Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2009

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

 

19.12. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ GINO od Černých rytířů BRENDA od Černých rytířů Balaja M., Lipov 3 2
11.12. OD VÉVODY HUBERTA OZY Kamenný potok LERYNKA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 4 1
6.12. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene Kolín V., Chyšky 3 1
30.11. LHOTECKÝ VRCH BRYT z Drábkova dvora BÁRA od Waltrovy tvrze Brůna J., Ústí nad Orlicí 0 1
30.11. VIVA MORAVIA DAN z Vizovického podzámčí ORKA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice 3 4
30.11. VIVA MORAVIA DORRO Viva Moravia JULINKA od Řeky Lomnice Rozmánková M., Čelechovice 3 3
25.11. Z JAVOROVÉ ALEJE ERR Hamilchov ZINET od Petrboka Krejčí Z., Velká Bíteš 2 5
24.11. OD VÉVODY HUBERTA CIRK od Vlčího hřebene RYNA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 2
22.11. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ LOPÓS Duvadírtö DÁŠA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 1 2
16.11. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD BRIT od Květušského potoka BOBIKA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 4 1
13.11. OD PETRBOKA ARGO z Janovy boudy DERA od Petrboka Petrbok I., Hořovice 0 1
5.11. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CID z Javorských luk BETY z Lodínské hájovny Berger J., Nechanic 3 3
5.11. ZE STŘÍŽOVICKÉHO ÚDOLÍ DAN z Dianiných čihadel CIPA z Kochánecké Černavy Veselý P., Kropáčov 3 4
29.10. KRUŠNÉ HORY-ZÁPAD NIK z Chotíkova AMÁLKA z Lokte Pösinger P., Sokolov 6 1
28.10. STACCATO BOHEMIA MONTE z Kozíčku DIANA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 2 3
27.10. OD RAKOVSKÉ KANTORKY IGAR od Vévody Huberta AGÁTA ze Žídkovské obory Randl M., Ing., Rokycany 2 2
25.10. OD DOBEVSKÉ HRÁZE ARGOS z Větrného údolí GREYCE od Dobevské hráze Malec R., Písek 1 1
24.10. STACCATO BOHEMIA MONTE z Kozíčku CYRA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Malsice 3 0
15.10. v řízení ATOS z Bělotínských rybníků ELANOR Grand Amity Frančák L., Dvorce 2 1
11.10. Z BOROVSKÝCH LESŮ TERRY z Hlubocké hájovny CIRA z Borovských lesů Tonar K., Havl. Borová 3 5
10.10. Z VĚTŘKOVIC DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora Glauder Z., Větřkovice 3 5
10.10. RAPTOR OZY Kamenný potok INTI Raptor Skružná G., Praha 3 2
9.10. RE-FIL CHLUP od Petrboka ZORKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 2 0
9.10. Z BUDSKÉHO HRADU FOX z Jezevčin FIFI z Budského hradu Ing. Liška F., Příbram 4 2
8.10. OD BÍTOVSKÉ NIVY ERR Hamilchov ŠTĚPA z Pekelného kopce Čermák M., Moravské Budějovice 2 3
