Vrhy drsnosrstých standardních jezevčíků narozených 2008

Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

NAKRYTÉ FENY

Dat.
Vrhu

chovatelská stanice

Otec

Matka

Chovatel

psů

fen

3.1.

Z VLŇÁKU

OKAY od Řeky Lomnice

AIDA z Vlňáku

Velíšek Č., Nezvěstice

2

3

3.1.

STACCATO BOHEMIA

MONTE z Kozíčku

DIANA Staccato Bohemia

Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice

1

2

5.1.

ANDĚLSKÝ HRAD

FOX z Jezevčin

ROXI Andělský hrad

Dejmek V., Ing, Dalovice

2

1

10.1.

Z MANŽELOVA DVORA

CID z Kochánecké Černavy

ZARA z Kochánecké Černavy

Manžel P., Dolní Slivno

3

1

14.1.

Z HOLAŠOVICKÝCH ZAHRAD

XAVER Re-Fil

TULA z Ledenických zahrad

Breichová A., Dubné

2

1

15.1.

OD VÉVODY HUBERTA

IGAR od Vévody Huberta

TAMPA od Vévody Huberta

Říha T., Merklín

3

4

24.1.

OD ČERNOOKÉ DOROTKY

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

AIKA od Černooké Dorotky

Šebek K., Ing., Kostelec n. čern. Lesy

3

3

25.1.

Z HRANEČNÉHO ŽLEBU

ART z Jezevčí doliny

VERA z Hranečného žlebu

Tesařík M., Určice

4

3

26.1.

Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY

HAGGIS z Písků

BETY z Lodínské hájovny

Berger J., Nechanice

5

1

26.1.

Z HLUCKÝCH STRÁNÍ

TEDDY Horalka

ASTRA z Rozvadovské hájenky

Sokol L., Dobruška

2

2

5.2.

Z VLŇÁKU

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Velíšek Č., Nezvěstice

3

1

8.2.

Z BUREŠOVA DVORA

ZEFÍR z Ostrého Bečvy

DESI z Burešova dvora

Bureš J., Plaňany

3

1

8.2.

OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ

PALERMO z Herbu Kopidolek

CEDRA z Mikulákova dvora

Balaja M., Lipov

2

2

9.2.

OD VÉVODY HUBERTA

ARGO ze Starých lesů

OKLAHOMA od Vévody Huberta

Říha T., Merklín

4

2

10.2.

OD ŘÍČKY ŠLAPANKY

LORD z Vrchánova

FATY od Říčky Šlapanky

Bureš S., Šlapanov

2

1

10.2.

OD ŘÍČKY ŠLAPANKY

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

ARKA od Říčky Šlapanky

Bureš S., Šlapanov

4

1

10.2.

Z JAVORSKÝCH LUK

ARRIS z Jindřichovského mokřadu

ALMA od Javorského mostu

Tobolka Š., Ohnišťany

1

3

12.2.

OD ŘEKY LOMNICE

FOX z Jezevčin

ŽOLA z Husína

Stejskal K., Blatná

5

3

13.2.

Z BRADELSKÉHO ÚDOLÍ

TEDDY Horalka

LARA Re-Fil

Pospíšil Š., Horní Bradlo

4

1

14.2.

Z MIROŠOVSKÝCH VRCHŮ

ABAR z České Meze

AGI z Mirošovských vrchů

Fuxa L., Dušejov

2

4

16.2.

OD KAFÍKA

Wojtek's HANNIBAL

CITA od Říčky Šlapanky

Kafka I., Světlá n. Sázavou

4

3

19.2.

RE-FIL

CHLUP od Petrboka

MERRY Re-Fil

Čandová R., Krásná Hora n. Vlt.

1

2

20.2.

MONYMIR

TEDDY Horalka

BESI z Pánovského mlýna

Jílek M., Horní Dubňany

2

4

21.2.

Z KRZÁKU

ALFI z Krzáku

BESY od Kněžské skály

Legát F., Opařany

4

1

21.2.

Z HEULOSU

TERRY Zwi-Le-Ro

DORA od Říčky Šlapanky

Hron L., Jihlava

3

3

23.2.

ZWI-LE-RO

LORD z Vrchánova

CORA Zwi-Le-Ro

Zwillingová L., Zásmuky

3

3

24.2.

