Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2011

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

2013

20.2. Z VACANOVSKÉHO DVORA DON z Heřmanova chovu ARKA z Lounek Novotný O., Olomouc 4 1
17.2. Z PLZÍNŮ KID z Rechte DORIS od Aglaii Duda R., Bechyně 6 1
16.2. Z LOUNSKÉHO PODLESÍ ASSAN Nynická Lužina RONA Zwi-Le-Ro Pánková K., Hřivice 3 3
7.2. OD POTOKA KOLČAVY OZY Kamenný potok CIDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Novosedly 2 5
4.2. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY AKIM z Borovské myslivny CORA od Drslavské tvrze Karvánková M., Praha 1 2
4.2. OD STRÁŽNÉ SKÁLY OZY Kamenný potok LINDA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 0 1
3.2. Z LEDECKÉ ZAHRADY SAMBOR z Heřmanova domu DORA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 4 4
2.2. Z VĚTŘKOVIC DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora Glauder Z., Větřkovice 4 4
1.2. Z KRZÁKU CAR z Peklova mlýna BESY od Kněžské skály Legát F., Opařany 2 1
1.2. Z HEGERVALDU HUGO Horalka CITA z Hegervaldu Adamec J., Štramberk 2 5
1.2. REACHEM ITUS zo Šraneckých borín KONY z Rechte Farníková M., Trnávka 2 3
1.2. Z ABORETA ONDRR od Řeky Lomnice ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 2 6
29.1. Z VELKÉHO BOŘÍ BON z Větřkovic NELLY z Ostrého Bečvy Kutěj L., Loučky-Odry 6 2
  HORALKA KID z Rechte JOHANA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 2 4
29.1. Z JEZEVČIN AKIM z Borovské mylsivny CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Vimperk 1 5
26.1. Z JINDŘIŠSKÝCH SKAL EDWARD vom Linteler Forst BETTY od Vévody Huberta Bořek L., Kralovice 0 3
21.1. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ SHUMY dela Val vezzeno Revestreken's MYSTIC Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 3 5
18.1. VIVA MORAVIA GAUDENTIUS v.d. Bismarck Eiche MYSTERY Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice 3 5
18.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 3 2
16.1. OD KAFÍKA LEX z Rechte AJMY od Kafíka Kafka I., Světlá n. Sázavou 2 3
13.1. Z VÁLOVY ZAHRADY FERO Carex LUCY z krzáku Hejhal M., Petrovice u Sedlčan 1 1
11.1. Z OSECKÉHO LUHU NOEL zo Šraneckých borín ŠIPKA z Hradišťské myslivny Fagoš J., Velký Osek 2 5
10.1. OD VÉVODY HUBERTA EDWARD vom Linteler Forst GAVORA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 2
6.1. Z VRBENSKÉ CASTOR z Borovské myslivny ARNA od Hefláku Hořejš J., Blatná 3 4
5.1. Z BUTOVICKÝCH STRÁNÍ JON zo Šuchovho dvora IZA z Oravskej Magury Lovas R., Studénka 2 3
3.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 0 3

2012

29.12. Z PŘIMDSKÉHO PODHRADÍ ELF z Rozvadovské hájenky NIKY z Čerchovky Vimr M., Přimda 2 4
26.12. AKZACHORP SABO z Kozíčku EJMI z Ledecké zahrady Procházka S., Plzeň-sever 3 5
26.12. GRAND AMITY LUIGI zo Šraneckých borín ÉCLAIR Grand Amity Přibáňová M., Praha 1 3
14.12. AFLEX GUSTL vom Gamperhof LEXI I. Od Černých rytířů Mašek Z., Brno 1 4