6.10. Z PRÁŠILSKÉHO JEZERA CHICO z Edmaru HESSY z Prášilského jezera Michna M., Hartmanice 4 2
30.9. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ BAK ze Studéneckých rybníků NELLI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 1 5
24.9. OD ŘEKY LOMNICE IGAR od Vévody Huberta ANNY z Borovské myslivny Stejskal K., Blatná 3 2
23.9. OD WALTROVY TVRZE EGON ze Zárybového dvora BETY od Pěti bratrů Buber J., Bystřec 2 4
116.9. Z HARTY GOLD z Rechte ELKA z Rozvadovské hájenky Horský J. 5 0
12.9. Z NÁROŽNOVA DVORA GOLD z Rechte ASTA z Nárožnova dvora Nárožný M., Velké Opatovice 5 0
7.9. Z JAKARTOVIC ERR Hamilchov ENGIE od Jackoviča Dvořák O., Jakartovice 3 1
7.9. OD ŽLUTICKÉ NÁDRŽE IGAR od Vévody Huberta OFINKA od Pstruží říčky Pánková I., Žlutice 3 2
7.9. OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY DRIX z Blýskavé REIKY Andělský hrad Šmídová J., Žlutice 3 2
6.9. Z VRANOVSKÉHO HÁJE JONÁŠ Horalka ŽINA z Hranečného žlebu Piňos F., Kelčice 1 3
5.9. Z HEGERVALDU HENRY zo Šraneckých borín LENA z Dolanské chalupy Bílka O., Zátor - Loučky 2 3
2.9. Z JÁNSKÉHO KOPCE JONÁŠ Horalka BETTY z Lomnického zámečku Absolon M., Libníkovice 1 5
1.9. Z HOLAŠOVICKÝCH ZAHRAD BAD od Sehradu TULA z Ledenických zahrad Breichová A., Dubné 4 1
30.8. OD PROKOPOVA BLESKU TERRY Zwi-Le-Ro LORNA od Prokopova blesku Novák J., Znojmo 2 4
25.8. BOHÉMICUS NIPPON HART z Karlovarských Lachovic ANITA z Jilmů Krejčí E., Ing, Karlovy Vary 2 4
24.8. OD ŠIROKÉ MEZE EGON ze Zárybového dvora FANY z Hlubocké hájovny Bříza K., Hlinsko 1 0
20.8. Z HROTOVICKÉ CIHELNY VAX z Hranečného žlebu BRITA z Hranečného žlebu Nohel L., Brno 1 5
17.8. GALA BOUČEK ZAR Gala Bouček DINA z Řenecké hůrky Smolík V., Velké Meziříčí 4 2
5.8. OD VEVERČÍHO CHVOSTU AMUR Klim Chodsko ILKA z Karlovarských Lachovic Henzl L., Cheb 2 3
30.7. Z BOROVSKÉ MYSLIVNY Revestreken's KANTOR DEJNA od Řeky Lomnice Karvánková M. Praha 0 2
30.7. Z LANDŠTEJNA GOLD z Rechte ARLET z Ostrého Bečvy Dudík R., Ing., Slavonice 3 4
30.8. Z HÝSKOVY FOŘTOVNY GOLD z Rechte ERNA od Sapéra Hýsek J., Dolní Ředice 4 2
28.7. Z HUSÍNA JUNIOR KAT z Husína SYLVA z Husína Nejdl P., Klatovy 3 3
26.7. Z ČERMNÉ CHICO z Edmaru CILKA z Čermné Šebesta, Sušice 4 3
27.8. Z OŽÍNÁKU LOPÓS Duvadírtö CHIRA z Hustopečských rybníků Mikulenka M., Kroměříž 4 2
22.7. Z BŘEZNICKÉ OBORY CIR z Jeklíku TORA z Husína Junior Jeníček F., Březnice 1 1
22.7. NIRA Z PANÍHÁJŮ FALBUSH Kobeddus NIRA z Lopenických kopců Pavlíček L., Kyjov 1 3
20.7. ZE ŽĎÁRSKÉHO PANSTVÍ JONÁŠ od Květušského potoka BRITA z Kasétek Man M., Protivín 2 0
