V tomto seznamu naleznete drsnosrsté standardní psy, kteří jsou zapsáni v "knize norníků" - to znamená, že absolvovali kontaktní norování na lišku v I. ceně v ČR nebo (později) na Slovensku. Víte-li o psovi, který v seznamu chybí, moc prosím o sdělení na mail: grand.amity@seznam.cz a já jej ráda doplním.
Za vyhledání a zpracování veškerých údajů děkuji Míše Rozmánkové, chov. stanice Viva Moravia.

Jméno psa/feny
 
Člp
 
narození
 
pohlaví
 
Otec
 
Matka
 
Majitel
 
Adam od Němčinka 53545 2.11.1997 p Bonny od Černých rytířů Patty z Jarohněvic Josef Tesák
Abel Kinetik     p     Bajčík Josef
ADAR SACIMA 84296 1.11.2011 p Black od Hradu Hus Cilka ze Stránčických pešunků Šimák Martin
Adar z Rozvadovské hájenky 59325   p Ota Czech Mokřany Cinda z Drsné planiny Doležalová Jitka
Agar z Deštenských skal 37889 20.6.1990 p Bojar  z Joku Alis  Bromik Černý Jiří
Agar z Javorové ulice 43650 10.4.1992 p Flik z Lesní ulice Iris  Oris Staněk Jaroslav
Aika od Černooké Dorotky 61074 29.6.2001 f Erik von Rauhenstein Geischa od Vévody Huberta Šebek Kamil Ing.
Ajax z Kubických lesů 29610   p Haki z Domažlických lesů Upa z Kubických lesů  
Ajka z Velkoroudských lázní 66504 3.3.2004 f Deny Anons Betty z Rechte Ille Radim
Alexandra z Burdíkova dvora 71798 12.5.2006 f Armín od Vévody Huberta Aga z Malého kotle Jan Režnák, ČR
Alf z Blatenské 60838 3.6.2001 p Haggis z Písků Grima z Písků Jeřábek Zdeněk
Alka od Hůreckých hájů 61364   f Lord z Košutky Ora od Hůreckých hájů T.Marek
AMÁLKA z Lokte 72611  27.7.2006 f Calle v. Michaels Weingarten Axa z Janovcové zharady petr Pössinger
Ambra od Studéneckých rybníků 67356 5.6.2004 f Terry Zwi-Le-Ro Hera z Hustopečských rybníků Petra Martínková, ČR
Amor  z Rechte     p Bak z Kostelisk Elite z Ostrého Bečvy Ille Radim
Andy za Slušovických niv 44346 3.7.1992 p Ibis od Kozary Fany z Kudlovské doliny Jakuba Zdeněk
Andy od Rabliny 42399   f Aron od Mikleho Jena z Hustopečských rybníků ch.st.od Rabliny
Anita Moravia Gina 57160 15.8.1999 f Bonny od Černých rytířů Peggy Jopagi R.Pospíšil
Aran  od Sychrovského splavu 43101 30.1.1992 p Ogárek Staccato Inez ze Slajaru Horák Jindřich
Arga z Pisáreckých luhů 52405 15.10.1997 f Bak z Kostelisk Cindy z Holštýnských lesů Ondřej Budík
Argo  od Baraního dolu 62872 4.5.2002 p Marty z Kozíčku Dina z Ondřejnických lesů Kaňka Jaromír
Argos  z Vizovického podzámčí 51721 19.10.1996 p Brit z Vážanských luk Catty od Rabliny Srostlík Petr
Arik z Bumbálkova 41832 25.5.1991 p Erik ze Skřivánčí Chesta od Kozary Bahorecz František
Arka od Sehradu   30.5.1999 f Brit z Vážanských luk Cora od Rabliny Mlýnek M.