13.12. Z RATÍŠKOVSKÝCH VINOHRADŮ DORRO Viva Moravia FELI z Lokte Bábík F., Ratíškovice 3 2
10.12. OD PETRBOKA HARDY od Petrboka JORINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 3 3
1.12. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY KID z Rechte FATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 3
15.11. ZE ŠVABINSKÉHO VRCHU EDWARD vom Linteler-Forst CHRISTIE od Vévody Huberta Lehká J., Plzeň 3 3
13.11. MONYMIR ONDRR od Řeky Lomnice BEATA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 2 2
9.11. Z RAJŠLU WONDER FINS Dinaburg's VASTA z Rajšlu Vondrová R., Volary 1 2
7.11. STACCATO BOHEMIA OZY kamenný Potok HELEN Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 2
2.11. POD ČERNOU VĚŽÍ CHARLY z Karlovarských Lachovic DORKA z Lokte Eder K.., Luby, okr. Cheb 4 1
24.10. Z LOKTE EDWARD vom Linteler Forst AXICOLA z Lokte Antal P., Loket 2 3
10.10. Z PRÁŠILSKÉHO JEZERA CHICO z Edmaru HESSY z Prášilského jezera Michna M., Hartmanice 0 4
8.10. Z KRZÁKU CUP od Petrboka GÓJA od Řeky Lomnice Legát F., Opařany 2 0
5.10. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ BON z Větřkovic ZERA z Hustopečských rybníků p. Kozlík / Janků J., Přerov 0 3
1.10. Z PODMOCKÝCH LESŮ NOEL zo Šraneckých borín ASTA od Tisé skály Lopour Z., Uhlířské Janovice 2 4
29.9. Z DOUBÍ FOX z Jezevčin JIMMA od Vévody Huberta Kudláček J., Dobronice (Znojmo) 2 5
28.9.   AKIM z Borovské myslivny PEGGY od Květušského potoka Kondruš P., Chrastava 4 3
9.9. Z ČIMELICKÝCH STRÁNÍ CASTOR z Borovské myslivny ORINA Zwi-Le-Ro Sýkora V., Čimelice 2 4
8.9. ZWI-LE-RO BROK od Kafíka NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 1 1
6.9. Z OSTROVECKÝCH LESŮ SAMBOR z Heřmanova domu NELINKA od Květušského potoka Kobes J., Louny 3 1
6.9. KINETIK DORRO Viva Moravia ODA Kinetik Bajčík J., Valašské Meziříčí 1 2
2.9. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ GRAF z Hustopečských rybníků JESSI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče n. Bečvou 1 1
29.8. OD TISÉ SKÁLY KID z Rechte IRIS z Poldova dvora Neuman V. Tupadly 2 6
21.8. Z RECHTE ITUS zo Šraneckých borín KESSY z Rechte Ille R., Jevíčko 4 1
15.8. STŘIHOVHÁRT ART z Milovické strouhy VALINA z Praskoles Hartman M., Městec Králové 2 3
12.8. Z VRANOVSKÉHO HÁJE DORRO Viva Moravia JARA z Vranovského háje Piňos F., Prostějov 2 4
10.8. ČERNOHORSKÝ KOUT CÉZAR od Hradu Hus GÁBI z Račínské hájenky Typl Z., Svitavy 2 0
9.8. Z PODJAVOŘÍ ELROND Grand Amity ZITA Javes Petříček P., MVDr., Broumov 1 2
6.8. PANENKA DON z Heřmanova chovu AJDA Údražská cesta Havelka P., Kralice na Hané 2 2
5.8. Pátek 13. KID z Rechte GITA z Matulkova hájemství Pokorný F., Žďár nad Sázavou 3 1
30.7. ZE ŠTORCHOVY ULICE CID z Javorských luk CIRA od Vlčího hřebene Kazda M., Ostroměř 4 4
30.7. Z JELENSKÝCH LUK AROS z Jelenských luk DOROTHEA Pemiko Pernica M., Horní Benešov 4 3
29.7. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 3
29.7. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ INDUS z Krštanskej Záhrady ZIMA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče n. Bečvou 3 4
