Šampioni práce ČR / Working champions CZ

(jezevčíci drsnosrstí standardní)

 

AXICOLA z Lokte
(*27.7.2006)
majitel / owner: 
Petr Antal

Calle vom Michales Veingarten Ares v.d. Godeliete Yago vom Franzisken Schweiz
Quanta v.d. Streitgasse
Jane vom Trenteklmoor Nero vom Ahlsensee
Dunja vom Trentelmoor
Axa z Janovcové zahrady Kort z Mokřan Adar z Chrastavických lesů
Hela z Vítkovic
Dela z Ondřejnických lesů Amor z Chotára
Zora od Řeky Lomnice

 

BEN Monymir
(*11.5.2006)
majitel / owner:  František Bábík

 

Hero z Jarohněvic

Dedol z Civitas Sari

Bej Primula

Corrida z Turskiej Kepy

Cilka z Jarohněvic

Adam od Němčinka

Kaja od Vévody Huberta

Indy od Petrboka

Filou von Leoprechting

Yellow von Leoprechting

Vronerl von Leoprechting

Zorinka od Petrboka

Conrad von der Raufbude

Kony od Petrboka

 

CIP z Vědomic
(* 14.8.2004)
majitel/owner: František Chvála

Cir z Jeklíku Aron z Chotára Nico vom Windmühlenberg
Fanny od Marcelky
Lili od Řeky Lomnice Trux od Vévody Huberta
Zora z Husína
Assi z Vědomic Bendy Terry Hlavinout Nico vom Windmühlenberg
Aranka Rokytas
Eimy z Chraštínského lesa Oskar z Kubických lesů
Cyra z Chraštínského lesa


 

GALS od Vévody Huberta
(*8.12.1998)
chovatel/breeder: Tomáš Říha   majitel/owner: Stanislav Švoma

Beny Rouden

Ajax z Mechové

Frick Trialsport

Žába Staccato

Bety v Lipách

Žert Staccato

Kosi v. Quellenhof

Fanny od Vévody Huberta

Agar z Deštenských skal Bojar z Joku
Alis Bromik

Jena od Vévody Huberta

Lukas von der Fürsteneiche

Bianca od Vévody Huberta


 

 

HERO z Jarohněvic
(*2.5.2002-2007)
chovatel/breeder: Ladislav Pešek  majitel/owner: František Bábík

Dedol z Civitas Sari

Bej Primula

Seppl v. Herrenteich

Elma z Lesnych Ostepów

Corrida z Turskiej Kepy

Plum

Ajka z Maruszy

Cilka z Jarohněvic

Adam od Němčinka

Bonny od Černých rytířů

Patty z Jarohněvic

Kaja od Vévody Huberta

Kort z Mokřan

Frona od Vévody Huberta


 

RYTA z Kochánecké Černavy
(*
chovatel/breeder: Ing. Miroslav Plašil   majitel/owner: Karel Sýkora

Bendy Terry Hlavinout

Nico vom Windmühlenberg

Sauser vom grünen Revier

Anja vom Rosengrund

Aranka Rokytas

Ogárek Staccato

Ambra Danci

Corka od Dvořáků

 Ogárek Staccato

Žert Staccato 

Sojka Staccato

 Cora z Hejdlova

Bert z Joku 

Hela z Vlachobřezska 



 

 

SAMBOR z Heřmanova domu
(*
chovatel/breeder: Josef Heřman  majitel/owner: Pavel Kovařík

Lord z Vrchánova

Chlup od Petrboka Yellow von Leoprechting
Vali od Petrboka
Dajana od Vévody Huberta Erik von Rauhenstein
Bessy od Vévody Huberta

Netty z Heřmanova domu

If od Petrboka Filou v. Leoprechting
Zorinka od Petrboka
Kessy z Heřmanova domu Forrest Gump ab Hinc

Dorka z Heřmanova domu