Z PROSTŘEDNÍHO KOPCE

BRUTUS Canis Salutaris

ASTA z Prostředního kopce

Tremlová I., Nýrsko

1

1

25.2.

OD SVATÉ JULIANY

ERIK vom Rauhenstein

IRČA z Písků

Mikeš P., Horpměřice

1

6

25.2.

STACCATO BOHEMIA

IGAR od Vévody Huberta

VENDULA Staccato Bohemia

Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice

1

4

26.2.

OD HOLINKY

SAFFI Horalka

CASSI Grand Amity

Fišer J., Klatovy

5

2

27.2.

AIDIN DVŮR

GODDY ze Suchdolského údolí

CEDRA Aidin Dvůr

Loos V., Dolní Habartice

1

2

28.2.

OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY

Wojtek's HANNIBAL

ŘINA od Pstruží říčky

Šmídová J., Žlutice

1

2

29.2.

OD ŘEKY LOMNICE

OKAY od Řeky Lomnice

ANKA z Kutilova dvora

Stejskal K., Blatná

0

2

29.2.

RE-FIL

CUP od Petrboka

AMÁLKA Re-Fil

Čandová R., Krásná Hora n. Vlt.

4

2

1.3.

VIVA MORAVIA

Wojtek's HANNIBAL

ORKA z Heřmanova domu

Rozmánková M., Čelechovice na Hané

4

3

4.3.

Z HUSÍNA JUNIOR

CVOK z Husína

KALI z Husína

Nejdl P., Klatovy

0

1

4.3.

RE-FIL

CHLUP od Petrboka

ZORKA Re-Fil

Čandová R., Krásná Hora n. Vlt.

2

1

5.3.

Z HEULOSU

TERRY Zwi-Le-Ro

ADRA od Říčky Šlapanky

Hron L., Jihlava

3

2

10.3.

VĚTŘKOVIC

DENY Anons

ERKA z Mikulákova dvora

Glauder Z., Větřkovice

2

4

13.3.

BRANKO

XAVER Re-Fil

ZINA z Ledenických zahrad

Danielovský B., Chrudim

2

2

11.3.

CZECH PAMIR

Wojtek's HANNIBAL

ARIS z Vraninského vrchu

Pacovský M., Průhonice

3

3

14.3. Z MARŠÁLKY KARLOS uit de Commandeurs Hoeve AIKA ze SLunečné terasy Letňanský O., Hrejkovice 1 3

16.3.

OF GIFUNI

FOX z Jezevčin

PEGY z Děkanovy skály

Konopík J., Merklín

2

3

16.3.

OD PETRBOKA

IRO od Petrboka

DERA od Petrboka

Petrbok I., Hořovice

3

2

26.3.

OD ŽAMPÁŠKU

TEDDY Horalka

HERTA z Třídubské

Loufek J., Černá nad Orlicí

3

2

28.3.

Z LOPENICKÝCH KOPCŮ

PALERMO z Herbu Kopidolek

VEGA z Lopenických kopců

Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem

4

3

29.3.

Z ÚDOLÍ ČELADENKY

NESTOR z Hustopečských rybníků

BELINDA z Ostrého Bečvy

Adamec J., Čeladná

4

3

29.3.

Z RECHTE

TEDDY Horalka

NANCY z Kozíčku

Ille R., Jevíčko

2

2

30.3.

OD ŘEKY VLÁRY

ERR Hamilchov

FINKA z Ratíškovských vinohradů

Soya J., Štítná

3

1

31.3.

KINETIK

IR Kinetik

ELBA Kinetik

Bajčík J., Val. Meziříčí

2

2

31.3.

OD TŘECH HRANIC

AMOR z Ferianu

BONA z Borovských lesů

Čmiel M., Horní Žukov

3

4

1.4.

Z NÁROŽNOVA DVORA

JONÁŠ Horalka

FANY z Nárožnova dvora

Nárožný M., Velké Opatovice

1

2

3.4.

Z BOROVSKÉ MYSLIVNY

XANDRO v. Rauhenstein

DEJNA od Řeky Lomnice

Kavánková M., Praha

2

3

4.4.

