Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2010

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

 

29.12. OD KRÁLE VÁCLAVA ORAN z Heřmanova domu DEINA z Ledecké zahrady Král V., Rakovník 2 3
29.12. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 5 2
26.12. MONYMIR FALK od Řeky Lomnice BEATA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 1 3
23.12. Z BUREŠOVA DVORA CIPÍSEK z Ledecké zahrady CHIRA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 5 1
19.12. KRUŠNÉ HORY-ZÁPAD NIK z Chotíkova AMÁLKA z Lokte Pösinger P., Sokolov 3 2
14.12. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka DEISY od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 5 3
12.12. Z HRADIŠŤSKÉ MYSLIVNY TOGO z Ostrého Bečvy MAJKA z Hradišťské myslivny Kašík V., Kundratice 4 2
12.12. Z RAJŠLU Dinaburg Wonder Fins VASTA z Rajšlu Vondrová R., Stožec 1 3
2.12. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horala ZAIRA od Řeky Lomnice Stejskal K., Blatná 3 5
28.11. Z ČERTOVCE CIRK od Vlčího hřebene ASSY z Čertovce Tomášek M., Pěnčín 1 2
13.11. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta TAMPA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 0 6
8.11. Z HEGERVALDU HENRY zo Šraneckých borín LENA z Dolanské chalupy Bílka O., Bruntál 1 2
4.11. RE-FIL FIGARO Horalka MARGE Re-Fil Renata Čandová,
262 56 Krásná hora nad Vltavou 50
tel.  603 218 078, 318 862 341
r.candova@quick.cz
0 5
30.10. OD PĚTI BRATRŮ CAR z Dianiných čihadel DORKA od Pěti Bratrů Ing. Doleček Z., Orličky 3 2
29.10. RE-FIL FIGARO Horalka MONA Re-Fil Renata Čandová,
262 56 Krásná hora nad Vltavou 50
tel.  603 218 078, 318 862 341
r.candova@quick.cz
4 1
15.10. OD PETRBOKA CHLUP od Petrboka XARA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 1 1
10.10. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY KOLJA Revestreken's GIMI z Kochánecké Černavy Plašil M., Ing., Kochánky 4 5
10.10. FRCHELI SAMBOR z Heřmanova domu AXA z Vejrazů Chejn F., Mníšek u Lib. 2 2
5.10. Z OUJEZDA CID z Javorských luk ZUZA od Petrboka Kohoutek M., Sezemice 2 3
2.10. Z HEULOSU TERRY Zwi-Le-Ro DORA od Říčky Šlapanky Hron L., Jihlava 0 5
1.10. OD HRADU HUS ARTUŠ z Brdlen AJŠA od Hradu hus Vlk L., Dvorec - Hodina F., Horní Záblatí 6 1
26.9. zažádáno GRASKIN od Vévody Huberta MARA ze Suchdolského údolí Sovák J., Ing., Jihlava 4 0
24.9. OD MOHELSKÉHO MLÝNA FIDO z Hlubocké hájovny FATTY od Kněžské skály Nováček M., Mohelno 3 2
20.9. Z HUSÍNA CHICO z Edmaru GITA z Husína Rous J., Klatovy 1 3
15.9. OD ŘEKY LOMNICE FIGARO Horalka RITA z Husína Junior Stejskal K., Blatná 2 4
12.9. STŘEDNÍ BRDY OZY Kamenný potok BORKA z Husína Srp J., Olešná u Hořovic 2 3
11.9. STŘIHOV HÁRT LESAN z Lišačky VALINA z Praskoles Hartman M., Městec Králové 3 3
8.9. Z RAČÍNSKÉ HÁJENKY FALK od Řeky Lomnice GORA z Račínské hájenky Mrkos P., Sněžné 1 3
5.9. Z JEKLÍKU CIR z Jeklíku GITA ze Šumavské Slavík F., Blatná 5 1
