Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2011

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

 

30.12. Z KŘÍŽOVÝCH ALEJÍ OZY Kamenný potok BORINA z Křížových alejí Erhartová I., Borovany 3 2
28.12. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok GEORGETTE od Vévody Huberta Říha T., Merklín 5 3
28.12. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ EMAN Kunetik VARNA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče n. Bečvou 6 5
19.12. OD ŘEKY LOMNICE CASTOR z Borovské myslivny DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 3 4
15.12. Z VACANOVSKÉHO DVORA DON z Heřmanova chovu ARKA z Lounek Novotný O., Tršice 6 2
14.12. Z ŘENECKÉ HŮRKY HARDY od Petrboka VEGGY z Heřmanova domu Cibulka J. Řenče 1 3
10.12. RAPTOR KOLJA Revestreken's INTI Raptor Skružná G., Čachovice 4 5
6.12. OD HOLINKY BOLEK z Hustopečských rybníků CASSI Grand Amity Fišer J., Klatovy 1 4
3.12. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 4 3
3.12. ARBEGY BRIT z Holašovických zahrad ARIS od Hradu Hus Zeidl M., Týn nad Vltavou 1 3
27.11. Z CHVOJČEK BOLEK z Hustopečských rybníků ZORKA z Husína Junior Bouda J., Koloveč 3 0
26.11. Z RECHTE KID z Rechte INA z Rechte Ille R., Jevíčko 3 2
24.11. OD MENDRYCKÝCH RYBNÍKŮ JUK z Rechte ELSA z Volarenských hvozdů Zeman M., Ing., Cerekvice n. Lučnou 3 4
20.11. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ BEN Monymir EBONY od Kněžské skály Urban M., Senomaty 2 4
16.11. GRAND AMITY JASPER vom Bruchsee ÉCLAIR Grand Amity Přibáňová M., Ing., Praha 4 2
13.11. ANDĚLSKÝ HRAD BEN Monymir AŠA Andělský hrad Dejmková J., Dalovice 1 2
6.11. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ KOLJA Revestreken's JESSI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče n. Bečvou 4 1
5.11. Z GERIHO DVORA GEORGE z Hluckých strání BONA z Rakous Kohlíček M., Chotěvice 1 2
1.11. SACIMA BLACK od Hradu Hus CILKA ze Stránčických pešunků Samohejlová A., Týn nad Vltavou 5 0
26.10. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY CIRK od Vlčího hřebene FANY z Kochánecké Černavy Plašil Ing. M., Kochánky 0 2
25.10. ČERNOHORSKÝ KOUT GOLD z Rechte GÁBI z Račínské hájenky Typl Z., Svitavy 0 1
23.10. Z PROCHÁZKOVA DVORA CIPÍSEK z Ledecké zahrady FERA z Heluosu Procházka M., Jablonec nad Nisou 3 3
18.10. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta MAJDALENA od Vévody Huberta Říha T., Merklín u Přeštic 1 1
15.10. POTŠTÁTSKÝ REVÍR DAK z Mikulákova dvora ELA z Židlochovského výhonu Hon V., Potštát 0 1
14.10. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok GAVORA od Vévody Huberta Říha T., Merklín u Přeštic 4 1
13.10. ZE STRAŠILOVA TURIMON Czech Pamir CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 4 3
5.10. OD VNUČSKÉHO POTOKA ARTUŠ z Brdlen DONA z Rajšlu Batík F., Malšice 1 7