Z RAKOUS

FRED z Ratíškovských vinohradů

ARANA z Pánovského mlýna

Chalupník K., Žďár n. S.

4

3

4.4.

Z HADINKY

OMAN od Vévody Huberta

DINA z Kněžhory

Suchý J., Švihov

5

3

5.4.

OD VÉVODY HUBERTA

IGAR od Vévody Huberta

CARAVELA od Vévody Huberta

Říha T., Merklín

2

3

5.4.

KLIM CHODSKO

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BERRIS Klim Chodsko

Klesa M., JUDr., Domažlice

1

4

7.4.

Z VRANÍHO VRCHU

FOX z Jezevčin

CYRA z Prostředního kopce

Vrba P., Poběžovice

4

2

7.4.

MORAVIA LEXIKON

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

FRIDA z Ostrého Bečvy

Pivec J., Majetín

2

4

7.4.

Z VRBENSKÉ

FOX z Jezevčin

ALMA z Trudného vrchu

Hořejš J., Blatná

2

6

8.4.

Z LOPENICKÝCH KOPCŮ

PALERMO z Herbu Kopidolek

ZULA z Lopenických kopců

Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem

1

3

10.4.

Z HRÁZKY

CID z Terešova

JINGLE z Lužanského lesa

Špaček V., Cheznovice

5

2

12.4.

Z HULÍNSKÝCH OBOR

GOR od Lubenského dvora

MIRA od Černých rytířů

Šimara J., Hulín

4

2

12.4.

OD VLČÍHO HŘEBENE

Wojtek's HANNIBAL

RYTA z Kochánecké Černavy

Sýkora K., Praha

4

2

12.4.

RAPTOR

HAGGIS z Písků

UPWAWET Hycon

Skružná G., Praha

3

5

14.4.

Z OŽÍNÁKU

LOPÓS Duvadírtö

CHIRA z Hustopečských rybníků

seznam.cz

2

1

15.4.

Z POLDOVA DVORA

ARMIN od Vévody Huberta

ASTA z Poldova dvora

Šenkeřík L., Zlín-Malenovice

1

2

17.4.

OD STRÁŽNÉ  SKÁLY

FOX z Jezevčin

PRIMA od Řeky Lomnice

Košan P., Nové Mitorvice

1

0

17.4.

ZE STAKA

ESTRAY Raptor

BABETKA z Ledecké zahrady

Koudele V., Mladotice

3

3

17.4.

Z VRANOVSKÉHO HÁJE

ART z Jezevčí doliny

ŽINA z Hranečného žlebu

Piňos F., Kelčice

2

3

18.4.

Z VĚDOMIC

ARGO od Baraního dolu

CIRA z Vědomic

Kutil M., Vědomice

1

3

18.4.

Z TANÁRKY

GALS od Vévody Huberta

LAPKA z Kunštátského hýví

Stix B., Trstěnice

2

2

19.4.

OD PETRBOKA

ESTRAY Raptor

NIA od Petrboka

Petrbok I., Hořovice

0

4

20.4.

Z HÝSKOVY FOŘTOVNY

CONNY z Hlubocké hájovny

ERNA od Sapéra

Hýsek J., Dolní Ředice

3

3

20.4.

OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY

GOYA v. Linteler Forst

REIKY Andělský hrad

Šmídová J., Žlutice

1

3

21.4.

ZE STARÉHO VALDEKU

FOX z Jezevčin

CITA ze Starého Valdeku

Chaloupka J., Opatovec

5

3

22.4.

ZDYVE

CID z Kochánecké Černavy

SCHEILA z Tumru

Cvrček Z., Turnov

2

2

23.4.

OD HLUČÁLU

CONNY z Hlubocké hájovny

HAJDY zo Šraneckých borín

Kyncl A., Svratouch

5

2

25.4.

ARISKA Z JILEMNICKÉHO DVORA

DAN od Tomášků

ARISKA od Vlčího hřebene

Hollmann P., Jilemnice

4

3

25.4.

OD VÉVODY HUBERTA

Wojtek's HANNIBAL

ROSARIA od Vévody Huberta

Říha T., Merklín

4

3

25.4.

Z ŽELEČSKÝCH LESŮ

GERO Moravia Rex

GINA z Plešného jezera

Houska P., Malšice

4

3

26.4.

