Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2013

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2013

 

28.12. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst GEORGETTE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 4
20.12. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst SANTINE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 5
23.12. Z RECHTE KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky Ille R., Jevíčko 5 1
16.12. KINETIK FREDDY z Oravsej Magury TOSCA Kinetik Bajčík J., Valašské Meziříčí 1 0
11.12. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ BADDY ze Šanovských polí FELI z Lokte Bábík F., Ratíškovice 3 1
8.12. OD POZOVICKÉHO POTOKA BROK od Kafíka AIDA od Břešťáka Tecl M., Štoky 2 3
4.12. OD PŘÍKŘICKÉHO VRCHU BOLEK z Hustopečských rybníků KLÁRA z Hustopečských rybníků Kalina J., Koloveč 3 4
18.11. ZWI-LE-RO ITUS zo Šraneckých borín NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 2 2
17.11. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY ART od Milovické strouhy FANY z Kochánecké Černavy Plašil Ing. M., Kochánky 1 2
6.11. Z KOTRSKÉ AMOR z Ferainu AGI z Lozan Stuchlý P., Ostrava 1 1
3.11. RAPTOR KOLJA Revestreken's LILAVATHI Raptor Skružná G., Praha 2 6
22.10. Z POLOMSKÉHO KOPCE BON z Větřkovic ELEN od Pěti Bratrů Šíra M., Hranice 3 3
21.10. ZE SUCHDOLSKÉHO ÚDOLÍ ENDY z Jezevčin ORY ze Suchdolského údolí Beneš R., Bohdaneč/Veselý J. Suchdol 3 4
7.10. OD HLUČÁLU MEK od Říčky Šlapanky WERA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 2 2
6.10. Z DAREBNICE NOEL zo Šraneckých borín MOLY z Burešova dvora Procházková I., Bc., Poděbrady 3 2
3.10. ZE ŠUMAVSKĚ ATRUŠ z Brdlen HEDA ze Šumavské Procházka V, Vodňany 1 1
27.9. OD HLUČÁLU ELF z Rozvadovské hájenky WETA od Hlučálu Kyncl A., Svratouch 0 4
26.9. Z VRCHÁNOVA CIPÍSEK z Ledecké zahrady ARII z Černostudničního kopce Vinklárek M., Mnichovice 2 3
24.9. Z BOHUŠIC FALK od Řeky Lomnice AGATHA z Jelenských luk Bednář A., Jaroměčice 1 1
20.9. Z JELENSKÝCH LUK HENRY zo Šraneckých borín DOROTHEA Pemiko Pernica M., Horní Benešov 2 4
19.9. VLČÍ LUKA CIRO Arbegy ERA z Hromnické bažantnice Činčura J., Třeboň 2 2
16.9. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY JUK z Rechte LESY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 5 3
15.9. Z TCHOŘOVIC CASTOR z Borovské myslivny LEONA od Řeky Lomnice Hanzlík V., Blatná 3 3
8.9. OD TISÉ SKÁLY BROK od Kafíka AJKA od Tisé skály Neuman V. Tupadly 2 5
5.9. OD RAKOVNICKÉHO POTOKA DAN z Blýskavé GELA od Řeky Lomnice Šika J., Oráčov 6 1
4.9. Z KRZÁKU CASTOR z Borovské myslivny CONNY od Hradu hus Legát F., Opařany 0 1
4.9. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ BAK od Studéneckých rybníků DORKA Viva Moravia Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 2 4
26.8. Z TUHAŇSKÝCH LESŮ KOLJA Revestreken's ARINA z Vrbenské Flíček V., Kly 3 6
17.8. Z HEGERVALDU LUIS Horalka AGI z Hegervaldu Bílka O., Bruntál 2 2
16.8. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY MONTY od Říčky Šlapanky FATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 6 0
12.8. Z JELEMSKÝCH LESŮ SAFFI Horalka DORA z Želečských lesů Gregor D., Jelmo 4 5
6.8. Z CHVOJČEK BOLEK z Hustopečských rybníků ZORKA z Husína Junior Bouda J., Koloveč 4 4