18.7. TRESKUNOV ART z Poldova dvora FIDA Treskunov Zuzaník P., Lukov 1 4
17.7. Z BABICKÉHO ŽLEBU PALERMO z Herbu Kopidolek AMI Viva Moravia Skřivánek M., Babice 2 4
16.7. OD KVĚTUŠKÁHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka INA od Květušského potoka Kolín V., Chyšky 2 2
14.7. Z CIDLINOVY ŠPIČKY CID z Kochánecké Černavy BERTA Zdyve Helikar Z., Kněžmost 1 5
13.7. ZE STARÝCH LESŮ IGAR od Vévody Huberta AKI ze Starých lesů Moller L., Koloveč 4 1
12.7. Z HUSÍNA  ROLF z Těšenice CASSI z Husína Nejdl J. MVDr., Klatovy 4 0
12.7. OD KUMROVÝCH KONÍ ARGOS Viva Moravia FANNY z Ostrého Bečvy Vartová Z., Drnovice 4 0
10.7. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ PALERMO z Herbu Kopidolek VEGA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem 2 3
8.7. OD VÝROVSKÉHO POTOKA DENY z Tomarku BARČA z Drsné Planiny Fraus J., Biřkov 2 2
5.7. STACCATO BOHEMIA VIKI z Medového újezda VENDULA Staccato Bohemia Kubánek L., Široká Niva 2 0
5.7. OD VESELSKÉHO ZÁMKU BEN Monymir FANY Akcezal Hrabal J., Veselí nad Moravou 0 2
5.7. Z RÝŽOVKY LARGOŠ z Hustopečských rybníků AGINA od Algaii Pipek V., Čáslav 1 3
5.7. FRCHELI CIPÍSEK z Ledecké zahrady AXA z Vejrazů Chejn F., Mníšek u Lib. 2 2
4.7. Z KRCHŮVKY DAN z Blýskavé DAJA Zdyve Bažant R., Družec 8 1
2.7. OD JELENÍHO POTOKA  BAK od Studéneckých rybníků CILKA ze Slezska Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice 3 3
1.7. Z KNĚŽHORY IGAR od Vévody Huberta DRINA z Kněžhory Zíka V., Brod u Stříbra 4 3
1.7. OD TISÉ SKÁLY KARLOS uit de Commandeurs Hoeve IRIS z Poldova dvora Neuman V. Tupadly 4 5
30.6. ZE SLEZSKA DAK z Mikulákova dvora CARMEN ze Slezska Zajícová L., Jakubčovice 3 3
30.6. OD MOCHOVSKÉ VÝMOLY VIKI z Točenských strání CILKA z Vrchánova Navrátil J., Mochov 5 2
29.6. OD ŘEKY VLÁRY ERR Hamilchov FINKA z Ratíškovických vinohradů Soja J., Štítná 3 1
29.6. OD ČERNÉ VODY ERIK od Tomášků DITA z Chlumeckého polesí Trejbal J., Mostek 6 2
29.6. HORALKA GAUDENTIUS vom Bismarck Eiche ROSARIA Horalka Šumbera J., Bohdíkov 4 3
28.6. Z VRBENSKÉ FOX z Jezevčin ALMA z Trudného vrchu Hořejš J., Blatná 0 2
28.6. Z CHOTÍKOVA AX z Žíkovské obory LEIDY z Chotíkova Krystl J., Plzeň 3 2
28.6. Z HUSÍNA JUNIOR ROLF z Těšenice CILKA z Vlňáku Nejdl P., Klatovy 4 1
28.6. OD POTOKA HOSINY DAN z Blýskavé ESSY z Vědomic Pelc J., Hřivice 2 2
27.6. AKINOM BAK od Studéneckých rybníků ROSANA z Kozíčku Illová M., Jevíčko 2 2
27.6. Z LIŠAČKY VAX z Hustopečských rybníků DARYNA od Němčinka Karásek J., Uherské Hradiště 2 5
26.6. ZE SMOLNICKÝCH BŘEZIN SABO z Kozíčku PERLA z Heřmanova domu Zof L., Smolnice 1 5
26.6. Z DOLANSKÉ CHALUPY HENRY zo Šraneckých borín LASSY z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 3 3