Z PRASKOLES

AMUR Klim Chodsko

ULINKA z Praskoles

Šeplavý A., Velká Hleďsebe

1

5

26.4.

Z VRCHÁNOVA

Wojtek's HANNIBAL

HAJDY z Lopenických kopců

Vinklárek M., Mnichovice

3

5

28.4.

Z LOMNICKÉHO ZÁMEČKU

CID z Javorských skal

BESSY z Lomnického zámečku

Vlášek M., Ing., Lomnice n. Popelkou

1

5

1.5.

OD MOHELSKÉHO MLÝNA

TEDDY Horalka

GITTA od Mohelského mlýna

Nováček M., Mohelno

1

3

1.5.

Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY

ALAN ze Starého Valdeku

TERKA z Hlubocké hájovny

Kesner J., Radostín

4

2

1.5.

CAREX

TERRY Zwi-Le-Ro

ORI z Heřmanova domu

Vochozka V., Nové Hrady

5

1

2.5.

Z JEZEVČIN

FIN z Deštenských skal

ILZA od Petrboka

Hrůza F., Vimperk

0

0

3.5.

OD FORMANSKÉHO RYBNÍKA

BRIT od Květušského potoka

ELINKA od Lužického potoka

Hronzová V., Lásenice

1

5

5.5.

OD ZÁMKU KRATOCHVÍLE

Duvadírtó SAMU

CORA od Drslavské tvrze

Řepa J., Netolice

1

5

5.5.

Z LIŠAČKY

VAX z Hustopečských rybníků

DARYNA od Němčinka

Karásek J., Uherské Hradiště

3

5

5.5.

OD VESELSKÉHO ZÁMKU

ERR Hamilchov

FANY Akcezal

Hrabal J., Veselí nad Moravou

1

2

6.5.

Z POLDOVA DVORA

ARMIN od Vévody Huberta

ELLY z Poldova dvora

Šenkeřík L., Zlín-Malenovice

2

4

6.5.

Z DRSNÉ PLANINY

ARGO od Baraního dolu

ULI z Drsné planiny

Kaňka J., Stříbro

3

2

6.5.

Z HROMNICKÉ BAŽANTNICE

GREIF v. Berkingstall

NYKY z Košutky

Šváb J., Horní Bříza

1

3

8.5.

Z FERIANU

TEDDY Horalka

AGGY od Samotínské skály

Kött J., Příbor

1

0

9.5.

OD PETRBOKA

CHLUP od Petrboka

LEDA od Petrboka

Petrbok I., Hořovice

2

2

9.5.

OD HABŘÍHO POTOKA

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BESSY od Pahrbka

Hanousek P., Košice

1

2

11.5.

OD PODORLICKÝCH VRCHŮ

OKAY od Řeky Lomnice

GINA z Hluckých strání

Urban Z., Rychnov n. Kn.

4

3

12.5.

OD HEPNERA

XAVER Re-Fil

CONNIE od Hepnera

Hepner J., Bavoryně

4

2

13.5.

HORALKA

ART z Jezevčí doliny

ROSARIA Horalka

Šumbera J., Bohdíkov

2

5

13.5.

ZE ŠUMAVSKÉ

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

SAŠA z Ostrého Bečvy

Procházka V., Vodňany

1

1

14.5.

Z HUSÍNA JUNIOR

KAT z Husína

SYLVA z Husína

Nejdl P., Klatovy

2

5

14.5.

Z LANDŠTEJNA

TEDDY Horalka

ARLET z Ostrého Bečvy

Dudík R., Ing., Slavonice

2

3

14.5.

Z ŽELEČSKÝCH LESŮ

DYK Carex

GITA z Krzáku

Houska P., Malšice

2

3

14.5.

OD KVĚTUŠSKÉHO POTOKA

JONÁŠ od Květušského potoka

BRENDA z Jezevčí doliny

Kolín V., Chyšky

2

6

16.5.

GRAND AMITY

TEDDY Horalka

ARMA od Baraního dolu

Přibáňová M., Ing., Praha

3

2

16.5.

Z HULÍNSKÝCH OBOR

GOR od Lubenského dvora

VIKI z Hulínskýh obor

Šimara J., Hulín

2

6

16.5.