Arka z Kozíčku     f Chyron z Ostrého Bečvy Arma z Hustopečských rybníků Coufal Jan
Arka Kardinál 36185   f Ajax z Kubických lesů Fera z Vrší ch.st ze Zárybového dvora
Arma od Baraního dolu 62876 4.5.2002 f Marty z Kozíčku Dina z Ondřejnických lesů Přibáňová Michela
Armín od Vévody Huberta 59814 2.1.2001 p Erik von Rauhenstein Nety  od Vévody Huberta Balaja Miroslav
Art z Jezevčí doliny 65627 25.7.2003 p Harald von Rauhenstein Doris od Vévody Huberta Vysoudil Milan & Šumbera Jiří
Art z Poldova dvora 58677 7.6.2000 p Bard  Staccato Fila od Rabliny Slezák Josef
ARZIN  z Přáslavic 65270   f Marty z Kozíčku Dona z Lázní Slatinic Josef Jagelka, ČR
Asta z Nárožnova dvora 62153 14.3.2002 f Marty z Kozíčku Rajka od Vévody Huberta Nárožný Milan
Asta z Poldova dvora   7.6.2000 f Bard  Staccato Fila  od Rabliny Šenkeřík Leopold
Atos z Bělotínských rybníků 63266 26.6.2002 p Denny Anons Lerche  ze Skřivánčí doliny Miroslav Vítek, ČR
Aura z Kančího lože     f Conrad v.d.Raufbude Asta  spod Santova Hrdlička Josef
Ax Pevro 43920 31.5.1992 p Jork z Bílé chalupy Iris  z Hrádku Jakšík Jaroslav
Bad spod Syrákova 42610 27.8.1991 p Orán z Demanovskej Ina   z Bílé chalupy Jakšík Jaroslav
Bak od studéneckých rybníků 70757 6.11.2005 p Terry Zwi-Le-Ro Hera z Hustopečských rybníků Martina Bednářová, ČR
Bak z Kostelisk 48287 2.9.1994 p Lir z Košára Kery z Jarohněvic Nárožný Milan
Bard Stccato         45445 4.5.2003 p Ajax z Mechové Bělina Staccato Kozlík Ladislav
Bea z Židlochovského výhonu 62196 22.3.2002 f Brutus Canis Salutaris Gita z Potštátu V.Jeřábek
Bělina  Staccato   39071   f Remo v.Wildensee Huša Staccato MUDr.Kristl Richard
Ben z Rozvadovské hájenky     p Ota Czech Mokřany Cinda z Drsné planiny Svoboda Tomáš
Besi z Pánovského mlýna 69074 23.3.2005 f Pluto Zwi-Le-Ro Sigi Gala Bouček Kudláček J.
Betty od Tichávky 33728   f Terry Sariver Iva Z Vážanských luk Zwilingová Lenka
Bety z Hustopečských rybníků 29422   f Eron ze Srdečníku Doris z Frýdlandské skalky  
Bojka z Hustopečských rybníků     f Bard  Staccato Orana z Hustopečských rybníků  
Bojka od černých rytířů   1.6.1994 f Dick z Vanenské Edita ze Zbytkova dvora Filipová D.
Bond  ze Slušovické doliny 58652 5.3.2000 p Andy ze Slušovických niv Paloma od Vévody Huberta Jakuba Zdeněk
Bonny od Černých rytířů 47651 1.6.1994 p Dick z Vanenské Edita ze Zbytkova dvora Prokeš Miroslav
Bony ze Slušovické doliny 58656 5.3.2000 f Andy ze Slušovických niv Paloma od Vévody Huberta Zuzaník Pavel
Brenda od černých rytířů 70791 9.12.2005 f Hero z Jarohněvic Victoria od Černých rytířů Miroslav Balaja, ČR
Brit z Košára 28626 25.8.1989 p Agar od Tří lomů Mira z Vážanských luk Majda Eduard
Brit  z Vážanských luk 46614 1.10.1993 p Chor Malá Klenovica Pegi z Vážanských luk Gahura Jan
Brita z Volarenských hvozdů 62957 25.5.2002 f Marty z Kozíčku Bára od Vévody Huberta Gabriel Jiří
Cal  Grand Amity 68105 9.10.2004 p Zorro v.Linteler Forst Arma Od Baraního dolu M.Majer
