Zájemci o štěně: máte-li zájem o štěně z konkrétního spojení, sdělím Vám kontakt na chovatele - tel.: 603 933519
Chovatelé: chcete-li zveřejnit u vrhu plný kontakt, poznamenejte to na hlášení vrhu

2017

2.11. SID z Rechte ZOJA Staccato Bohemia Kristl R., MVDr., Plzeň - Malesice
2.11. ZEPI z Rydlewa CILKA z Plzínů Matuna M., Jičín
2.11. LOTUS Re-Fil ESTRA z Válovy zahrady Hejhal M., Petrovice
2.11. EDWARD vom Linteler Forst ULLA od Vévody Huberta Říha T., Merklín
2.11. CIPRO z Lopenických kopců IZA z Lopenických kopců Hauerland F., Bystřice pod Lopeníkem
4.11. CIPRO z Lopenických kopců TINA z Poldova dvora Hampl M., Buchlovice
13.11. ODEON od Vévody Huberta KITTY od Dobevské hráze Malec R., Písek
14.11. AMOR z Chvojček CHARIMA od Vévody Huberta Říha T., Merklín
14.11. JON zo Šuchovho dvora AFRA Aflex Kubesa R., Opava-Podvihov
16.11. ADAR od Příkřického vrchu RYZKA od Petrboka Petrbok I., Hořovice
17.11. ARGO od Habrové Aleje QUINA z Burešova dvora Bureš J., Plaňany
20.11. EDY z Arboreta BÁRA od Příkřického vrchu Jílek M., Dubňany
21.11. IROS z Oravskej Magury VERA z Dolanské chalupy Žurek V., Nový Jičín
22.11. HERY ze Skleného kopce CAJA z Pernštejsnkého podhradí Baláš J., Nedvědice
27.11. AMOR z Chvojček AISHA na Sofronce Krátký K., Břasy
28.11. NOEL zo šraeckých borín BONY od Třech kamenů Fadrhonc J., Kovanice-Nymburk
3.12. ART z Rostání pod Ještědem BORKA od Mochovské výmoly Navrátil J., Mochov
8.12. UNKAS z Rechte EIMI Akinom Zimmerovi A.+J., Bor
10.12. VALDA z Dolanské chalupy LAURA ze Strašilova Kolářová M., Bystřice
12.-16.12. KOBUK Grand Amity KESY z Ratíškovských vinohradů Bábík F., Ratíškovice
17.12. ATOS z Roštěnských boří CLAUDIA z Lounského podlesí Urban M., Senomaty
25.12. MONTY z Kochánecké Černavy ELSA z Manželova dvora Manžel P., Dolní Slivno
? ODEON od Vévody Huberta CHARLIE z Dobevské hůrky Zedníček P., Písek
28.12. VALDA z Dolanské chalupy DAISSY ze Šanovských polí Milat R., Brunšperk
29.12. VALDA z Dolanské chalupy RITA ze Suchdolského údolí Beneš R., Bohdaneč
3.1. ONDRR od Řeky Lomice ASTA od Hliněnského rybníka Boudný R., Nové Syrovice
3.1. IROS z Oravskej Magury HANČA z Roštěnských boří Pavlín J., Skotnice, okr. N. Jičín
10.1. VALMONT of Happytails CLER od Helfáku Čech P., Volyně
11.1. BOR od Tisé skály ARKA z Jelemských lesů Havlíček L., Rudolfov
11.1 DENY z Větřkovic CORYDA z Opočenské obory Ježek P., Vamberk
12.1. MESSI Klim Chodsko KETTY Klim Chodsko Klesa M., JUDr., Domažlice
13.1. KOLJA Revetsreken's  AMY z Haniperských vrchů Vavruška F., Bavorov
23.1. VALDA z Dolanské chalupy AMY z Rostání pod Ještědem Boječková E., Liberec

 

 

 

 
 

 

WebZdarma.cz