Z PŘIMDSKÉHO PODHRADÍ

OTA Czech Mokřany

NYKY z Čerchovky

Vimr M., Přimda

4

0

17.5.

ZE ZLATÉ LIŠTINY

TERRY Zwi-Le-Ro

DIANA z Račínské hájenky

Šula J., Třebíč

3

2

17.5.

Z JEDOVÉ

TEDDY Horalka

BAJKA z Nárožnova dvora

Budík O., Ing., Křtiny

2

3

18.5.

Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY

CID z Kochánecké Černavy

ZENA z Kochánecké Černavy

Plašil M., Ing., Kochánky

2

2

20.5.

JAVORENSKÝ VÝR

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

XARA Andělský hrad

Hájková I., Karlovy Vary

5

1

22.5.

Z KRZÁKU

ALFI z Krzáku

RIKI z Medového újezda

Legát F., Opařany

1

2

24.5.

OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ

TEDDY Horalka

BRENDA od Černých rytířů

Balaja M., Lipov

5

0

25.5.

VON LEINBRUCK

ARGO od Baraního dolu

ILKA z Karlovarských Lachovic

Hemr L., Cheb

3

3

26.5.

OD AGLAII

CHLUP od Petrboka

GIGI ze Suchdolského údolí

Veselý D., Ing, Stará Huť

1

4

27.5.

OD HRADU HUS

BRIT od Květušského potoka

NESY ze Stožeckých luk

Hodina F., Horní Záblatí

6

0

28.5.

Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY

SAFFI Horalka

TEČKA od Petrboka

Houdek V., Hluboká nad Vltavou

1

1

28.5.

ZE SVITÁVECKÉ DOLINY

TEDDY Horalka

ARTA z Nárožnova dvora

Jurný L., Svitávka

3

4

31.5.

ÚDRAŽSKÁ CESTA

Wojtek's HANNIBAL

DONA od Drslavské tvrze

Vitoušek J., Praha

2

5

31.5.

Z TĚŠNICE

ERIK vom Rauhenstein

NELA z Husína

Šafařík M., Točník

1

2

31.5.

ÚDRAŽSKÁ CESTA

Wojtek's HANNIBAL

DORA z Drslavské tvrze

Vitoušek J., Praha

2

5

3.6.

Z BOROVSKÝCH LESŮ

OKAY od Řeky Lomnice

CIRA z Borovských lesů

Tonar K.,

1

4

3.6.

OD ČERNÝCH RYTÍŘŮ

DAN z Vizovického podzámčí

LEXI od Černých rytířů

Balaja M., Lipov

4

3

6.6.

ZE SUCHDOLSKÉHO ÚDOLÍ

CID z Javorských luk

INES ze Suchdolského údolí

Veselý J., Suchdol

3

3

8.6.

Z LUKOVSKÝCH STRÁNÍ

DENY Anons

ARTA z Lukovských strání

Slámová P., MUDr.

3

5

9.6.

ADPA

BART ze Sněžnických houštin

AJA Adpa

Adam P., Ing., Ústí n.L.

1

1

11.6.

Z VRANÍHO VRCHU

BRIT od Květušského potoka

LESLIE z Písecké samoty

Šimek J., Štěpánovice u ČB

1

2

14.6. BONA OD MILÍŘE ERR Hamilchov BONA od Kačenky Šebesta L., Svatobořice 2 6

15.6.

HLAVINOUT

Wojtek's HANNIBAL

DIDI BRONY Hlavinout

Pomezný M., Praha

2

1

15.6.

Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ

LOPÓS Duvadírtö

DÁŠA z Hustopečských rybníků

Kozlík L., Hustopeče

3

3

15.6.

OD DOBEVSKÉ HRÁZE

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

ASTA Osecké hůrky

Malec R., Kestřany

3

2

15.6.

SEMILSKÝ HÁJ

HOKY z Hluckých strání

WEREMA z Rajšlu

Řezníček M., Semily

4

4

18.6.

Z HRADIŠŤSKÉ MYSLIVNY

FRIGO od Černooké Dorotky

MAJKA z Hradišťské myslivny

Kašík V., Kundratice

3

3

19.6.

Z LOKTE

TEDDY Horalka

AXICOLA z Lokte

Antal P., Loket

3

3

20.6.