Capal z Kleteckého jezu 52030   p     Vidlička Vladimír,SK
Car od Lorda 48733 4.3.1995 p Ogárek Staccato Betty z Českého lesa Karel Urbánek
Car od Němčinka 58389 29.4.2000 p Bonny  od Černých rytířů Patty z Jarohněvic  Kolín Vladimír
Car z Valašských hájů 63410 6.7.2002 p Tom Kinetik Arka od Sehradu Bajčík Jozef
Cassi Grand Amity 68106 9.10.2004 f Zorro v.Linteler Forst Arma Od Baraního dolu Josef Fišer
Cedra z Mikulákova dvora 65308 15.6.2003 f Gawot ab Hinc Cinda od Mikuláka Balaja Miroslav
Cesar od Mikuláka     p Bard  Staccato Gita z Malinového vršku M.Hertl
Cid z Kochánecké Černavy 72290 21.6.2006 p Kantor Revestreken's Xena z Kochánecké černavy Plašil Miroslav
Cinda od Mikuláka 54979   f Bard  Staccato Gita z Malinového vršku Jaroslav Mikulák
Cirk od Hůreckých hájů 63433 10.7.2002 p Lord z Košutky Ora od Hůreckých hájů Kuvík Milan
Cirr Zwi-Le-Ro 38089 24.5.1998 p Dan Malá Klenovica Betty od Tichávky Svoboda Lubomír
Cita od Mikuláka     f Bard  Staccato Gita z Malinového vršku Ing.Vratislav Dočkalík
Cita z Poldova dvora 63219 7.6.2002 f Bard  Staccato Fila od Rabliny Petr Fojtík, ČR
Cita od Říčky Šlapanky 67415 18.6.2004 f Terry Zwi-Le-Ro Arka od Říčky Šlapanky Kafka Ivo
Cita Zwi-Le-Ro   24.5.1989 f Dan Malá Klenovica Betty od Tichávky Zwilingová Lenka
Cita z Dančí paseky 22389   f Ago z Jazbytu Asta  z Dančí paseky ch.st.z Dančí paseky
Conny z Hlubocké hájovny 69824 17.6.2005 p Terry Zwi-Le-Ro Terka z Hlubocké Hájovny Milan Kohout, ČR
Conrad v.d.Raufbude 41293 8.7.1990 p Joster vom Kauzchenwald Irni v.d.Raufbude Ing.Weinlich Stanislav
Dak z Mikulákova dvora 66387 12.2.2004 p Denny Anons Cinda od Mikuláka Ing.Tomáš Klevar, ČR
Dan z Vizovického podzámčí 61546 19.9.2001 p Brit z Vážanských luk Catty od Rabliny Srostlík Petr
Dan ze Žlunické zahrádky 43531 5.4.2002 p Zobel v.Wildschůtz Bara Stakliw Horáček Zdeněk
Dar ze Skleného kopce 46475   p Beno ze Skleného kopce Mina z Hustopečských rybníků Miroslav Vítek, ČR
Diana Grand Amity 70829 16.12.2005 f Voronoff Suddebok Arma Od Baraního dolu Linda Leharová, ČR
Dorinka z Poldova dvora   3.6.2003 f Xer z Rydlewa Bona z Poldova dvora Šenkeřík Leopold
Dorro Viva Moravia 73154 27.11.2006 p Brit JDM Orka Z Heřmanova domu David Valter
Dyk od Říčky Šlapanky 69627 13.6.2005 p Gals od Vévody Huberta Dája za Ze zárybového dvora Macek Milan
ÉCLAIR GRAND AMITY 73508 28.2.2007 f Voronoff Kobeddus Arma od Baraního dolu Přibáňová Michaela
Edon z Vlčetína 44156 11.6.1992 p Flik z Lesní ulice Arka z Vlčetína Hejlek Josef
Eimy ze Slušovické doliny 64627 18.4.2003 f Wenzel     v.Schloss Rosenau Paloma od Vévody Huberta Jakuba Zdeněk
Elite  z Rechte 71755 3.3.2006 f Art z Jezevčí doliny Ajka z Velkoroudských lázní Mikuláš Josef
Elite  z Ostrého Bečvy     f Bonny od Černých rytířů Horana z Hustopečských rybníků Ille Radim
Elk Staccato Bohemia     p Nero z Jarohněvic Pamela Staccato Bohemia Marek Tomáš
Eman Kinetik 64946 11.5.2003 p Dar ze Skleného kopce Arka od Sehradu Jozef Bajčík, ČR