26.6. Z VĚDOMIC SAMBOR z Heřmanova domu CIRA z Vědomic Kutil M., Vědomice 2 3
26.6. NIVNICKÁ LUŽINA IGAR od Vévody Huberta ŽOFKA Staccato Bohemia Hejret A., Plzeň 4 4
25.6. ZE ZBYNOVA BRIX z Vrchánova BÁRA ze Zbynova Novák Z., Votice 3 4
24.6. KINETIK IR Kinetik ELBA Kinetik Bajčík J., Valašské Meziříčí 5 3
24.6. Z VRANÍHO VRCHU FOX z Jezevčin CHYRA z Prostředního kopce Vrba P., Poběžovice 4 4
23.6. OD ŘÍČKY ŠLAPANKY LARGOŠ z Hustopečských rybníků FATY od Říčky Šlapanky Bureš S., Šlapanov 2 2
23.6. Z TĚŠNICE ENDY z Jezevčin NELA z Husína Šafařík M., Točník 0 2
23.6. OD ČERNOOKÉ DOROTKY UM od Stanovského AIKA od Černooké Dorotky Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy 0 6
23.6. Z BĚLSKÉHO PODOLÍ SAMBOR z Heřmanova domu CILKA z Kochánecké Černavy Černík J., Bělá pod Bezdězem 3 3
22.6. ZE ZÁPSKÉHO POLE JÍRA z Ralského lesa GAJA ze Suchdoslkého údolí Čurda A., Brandýs n. L. 2 5
22.6. Z PODLIŠČÍ BORIS v. Linteler Forst XANTA Horalka Dvořák Vr., Kojetín 1 4
21.6. OD ŘEKY LOMNICE CIR z Jeklíku ŽOLA z Husína Stejskal K., Blatná 4 3
21.6. HORALKA GAUDENTIUS vom Bismarcjk Eiche JENA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 2 2
20.6. Z POTŠTÁTU DAK z Mikulákova dvora BEA z Židlochovského výhonu Jeřábek V., Potštát 1 3
20.6. OF GIFUNI SAFFI Horalka PEGY z Děkanovy skály Konopík J., Merklín 1 6
20.6. OD LUSTENKU BRIT od Květušského potoka BETY od Svatého Matěje Borovka P., Ing., Rudolfov 4 3
20.6. ZE SLUŠOVICKÉ DOLINY BEN Monymir EIMY ze Slušovické doliny Jakuba Z., Slušovice 0 1
19.6. ZE SLUŠOVICKÉ DOLINY GIN z Ratíškovských vinohradů GRETA ze Slušovické doliny Jakuba Z., Slušovice 3 2
18.6. Z PŘIMDSKÉHO PODHRADÍ OTA Czech Mokřany NYKY z Čerchovky Vimr M., Přimda 1 4
18.6. Z HERÁLECKÉ VRCHOVINY ABAR z České Meze AXA od Hradišťské jámy Maštalířský V., Herálec 1 3
18.6. OD DOLANSKÉHO MLÝNA IGAR od Vévody Huberta CEDRA z Volarenských hvozdů Klail M., Ing., Chrást u Plzně    
17.6. KYNOCARGOS DAN z Blýskavé CHERA z Burešova dvora Albrecht P., Droužkovice 3 3
17.6. ZE RPETSKÉ STRÁNĚ TERRY z Hlubocké hájovny HELA od Květušského potoka Suchomel Z., Ždánec 3 3
17.6. Z HADINKY OMAN od Vévody Huberta DINA z Kněžhory Suchý J., Švihov 3 3
16.6. OD DOLANSKÉHO MLÝNA IGAR od Vévody Huberta AJA od Dolanského mlýna Klail M., Ing., Chrást u Plzně 2 4
16.6. Z KRZÁKU GERO Moravia Rex RIKI z Medového újezda Legát F., Opařany 4 3
15.6. ZE SUCHDOLSKÉHO ÚDOLÍ SAFFI Horalka INES ze Suchdolského údolí Veselý J., Suchdol 3 3
15.6. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta CARAVELA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 3 3