Z EDMARU

ALFI z Krzáku

CHITA z Edmaru

Martínek E., Dobřany

4

1

20.6.

Z NÁROŽNOVA DVORA

BRYT z Židlochovského výhonu

DONA z Nárožnova dvora

Nárožný M., Velké Opatovice

1

4

21.6.

Z BUREŠOVA DVORA

FALKO z Hradišťské myslivny

CHIRA z Burešova dvora

Bureš J., Plaňany

4

3

22.6.

Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ

LOPÓS Duvadírtö

NELLI z Hustopečských rybníků

Kozlík L., Hustopeče

4

2

25.6.

ZE ZBYNOVA

BRIX z Vrchánova

BÁRA ze Zbynova

Novák Z., Votice

4

4

25.6.

OD BORSKÝCH SKAL

CID z Javorských luk

DINA od Borských skal

Havelková D., Machov

2

2

27.6.

OD BÍTOVSKÉ NIVY

OKAY od Řeky Lomnice

ŠTĚPA z Pekelného kopce

Čermák M., Moravské Budějovice

1

4

28.6.

ZE ZOFOVA DVORA

SABO z Kozíčku

ARINA ze Smolnických březin

Zofová D., Smolnice

2

3

30.6.

Z JAKARTOVIC

ERR Hamilchov

ENGIE od Jackoviča

Dvořák O., Jakartovice

3

3

30.6.

OD MLÝNSKÉ HRÁZE

ROLF z Těšenice

EIMY z Prostředního kopce

Kubš S., Klatovy

2

4

1.7.

OD KNÉŽSKÉ SKÁLY

ORAN z Heřmanova domu

ATTY od Kněžské skály

Jirásek Z., Rakovník

4

3

2.7.

Z ČERTOVY KAZATELNY

DENNY Anons

ARRY ze Sněžného ráje

Machala P., Potštát

0

1

3.7.

OD HLUČÁLU

TERRY z Hlubocké hájovny

CIDA z Mýtiny

Kyncl A., Svratouch

4

1

3.7.

Z KOCHÁNECKÉ ČERNAVY

Wojtek's HANNIBAL

XENA z Kochánecké Černavy

Plašil M., Ing., Kochánky

2

5

3.7.

Z VLADAŘE

GIN z Vladaře

BEGGI Klim Chodsko

Jirsa M., Novosedly

3

4

6.7.

Z RECHTE

TEDDY Horalka

CONNY z Rechte

Ille R., Jevíčko

3

4

7.7.

Z KOZÍČKU

ARNY od Baraního dolu

NAOMI ze Skřivánčí doliny

Coufal J., Bítov

2

0

10.7.

Z LEDECKÉ ZAHRADY

ARGO ze Starých lesů

ZORETKA od Řeky Lomnice

Staník A., Ledce

2

3

10.7.

STACCATO BOHEMIA

MONTE z Kozíčku

CYRA Staccato Bohemia

Kristl R., MVDr., Malsice

2

2

11.7.

Z RAJŠLU

Wojtek's HANNIBAL

JOLA ze Stožeckých luk

Vondrová R., Zátoň

1

3

13.7.

Z HEGERVALDU

TERRY Zwi-Le-Ro

LENA z Dolanské chalupy

Bílka O., Zátor - Loučky

1

1

14.7.

OD ZÁHOŘSKÉHO ŠRANKU

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BELA z Věncovy hory

Prášek M., Bechyně

2

5

14.7.

OD ŘEKY LOMNICE

FOX z Jezevčin

LAURA od Černých rytířů

Stejskal K., Blatná

3

3

14.7.

Z BLÝSKAVÉ

CUP od Petrboka

DORKA z Blýskavé

Rus V., Beroun

5

1

14.7.

 

CHADIM z Písků

FRONY ze Šumavské

Procházka V., Vodňany

3

3

14.7.

OD ČERNOOKÉ DOROTKY

ZEFÍR z Ostrého Bečvy

BORKA od Černooké Dorotky

Šebek K., Ing., Přehvozdí

3

2

15.7.

OD ŘEKY LOMNICE

FOX z Jezevčin

RITA z Husína Junior

Stejskal K., Blatná

3

4

16.7.