31.8. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus NETTY z Lopenických kopců Hauerland F-. Uh. Hradiště 2 1
30.8. KINETIK IR Kinetik ELBA Kinetik Bajčík J., Valašské Meziříčí 1 1
26.8. OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY DRIX z Blýskavé ŠANY od Pstruží říčky Šmídová J., Žlutice 4 2
25.8. Z VYSOCKÉHO PODLESÍ GOLD z Rechte FIFINA z Hýskovy fořtovny Lankaš L., Sezemice 3 3
23.8. Z BARŮTOVA BAK od Studéneckých rybníků DONA z Mojmírova domu Čiklasová V., Řepiště 0 3
10.8. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 4
9.8. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ DAK z Mikulákova dvora EIMI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 2 2
5.8. OD HLUČÁLU CONNY z Hlubocké hájovny HAJDY zo Šraneckých borín Kyncl A., Svratouch 2 5
26.7. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY ALAN ze Starého Valdeku TERKA z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 2 3
23.7. OD HLUBOČSKÉHO POTOKA PALERMO z Herbu Kopidolek IRREA Hamilchov Krahulec J., Sidonie, Zlín 3 3
21.7. MIROJAN BOHEMIA ALEXANDER vom Jurahang KASSANDRA Wojtek's MVDr. Švec J., Litoměřice 3 2
21.7. Z BORECKÉ KOVÁRNY CID z Kochánecké Černavy BÁRA z Borecké kovárny Pakandl J., Velký Borek 0 2
19.7. Z PROSTŘEDNÍHO KOPCE FOX z Jezevčin FINA z Prostředního kopce Tremlová I., Nýrsko 1 3
17.7. Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY CIRK od Vlčího hřebene FANY z Kochánecké Černavy Plašil Ing. M., Kochánky 3 1
15.7. ZE DVOU STRÁNÍ BRIT JDM GÁJA z Hluckých strání Víteček P., Černíkovice 3 3
14.7. Z BORSKÝCH LESŮ GINT od Říčky Šlapanky ŠUTY od Řeky Lomnice Písková L., Ing., Český Krumlov 1 7
14.7. Z HARTY JUK z Rechte ELKA z Rozvadovské hájenky Horský J., Vrchlabí 3 2
12.7. ONŠOVSKÝ DVŮR OZY Kamenný potok BORKA od Vlčího hřebene Smítka J., Ledeč nad Sázavou 2 0
11.7. Z KORCŮ MARTEL od Vévody Huberta KATY z Lišačky Kodeš M., Pelhřimov 4 1
11.7. OD SEHRADU MONTY z Víckova CIRA z Ledecké zahrady Uher M., Horní Lhota 3 4
8.7. Z BENÁTSKÉ BEN Monymir BÁRA z Burdíkova dvora Kučera J., MVDr., Prostějov 1 2
7.7. OD POTOKA KOLČAVY ENDY z Jezevčin BRITA od Rábského rybníka Hradecký M., Novosedly 5 1
6.7. VYŠOHÁJ WONDER FINS Dinaburg's BRITTANY z Rajšlu Hucek M., Ing., Dub 3 3
5.7. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka Kolín V., Květuš 2 3
4.7. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ CIRK od Vlčího hřebene FIONA od Černooké Dorotky Sobolík V., Ing., Protivín 2 2
4.7. Z PRASKOLES AMUR Klim Chodsko ULINKA z Praskoles Šeplavý A., Velká Hleďsebe 3 5
3.7. Z OŽÍNÁKU DORRO Viva Moravia CHIRA z Hustopečských rybníků Mikulenka M., Kroměříž 2 3
2.7. Z HULÍNSKÝCH OBOR GOR od Lubenského dvora VIKI z Hulínskýh obor Šimara J., Hulín 3 4
2.7. Z CHRAŠTINSKÉHO LESA DAN z Blýskavé CHAIRA z Chráštinského lesa Imbr I., Louny 5 0
1.7. RAPTOR ALEXANDER vom Jurahang INTI Raptor Skružná G., Praha 5 5
30.6. OD VYSOKÉ MÝTĚ ARTUŠ z Brdlen CESMÍNA od Jelení boudy Šimek F., Ing. Csc, Prachatice 3 2