12.6. ZE ZOFOVA DVORA CIPÍSEK z Ledecké zahrady ARINA ze Smolnických březin Zofová D., Smolnice 3 2
12.6. OD ZÁMKU KRATOCHVÍLE JONÁŠ od Květušského potoka CORA od Drslavské tvrze Řepa J., Netolice 2 5
8.6. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ SAFFI Horalka AIRA z Myslivecké ulice Ing. Sobolík V., Protivín 4 1
7.6. OD FALCY BAK od Studéneckýhx rybníků GYRA zo Šraneckých borín Rybová Z., Přimda 2 4
7.6. ADPA DRIX z Blýskavé AJA Adpa Adam P., Ing., Ústí n.L. 0 2
6.6 Z PÍSKŮ Revesrteken's KANTOR GENTLE Raptor Ing. Prokop V., Lipník 3 3
5.6. Z TŘEBČÍNSKÉ ZAHRADY ARGOS Viva Moravia DITA z Mirošovských vrchů Obručník F., Lutín 4 1
4.6. Z LEDENICKÝCH ZAHRAD XAVER Re-Fil ZINA z Ledenických zahrad Šeráková L., Ledenice 1 2
2.6. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta TAMPA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 6 2
2.6. OD PETRBOKA SAFFI Horalka INEZ od Petrboka Petrbok I., Kotopeky 2 1
1.6. Z BÁČÍHO ÚDOLÍ CUP od Petrboka BRENDY z Havlovky Fára P., MUDr., Stránčice 3 3
1.6. KLIM CHODSKO FILIP Klim Chodsko CEDRA Klim Chodsko Klesa M. JUDr., Domažlice 3 4
31.5. Z POLDOVA DVORA GINO od Černých rytířů DORINKA z Poldova dvora Šenkeřík L., Malenovice 0 6
30.5. Z VYSOCKÉHO PODLESÍ CID z Javorských luk FIFINA z Hýskovy fořtovny Lankaš L., Sezemice 2 1
30.5. Z POLDOVA DVORA ARMIN od Vévody Huberta BONA z Poldova dvora Šenkeřík L., Malenovice 2 2
30.5. ZE SMRČKOVA REVÍRU ERR Hamilchov DANKA ze Žídkovských pasek Smrček M., Hodonín 2 2
27.5. Z BUREŠOVA DVORA FRIGO od Černooké Dorotky DESI z Burešova dvora Bureš J., Plaňany 3 3
25.5. MIROJAN BOHEMIA IGAR od Vévody Huberta KASSANDRA Wojtek's MVDr. Švec J., Litoměřice 5 3
25.5. OHNIVÁ ČÁRA GAUDENTIUS vom Bismarck Eiche DIANA Grand Amity Lehaová L., Holešov 2 3
23.5. Z POLDOVA DVORA FALBUSH Kobeddus IRA z Poldova dvora Šenkeřík L., Malenovice 3 3
22.5. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ LOPÓS Duvadírtö NYXA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 2 1
21.5. ZE ŠTRAMBERSKÉ DOLINY BAK od Studéneckých rybníků BRITA ze Štramberské doliny Adamec J., Štramberk 2 3
20.5. OD STRÁŽNÉ SKÁLY FOX z Jezevčin ALMA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 2 6
20.5. Z LIPANSKÉHO POTOKA FOX z Jezevčin ELIŠKA od Lužického potoka Černá M., Praha 4 1
20.5. Z VÁLOVY ZAHRADY CHLUP od Pterboka LEDA od Petrboka Hejnal M., Petrovice 1 2
19.5. Z MIROŠOVSKÝCH VRCHŮ FALK od Řeky Lomnice AGI z Mirošovských vrchů Fuxa L., Dušejov 2 3
17.5. Z DOUBÍ OKAY od Řeky Lomnice BESI z Pánovského mlýna Kudláček J., Dobronice 2 4
15.5. Z HRADIŠŤSKÉ MYSLIVNY FRIGO od Černoké dorotky CHIRA z Burešova dvora Kašík V., Kundratice 4 2