Z ČERTOVCE

Wojtek's HANNIBAL

CYRA z Tomarku

Kohout A., Nymburk

3

2

17.7.

Z HUSÍNA 

FOX z Jezevčin

CASSI z Husína

Nejdl J. MVDr., Klatovy

4

0

21.7.

ANDĚLSKÝ HRAD

TERRY Zwi-Le-Ro

XENA Andělský hrad

Dejmek V. Ing., Dalovice

4

2

22.7.

ANDĚLSKÝ HRAD

XAVER Re-Fil

VEGA Andělský hrad

Dejmek V. Ing., Dalovice

3

3

26.7.

ZDYVE

CID z Kochánecké černavy

GÁJA Zdyve

Cvrček Z., Turnov

4

3

27.7.

OD KAFÍKA

OKAY od Řeky Lomnice

AJMY od Kafíka

Kafka I., Světlá n. Sázavou

1

7

27.7.

Z LÁZEŇSKÉHO DVORA

ARGOS Viva Moravia

ORKA z Těšínovskýxh buků

Korec V., Olomouc

3

3

29.7.

OD VÉVODY HUBERTA

IGAR od Vévody Huberta

CORSA od Vévody Huberta

Říha T., Merklín

5

2

30.7.

OD BENATKY

REX z Košutky

ELZA od Benatky

Augustín M., Velký Bor

3

1

30.7.

Z VOLARSKÝCH LESŮ

DIX z Jezevčin

BIANCA z Kasperku

Štimová I., Prachatice

2

4

31.7.

Z KAMINKY

CHLUP od Petrboka

GALA ze Stříbrského boru

Vařenka J., MUDr., Tachov

1

5

1.8.

OD VERPÁNSKÉHO ŽLABU

LORD z Vrchánova

ALI od Říčky Šlapanky

Rosický M., Štoky

3

2

1.8.

ZE STUDENÉHO DVORA

TEDDY Horalka

LUNA z Dolanské chalupy

Studený A., Šternberk

1

3

2.8.

KINETIK

IR Kinetik

CENTA Kinetik

Bajčík J., Val. Meziříčí

3

3

4.8.

OD PETRBOKA

TERRY Zwi-Le-Ro

HERSI od Petrboka

Petrbok I., Hořovice

5

1

6.8.

OD TOMÁŠKŮ

DAN od Tomášků

CASSIE z Heřmanova domu

Pavlata L., Semily

1

5

8.8.

OD ŘEKY LOMNICE

FOX z Jezevčin

BRENDA od Řeky Lomnice

Stejskal K., Blatná

2

2

14.8.

v řízení

DENY Anons

FATY z Renecké hůrky

Pernica M., Horní Benešov

7

1

14.8.

Z PTAČÍHO VRŠKU

BODY Monymir

CHAPI z Hustopečských rybníků

Hynek R., Jemnice

3

3

14.8.

OD JELENÍ BOUDY

ESTRAY Raptor

ARGA Arbegy

Wicthová J.Ing., České Budějovice

2

3

15.8.

ZE ŠPORKOVA PANSTVÍ

BEN z Tuněchod

AUTÝNA ze Dvou strání

Kohl M., Ing., Rasošky

3

2

18.8.

Z LODÍNSKÉ HÁJOVNY

CID z Javorských luk

DELY z Lodínské hájovny

Berger J., Hradec Králové

4

4

19.8.

OD HLUBOČSKÉHO POTOKA

LOPÓS Duvadírtö

IRREA Hamilchov

Krahulec J., Sidonie, Zlín

 

 

21.8.

Z HUSÍNA JUNIOR

FOX z Jezevčin

CITA z Vlňáku

Nejdl P., Klatovy

3

1

23.8.

v řízení

BAK od Studeneckých rybníků

SITA z Kozíčku

Kubánek D., Frýdek Místek

0

4

23.8.

Z CHYŇAVSKÝCH BLAT

CUP od Petrboka

ASTA z Lipových dolin

Kasl L., Chyňava

2

1

26.8.

Z ŘEPČICKÉHO LESA

CIP z Vědomic

FATTY z Burešova dvora

Kühn I., Horní Řepčice

2

5

28.8.