Endy ze Slušovické doliny 64625 18.4.2003 p Wenzel     v.Schloss Rosenau Paloma od Vévody Huberta Čala Alois,ČR
Erik vom Rauhenstein 57503 25.21999 p Ottifant vom Dienei Tara von Rauhenstein Říha,Tomáš,ČR
Eros z Vlčetína 44159 11.6.1992 p Flik z Lesní ulice Arka z Vlčetína Kuncová Simona
Err z Hamilchovu 66617 12.3.2004 p Terry  Zwi-Le-Ro Hessy z Jarohněvic Chrobák Josef
Estrey Raptor 66002 30.10.2003 p William vom Jurahang Upwawet Hycon Jan štěpánek
Falbusch Kobedus   30.9.2006 p Shiras Suddebok Krac Wolf's František Hauerland, ČR
Falco Železná dolina 61159 31.5.20014 p Hirschmann  di Gavazzano Merta Mamolika Rastislav,Bartošek,ČR
Fany ze Skleného kopce 71786 11.5.2006   Arny od Baraního dolu Fendi Anons Miroslav Vítek, ČR
Faty z Kozíčku       Erik ze Skřivánčí Arka z Kozíčku Frančák Ladislav
Fido z Hlubocké hájovny 72587 30.7.2006 p Terry z Hlubocké hájovny Bona z Polňáku Bohuslav Vaníček, ČR
Fík z Roušarky 37958 17.6.1998 p Cit z Vítkovic Fifina od Ždánova Ing.švojgr Jan
Filip z Rechte 71826 14.5.2006 p Minor z Kršťanskej zahrady Nancy z Kozíčku Riška Štefan
Fin   z Vlčetína 44163 12.6.1992 p Flik z Lesní ulice Cida z Bojanovských strání Hejlek Josef
Finka z Ratíškovských vinohradů 70341 11.8.2005 f Gold od Černých rytířů Kurda z Hustopečských rybníků Jaroslav Soja, ČR
FRASER GRAŃD AMITY 76710 16.5.2008 p Teddy Horalka Arma od Baraního dolu Bábík František
Fráze Staccato 41335   f Žert Staccato Huša Staccato MUDr.Kristl Richard
Fred z Ratíškovských vinohradů 70338 11.8.2005 p Gold od Černých rytířů Kurda z Hustopečských rybníků Jan Bábíček, ČR
Frick Trialsport 32354   p Cesar z Drozdova chovu Vali Trialsport  
Gaja z Kozíčku 61280 12.7.2001 f Kery ze Skřivánčí Megy z Kozíčku Přibáňová Michaela,ČR
Gája z Hluckých strání 65121 2.6.2003 f Gals od Vévody Huberta Astra z Rozvadovské hájenky Víteček Pavel
Gawot ab Hinc 60149 20.11.2000 p Alter-Ego Sfora Zadory Milka z Teofilowskich traw Šumbera Jiří   
Geischa od Vévody Huberta 55544   f Benny Roden Fanny od Vévody Huberta Šebek Kamil,ČR
Gero Moravia Rex 59604 17.10.2000 p Gold od Černých rytířů Areta z Chotára Richard Macholda
Gero Jesenický Hvozd 20628   p Doris ze Smržické stráže Dolly z Knajblova gruntu  
Gin z Ratíškovských vinohradů 72083 3.6.2006 p Art z Jezevčí doliny Dixi z Ratíškovských vinohradů Miroslav Kuchler, ČR
Gita z Lázní Slatinic 61466 8.8.2001 f Bard  Staccato Alka z Lázní Slatinic Alois Čala
Gold z Rechte 71876 19.5.2006 p Hero z Jarohněvic Ida Od Černých rytířů Roman Kořenovský, ČR
Graf z Dančí paseky 34195   p Cápek z Avry Cita z Dančí paseky  
Grif z Potštátu     p Bonny od Ćerných rytířů Dessy  z Potštátu Štipl Přemek
Gyra zo šraneckých borín 70864 23.5.2005 f Wenzel     von Schloss Rosenau Juka od Baďuru Ing.Radomír Svoboda, ČR
Hanes  z Vítkovic 40788 9.9.2000 p Frick Trialsport Vera z Mokřan Rada Jaroslav
Hannibal Wojtek's 73173 29.4.2006 p Frikk Revestreken's Jippy Revestreken's Fairaisl Lukáš