14.5. Z ČERTOVY KAZATELNY YLEX Kinetik ARRY ze Sněžného ráje Machala P., Potštát 1 3
9.5. Z KATČINA DOMU ARGO od Janovy boudy CILKA z Burešova dvora Říhová K., Praha 4 2
7.5. OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ GINO od Černých rytířů VICTORIA od Černých rytířů Balaja M. Lipov 3 2
5.5. Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY KARLOS uit de Commandeurs Hoeve TEČKA od Petrboka Houdek V., Hluboká nad Vltavou 2 0
29.4. Z FIALKOVÉ ORAN z Heřmanova domu MEGGY z Hýskovy fořtovny Vacek J., Bratronice 4 2
28.4. Z ÚDOLÍ ČELADENKY BAK od Studéneckých rybníků BELINDA z Ostrého Bečvy Adamec J., Čeladná 2 6
28.4. ZE ŽANDOVSKÉ SKÁLY ORAN z Heřmanova domu NELLY Zwi-Le-Ro Veselý Jos., Kutná Hora 2 4
28.4. Z HRANEČNÉHO ŽLEBU JONÁŠ Horalka VERA z Hranečného žlebu Tesařík M., Určice 4 2
24.4. ASTA OD CUKROVÉ HOMOLE Revesrteken's KANTOR BÁRA od Pramene Bělé Sváb V., Praha 4 1
23.4. OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA JONÁŠ od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka Kolín V., Květuš 1 3
23.4. Z PROSTŘEDNÍHO KOPCE FOX z Jezevčin FINA z Prostředního kopce Tremlová I., Nýrsko 2 3
21.4. RE-FIL FOX z Jezevčin NANCY Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vltavou 4 2
  ZWI-LE-RO FALK od Řeky Lomnice NITA Zwi-Le-Ro Zwillingová L., Zásmuky    
17.4. Z VLČETÍNA UM z Hustopečských rybníků TORA z Vlčetína Hejlek J., Liberec 2 4
16.4, OD HEPNERA FOX z Jezevčin CONNIE od Hepnera Hepner J., Bavoryně 5 3
14.4. Z ČERCHOVKY CHLUP od Pterboka AJDA z Anderlova chovu Hruška M., Domažlice 0 4
14.4. Z NÁMĚŠŤSKÉ OBORY FALK od Řeky Lomnice CHERYL Re-Fil Veigert Jiří, Náměšť n. Oslavou 4 3
11.4. VIVA MORAVIA KANTOR Revestreken's ORKA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice na Hané 3 2
10.4. Z MANŽELOVA DVORA CID z Kochánecké Černavy ZARA z Kochánecké Černavy Manžel P., Dolní Slivno 3 1
10.4. OD BLATCSKÉHO RYBNÍKA FOX z Jezevčin FANY od Blatského rybníka Blatský M., Sousedovice 2 4
9.4. OD VRŠOVSKÝCH VRCHŮ ARGO ze Starých lesů DIANA od Želivky Smolík J., Louny 2 3
4.4. OD HABROVÉ ALEJE BEN Monymir GESSY od Říčky Šlapanky Havlas L., Habry 1 3
1.4. KINETIK IR Kinetik CENTA Kinetik Bajčík J., Val. Meziříčí 2 3
29.3. Z HUSÍNA ROLF z Těšenice BOBI z Husína MVDr. Nejdl, J., Klatovy 4 2
27.3. OD HLUBOČSKÉHO POTOKA PALERMO z Herbu Kopidolek IRREA Hamilchov Krahulec J., Sidonie, Zlín 2 3
25.3. ZE STŘÍBRSKÉHO BORU IGAR od Vévody Huberta GAMA ze Stříbrského boru Probošt F., Stříbro 1 5
24.3. RE-FIL CUP od Petrboka AMÁLKA Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 3 2
