hustopečských rybníků DORIS od Aglaii Duda R., Bechyně 2 2
16.5. OD KAŠPAROVA LESA BADDY ze Šanovských polí AJMY od Kašparova lesa Mrtka R., Chotěboř 4 3
15.5. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen DÁDA z Ledenických zahrad Šeráková L., Okružní 2 2
14.5. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY MEK od Říčky Šlapanky LUCY z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 3 1
14.5. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ FALBUSH Kobeddus RESTA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 3 6
13.5. Z TUHAŇSKÝCH LESŮ KOLJA Revestreken's ARINA z Vrbenské Flíček V., Kly 2 4
13.5. OD HLINĚNSKÉHO RYBNÍKA BIMM Akinom DAINA od Hradu Hus Vrbas F., Nové Město na Moravě 4 3
13.5. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ CIPRO z Lopenických kopců BRENDA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 3 4
12.5. RE-FIL CASTOR z Borovské myslivny BAJKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vltavou 1 0
12.5. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ SPID z Poldova dvora POLLY z Jakartovic Balaja M., Lipov 0 0
11.5. Z LOUŽKU BOLEK z Hustopečských rybníků FELI z Kněžhory Kožíšek V., Lužany 1 4
8.5. Z ÚDOLÍ VINNÉ RÉVY BADDY ze Šanovských polí GALLIA Viva Moravia Dudová V., Pravlov 2 3
8.5. Z JEZEVČIN ENDY z Jezevčin CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Ing., Vimperk 1 3
7.5. NA KOSTELECKÉM VRŠKU FALK od Řeky Lomnice KARI od Zlámané smrče Pop V., Kostelec 3 3
6.5. Z HUDLICKÝCH LESŮ HARDY od Petrboka ELISHA z Lokte Straka J., Hudlice 1 3
6.5. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY JUK z Rechte LESY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 3 4
5.5. Z POLDOVA DVORA SPID z Poldova dvora ROXY z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 4 1
5.5. OD JANA HUBERTA BAK od Studéneckých rybníků PEGGY z Jakartovic Dundálek A., Rousínov 2 2
4.5. RE-FIL CASTOR z Borovské myslivny CECILKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora nad Vltavou 2 2
4.5. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ ART od Milovické strouhy EBONY od Kněžské skály Urban M., Senomaty 1 2
3.5. OD TISÉ SKÁLY BROK od Kafíka AJKA od Tisé skály Neuman V. Tupadly 4 3
3.5. OD KVĚTUŠKÉHO POTOKA QUIDO od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka Kolín V., Květuš 2 1
2.5. Z BORECKÉ KOVÁRNY CID z Kochánecké Černavy BÁRA z Borecké kovárny Pakandl J., Velký Borek 3 4
1.5. OD HRUDKOVSKÉHO KOPCE ARTUŠ z Brdlen ELI z Dehtářské bašty Svora Z., Vyšší Brod 2 3
1.5. OD RAKOVNICKÉHO POTOKA SAMBOR z Heřmanova domu GIRA z Kochánecké Černavy Šika J., Oráčov 4 5
1.5. OD PŘÍKŘICKÉHO VRCHU SABO z Kozíčku AJKA od Příkříckého vrchu Kalina J., Koloveč 1 6
1.5. Z HARTY BADDY ze Šanovských polí ELKA z Rozvadovské hájenky Horský J., 2 3
30.4. OD ROŽMBERSKÉ HRÁZE RONY Zwi-Le-Ro FLÉRA z Landštejna Soukup J., Třeboň 1 3
29.4. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ ASSAN Nynická Lužina RONA Zwi-Le-Ro Pánková K., Hřivice 5 1
28.4. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus CETA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice p. Lopeníkem 3 1
26.4. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen CILI z Ledenických zahrad Šeráková L., Okružní 2 3
26.4. HORALKA O2-GA Anons INGE Horalka Šumbera J., Vikýřovice 2 1
24.4. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice p. Lopeníkem 4 1
23.4. Z DRŇÁKU ELF z Rozvadovské hájenky CITA z Čeletic Pulkrábek L., 6 3
23.4. KLIM CHODSKO EDWARD vom Linteler-Forst JINNA Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice 3 3
22.4. OD PODORLICKÝCH VRCHŮ BON z Větřkovic ANNY od Podorlických vrchů Urban Z., Voděrady 2 4
20.4. VINARSKÝ VRCH EZREDES Idesüss MYSTIC Revestreken's Novotná M., Přerov 2 3
18.4. OD HLUČÁLU CONNY z Hlubocké hájovny XANNA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 3 4
14.4. HORALKA LUIS Horalka JOHANA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 3 3
9.4. OD HRADU HUS ZEPI z Rydlewa CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 3 3
4.4. VIVA MORAVIA GUSTL vom Gamperhof MEGGY Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 3 4
3.4. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve ELA Klim Chodsko Ing. Sobolík V., Protivín 1 1