29.6. Z ABORETA BODY Monymir ZLATKA od Petrboka Beneš J., Jemnice, okr. Třebíč 5 2
29.6. ANDĚLSKÝ HRAD BEN Monymir AŠA Andělský hrad Ing. Dejmek V., Dalovice 2 1
28.6. Z ÚNANOVSKÉ VYHLÍDKY BEN Monymir BRONA z Anenského dvora Wiezner M., Znojmo 1 4
26.6. OD SUCHOLAZECKÉHO DUBU ATOS z Bělotínských rybníků NORA z Kozíčku Kašpárek P., Ing., Suché Lazce 4 2
25.6. OD TULEŠOVSKÝCH LESŮ BROK z Opočenské obory JOLA z Hluckých strání Frymlová I., Habeš 2 3
25.6. JAVORENSKÝ VÝR FIDO z Hlubocké hájovny XARA Andělský hrad Pečimúthová I., Merklín 4 1
23.6. ZE ZBYNOVA BRIX z Vrchánova BÁRA ze Zbynova Novák Z., Votice 2 3
22.6. Z PEKLOVA MLÝNA DAN z Dianiných čihadel CITA z Kochánecké Černavy Bouček J., Zdislavice 4 3
21.6. OD ŽLUTICKÉ NÁDRŽE PORT z Heřmanova domu AIDA od Žlutické nádrže Pánková I., Karlovy Vary 4 1
21.6. Z PODLIŠČÍ OZY Kamenný potok XANTA Horalka Dvořák Vr., Kojetín 2 4
19.6. RACOCHEJL OZY Kamenný potok GEORSINA od Květušského potoka Čapek J., Bohušovice n. Ohří 4 2
19.6. ZE STUDENÉHO DVORA DON z Heřmanova chovu LUNA z Dolanské chalupy Studený A., Šternberk 1 3
19.6. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ BAK od Studéneckých rybníků CEDRA z Mikulákova dvora Balaja M., Lipov 2 1
19.6. OD POTOKA HOSINY DAN z Blýskavé ESSY z Vědomic Pelc J., Hřivice 3 2
18.6. ZE SKALSKÉHO VRCHU FOX z Jezevčin DITA od Strážné skály Jindřich J., Přeštice 4 2
16.6. ZE SLEZSKA DAK z Mikulákova dvora CARMEN ze Slezska Zajícová L., Jakubčovice 4 2
16.6. ZE ŠUMAVSKÉ CHADIM z Písků FRONY ze Šumavské Procházka V., Vodňany 2 2
15.6. Z HROMNICKÉ BAŽANTNICE AX z Žídkovské obory CORA z Dolanského mlýna Šváb J., Horní Bříza, Plzeň-Sever 3 1
15.6. OD BEJČÍ LOUKY IGAR od Vévody Huberta AIDA z Ledecké zahrady Vebr J., Nekmíř 5 2
13.6. OD STRÁŽNÉ SKÁLY OZY Kamenný potok PRIMA od Strážné skály Košan P, Nové Mitrovice 2 4
12.6. Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY BROK od Kafíka TEČKA od Petrboka Houdek V., Hluboká nad Vltavou 1 0
10.6. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU IGAR od Vévody Huberta DÁJA z Vytůňského revíru Říha Š., Merklín u Přeštic 4 1
8.6. ZE SEMENCOVA STAVENÍ FALCO z Hradišťské myslivny INKA z Rechte Semenec M., Týnec nad Labem 4 2
8.6. OD TROUBECKÝCH JEZER ART z Jezevčí doliny HESSY z Dřevěného kopce S. Svozil 1 5
8.6. Z LOUNEK IGAR od Vévody Huberta BETTY z Tuněchod Kopecký J., Štětí 3 4
8.6. Z JELEMSKÝCH LESŮ CHICO z Edmaru DORA z Želečských lesů Gregor D., Jelmo 5 4
8.6. OD TROUBSKÝCH JEZER ART z Jezevčí doliny HESSY z Dřevěného kopce S. Svozil, Troubky 1 5
6.6. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ FALBUSH Kobeddus SÁRA z Lopenických kopců Hauerland F., bystřice p. Lopeníkem 2 3
5.6. ZE STRAŠILOVA BRUNO z Husína CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 5 3
5.6. VIVA MORAVIA KID z Rechte RINA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice na Hané 0 1
4.6. Z DRNOVSKÉHO LUHU ARGOS Viva Moravia AMI z Doubravy Juříček R., Ing, Vyškov 2 3