Z HENEBERK

EMAN Kinetik

SUZI z Kozíčku

Kretek M., Mgr., Opava

4

1

28.8. Z CHRÁŠŤOVICKÝCH KOUTŮ FOX z Jezevčin PUSINKA od Řeky Lomnice Kovařík A., Chraštovice 4 0

1.9.

Z JEZEVČÍ DOLINY

QNER Hycon

DORIS od Vévody Huberta

Skoumalová E., Nový Malín

2

3

8.9. Z VÝHLEDSKÝCH LESŮ BRIT ze Srbského dvora XINA od Petrboka Kotyza J. Ing., Domažlice

2

4

19.9. Z BROUMSKÉHO LUHU BUXI z Dančí rokle TOXI od Petrboka Urban J., Broumy 0 3
23.9. OD ROBOTNÉHO MOSTU FABIO Vinarský vrch CILKA od Kořenské skály Molnár E., Olomouc 2 4
29.9.. Z HLUCKÝCH STRÁNÍ TEDDY Horalka ASTRA z Rozvadovské hájenky Sokol L., Dobruška 4 1
3.10. Z VYTŮŇSKÉHO REVÍRU IGAR od Vévody Huberta INDIANA od Vévody Huberta Říha Š., Merklín u Přeštic 4 2
6.10. HORALKA Wojtek's HANNIBAL JENA Horalka Šumbera J., Vikýřovice 4 2
15.10. Z DOLANSKÉ CHALUPY DON z Heřmanova chovu KATY z Dolanské chalupy Brzokoupil M., Olomouc 2 1
15.10. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ LOPÓS Duvadírtö ENNY z Poldova dvora Kozlík L., Hustopeče 4 3
17.10. Z MĚSTA BUDĚJOVIC KARLOS uit de Commandeurs Hoeve ELKA od Kořenské skály Prázný P., Ing., Č. Budějovice 2 3
24.10. v řízení ART z Jezevčí doliny HESSY z Dřevěného kopce S. Svozil, Troubky 4 2
6.11. Z BLATENSKÉ DAN z Blýskavé HENNY Raptor Toman J., Chodov 3 3
12.11. OD MILOVICKÉ STROUHY ENDY z Jezevčin BONA pod Černou věží Kyznar V., Milovice 3 2
17.11. ZE ŽĎÁRSKÉHO PANSTVÍ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve BRITA z Kasétek Ham M., Protivín 2 4
22.11. OD ZLÁMANÉ SMRČE VIKI z Husína Junior GERA od Zlámané smrče Marhulík J., Velešín 1 5
26.11. HORALKA ART z Jetevčí doliny HAWANA ab Hinc Šumbera J., Vikýřovice 4 1
26.11. GALA BOUČEK ZAR Gala Bouček ARKA Poboř Smolík V., Velké Meziříčí 1 4
27.11. VIVA MORAVIA JONÁŠ Horalka RINA z Heřmanova domu Rozmánková M., Čelechovice 2 4
30.11. Z HEŘMANOVA DOMU DRIX z Blýskavé NETTY z Heřmanova domu Heřman J., Dobrovíz 3 5
10.12. OD VÉVODY HUBERTA IGAR od Vévody Huberta MAJDALENA od Vévody Huberta Říha T., Merklín u Přeštic 4 2
14.12. Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ LOPÓS Duvadírtö EIMI z Hustopečských rybníků Kozlík L., Hustopeče 2 1
16.12. Z DUBOVÝCH VRŠKŮ SAM z Kubických lesů BETY z Dubových vršků Turín J., Horní Pěna 0 1
16.12. OD KUMROVÝCH KONÍ ARGOS Viva Moravia FANNY z Ostrého Bečvy Vartová Z., Drnovice 5 2
22.12. OD MENDRYCKÝCH RYBNÍKŮ TEDDY Horalka ELSA z Volarenských hvozdů Zeman M., Ing., Cerekvice n. Lučnou 4 3
28.12. OD SEHRADU DENY Anons CIRA z Ledecké zahrady Uher M., Horní Lhota 2 4
30.12. Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ KARLOS uit de Commandeurs Hoeve ELA Klim Chodsko Ing. Sobolík V., Protivín 2 6
1.1.2009 OD KAFÍKA Wojtek's HANNIBAL CITA od Říčky Šlapanky Kafka I., Světlá n. Sázavou 3 2