29.9. Z ROŠTÉNSKÝCH BOŘÍ KOLJA Revestreken's MYSTIC Revestreken's Doleželík R., Kostelec u Holešova 3 3
28.9. Z HEGERVALDU BARON od Řeky Vláry AGI z Hegervaldu Bílka O., Bruntál 2 0
24.9. VIVES BOHEMIA CIRK od Vlčího hřebene DONKA z Blýskavé Veselý V., Kamenné Žehrovice 3 0
22.9. OD PETRBOKA NERO z Hradišťské myslivny HAJKA od Petrboka Petrbok I., Kotopeky 2 1
20.9. Z VELKÝCH BORKŮ BRIT z Holašovických zahrad ALMA z Řepčiského lesa Nechuta Č., Lišov 5 1
19.9. Z VÁLOVY ZAHRADY CHLUP od Petrboka LUCY z Krzáku Hejnal M., Petrovice u Sedlčan 1 3
4.9. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY Bellomis UPPERCUT DEJNA od Řeky Lomnice Karvánková M., Praha 0 3
1.9. OD KNÉŽSKÉ SKÁLY ORAN z Heřmanova domu ATTY od Kněžské skály Jirásek Z., Rakovník 2 4
1.9. Z BRÁDELSKÉHO ÚDOLÍ FIDO z Hlubocké hájovny LARA Re-Fil Pospíšil Š., Horní Bradlo 3 2
25.8. OD NOVOŘECKÝCH RYBNÍKŮ ENDY z Jezevčin ERIN od Hepnera Nezbeda K., Baranov, J. Hradec 2 3
18.8. Z JELEMSKÝCH LESŮ CHICO z Edmaru DORA z Želečských lesů Gregor D., Jelmo 2 3
17.8. Z HUSÍNA JUNIOR ROLF z Těšenice ALI z Husína Junior Bahník J., Dobřany (odchov, Nejdl) 1 3
12.8. ZE STARÉHO POLÍČKA HASAN ze Slušovické doliny DÁŠA Aidin Dvůr Korpoš P., Huntířov 1 6
8.8. POD ČERNOU VĚŽÍ CHARLY z Karlovarských Lachovic DORKA z Lokte Eder K.., Luby, okr. Cheb 0 3
5.8. ZE SEMENCOVA STAVENÍ BEN z Tuněchod INKA z Rechte Semenec M., Týnec nad Labem 4 2
4.8. Z FARSKÉHO DOMU MARTEL od Vévody Huberta CILKA z Vranínského vrchu Chytil P., Pelhřimov 4 2
24.8. Z ROŠTÉNSKÝCH BOŘÍ HERCULEPOIROT della Val Vezzeno DORKA Viva Moravia Doleželík R., Kostelec u Holešova 1 4
2.8. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU IGAR od Vévody Huberta DÁJA z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 1 5
1.8. Z HÝSKOVY FOŘTOVNY GOLD z Rechte ERNA od Sapéra Hýsek J., Dolní Ředice 3 4
31.7. Z TUHAŇSKÝCH LESŮ CID z Kochánecké Černavy ARINA z Vrbenské Flíček V., Kly 4 4
27.7. Z BUDSKÉHO HRADU HARDY od Petrboka FILI z Budského hradu Liška F., Ing., Příbram 1 2
24.7. Z ČERNOSTUDNIČNÍHO KOPCE KOLJA Revestreken's ELVÍRA z Vrchánova Bittnerová M., Praha 8 3 5
24.7. KRUŠNÉ HORY-ZÁPAD NIK z Chotíkova AMÁLKA z Lokte Pösinger P., Sokolov 4 4
23.7. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY BROK od Kafíka FATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 3
22.7. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 3 2
16.7. Z MLÝNSKÉHO PALERMO z Herbu Kopidolek A'BETI z Mlýnského Němeček J., Nedakonice 1 2
13.7. VIVA MORAVIA KOLJA Revestreken's CORA Delaware Rozmánková M., Čelechovice na Hané 3 3
12.7. Z VELEŇSKÉHO HÁJE UM z Hustopečských rybníků UNKA z Vlčetína Novák R., Mratín 5 3
10.7. OD RYTÍŘE ŠTÉPÁNA BEN Monymir JAUNTY Raptor Dufková S., Štěpánov nad Svratkou 4 1
10.7. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY KID z Rechte GITA od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 4 0