4.6. CAREX TERRY Zwi-Le-Ro ORI z Heřmanova domu Vochozka V., Nové Hrady 2 3
3.6. Z TRUSKAVENSKÉHO DOLU CIP z Vědomic ADINA z Truskavenského dolu Léblová H., Mělník 5 1
1.6. VIVA MORAVIA ALEXANDER v. Jurahang CORA Delaware Rozmánková M., Čelechovice na Hané 0 5
1.6. OD HELFÁKU CIR z Jeklíku VALENTÝNKA od Řeky Lomnice Plevková D., Volyně 3 6
1.6. OD KAFÍKA GOLD z Rechte CITA od Říčky Šlapanky Kafka I., Světlá n. Sázavou 4 1
30.5. v řízení KARLOS uit de Commandeurs Hoeve EMMA z Dobrášky Broukal M., Tábor 2 2
30.5. Z KŘÍŽOVÝCH ALEJÍ FOX z Jezevčin BORINA z Křížových alejí Erhartová I., Borovany 4 1
29.5. ZWI-LE-RO LORD z Vrchánova NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky 2 3
28.5 Z ČERMNÉ CHICO z Edmaru CILKA z Čermné Šebesta, Sušice 0 3
25.5. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ PALERMO z Herbu Kopidolek VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 4 3
24.5. ZE ŠANOVSKÝCH POLÍ IGAR od Vévody Huberta EBONY od Kněžské skály Urban M., Senomaty 1 1
22.5. Z JAVOROVÉ ULICE CAR z Dianiných čihadel CATTY z Javorové ulice Tuček P., MVDr., Liberec 1 3
20.5. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda SNUPY Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 1 3
20.5.   SAFFI Horalka DÁJA z Řenecké hůrky Schröpfer J., Horšovský týn 5 1
19.5. Z ČELETIC GRASKIN od Vévody Huberta Šejla od Řeky Lomnice Rendl V., Javorná 1 2
18.5. ZE TCHOŘOVIC BONIFÁC Vlčí luka ANITA z Vrbenské Hanzlík V., Tchořovice 5 2
18.5. OD TOMÁŠKŮ DAN od Tomášků CASSIE z Heřmanova domu Pavlata L., Semily 1 2
17.5. ZE STOŽECKÝCH LUK BRIT od Květušského potoka MONTY ze Stožeckých luk Velek V., 1 2
16.5. Z HEŘMANOVA DOMU CID z Javorských luk PEGGY z Heřmanova domu Heřman J., Dobrovíz 4 2
15.5. Z PODLIŠČÍ RESOLE della Val Vezzeno XANTA Horalka Dvořák Vr., Kojetín 3 2
14.5. OD JELENÍHO POTOKA BAK od Studéneckých rybníků CILKA ze Slezska Kubánek L., Široká Niva 0 2
14.5. Z VÁLOVY ZAHRADY DYK Carex LUCY z krzáku Hejnal M., Petrovice u Sedlčan 2 1
14.5. Z VĚDOMIC SAMBOR z Heřmanova domu CIRA z Vědomic Kutil M., Vědomice 2 4
13.5. Z LIŠAČKY PALERMO z Herbu Kopidolek MONA z Lišačky Karásek J., Buchlovice 5 3
12.5. Z LOKTE CALLE v. Michaels Weintgarten AXA z Jankovcové zahrady Antal P., Loket 0 1
11.5. Z HUSÍNA ROLF z Těšenice HERA z Husína Dr. Josef Nejdl, Klatovy 3 2
11.5. OD KAŠPAROVA LESA BROK od Kafíka ELEN z Borovských lesů Mrtka R. Chotěboř 2 4
10.5. HORNÍ STUDENEC CIPÍSEK z Ledecké zahrady CITKA Bohémicus Nippon Veselka J., Mgr., Stará Voda 1 2
8.5. OD KROUTILOVY MYSLIVNY KID z Rechte GUCI z Křížových alejí Kovář L., Třešť 4 2
6.5. Z POLDOVA DVORA PALERMO z Herbu Kopidolek JULI z Poldova dvora Šenkeřík L., Malenovice 1 5
5.5. Z LOKTE URI vom Pfaffenberg AXICOLA z Lokte Antal P., Loket 2 3
5.5. Z DOLCŮ GOLD z Rechte GERDA od Květušského potoka Suchánková B., Slavoňov 1 3
3.5. OD KNĚŽSKÉ SKÁLY ORAN z Heřmanova domu ATTY od Kněžské skály Jirásek Z., Rakovník 5 0