6.8. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus NETTY z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 1 0
3.8. Z LIŠAČKY PALERMO z Herbu Kopidolek MONA z Lišačky Karásek J., Buchlovice 2 1
27.7. Z LEDECKÉ ZAHRADY DAN z Blýskavé ELBA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 3 5
26.7. Z KUNKOVICKÉ TVRZE EDWARD vom Linteler Forst CIDA z Čeletic Sikstová D., Kolinec 5 1
26.7. OD STRÁŽNÉ SKÁLY CASTOR z Borovské myslivny ALMA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 3 1
26.7. Z RAJŠLU WONDER FINS Dinaburg's VASTA z Rajšlu Vondrová R. 2 0
25.7. Z POLDOVA DVORA ŽAK z Hulínských obor ORKA z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 6 3
23.7. NA KOSTELECKÉM VRŠKU FALK od Řeky Lomnice KARI od Zlámané smrče Pop V., Kostelec 4 4
22.7. Z BRÁDELSKÉHO ÚDOLÍ INGO z Hlubocké hájovny AIRA z Brádelského údolí Pospíšil Š., Horní Bradlo 2 4
18.7. ZE ZOFOVA DVORA CASPAR z Borovské myslivny DONA ze Smolnických březin Zofová D., Smolnice 2 4
15.7. Z PODLIŠČÍ DEL PIERO z Roštěnských boří AGY z Podliščí Dvořák V., Kojetín 2 4
10.7. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice BEATA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 1 6
10.7. Z PODLIŠČÍ SHUMY della Val Vezzeno BABY ROSA Horalka Dvořák Vr., Kojetín 3 2
10.7. Z BENÁTSKÉ BODY Monymir BÁRA z Burdíkova dvora Kučera J., MVDr., Prostějov 4 2
9.7. Z OCMANICKÝCH STRÁNÍ KID z Rechte DONA Únanovské vyhlídky Mařík J., Náměšť nad Oslavou 1 3
8.7. ZE STŘÍŽKOVSKÉHO ÚDOLÍ KOLJA Revestreken's ARKA ze Střížovického údolí Veselý P., Střížovice 1 3
7.7. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 3 3
7.7. Z VÁLOVY ZAHRADY CAR z Peklova mlýna BJORY z Válovy zahrady Hejnal M., Petrovice 4 0
7.7. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst FABIONE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 4
5.7. OD ČERNOOKÉ DOROTKY NOEL zo Šraneckých borín FELI od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Přehvozdí 3 6
5.7. Z PTAČÍHO VRŠKU ONDRR od Řeky Lomnice ALMA z Ptačího vršku Hynek Rostislav 3 3
4.7. Z VRANOVSKÉHO HÁJE GOLD z Rechte JARA z Vranovského háje Piňos F., Vranovice 3 3
4.7. Z ČERTOVY KAZATELNY BON z Větřkovic ARRY ze Sněžného ráje Machalová S., Potštát 2 2
2.7. MIROJAN BOHEMIA KOLJA Revestreken's BETULA Mirojan Bohemia MVDr. Švec J., Litoměřice 5 3
30.6. HORNÍ STUDENEC KOLJA Revestreken's BONETTE Horní Studenec Veselka J., Mgr., Mariánské lázně 2 4
29.6. HORALKA RESOLE della Val Vezzeno INGE Horalka Šumbera J., Vikýřovice 3 2
29.6. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ BROK od Kafíka ARCHIE z Hřebenských hájů  Maroušek L., Zahrádka 1 1
28.6. ZE ŠALAVSKÝCH LESŮ DASTY od Řeky Lomnice ASTA Bohemia Quelle Máčl M., Vitějovice 4 3
28.6. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 5
27.6 ZE ŠPORKOVA PANSTVÍ ELROND Grand Amity ARKA ze Šporkova panství Kohl M. Ing., Rasošky 5 2
26.6. Z TRPASLIČÍ ROKLE ELF z Rozvadovské hájenky FELA od Kněžské skály Souček J., Rakovník 2 4
25.6 Z BUREŠOVA DVORA NOEL zo Šraneckých borín CHIRA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 3 5
25.6. PALI MORAVIA FALBUSH Kobeddus FERGIE WONDER z Rajšlu Paličková P., Rohatec 3 2
20.6. OD VLADYKY CASTOR z Borovské myslivny IRYSKA od Řeky Lomnice Toman J., Zastávka 2 2