9.7. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 2 6
8.7. OD FALCY SAFFI Horalka GYRA zo Šraneckých borín Rybová Z., Přimda 1 4
7.7. Z LIŠAČKY PALERMO z Herbu Kopidolek MONA z Lišačky Karásek J., Buchlovice 3 4
7.7. Z KOVÁŘOVA ŽLEBU BARTOLLINI Charissma Bohemia IVA od Zlámané smrče Jelínek J., Třebíč 2 3
6.7. ZE STOCHOVSKÉHO VRCHU FAUST z Mojmírova domu BRONA z Rakous Brodský L., Stochov 3 2
4.7. VIVA MORAVIA DORRO Viva Moravia EIMI Viva Moravia Rozmánková M., Čelechovice na Hané 4 3
3.7. ZE SLUŠOVICKÉ DOLINY HUGO Horalka EIMY ze Slušovické doliny Jakuba Z., Slušovice 2 1
1.7. Z BÁČÍHO ÚDOLÍ KOLJA Revestreken's BRENDY z Havlovky Fára P., MUDr., Stránčice 4 3
1.7. Z RECHTE KID z Rechte CHERY z Rechte Ille R., Jevíčko 1 3
1.7. Z POTŠTÁTU EMAN Kinetik CHERRY z Potštátu Jeřábek V., Potštát 1 1
30.6. Z ČERTOVY KAZATELNY DAK z Mikulákova dvora ARRY ze Sněžného ráje Machalová S., Potštát 0 2
29.6. OD TISÉ SKÁLY KARLOS uit de Commandeurs Hoeve IRIS z Poldova dvora Neuman V. Tupadly 4 4
28.6. zažádáno KID z Rechte BESSY od Kafíka Kovář J., Světlá nad Sázavou 5 1
27.6. Z HRADIŠŤSKÉ MYSLIVNY DAK z Mikulákova dvora NINA z Hradišťské myslivny Kašík V., Kundratice 2 0
26.6. Z DOLANSKÉ CHALUPY DANTE Horalka OXANA z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 2 4
25.6. BESSY ZE STEJSKAVY ARTUŠ z Brdlen BESSY od Zámku Kratochvíle Sládek J., Sedlec 3 2
25.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ JAMNIK od Vévody Huberta AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 4 2
22.6. RE-FIL XAVER Re-Fil XERA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 4 1
21.6. OD STRÁŽNÉ SKÁLY FIGARO Horalka ALMA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 4 5
19.6. Z ROUDENSKÝCH PLÁNÍ BOLEK z Hustopečských rybníků URUCA od Vévody Huberta Sobotka J., Plzeň 0 2
17.6. Z PODLIŠČÍ KOLJA Revestreken's BABY ROSA Horalka Dvořák Vr., Kojetín 2 6
17.6. OD RAKOVNICKÉHO POTOKA SAMBOR z Heřmanova domu GIRA z Kochánecké Černavy Šika J., Oráčov 4 5
14.6. ZE ZÁŘÍCÍ BAK od Studeneckých rybníků SITA z Kozíčku Kubánek D., Frýdek Místek 1 0
13.6. Z KŘENOVSKÝCH STRÁNÍ JUK z Rechte JITKA z Husína Machálková P., Křenov 5 1
12.6. ZE SLEZSKA AROS z Jelenských luk CARMEN ze Slezska Zajícová L., Jakubčovice 2 0
12.6. Z PODLIŠČÍ KID z Rechte COLETT Horalka Dvořák Vr., Kojetín 3 3
12.6. ONŠOVSKÝ DVŮR OZY Kamenný potok BORKA od Vlčího hřebene Smítka J., Ledeč nad Sázavou 4 2
11.6. Z OŽÍNÁKU DORRO Viva Moravia CHIRA z Hustopečských rybníků Mikulenka M., Kroměříž 0 3
10.6. HORALKA KOLJA Revestreken's BÁRA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 1 5
9.6. OD DRSLAVSKÉ TVRZE AKIM z Borovské myslivny CARIN z Drslavské tvrze Mauric J., Drslavice 3 2
9.6. Z HUSÍNA ROLF z Těšenice HERA z Husína Dr. Josef Nejdl, Klatovy 3 1