3.5. OD ŘEKY LOMNICE OZY Kamenný potok ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 1 3
3.5. Z HÁJOVNY ČERNÝCH BEN z Tuněchod GORINKA z Mirošovských vrchů Veselý J., Kutná Hora 2 2
2.5. OD TĚCHLOVSKÉ LÍPY CID z Javorských luk DITA z Lodínské hájovny Vyčítal J., Těchlovice 3 3
1.5. ZE ŽANDOVSKÉ SKÁLY CIRK od Vlčího hřebene GIRA z Rechte Vyšata J., Hostivice 1 1
1.5. OD ŘEKY LOMNICE FOX z Jezevčin LAURA od Černých rytířů Stejskal K., Blatná 0 2
1.5. OD HŘIŠTĚ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve CILKA z Želečských lesů Kučera J. JUDr., Lásenice 3 1
1.5. OD ČERNOOKÉ DOROTKY DARGO z Kmeťovej horárne FELI od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Přehvozdí 3 1
30.4. Z MATULKOVA HÁJEMSTVÍ CONNY z Hlubocké hájenky GITA z Matulkova hájemství Matulka J., Žďár nad Sázavou 3 3
30.4. Z DOLANSKÉ CHALUPY ART z Jezevčí doliny LASSY z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 5 1
29.4. OD DOLANSKÉHO MLÝNA IGAR od Vévody Huberta CEDRA z Volarenských hvozdů Klail M., Ing., Chrást u Plzně 2 6
27.4. ZE ŽERNOVKY OZY Kamenný potok VALDA z Medového újezda Cafourek V., Strašnice 2 2
26.4. Z BÍLÉ VODY HENRY zo Šraneckých borín CHERA z Nárožnova dvora Žůrek V., Fulnek 5 2
26.4. OD ŽABÍ LHOTKY LESAN z Lišačky HAJDY z Lopenických kopců Janouch T., Lužec n. Cidlinou 3 3
26.4. Z BRÁDELSKÉHO ÚDOLÍ FIDO z Hlubocké hájovny LARA Re-Fil Poslíšil Š., Horní Bradlo 1 1
25.4. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CID z Javorských luk DELY z Lodínské hájovny Berger J., Hradec Králové 4 2
22.4. Z OLEŠNICKÉHO ÚDOLÍ GOLD z Rechte BONNY z Opočenské obory Žid P., Olešnice 2 6
22.4. OD DRSLAVSKÉ TVRZE ESTRAY Raptor CARIN z Drslavské tvrze Mauric J., Drslavice 3 5
18.4. OD PETRBOKA CIP z Vědomic DUBINA od Petrboka Petrbok I., Hořovice    
17.4. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY MAREK v. Linteler Forst DEJNA od Řeky Lomnice Kavánková M., Praha 5 1
7.4. GRAND AMITY BEN Monymir ÉCLAIR Grand Amity Přibáňová M., Praha 2 3
1.4. Z HŘEBENSKÝCH HÁJŮ ORAN z Heřmanova domu FLEUR Staccato Bohemia Maroušek L., Plzeň-Sever 2 4
26.3. OD SÁRY Z KOPČE BILBO ze Sněžnických houštin HALKA z Dobrovolnova dvora Marek V., Horní Dobroveč 1 4
23.3. Z AUFRÍZU GRASKIN od Vévody Huberta JITKA z Husína Štich J., Chlumčany 3 3
22.3. Z VÁLOVY ZAHRADY DYK Carex LEDA od Petrboka Hejnal M., Petrovice 0 3
21.3. JEDOVÁ CHÝŠE ARGOS z Větrného údolí CIBULKA od Jelení Boudy Tichá L., Srubec, okr-. Č. Budějovice 1 2
21.3. OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY DRIX z Blýskavé ŘINA od Pstruží říčky Šmídová J., Žlutice 2 1
18.3. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY BROK od Kafíka FATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 2
16.3. Z ROŠTĚNSKÝCH BOŘÍ DAK z Mikulákova dvora DORKA Viva Moravia Doleželík R., Bc., Kostelec u Holešova 3 3
14.3. Z KRZÁKU CHICO z Edmaru BESY od Kněžské skály Legát F., Opařany 1 4