19.6. OD PODORLICKÝCH VRCHŮ BON z Větřkovic ANNY od Podorlických vrchů Urban Z., Voděrady 1 3
18.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve ELA Klim Chodsko Ing. Sobolík V., Protivín 1 2
15.6. Z PODDŽBÁNSKÝCH LESŮ SAMBOR z Heřmanova domu ASKA z Maršálky Kestřán F., Mutějovice 2 3
18.6. OD JANOVICKÉHO POTOKA OZY Kamenný potok PATTY ze Suchdolského údolí Jakoubek R., Vrchotovy Janovice 0 2
15.6. Z OUJEZDA ARNY od Sáry z Kopce ZUZA od Petrboka Kohoutek M., Sezemice 3 2
13.6. ZE STRAŠILOVA OZY Kamenný potok CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 5 1
10.6. Z ČIMELICKÝCH STRÁNÍ BLACK od Hradu Hus ORINA Zwi-Le-Ro Sýkora V., Čimelice 4 0
9.6.   SAFFI Horalka ELIS z Dubových vršků Kadlec V., Jindřichův Hradec 1 1
8.6. Z RECHTE NIL z Rechte KESSY z Rechte Ille R., Jevíčko 3 3
6.6. Z RECHTE CÉZAR od Hradu Hus INA z Rechte Ille R., Jevíčko 3 2
4.6. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CIRK od Vlčího hřebene KETY z Lodínské hájovny Berger J., Lodín 2 4
3.6. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen BOBIKA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 4 1
31.5. ČERNOHORSKÝ KOUT CÉZAR od Hradu Hus GÁBI z Račínské hájenky Typl Z., Svitavy 1 1
30.5. Z DUBOVÝCH VRŠKŮ RONY Zwi-Le-Ro CITA Monymir Turín J., Horní Pěna 3 1
30.5. Z KONDRUŠOVA DVORA AKIM z Borovské myslivny PEGGY od Květušského potoka Kondruš P., Chrastava 5 1
29.5. OD ČUBIČKY KVÍDY UM z Hustopečských rybníků BONA z Hegervaldu Holán P., Ing., Turnov 2 2
29.5. Z BOROVSKÝCH LESŮ CIPÍSEK z Ledecké zahrady CIRA z Borovských lesů Tonar K., Havl. Borová 4 3
29.5. Z CHRAŠTNSKÉHO LESA CIRK od Vlčího hřebene IRIS z Chraštinského lesa Imbr I., Louny 1 4
28.5. Z IVANOVICKÉHO DVORA FRASER Grand Amity CORYNA od Bítovské nivy Svída V., Brno 2 2
27.5. OD POTOKA KOLČAVY AKIM z Borovské myslivny ANDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Strakon1ce 4 0
27.5. Z ČERTOVINSKÝCH LUK CID z Javorských luk NORMA Re-Fil Středa J., Horní Radechová 4 3
26.5. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ IROS z Oravskej Magury ZIMA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 1 2
25.5. OD TISÉ SKÁLY KID z Rechte IRIS z Poldova dvora Neuman V. Tupadly 2 6
25.5. Z DOUBÍ GOLD z Rechte JIMMA od Vévody Huberta Kudláček J., Dobronice 3 6
24.5. OD DOBEVSKÉ HRÁZE OGÁREK od Květušského potoka GREYCE od Dobevské hráze Malec R., Písek 1 2
23.5. Z POSLUCHVSKÝCH STRÁNÍ DANTE Horalka ISIS Viva Moravia Doležal K., Hlubočky 3 3
22.5. Z KRZÁKU LUKY od Petrboka GÓJA od Řeky Lomnice Legát F., Opařany 5 3
22.5. Z PÁNŮ LOUKY BRIT z Holašovických zahrad AMY od Potoka Kolčavy Šaflerová M., Štěpánovice 5 3
21.5. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice JUNEE od Vévody Huberta Jílek M., Horní Dubňany 6 0
21.5. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ AKIM z Borovské myslivny FIONA od Černooké Dorotky Sobolík V., Ing., Protivín 3 3
21.5. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ BRIT z Holašovických zahrad ALFA z Maršálky Ing. Sobolík V., Protivín 4 4
20.5. OD STRÁŽNÉ SKÁLY KOLJA Revestreken's OLLY od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 2
16.5. OD HRADECKÉ BRÁNY KID z Rechte BERTA z Podliščí Živný J., Ing., Hradec nad Moravicí 4 2
16.5. OD SAPÉRA CID z Javorských luk DIGY z Lomnického zámečku Vodička K., Ing., Stará Paka 5 2