7.6. Z BÁČAVY CAR z Peklova mlýna DITA z Želečských lesů Sladovník P., Soběslav 0 5
6.6. OD POTOKA KOLČAVY AKIM z Borovské myslivny ANDA od Potoka Kolčavy Hradecký M., Strakonuce 5 2
5.6. OD ZELENÉHO RYBNÍKA CID z Javorských luk FINA od Tomášků Duška J., Přelouč 4 3
5.6. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ PALERMO z Herbu Kopidolek ZULA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 4 2
4.6. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ ORAN z Heřmanova domu FLEUR Staccato Bohemia Maroušek L., Plzeň-Sever 6 2
? VOM LINTELER FORST (GER) KOLJA Revestreken's ORLA vom Linteler Forst Engel D., Coburg, Německo 1 5
4.6. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda VENDULA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 3 0
3.6. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ BAROLLO della Val Vezzeno URIKA z Heřmanova domu Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 1 3
3.6. Z MENCLOVA DVORA FIDO z Hlubocké hájovny AXA z Jánského kopce Mencl L., Nepasice 5 3
1.6. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda SNUPY Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 3 3
1.6. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ PALERMO z Herbu Kopidolek BRENDA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 5 2
31.5. OD PETRBOKA BOLEK z Hustopečských rybníků DUBINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 2 2
30.5. OD PETRBOKA CUP od Petrboka INEZ od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 3
30.5. Z LIPOVÉHO VRŠKU OZY Kamenný potok SAKATA od Vévody Huberta Rauch v., Město Touškov 4 3
29.5. Z VĚTŘKOVIC DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora Glauder Z., Větřkovice 6 3
29.5. OD MOHELSKÉHO MLÝNA BEN Monymir FATTY od Kněžské skály Nováček M., Mohelno 2 4
27.5. Z HULÍNSKÝCH OBOR BEN Monymir IRIS z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín    
26.5. Z RAKOUS BEN Monymir ARANA z Pánovského mlýna Chalupník K., Žďár n. S. 4 2
25.5. Z HUSÍNA JUNIOR ROLF z Těšenice MIKI z Husína Nejdl P., Klatovy 2 3
24.5. Z LANDŠTEJNA JASPER vom Bruchsee ARLET z Ostrého Bečvy Dudík R., Ing., Slavonice 4 3
24.5 Z VLČETÍNA UM z Hustopečských rybníků TORA z Vlčetína Hejlek J., Liberec 5 2
23.5. OD HRUDKOVSKÉHO KOPCE KOLJA Revestreken's ELI z Dehtářské bašty Svora Z., Vyšší Brod 3 3
22.5. KAMENNÝ POTOK (SK) KOLJA Revestreken's ORNELLA Kamenný potok Poljak V., Slovensko 5 4
21.5. Z LHOTSKÝCH STRÁNÍ EDON z Lhotských strání BONA z Hulínských obor Procházka F., Pačlavice 2 0
21.5. OD TOMÁŠKŮ DAN od Tomášků CASSIE z Heřmanova domu Pavlata L., Semily 4 2
20.5. OD LIŠOVSKÉHO RYBNÍKA OZY Kamenný potok BEGGI od Zámku Kratochvíle Pešta T., České Budějovice 5 1
20.5. Z JINDŘIŠE CAR z Peklova mlýna VIKI z Vlčetína Paďoutková M., Jindřichův Hradec 0 6
19.5. Z HROTOVICKÉ CIHELNY ONDRR od Řeky Lomnice BITA z Hranečného žlebu Nohel L., Brno 2 4