14.3. OD HABROVÉ ALEJE BEN Monymir GESSY od Říčky Šlapanky Havlas L., Habry 2 4
14.3. Z RECHTE FIDO z Hlubocké hájovny CHERY z Rechte Ille R., Jevíčko 4 0
10.3. OD ŘEKY VLÁRY BEN Monymir FINKA z Ratíškovských vinohradů Soja J., Štítná 4 1
8.3. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ CIRK od Vlčího hřebene ELA Klim Chodsko Ing. Sobolík V., Protivín 3 3
8.3. ZE ŽĎÁRSKÉHO PANSTVÍ JONÁŠ od Květušského potoka BRITA z Kasétek Man M., Protivín 2 4
5.3. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ SAFFI Horalka AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 2 5
5.3. Z MĚSTA BUDĚJOVIC FOX z Jezevčin ELKA od Kořenské skály Prázný P., České Budějovice 4 3
2.3. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda VENDULA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice u Plzně 1 3
26.2. Z OSTRÉHO BEČVY HENRY zo Šraneckých borín CHERRY z Ostrého Bečvy Šťastný R., Vsetín 4 3
14.2. Z HRADIŠŤSKÉ MYSLIVNY FALCO z Hradišťské myslivny NINA z Hradišťské myslivny Kašík V., Kundratice 4 1
14.2. OD ŘEKY LOMNICE FOX z Jezevčin ŽOLA z Husína Stejskal K., Blatná 4 2
13.2. Z FARSKÉHO DOMU TERRY Zwi-Le-Ro BEGGY Arbegy Razimová P., Hořepník 4 1
10.2. v řízení TERRY Zwi-Le-Ro ŠEJLA od Pstruží říčky Cetkovský R., Ing., Vilémov 2 4
8.2. OD ZLÁMANÉ SMRČE ENDY z Jezevčin GERA od Zlámané smrče Josef Marhulík, Č. Krumlov 4 3
7.2. Z RAKOUS BEN Monymir ARANA z Pánovského mlýna Chalupník K., Žďár n. S. 3 4
7.2. Z HUSÍNA JUNIOR ROLF z Těšenice CILKA z Vlňáku Dr. Josef Nejdl, Klatovy 5 1
6.2. Z NÁRAMECKÝCH RYBNÍKŮ FALK od Řeky Lomnice ELLY z Nárameckých rybníků Chmelíček M., Budišov 3 4
1.2. Z MIROŠOVSKÝCH VRCHŮ FALK od Řeky Lomnice Agi z Mirošovských vrchů Fuxa L., Dušejov 1 4
28.1. Z VELKÝCH STRÁNÍ BILBO ze Sněžnických houštin BONA z Drábkova dvora Balcar J., Česká Třebová 2 4
23.1. ZE STAKA SAMBOR z Heřmanova domu BABETKA z Ledecké zahrady Koudele V., Mladotice 1 3
21.1. Z DVOZDEKU CIR z Dvozdeku HESSI z Hulínských obor Dvořák Z., Štoky 3 4
19.1. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY BROK od Kafíka GITA od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 2
16.1. Z POLDOVA DVORA GINO od Černých rytířů ELLY z Poldova dvora Šenkeřík L., Zlín-Malenovice 2 2
15.1. OD PETRBOKA SAFFI Horalka INEZ od Petrboka Petrbok I., Kotopeky 4 2
8.1. Z KRZÁKU GERO Moravia Rex RIKI z Medového újezda Legát F., Opařany 3 3
4.1. HORALKA OZY Kamenný potok BÁRA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 2 6
2.1. HORALKA IGAR od Vévody Huberta JENA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 1 1
2.1. Z RAJŠLU WONDER FINS Dinaburg's VASTA z Rajšlu Vondrová R., Volary 1 0
2.1. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok OKLAHOMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 0 5
1.1. OD ZÁMKU KRATOCHVÍLE JONÁŠ od Květušského potoka CORA od Drslavské tvrze Řepa J., Netolice 4 1
1.1. RE-FIL CUP od Petrboka NANCY Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 4 4