1.4. OD BLATSKÉHO RYBNÍKA ARTUŠ z Brdlen HENY od Blatského rybníka Blatský M., Strakonice 2 0
30.3. STACCATO BOHEMIA EDWARD vom Linteler Forst HELEN Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 3 3
29.3. Z KŘENOVSKÝCH STRÁNÍ JUK z Rechte JITKA z Husína Machálková P., Křenov 2 5
28.3. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ LUIS Horalka BIBI z Pernštejnského podhradí Baláš J., Nedvědice 3 3
28.3. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 4 3
27.3. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 1 2
24.3. Z HEŘMANOVA DOMU ERWIN z Borovské myslivny TEREZA z Heřmanova domu Heřman J. Dobrovíz 1 1
24.3. Z BUREŠOVA DVORA CIPÍSEK z Ledecké zahrady CHIRA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 4 3
23.3. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka FINTA z Ledecké zahrady Stejskal K., Blatná 2 2
22.3. ZE ŠALAVSKÝCH LESŮ CIRK od Vlčího hřebene ASTA Bohemia Quelle Máčl M., Vitějovice 3 2
21.3. AMBER HILL OMAR z Města Budějovic DAISY z Vysockého podlesí Stejkozová., Modrá Hůrka, ČB 1 5
21.3. Z VÁLOVY ZAHRADY ESO z Válovy zahrady BJORY z Válovy zahrady Hejnal M., Petrovice 0 4
21.3. OD FORMANSKÉHO RYBNÍKA LARRY od Táborských dvořáků ANNY od Formanského rybníka Hroznová V., Lásenice 2 5
20.3. OD ROBOTNÉHO MOSTU CHAPLIN Horalka CINTA z Lopenických kopců Molnár E., Olomouc 3 1
19.3. Z BUREŠOVA DVORA ALDA z Hájovny Černých QUINA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 4 3
19.3. OD TROUBECKÝCH JEZER BON z Větřkovic AGÁTA z Hradu Radyně Svozil S., Troubky 3 1
17.3. Z BUDSKÉHO HRADU HEROLD ze Zbynova HERA z Budsého hradu Liška F., Ing., Příbram 1 0
16.3. OD ŘEKY LOMNICE CASTOR z Borovské myslivny ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 1 0
16.3.   BADDY ze Šanovských polí ERNA od Řeky Vláry Bařinka J., Štítná 0 1
14.3. AKZACHORP RICK od Strážné skály EIMI z Ledecké Zahrady Procházka S., Plzeň-Sever 1 6
14.3. Z HÁJENKY DUBENKY RONY Zwi-Le-Ro BERA od Záhořského šraňku Nováková H., Horní Dubenky 2 0
14.3. OHNIVÁ ČÁRA DOKTOR vom Rominten DIANA Grand Amity Lehaová L., Holešov 1 1
13.3. OD TROUBECKÝCH JEZER LUIS Horalka CIRA od Troubeckých jezer Svozil S., Troubky 3 1
9.3. OD NÝRSKÉ PŘEHRADY AMOR z Chvoječek GAPA z Husína Junior Miškovič D., Nýrsko 2 3
2.3. AKINOM JAŠO zo Suchej Lubice AIMI Akinom Illová M., Jevíčko 1 3
1.3. Z LEDECKÉ ZAHRADY DAN z Blýskavé DORA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 5 1
27.2. Z VÁLOVY ZAHRADY FERO Carex LUCY z Krzáku Hejhal M., Petrovice u Sedlčan 1 1
25.2. Z PROSTŘEDNÍHO KOPCE CASROR z Borovské myslivny FINA z Prostředního kopce Tremlová I., Nýrsko 3 3
14.2. ZE SLUŠOVICKÉ DOLINY SPID z Poldova dvora IEMY ze Slušovické doliny Jakuba Z., Slušovice 1 0
13.2. GRAND AMITY BADDY ze Šanovských polí ÉCLAIR Grand Amity Přibáňová M., Praha 0 1
12.2. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ AKIM z Borovské myslivny ALFA z Maršálky Ing. Sobolík V., Protivín 3 2
10.2. OD TŘECH KAMENŮ WIKY z Vlčetína CHESSY z ochánecké Černavy Korous A., Jablonec n. N. 2 5
9.2. OD RABLINY BON z Větřkovic REBEKA Kamenný potok Mackovík L., Ing., Lukov 6 1
7.2. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus NETTY z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 3 1
6.2. Z DOLANSKÉ CHALUPY DON z Heřmanova chovu AIDA z Posluchovských strání Brzokoupil M., Olomouc 3 3
4.2. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU EDWARD vom Linteler Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 2 2
27.1. Z VANYBOREK RONY Zwi-Le-Ro RIVA Kinetik Jagelka J., Šumperk 2 1
22.1. OD HLUBOČSKÉHO POTOKA FALBUSH Kobeddus IRREA Hamilchov Krahulec J., Sidonie, Zlín 0 1
20.1. Z RAHOLIN JUK z Rechte JASMÍNA z Těšínovských buků Ohem D., Liběchov 2 6
15.1. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY KID z Rechte GITA od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 4 2
12.1. Z DOBEVSKÉ HŮRKY ENDY z Jezevčin BYSTRA z Válovy zahrady Rybák P., Písek 1 3
12.1. OD POTOKA KOLČAVY OZY Kamenný potok ANDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Strakonice 2 3
2.1. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst RYNA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 1 2
1.1. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 4

 

 

 

WebZdarma.cz