14.5. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ ART od Milovické strouhy EBONY od Kněžské skály Urban M., Senomaty 0 2
14.5. SACIMA AKIM z Borovské myslivny CILKA ze Stránčických pešunků Samohejlová A., Týn nad Vltavou 2 3
10.5. Z JAVOROVÉ ALEJE ERR Hamilchov ZINET od Petrboka Krejčí Z., Velká Bíteš 3 2
8.5. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ CIPRO z Lopenických kopců BRENDA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 1 2
5.5. Z MATULKOVA HÁJEMSTVÍ KID z Rechte LUISA z Hlubocké hájovny Matulka J., Žďár nad Sázavou 2 3
5.5. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY LUKY od Petrboka CHALKA z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 2 2
4.5. ZE SLEZSKA HUGO Horalka CARMEN ze Slezska Zajícová L., Jakubčovice 1 3
4.5. KRASLICKÁ MYSLIVNA KOLJA Revestreken's ANNY z Fialkové Hanfová M., Lidice 5 2
3.5. OD HRADU HUS CIRK od Vlčího hřebene GREYA Grand Amity Hodina F., Horní Záblatí 5 0
2.5. AKINOM ELF z Rozvadovské hájenky AIMI Akinom Illová M., Jevíčko 5 3
30.4. Z OLEŠNICKÉHO ÚDOLÍ GOLD z Rechte BONNY z Opočenské obory Žid P., Olešnice 3 5
28.4. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ FALBUSH Kobeddus POLLY z Jakartovic Balaja M., Lipov 2 3
26.4. OD ČERNOOKÉ DOROTKY NOEL zo Šraneckých borín FELI od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Přehvozdí 2 1
24.4. OD PETRBOKA LUKY od Petrboka INEZ od Petrboka Petrbok I., Hořovice 0 2
24.4. OD HRADU HUS BEN od Hradu Hus CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 4 1
19.4. OD HANÝSKA BON z Větřkovic AJDA ze Zářící Frkal J., Sviadnov 2 0
17.4. KORIDA ARGO od Habrové Aleje ELSA Mirojan Bohemia Jeserovský K., Luka nad Jihlavou 3 4
14.4. OD JELENÍHO POTOKA HUGO Horalka FANIKA Grand Amity Kubánek L., Široká Niva 2 3
11.4. RECHAEM MONTY Viva Moravia NINA RICCI z Rechte Farníkvá M., Městečko Trnávka 4 1
10.4. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler-Forst LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 4
10.4. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler-Forst RYNA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 4 2
3.4. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY KID z Rechte LUCY z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 1 1
2.4. JEDOVÁ CHÝŠE ARTUŠ z Brdlen CIBULKA od Jelení Boudy Tichá L., Srubec, okr-. Č. Budějovice 1 1
27.3. AKZACHORP SABO z Kozíčku GORA z Budského hradu Procházka S., Horní Bělá 3 3
27.3. OD MOCHOVSKÉ VÝMOLY CID z Kochánecké Černavy AURA od Mochovské výmoly Kratochvíl J., Rožďalovice 3 3
26.3. Z LOMSKÝCH SKAL OZY Kamenný potok EMMA z Dobrášky Broukal M., Tábor 4 2
25.3. Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY ARTUŠ z Brdlen AMY od Hrudkovského kopce Houdek V., Žabovřesky 4 0
24.3. ZE STRAŠILOVA CIRK od Vlčího hřebene BÁRA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice 1 0
23.3. Z FARSKÉHO DOMU LARRY od Táborských Dvořáků BEGGY Arbegy Razimová P., Hořepník 0 2
22.3. LITARVAN AVORÁŽOP SAMBOR z Heřmanova domu NIA z Lopenických kopců Navrátil M., Žďár nad Sázavou 2 4
19.3. Z VLČETÍNA UM z Hustopečských rybníků TORA z Vlčetína Hejlek J., Liberec 1 2
18.3. Z DOLANSKÉ CHALUPY DON z Heřmanova chovu OXANA z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 2 4