20.7. Z KRZÁKU HAKY od Petrboka BESY od Kněžské skály Legát F., Opařany 1 0
19.7. Z MATULKOVA HÁJENSTVÍ KID z Rechte LUISA z Hlubocké hájovny Matulka J., Žďár nad Sázavou 2 4
18.7. OD RABLINY KOLJA Revestreken's REBEKA Kamenný potok Mackovík L., Lukov u Zlína 5 2
17.7. Z VELKÝCH STRÁNÍ BROK z Opočenské obory BONA z Drábkova dvora Balcar J., Česká Třebová 1 5
16.7. ALEMAVA ELF z Rozvadovské hájenky ARGINA z Kaminky Zeman V., Tachov 1 1
13.7. Z BOROVSKÝCH LESŮ BROK od Kafíka CIRA z Borovských lesů Tonar K., Havl. Borová 3 3
13.7. Z LHOTSKÉHO KOPEČKU GINO od Černých rytířů OLLY Kinetik Mikules J., Vsetín 3 4
11.7. KLIM CHODSKO EDWARD vom Linteler Forst CEDRA Klim Chodsko Klesa M. JUDr., Domažlice 4 2
7.7. ZE SMRČKU KARLOS uit de Commandeurs Hoeve URŠULA od Řeky Lomnice Cejpek M., Čechtín 4 2
6.7. Z BORECKÉ KOVÁRNY CID z Kochánecké Černavy BÁRA z Borecké kovárny Pakandl J., Velký Borek 4 4
5.7. Z LOMSKÝCH SKAL KARLOS uit de Commandeurs Hoeve EMMA z Dobrášky Broukal M., Tábor 0 2
5.7. Z DOBEVSKÉ HŮRKY ANDY od Vysoké Mýtě BYSTRA z Válovy zahrady Rybák Petr, Dobev 50, 397 01 Písek, tel.: 723 235 090, mail: rybakpetr@seznam.cz 2 2
27.6. Z PÍSECKÉ SAMOTY FIGARO Horalka GWEN od Řeky Lomnice Myslivec V., Písek 3 2
27.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ BRIT z Holašovických zahrad ALFA z Maršálky Ing. Sobolík V., Protivín 3 5
26.6. ZE ŠUMAVSKÉ ATRUŠ z Brdlen HEDA ze Šumavské Procházka V, Vodňany 1 3
25.6. Z BENÁTSKÉ BODY Monymir BÁRA z Burdíkova dvora Kučera J., MVDr., Prostějov 1 3
25.6. ZE STRAŠILOVA OZY Kamenný potok BÁRA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice 2 4
23.6. OD STRÁŽNÉ SKÁLY CID z Kochánecké Černavy LINDA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 4
22.6. Z VELKÝCH BORKŮ BRIT z Holašovických zahrad ALMA z Řepčiského lesa Nechuta Č., Lišov 7 3
22.6. Z ÚDOLÍ VINNÉ RÉVY KOLJA Revestreken's GALLIA Viva Moravia Dudová V., Pravlov 3 4
20.6. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY CIRK od Vlčího hřebene FANY z Kochánecké Černavy Plašil Ing. M., Kochánky 2 4
16.6. Z LUKOVSKÝCH STRÁNÍ KID z Rechte DRAGA z Lukavských lánů Slámová P., Rataje 3 4
16.6. OD POTOKA KOLČAVY ENDY z Jezevčin BRITA od Rábského rybníka Hradecký M., Novosedly 4 2
15.6. Z VOSOVCŮ ENDY z Jezevčin INES z Edmaru Novák J., Pečetín 1 4
15.6. Z HUSÍNA FIGARO Horalka BOBI z Husína MVDr. Nejdl, J., Klatovy 3 2
13.6. Z DRŇÁKU ELF z Rozvadovské hájenky CITA z Čeletic Pulkrábek L., 3 4
13.6. OD TÝNECKÉHO ZÁMKU HUGO Horalka NEGRA z Lišačky Kunzfeld A., Velký Týec 2 4
12.6. ZDES AKIM z Borovské myslivny BÁRA od Zámku Kratochvíle Slad E., Prachatice 3 2
10.6. Z PLZÍNŮ ERR Hamilchov DORIS od Aglaii Duda R., Bechyně 4 0
10.6. Z JINDŘIŠSKÝCH SKAL EDWARD vom Linteler-Forst BETTY od Vévody Huberta Bořek L., Kralovice 0 1
10.6. Z PTAČÍHO VRŠKU ONDRR od Řeky Lomnice ALMA z Ptačího vršku Hynek Rostislav 3 3