Hany z Poldova dvora 68984 17.3.2005 f Xer z Rydlewa Asta  z Poldova dvora Leopold Šenkeřík, ČR
Hart z Karlovarských Lachovic 67560 20.6.2004 p Max od Hůreckých hájů Harry z Lachovic Pečimúth Ivan
Hela z Vítkovic 40791   f Frick Trialsport Vera z Mokřan ch.st.zMokřan
Hera z Hustopečských rybníků 59083 20.7.2000 f Bard  Staccato Oxana z Hustopečských rybníků Martínková Petra
Hero z Jarohněvic 62763 2.5.2002 p Dedol z Civitas Sari Cilka z Jarohněvic Bábík František
Hippi ze Zbytkova dvora 40538 21.8.1990 p Dar od Stonáče Bella  ze Zbytkova dvora Holásek Ladislav
Hita z Hulínkských obor     f     Foukal František
Huša Staccato 30761   f Zar Staccato Katka Staccato MUDr.Kristl Richard
Cherry  Z Heřmanova domu 54923   f Bak z Kostelisk Dorka Z Heřmanova domu Kolín Vladimír
Chiko zo šraneckých borín   30.6.2007 p Eda z Vrchní pily Juka od Baďuru František Bábík, ČR
Ibis od Kozary 31117   p Nor z Maršavské doliny Chesta z Jezerní stěny  
Iro od Petrboka 60750 14.5.2001 p Filou v.Leoprechting Zorinka od Petrboka Ivan Petrbok,ČR
Iva  z vážanských luk 26605   f Cyrus ze Svatobořicka Assi Klapinov ch.st.od Tichávky
Ivo od Bezedníku   30.3.1992 p Chor Malá Klenovica Fida od Bezedníku Indra Jindřich
Jakl z Dianina revíru 43471 22.2.1992 p Flik z Lesní ulice Zita od Vévody Huberta Růžek Jiří
Jena z Hustopečských rybníků 38610   f Lesan z Vážanských luk Doris z Frýdlantského údolí ch.st.Od Rabliny
Jery z Košutky 32554   p Žert Staccato Chalina z Košutky  
Jonáš   Horalka 61766 12.12.2001 p Elch vom Tannenbruch Karen z Ostrého Bečvy Ženožička Zdeněk
Jonáš   od Květušského potoka 71792 12.5.2006 p Alf z Blatenské Cherry z Heřmanova domu Vladimír Kolín, ČR
Katka Staccato 22750   f Aron z Terešovských hor Irma Staccato MUDr.Kristl Richard
KID Z RECHTE 77167 6.7.2008 p Teddy Horalka Conny z Rechte Ille Radim
Kim Anons 65291 22.10.2002 p Alter-Ego Sfora Zadory Dasti Anons Vítek Miroslav
KONNY Z RECHTE 77172 6.7.2008 f Teddy Horalka Conny z Rechte Meacher Martina
LARGOŠ Z HUSTOPEČSKÝCH RYBNÍKŮ 70731 21.11.2005 p Bard Staccato Nyxa z Hustopečských rybníků Mach Miroslav
Lassy z Dolanské chalupy 71346 23.3.2005 f Gawot ab Hinc Katy z Dolanské chalupy Brzokoupil Miroslav
Lasy ze Svojsičky 56835   f Bard  Staccato Gabi ze Svojsičky J.Kaděrka
Laura Zwi-Le-Ro 52885 22.6.1997 f Bard  Staccato Cita Zwi-Le-Ro Zwilingová Lenka
Leidy Zwi-Le-Ro 52886 22.6.1997 f Bard  Staccato Cita Zwi-Le-Ro Zwilingová Lenka
Lency Zwi-Le-Ro 52887 22.6.1997 f Bard  Staccato Cita Zwi-Le-Ro Z.Pokorný
Lesan z Vážanských luk 28569   p Gero Jesenický hvozd Chara z Vážanských lesů  
Livie od Řeky Lomnice     f Aron z Chotára Iveta Staccato Stejskal Karel
Lopos Duvadirto 70407 30.9.2004 p Nádaskai Vadás Cserkész Girl Nagydorogi Kozlík Ladislav
Lord z Košutky 43186 24.1.1992 p Jery z Košutky Ila z Košutky Gruber Jaroslav
Luna z Dolanské chalupy 71347 23.3.2005 f Gawot ab Hinc Katy z Dolanské chalupy Studený A.