18.5. zažádáno OZY Kamenný potok MIRKA od Vévody Huberta Novotný L., Uh. Hradiště 4 4
18.5. OD HLUČÁLU ALF Branko HAJDY zo Šraneckých borín Kyncl A., Svratouch 3 3
18.5. Z DVOZDEKU GOLD z Rechte HESSI z Hulínských obor Dvořák Z., Štoky 3 4
18.5. FRCHELI SAMBOR z Heřmanova domu AXA z Vejrazů Chejn F., Mníšek u Lib. 2 3
17.5. Z ÚDOLÍ BÉLINSKÉHO POTOKA FALK od Řeky Lomnice HANY od Dobevské hráze Vala L., Třebíč 1 5
16.5. Z LHOTSKÉHO KOPEČKU BEN Monymir OLLY Kinetik Mikulec J., Vsetín 0 3
15.5. STŘIHOV HÁRT ART od Milovické strouhy VALINA z Praskoles Hartman M., Městec Králové 2 3
15.5. VIVES BOHEMIA CIRK od Vlčího hřebene UGI z Heřmanova domu Veselý V., Kamenné Žehrovice 4 2
15.5. Z HUSÍNA JUNIOR VIKI z Husína Junior MIKI z Husína Nejdl P., Klatovy 3 1
14.5. OD ŘEKY VLÁRY ERR Hamilchov FINKA z Ratíškovických vinohradů Soja J., Štítná 1 4
13.5. Z PRALESA ŠPIČÁKU LARRY od Táborských Dvořáků VANDA od Hlučálu Nosek L., Třešť 2 2
13.5. Z HRDAU RADYNĚ FIGARO Horalka FLORA z Hromnické bažantnice Kopp Jiří 2 5
11.5. OD ZÁMKU KRATOCHVÍLE FIGARO Horalka CORA od Drslavské tvrze Řepa J., Netolice 2 3
8.5. ZE ZLATÉ LIŠTINY CAR z Peklova mlýna DIANA z Račínské hájenky Šula J., Třebíč 0 2
8.5. OD DOBEVSKÉ HRÁZE ARGOS z Větrného údolí GREYCE od Dobevské hráze Malec R., Písek 2 1
5.5. KLIM CHODSKO OZY Kamenný potok BERRIS Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice 2 4
3.5. Z VÍCOVA SAFFI Horalka CITA z Vícova Jeslínek J., Přeštice 1 2
2.5. BOHEMIAN FARMHOUSE BEN Monymir FEA z Borovské myslivny Čermák J., Chotěboř 3 2
1.5. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka ŽOLA z Husína Stejskal K., Blatná 2 4
1.5. ZE STARÉ LESOVNY BEN Monymir NELA z Lišačky Holaň J., Šilheřovice 5 3
1.5. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY KOLJA Revestreken's DINA od Kafíka Bureš S., Šlapanov 2 3
1.5. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY GOLD z Rechte TERKA z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 0 1
30.4. ZE ŠUMAVSKÝCH LESŮ JONÁŠ od Květušského potoka ASTA Bohemia Quelle Máčl M., Vitějovice 0 3
30.4. OD BLATSKÉHO RYBNÍKA OZY Kamenný potok HANY od Blatského rybníka Blatský M., Strakonice 3 2
30.4. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok RYNA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 3
30.4. OD RYBNÍKA ČERVENKY ORAN z Heřmanova domu GABI z Prostředního kopce Chlouba Z., Hřísov 3 4
?   BRIX z Vrchánova BETTY od Litovecké tvrze Hovorka J., Vrch. Janovice 1 1
27.4. Z KAMINKY ELF z Rozvadovské hájenky ARGINA z Kanimky Vařenka J., MVDr. Stříbro 3 0
25.4. OD STRÁŽNÉ SKÁLY AKIM z Borovské myslivny LINDA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 3 3
24.4. ZE STAKA SAMBOR z Heřmanova domu BABETKA z Ledecké zahrady Koudele V., Mladotice 4 1