10.6. OD ŘÍČKY LOUČNÉ EDWARD vom Linteler-Forst JITŘENKA od Vévody Huberta Kořízek R., Čistá u Litomyšle 3 4
9.6. O ZAVŘELŮ KID z Rechte AJKA od Habrové aleje Zavřel J., V. Mýto 1 3
8.6. MONYMIR OZY Kamenný potok BESSY od Habrové aleje Jílek M., Horní Dubňany 3 4
7.6. AKINOM ELF z Rozvadovské hájenky AIMI Akinom Illová M., Jevíčko 5 4
6.6. Z OUJEZDA CIRK od Vlčího hřebene ZUZA od Petrboka Kohoutek M., Újezd u Semic 3 2
6.6. OD KNĚŽICKÉHO ZÁMKU ENDY z Jezevčin OLINA z Čerchovky Kopačka J., Sušice 3 1
6.6. OD BÍTOVSKÉ NIVY FIGARO Horalka ŠTĚPA z Pekelného kopce Čermák M., Moravské Budějovice 5 1
6.6. Z VĚDOMIC KOLJA Revestreken's CIRA z Vědomic Kutil M., Vědomice 2 1
29.5. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ INDUS z Krštanskej záhrady VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., bystřice p. Lopeníkem 4 2
29.5. ZE SKVRŇOVSKÉ HÁJOVNY BROK od Kafíka ARIKA od Tisé skály Chylík J., Zásmuky 3 2
27.5. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., bystřice p. Lopeníkem 2 1
26.5. OD RAKOVNICKÉHO POTOKA SAMBOR z Heřmanova domu GELA od Řeky Lomnice Šiko J., Oráčov, okr. Rakovník 2 0
24.5. Z JEZEVČIN ENDY z Jezevčin CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Ing., Vimperk 3 4
21.5. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ EDUARD Andělský hrad EBONY od Kněžské skály Urban M., Senomaty 2 1
21.5. Z HEŘMANOVA DOMU HARDY od Petrboka TEREZA z Heřmanova domu Heřman J., Dobrovíz 5 2
21.5. OD ÚPATÍ BOBÍKA CASTOR z Borovské myslivny ALISA ze Zářící Kocourek K., Volary 2 3
17.5. OD KAŠPAROVA LESA BROK od Kafíka ELEN z Borovských lesů Mrtka R. Chotěboř 1 4
17.5. OD HELFÁKU ARTUŠ z Brdlen VALENTÝNKA od Řeky Lomnice Plevková D., Volyně 1 6
17.5. Z ABORETA BODY Monymir ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 1 3
16.5. Z ROHATECKÝCH ZAHRAD DORRO Viva Moravia IRA od Veselského zámku Jašek V., Rohatec 0 3
15.5. ZE ZOFOVA DVORA KOLJA Revestreken's DONA ze Smolnických březin Zofová D., Smolnice 4 2
12.5. ZE ZLATÉ LIŠTINY CAR z Peklova mlýna DIANA z Račínské hájenky Šula J., Třebíč 1 8
11.5. Z HOLUBŠÍ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve BONA ze Šumavských hor Brož O., České Budějovice 2 2
11.5. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ FRIKK Revestreken's DORKA Viva Moravia Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 1 1
10.5. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ COD Delaware URIKA z Heřmanova domu Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 0 6
7.5. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ KID z Rechte ARCHIE z Hřebenských hájů Maroušek L., Plzeň-Sever 3 2
7.5. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ JAMNIK od Vévody Huberta AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 4 2
7.5. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU IGAR od Vévody Huberta DÁJA z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 4 1
5.5. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU KID z Rechte VERA z Hranečného žlebu Tesařík M., Určice 2 4