Marty z Kozíčku 56400 18.5.1999 p Irk della Porta di Pietra Gaja z Hetmanskej stanicy Coufal Jan
Marty ze Skřivánčí doliny 62335   p Marty z Kozíčku Yaya di Gavazano Frančák Josef
Mega v. Rauhenstein 62691   f Ottifant vom Dienei Tessa v.d.Hardt-Hohe Ing.Feureisel Josef
Megy z Kozíčku 56404 18.5.1999 f Irk della Porta di Pietra Gaja z Hetmanskej stanicy Coufal Jan
Muki ze Skřivánčí doliny 62336   p Marty z Kozíčku Yaya di Gavazano Frančák Josef
Mur z Mučírny 37652 8.4.1998 p Heny Marpas Cita z Mučírny Martl Jan
Nancy z Kozíčku 65362 21.6.2003 f Gawot ab Hinc Haki z Hustopečských rybníků Ille Radim
Nany z Pekelného kopce 59420   f Brit  z Jašového koutku Fáva Šalamounský vrch J.Štěpánek
Naomi ze Skřivánčí doliny 65317 19.6.2003 f Kery ze Skřivánčí Yaya di Gavazano Coufal Jan
Nero z Košutky 57803 28.1.2000 p Aron z Chotára Cita Letka Revír Gruber Jaroslav
Nero  z Jarohněvic 43604 17.4.1992 p Aron od Mikleho Ina   z Jarohněvic MUDr.Kristl Richard
Nestor z Hustopečských rybníků 61634 5.10.2001 p Abbadon Anix Oxana z Hustopečských rybníků Kudělka Karel
Nevar z Hustopečských rybníků 61632 5.10.2001 p Abbadon Anix Oxana z Hustopečských rybníků František Topič
Nik Od Baďuru           Lízal Petr CZ
Nor z Maršavské doliny 20258   p Cvik  z Romanovského Karola  z Rače  
Nyxa z Hustopečských rybníků 61638 5.10.2001 f Abbadon Anix Oxana z Hustopečských rybníků Ladislav Kozlík
Oran   Z Heřmanova domu 66881 24.4.2004 p Chlup od Petrboka Kessy z Heřmanova domu Rajs Jakub
Orana z Hustopečských rybníků 54808 5.5.2002 f Jules du Sasia Nety  Staccato Kozlík Ladislav
Ota Czech Mokřany 51446 22.8.1996 p Adar z Chrastavických lesů Irma z Mokřan Svoboda Radomír Ing.
Oxana z Hustopečských rybníků 54810 5.5.2002 f Jules du Sasia Nety  Staccato Kozlík Ladislav
Palermo Herbu kopidolek 68454 14.9.2004 p Dedol z Civitas Sari Bilowia  Herbu Kopidolek Hauerland František
Paloma od Vévody Huberta     f Agar z Deštenských skal Frona od Vévody Huberta Jakuba Zdeněk
Pegi z Vážanských luk 36359   p Gero Jesenický hvozd Chara z Vážanských lesů ch.st.z Vážanských luk
Polo vom Pixhai 43121 14.3.1991 p Frick Trialsport Undine vom Pixhei Souček Miloslav
Port z Heřmanova domu 70440 7.9.2005 p Lord z Vrchánova Kessy z Heřmanova domu Adam Kurz
Prima od Řeky Lomnice 57733 8.1.2000 f Aron z Chotára Iveta Staccato Košan Pavel
Quido z Hustopečských rybníků 55122 27.7.1998 p Dar ze Skleného kopce Fila od Rabliny Dohnal Václav
Quita z Hustopečských rybníků   27.7.1998 f Dar ze Skleného kopce Fila od Rabliny Kozlík Ladislav
Rajka od Vévody Huberta     f Ottifant vom Dienei Karin od Vévody Huberta Nárožný Milan
Rosaria Horalka 68449 28.12.2004 F Claus v.Linteler Forst Jena Horalka Šumbera Jiří + Šumberová Alena
Rosaria od Vévody Huberta 58433   f Ottifant vom Dienei Karin od Vévody Huberta Říha,Tomáš,ČR
Ryta z Kochánecké Černavy 60055 11.2.2001 f Bendy Terry Hlavinout Corka od Dvořáků Sýkora K.