22.4. OD SOKOLÍ SKÁLY FALK od Řeky Lomnice GORA z Račínské hájenky Mrkos P., Sněžné 2 1
22.4. Z ÚDOLÍ VINNÉ RÉVY KOLJA Revestreken's GALLIA Viva Moravia Dudová V., Pravlov 3 4
17.4. Z VOSOVCŮ ENDY z Jezevčin INES z Edmaru Novák J., Pečetín 2 1
15.4. OD VESELSKÉHO ZÁMKU BEN Monymir CHITA od Veselského zámku Hrabal Jar., Rybníček, okr. Hodonín 1 2
15.4. Z VRANOVSKÉHO HÁJE DAK z Mikulákova dvora JARA z Vranovského háje Piňos F., Vranovice 1 4
14.4.   KID z Rechte GITA z Matulkova hájemství Pokorný F., Žďár nad Sázavou 5 1
13.4. KINETIK IR Kinetik ELBA Kinetik Bajčík J., Valašské Meziříčí 2 2
11.4. Z OSTŘETÍNSKÝCH LESŮ HUGO Horalka DYNA od Žampášku Kuboušek P., Ostřetín 4 2
10.4. Z BÍLÝCH KARPAT BEN Monymir A'BORINA z Mlýnského Hrabal J., Boršice u Blatnice 2 1
6.4. ZE STRAŠILOVA CID z Kochánecé Černavy BÁRA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice 4 0
  Z RECHTE GOLD z Rechte KESSY z Rechte Ille R., Jevíčko 0 1
4.4. Z RECHTE GOLD z Rechte INA z Rechte Ille R., Jevíčko 3 2
30.3. Z HUSÍNA GRASKIN od Vévody Huberta BOBI z Husína MVDr. Nejdl, J., Klatovy 1 3
27.3. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ DAK z Mikulákova dvora EIMI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 2 5
26.3. Z HAMERNICKÉ STRÁNĚ NEROMON od Vévody Huberta RAVENNA od Vévody Huberta Danielis M., Kvasinky 4 1
22.3. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ INDUS z Krštanskej záhrady DÁŠA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 0 6
22.3. OD JELENÍHO POTOKA AROS z Jelenských luk FANIKA Grand Amity Kubánek L., Široká Niva 3 0
22.3. Z HEŘMANOVA DOMU HARDY od Petrboka TEREZA z Heřmanova domu Heřman J. Dobrovíz 4 2
21.3. Z BRDLEN FIGARO Horalka ARLETA u Hříbečku Čapek J., Mirotice 1 1
19.3. Z PLZÍNŮ ERR Hamilchov DORIS od Aglaii Duda R., Bechyně 3 2
17.3. CAREX AKIM z Borovské myslivny ORI z Heřmanova domu Vochozka V., Nové Hrady 1 1
17.3. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta CHETKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 5 0
16.3. Z BOROVSKÝCH LESŮ BROK od Kafíka CIRA z Borovských lesů Tonar K., Havl. Borová 4 3
14.3. OD PETRBOKA CHLUP od Petrboka DERA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 1
14.3. OD SEHRADU MONTY z Víckova CIRA z Ledecké zahrady Uher M., Horní Lhota 0 2
12.3. Z ABORETA BODY Monymir ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 2 6
12.3. OD PETRBOKA HARDY od Petrboka FOXI od Petrboka Petrbok I., Hořovice 2 3
11.3. Z HULÍNSKÝCH OBOR ŽAK z Hulínských obor VIKI z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín 4 1
10.3. JAVORENSKÝ VÝR SABO z Kozíčku XARA Andělský hrad Pečimúthová I., Merklín 4 3
10.3. Z VLŇÁKU FIGARO Horalka AJDA z Vlňáku Velíšek Č., Losiná 2 2
10.3. MIROJAN BOHEMIA KOLJA Revestreken's KASSANDRA Wojtek's MVDr. Švec J., Litoměřice 2 2
9.3. OD TROUBECKÝCH JEZER BEN Monymir HESSY z Dřevěného kopce S. Svozil 3 3