17.3. CLAIN Z RONOVCŮ KID z Rechte EMA od Kafíka Blažek J., Havl. Brod 3 4
15.3. OD MOHELSKÉHO MLÝNA FOX z Jezevčin THEA od Mohelského mlýna Nováček M., Mohelno 3 1
12.3. ZE ZBYNOVA BRIX z Vrchánova XANY od Petrboka Novák Z., Votice 2 3
11.3. Z KRCHŮVKY SAMBOR z Heřmanova domu DAJA Zdyve Bažant R., Družec 4 3
7.3. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen CILI z Ledenických zahrad Šeráková L., Okružní 2 3
7.3. OD ŘÍČKY LOUČNÉ RIK od Vévody Huberta JITŘENKA od Vévody Huberta Kořízek R., Čistá u Litomyšle 5 2
7.3. OD ŘEKY LOMNICE CASTOR z Borovské myslivny DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 5 3
20.2. Z VACANOVSKÉHO DVORA DON z Heřmanova chovu ARKA z Lounek Novotný O., Olomouc 4 1
19.2. OD VEVERČÍHO CHVOSTU DOIL Monymir BESSY vom Leinbruch Štefaňák R., Cheb 1 1
17.2. Z PLZÍNŮ KID z Rechte DORIS od Aglaii Duda R., Bechyně 6 1
16.2. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ ASSAN Nynická Lužina RONA Zwi-Le-Ro Pánková K., Hřivice 3 3
11.2. OD PETRBOKA LUKY od Petrboka DUBINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 2 2
7.2. OD POTOKA KOLČAVY OZY Kamenný potok CIDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Novosedly 2 5
4.2. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY AKIM z Borovské myslivny CORA od Drslavské tvrze Karvánková M., Praha 1 2
4.2. OD STRÁŽNÉ SKÁLY OZY Kamenný potok LINDA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 0 1
3.2. Z LEDECKÉ ZAHRADY SAMBOR z Heřmanova domu DORA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 4 4
2.2. Z VĚTŘKOVIC DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora Glauder Z., Větřkovice 4 4
1.2. Z KRZÁKU CAR z Peklova mlýna BESY od Kněžské skály Legát F., Opařany 2 1
1.2. Z HEGERVALDU HUGO Horalka CITA z Hegervaldu Adamec J., Štramberk 2 5
1.2. REACHEM ITUS zo Šraneckých borín KONY z Rechte Farníková M., Trnávka 2 3
1.2. Z ABORETA ONDRR od Řeky Lomnice ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 2 6
29.1. Z VELKÉHO BOŘÍ BON z Větřkovic NELLY z Ostrého Bečvy Kutěj L., Loučky-Odry 6 2
  HORALKA KID z Rechte JOHANA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 2 4
29.1. Z JEZEVČIN AKIM z Borovské mylsivny CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Vimperk 1 5
26.1. Z JINDŘIŠSKÝCH SKAL EDWARD vom Linteler Forst BETTY od Vévody Huberta Bořek L., Kralovice 0 3
21.1. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ SHUMY dela Val vezzeno Revestreken's MYSTIC Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 3 5
18.1. VIVA MORAVIA GAUDENTIUS v.d. Bismarck Eiche MYSTERY Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 3 5
18.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 3 2
16.1. OD KAFÍKA LEX z Rechte AJMY od Kafíka Kafka I., Světlá n. Sázavou 2 3
13.1. Z VÁLOVY ZAHRADY FERO Carex LUCY z krzáku Hejhal M., Petrovice u Sedlčan 1 1
11.1. Z OSECKÉHO LUHU NOEL zo Šraneckých borín ŠIPKA z Hradišťské myslivny Fagoš J., Velký Osek 2 5
10.1. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst GAVORA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 2
6.1. Z VRBENSKÉ CASTOR z Borovské myslivny ARNA od Hefláku Hořejš J., Blatná 3 4
5.1. Z BUTOVICKÝCH STRÁNÍ JON zo Šuchovho dvora IZA z Oravskej Magury Lovas R., Studénka 2 3
3.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 0 3