5.5. Z VANYBOREK BRIT z Holašovických zahrad RIVA Kinetik Jagelka J., Šumperk 4 2
3.5. OD KNÉŽSKÉ SKÁLY ORAN z Heřmanova domu ATTY od Kněžské skály Jirásek Z., Rakovník 6 1
1.5. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU EDWARD vom Linteler Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 2 4
27.4. Z POLDOVA DVORA ŽAK z Hulínských obor ORKA z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 5 0
27.4. Z PADUŠÁKU BAK od Studénckých rybníků ZORA z Kozíčku Schwaller R. Skřípov 0 2
26.4. ZE ZBYNOVA BRIX z Vrchánova XANY od Petrboka Novák Z., Votice 3 2
24.4. KERY OD STŘÍBRNICKÉ CHATY FALBUSH Kobeddus KERY z Písků Švéda R., Pivín 5 4
24.4. OD DOBROVODSKÝCH RYBNÍKŮ MARTEL od Vévody Huberta CILKA z Vranínského vrchu Chytil P., Pelhřimov 5 0
23.4. ZE ZADNÍHO DVORA SAMBOR z Heřmanova domu EKY od Kněžské skály Novák J., Sýkořice 1 2
18.4. Z LEDECKÉ ZAHRADY HARDY od Petrboka ELBA z Ledecké zahrady Staník A., Ledce 3 1
16.4. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen BOBIKA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 3 1
15.4. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ GUSTL vom Gamperhof DÁŠA Horalka Baláš J., Nedvědice 3 3
12.4. STACCATO BOHEMIA OZY Kamenný potok KAČKA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 2 3
10.4. Z LIŠAČKY GIN z Ratíškovských vinohradů MONA z Lišačky Karásek J., Buchlovice 1 5
9.4. Z LIŠAČKY ERR Hamilchov NORA z Lišačky Šplouchal P., Nížkovice 1 2
9.4. Z LOUŽKU EDWARD vom Linteler Forst FELI z Kněžhory Kožíšek V., Lužany 3 4
4.4. PADAJÍCÍ HVĚZDA FALK od Řeky Lomnice CILKA od Robotného mostu Oborná M.., Budišov u Třebíče 2 2
2.4. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ DANTE Horalka AIDA ze Žandovské skály Baláš J., Nedvědice 2 4
2.4. Z FERAINU EMAN Kinetik AGGY od Samotínské skály Kött J., Příbor 0 1
1.4. Z CHRAŠTINSKÉHO LESA DAN z Blýskavé CHAIRA z Chráštinského lesa Imbr I., Louny 1 4
22.3. Z OLEŠNICKÉHO ÚDOLÍ GOLD z Rechte BONNY z Opočenské obory Žid P., Olešnice 3 4
20.3. VIVA MORAVIA KID z Rechte HILLERY Viva Moravia Rozmánková M., Myslejovice 3 2
18.3. OD ŽABÍ LHOTKY CID z Javorských luk HAJDY z Lopenických kopců Janouch T., Lužec nad Cidlinou 5 3
18.3. ROUDEN AX z Žíkovské obory JULA z Husína Hraběta J., Plzeň 1 1
17.3. Z TRPASLIČÍ ROKLE ELF z Rozvadovské hájenky FELA od Kněžské skály Souček J., Rakovník 4 2
17.3. OD MOCHOVSKÉ VÝMOLY KOLJA Revestreken's CILKA z Vrchánova Navrátil J., Mochov 4 3
16.3. Z DOLANSKÉ CHALUPY DANTE Horalka OXANA z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 4 2
15.3. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 1 3
15.3. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY ASZTRIK Q-Rrens vom Hungary BIRDIE z Borovské mylsivny Kavánková M., Praha 4 2
12.3. Z HARTY JUK z Rechte ELKA z Rozvadovské hájenky Horský J., Vrchlabí 2 2
10.3. OD HABROVÉ ALEJE KID z Rechte GESSY od Říčky Šlapanky Havlas L., Habry 3 1