8.3. Z JEZEVČIN AKIM z Borovské mylsivny CARMEN od Hradu Hus Hrůza F., Vimperk 4 2
4.3. Z PROSTŘEDNÍHO KOPCE FIGARO Horalka FINA z Prostředního kopce Tremlová I., Nýrsko 2 3
4.3. Z ČERTOVINSKÝCH LUK CID z Javorských luk NORMA Re-Fil Středa J., Horní Radechová 4 2
23.2. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus NETTY z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 2 3
22.2. ZE ZBYNOVA CHLUP od Petrboka XANY od Petrboka Novák Z., Votice 4 1
22.2. Z VÁLOVY ZAHRADY JONÁŠ od Květušského potoka LEDA od Petrboka Hejnal M., Petrovice 0 5
17.2. REACHEM JASPER vom Bruchsee KONY z Rechte Farníková M., Trnávka 5 0
16.2. OD WALTROVY TVRZE BRYT z Drábkova dvora CILKA od Waltrovy tvrze Buber J., Bytřec 0 2
14.2. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ CIRK od Vlčího hřebene FIONA od Černooké Dorotky Sobolík V., Ing., Protivín 2 3
14.2. Z LOMNICKÉHO ZÁMEČKU FIGARO Horalka BESSY z Lomnického zámečku Vlášek M., Ing., Lomnice n. Popelkou 1 5
7.2. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ ARMIN od Vévody Huberta POLLY z Jakartovic Balaja M., Lipov 1 1
6.2. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ CIRK od Vlčího hřebene ELA Klim Chodsko Ing. Sobolík V., Protivín 1 4
31.1. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD ARTUŠ z Brdlen BOBIKA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 4 1
29.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 6 3
24.1. Z PERNŠTEJNSKÉHO PODHRADÍ KOLJA Revestreken's DÁŠA Horalka Baláš J., Nedvědice 6 1
24.1. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JONÁŠ Horalka VERA z Hranečného žlebu Tesařík M., Určice 2 5
22.1. HORALKA STEFAN vom Linteler Forst ROSARIA Horalka Šumbera J., Bohdíkov 0 1
20.1. ZE ŠUMAVSKÉ CHADIM z Písků FRONY ze Šumavské Procházka V., Vodňany 2 4
18.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ PALERMO z Herbu Kopidolek VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 2 3
18.1. Z HÁJOVNY ČERNÝCH CIRK od Vlčího hřebene GIRA z Rechte Vyšata J., Hostivice 4 1
16.1. ZE STŘÍŽOVICKÉHO ÚDOLÍ DAN z Dianiných čihadel CIPA z Kochánecké Černavy Veselý P., Kropáčov 4 2
9.1. Z POLDOVA DVORA EMAN Kinetik JULI z Poldova dvora Šekneřík L., Zlín 3 1
8.1. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 2 4
6.1. OD BÍTOVSKÉ NIVY ERR Hamilchov ŠTĚPA z Pekelného kopce Čermák M., Moravské Budějovice 3 3
3.1. Z DOLANSKÉ CHALUPY EMAN Kinetik LASSY z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 2 3
2.1. ZWI-LE-RO EMAN Kinetik NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 3 2
2.1. Z TRPASLIČÍ ROKLE OZY Kamenný potok FELA od Kněžské skály Souček J., Rakovník 4 1
1.1. VIVA MORAVIA KOLJA Revestreken's ORKA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice 3 5
? VOM JURAHANG KOLJA Revestreken's ELLIS vom Jurahang Německo 3 4