24.3. RE-FIL CHLUP od Pterboka BETTY Re-Fil Čandová R., Krásná Hora n. Vlt. 3 3
16.3. Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY CID z Javorských luk DITA z Lodínské hájovny Berger Jan, Nechanice 5 1
16.3. Z BUČINY DON z Heřmanova chovu BESSY z Bělotínských rybníků Všetička Č., Hněvotín 3 3
15.3. Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY TERRY Zwi-Le-Ro TERKA z Hlubocké hájovny Kesner J., Radostín 3 1
11.3. ZE STRAŠILOVA BRUNO z Husína CORA z Vrchánova Kolářová M., Bystřice 3 3
9.3. Z CHRAŠTINSKÉHO LESA ORAN z Heřmanova domu CHAIRA z Chráštinského lesa Imbr I., Louny 3 3
6.3. MONYMIR FALK od Řeky Lomnice BEATA Monymir Jílek M., Horní Dubňany 1 4
25.2. OD ŘEKY LOMNICE FOX z Jezevčin LAURA od Černých rytířů Stejskal K., Blatná 3 0
25.2. Z RAJŠLU Revesrteken's KANTOR VASTA z Rajšlu Vondrová R., Stožec 0 2
25.2. OD HRADU HUS GOLD z Rechte CONNY z Rechte Hodina F., Horní Záblatí 2 3
24.2. OD VÉVODY HUBERTA Revesrteken's KANTOR OKLAHOMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín 2 4
20.2. Z LOKTE CALLE v. Michaels Weintgarten AXA z Jankovcové zahrady Antal P., Loket 2 3
19.2. OD STRÁŽNÉ SKÁLY FOX z Jezevčin PRIMA od Strážné skály Košan P., Velké Mitrovice 2 4
15.2. Z LOKTE DRIX z Blýskavé AXICOLA z Lokte Antal P., Loket 2 3
14.2. Z HEŘMANOVA DOMU DRIX z Blýskavé PEGGY z Heřmanova domu Heřman J., Dobrovíz 3 5
13.2. OD ŘEKY LOMNICE FOX z Jezevčin RITA z Husína Junior Stejskal K., Blatná 2 5
8.2. OD ZLÁMANÉ SMRČE ENDY z Jezevčin FALKA od Jermélského potoka Marhulík J., Velešín 3 2
2.2. Z HEULOSU TERRY Zwi-Le-Ro DORA od Říčky Šlapanky Hron L., Jihlava 3 2
30.1. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ SAFFI Horalka FIONA od Černooké Dorotky Sobolík V., Ing., Protivín 2 2
26.1. Z LOZAN DENY Anons BONA z Matulkova Hájemství Cahel Z., Dolní Benešov 3 2
25.1. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ BAK od Studéneckých rybníků VARNA z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče n. Bečvou 3 1
24.1. OD DRSLAVSKÉ TVRZE SAFFI Horalka CARIN z Drslavské tvrze Mauric J., Drslavice 3 4
19.1. OD HLUČÁLU PALERMO z Herbu Kopidolek ZULA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice p. Lopeníkem 3 2
18.1. zažádáno CIP z Vědomic BETTY z Tuněchod Kopecký J., Štětí 2 5
11.1. OD DAVIDKY JONÁŠ Horalka CITA ze Šumavské Smolka M., Markvartice 1 4
5.1. Z ROZVADOVSKÉ HÁJENKY ARIS Andělský hrad DECORAH z Rozvadovské hájenky Svoboda R., Ing., Rozvadov 1 1
3.1. Z LOPENICKÝCH KOPCŮ CONNY z Hlubocké hájovny HAJDY zo Šraneckých borín Kyncl A., Svratouch 4 2
1.1. OD KAFÍKA Wojtek's HANNIBAL CITA od Říčky Šlapanky Kafka I., Světlá n. Sázavou 3 2