Sabina Horalka 70184 29.7.2005 f Art z Jezevčí doliny Jena Horalka Ladislav Frančák, ČR
Sabo z Kozíčku 67483 15.6.2004 p Alter-Ego Sfora Zadory Megy z Kozíčku Cink Petr
Saffi  Horalka 70179 29.7.2005 p Art z Jezevčí doliny Jena Horalka Jiří Šíma
Sambo z Kršťanskej zahrady 61845 30.6.2001 p Hirschmann di Gavazzano Jeny z Kršťanskej zahrady Josef Jedlička
Sojka Staccato 26082   f Omar z Plešného jezera Guma Staccato MUDr.Kristl Richard
Suzi z Kozíčku 67488 15.6.2004 f Alter-Ego Sfora Zadory Megy z Kozíčku Kretek Michael
Teddy Horalka 70281 9.8.2005 p Bruno von Rauhenstein Hawana ab Hinc Radim Ille, ČR
Terka z Hlubocké hájovny 65690 16.8.2003 f Gals od Vévody Huberta Dora z Vážanských luk Jan Kesner, ČR
Terry Zwi-Le-Ro 58627 23.5.2000 p Hanes z Vítkovic Leidy Zwi-Le-Ro Hladký Vladimír
Terry Sariver 22232   p Sobol Staccato Chvalka Sariver  
Terry  z Hlubocké hájovny 65687 16.8.2003 p Gals od Vévody Huberta Dora z Vážanských luk Milan Kohout, ČR
Tom Kinetik 59138 27.6.2000 p Dar ze Skleného kopce Heda Kinetik Bajčík Jozef
Trixi Staccato Bohemia 52377 14.4.1997 f Ajax z Mechové Fráze Staccato Ing.Prokop
Unkas od Petrboka 43641 24.4.1992 p Ajax z Mechové Orka od Petrboka Zelenka Karel
Uro Sariver 38880 25.101989 p Fin Sariver Jolly Sariver Veselý Jaroslav
Utah Aledos 41614 28.3.1991 p Cvak od Libeníčka Aša z Granceráku Gabriel Jiří
Vera z Mokřan 30154   f Omar z Plešného jezera Kali z Mokřan  
Vesna  z Ostrého Bečvy 39404   f Dan Malá Klenovica Erna od Seminárky Šťastný Radim
Vexta od Vévody Huberta 62298 12.4.2002 f Quito vom Ruhrtal Gretta od Vévody Huberta Šebek Kamil Ing. & Knížek Jiří
Victoria  od černých rytířů 67237 31.5.2004 f Terry Zwi-Le-Ro Cerry od Černých rytířů Balaja Miroslav
Vir z Ostrého Bečvy 39400 8.4.1990 p Dan Malá Klenovica Erna od Seminárky Hrachovec Martin
Waldo od Vévody Huberta 57193 12.8.1999 p Beny Rouden Verena od Vévody Huberta Štěpánková Magdalena
Xambo z Rydlewa 61836 3.7.2001 p Elch vom Tannenbruch Kasandra Anix Jaromír Kaňka
Xer z Rydlewa 61835 3.7.2001 p Elch vom Tannenbruch Kasandra Anix Vichta Stanislav
Yaya di Gavazzano 59994   f Yellow vom Leoprechting Ortensia di Gavazzano Ladislav Frančák, ČR
Ylex Kinetik 61319 8.7.2001 p Dar ze Skleného kopce Palma Kinetik Ing.Miroslav Ország
Zambo z Ostrého Bečvy 65014 28.5.2003 p Gawot ab Hinc Ingrid z Ostrého Bečvy Adamec Jiří
Zar Staccato 27653   p Omar z Plešného jezera Kosi v.Quellenhof MUDr.Kristl Richard
Zora od Řeky Lomnice 51621   f Nero z Jarohněvic Iveta Staccato F.Bobek
Zorka od Řeky Lomnice     f Nero z Jarohněvic Iveta Staccato F.Bobek
Žába Staccato 27661   f Gero Jesenický hvozd Lerche  v.Quellenhof ch.st.z Mechové
Žert Staccato 27658   p Gero Jesenický hvozd Lerche  v.Quellenhof MUDr.Kristl Richard
Žeryk Staccato   24.7.1998 p Remo v.Wildensee Capka Staccato Janda Miroslav