10.3. ZE STŘÍŽOVICKÉHO ÚDOLÍ KOLJA Revestreken's CIPA z Kochánecké Černavy Veselý P., Kropáčov 3 6
8.3. OD ŘEKY LOMNICE CASTOR z Borovské myslivny ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 3 4
    TULLI Czech Pamir BETTY ze Zápského pole Kovařík L., Olešky 1 3
4.3. MONYMIR BODY Monymir JUNEE od Vévody Huberta Jílek M., Horní Dubňany 4 2
2.3. OD STRÁŽNÉ SKÁLY OZY Kamenný potok ALMA od Strážné skály Košan P, Nové Mitrovice 1 1
4.3. Z POSLUCHOVSKÝCH STRÁNÍ DANTE Horalka ISIS Viva Moravia Doležal K., Hlubočky 1 4
4.3. VIVA MORAVIA BRIT JDM ORKA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice na Hané 2 3
1.3. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA OGÁREK od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka Kolín V., Květuš 2 2
29.2. OD HRADU HUS CASTOR z Borovské myslivny CILKA ze Staka Hodina F., Horní Záblatí 2 2
27.2. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 3 4
20.2. ZEŠALAVSKÝCH LESŮ DASTY od Řeky Lomnice ASTA Bohemia Quelle Máčl M., Vitějovice 1 3
14.2. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY LARGOŠ z Hustopečských rybníků KATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 5 0
12.2. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ ARMIN od Vévody Huberta POLLY z Jakartovic Balaja M., Lipov 2 2
7.2. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus NETTY z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 4 0
2.2. OD MOHELSKÉHO MLÝNA GOLD z Rechte FATTY od Kněžské skály Nováček M., Mohelno 5 0
2.2. KYNOCARGOS KOLJA Revestreken's CHERA z Burešova dvora Albrecht P., Droužkovice 3 2
26.1. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY DORRO Viva Moravia DINA od Kafíka Bureš S., Šlapanov 3 6
25.1. OD ČERNOOKÉ DOROTKY DARGO z Kmeťovej horárne FELI od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Přehvozdí 4 3
25.1. OD SPLACANA DENNY z Tomarku BÁRA ze Staré lesovny Húdok J., Frýdek-Místek 2 0
22.1. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ESTRAY Raptor CILI z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 2 4
16.1. HORALKA RESOLE della Val Vezzeno BÁRA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 4 3
16.1. Z OSTRÉHO BEČVY DON z Heřmanova chovu CHERRY z Ostrého Bečvy Šťastný R., Vsetín 4 2
15.1. OD KAMENNÉHO ŽLEBU ERR Hamilchov AJDA z Větřkovic Ráčil R., Boskovice 3 4
3.1. Z MANŽELOVA DVORA OZY Kamenný potok BÁRA z Manželova dvora Manžel P., Dolní Slivno 2 3
2.1. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta CHETKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 2
2.1. OD PŘÍKŘICKÉHO VRCHU DAK z Mikulákova dvora KLÁRA z Hustopečských rybníků Kauna J., Koloveč 3 1
2.1. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda VENDULA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 4
1.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus ZULA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 1 5
1.1. OD ZÁMKU KRATOCHVÍLE ARTUŠ z Brdlen CORA od Drslavské tvrze Řepa J., Netolice 0 1