Chovné feny - drsnosrstý standardní jezevčík

Jméno feny

Číslo zápisu

Dtaum nar.

Otec

Matka

Abra z Broumského luhu

ČLP/J/72687/07

11.8.2006

BUXI z Dančí rokle

TOXI od Petrboka

Adéla z Jezevčí doliny

ČLP/J/65630/04

25.7.2003

HARALD von Rauhenstein

DORIS od Vévody Huberta

Adélka Valdštenský zámek

ČLP/J/67314/06

11.6.2004

GERT z Heřmanova domu

MANON ze Štruncovky

Adina od Hradištské jámy

ČLP/J/64798/04

6.5.2003

DAN z Písků

KARINA od Strážné skály

Adina z Javorských luk

ČLP/J/62627/04

26.4.2002

AJAX z Heřmanova domu

MIKY od Buche

Adina z Truskavenského dolu

ČLP/J/62500/03

20.4.2002

CAR od Němčinka

ORIS z Hrabanu

Ch. Adria Klim Chodsko

ČLP/J/63512/04

19.7.2002

BRUTUS Canis Salutaris

BELA ze Štítovky

Aga z Malého kotle

ČLP/J/60896/05

7.6.2001

BAK z Kostelisk

INKA z Benátské

Agáta od Kozího kopce

ČLP/J/61522/04

13.9.2001

SAX Korida

CIKY z Jasla

Jch. Agáta Orchidea Nobilis

ČLP/J/63166/05

29.5.2002

HAGGIS z Písků

ORCHIDEA Eben-Ezer

Agáta z Žíkovské obory

ČLP/J/70412/09

28.8.2005

CHLUP od Petrboka

BONA od Vrchu Ronšperku

Aggy od Samotínské skály

ČLP/J/67273/05

11.5.2004

MARTY z Kozíčku

MESY z Hranečného žlebu

Agi z Mirošovských vrchů

ČLP/J/63759/04

28.8.2002

TERRY Zwi-Le-Ro

PERLA z Malé Dománě

Agina od Aglaii

ČLP/J/67398/06

20.6.2004

XAVER Re-Fil

GIGI ze Suchdolského údolí

Aida od Litovecké tvrze

ČLP/J/60430/03

16.4.2001

BUXI z Dančí rokle

HESSY z Heřmanova domu

Aida z Jezvé

ČLP/J/64774/04

4.5.2003

OLAF z Tumru

NORA z Košutky

Aida z Ledecké zahrady

ČLP/J/66339/06

8.2.2004

HAGGIS z Písků

ZORETKA od Řeky Lomnice

Jch. Aika od Černooké Dorotky

ČLP/J/61074/05

29.6.2001

ERIK von Rauhenstein

GEISCHA od Vévody Huberta

Aika ze Sluneční terasy

ČLP/J/66416/07

26.1.2004

MARTY z Kozíčku

MEGA von Rauhenstein

Aira z Myslivecké ulice

ČLP/J/72622/08

31.7.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BESSY od Vrchu Ronšperku

Aja od Dolanského mlýna

ČLP/J/70597/06

28.9.2005

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

CEDRA z Volarenských hvozdů

Ája z Hliníku

ČLP/J/63394/05

4.7.2002

BRIT od Květušského potoka

VÁŠA z Kubických lesů

Ája z Kasétek

ČLP/J/61643/04

17.10.2001

BONNY od Černých rytířů

BETY z Polňáku

Ája Zdyve

ČLP/J/64167/04

6.1.2003

FALKO od Pramene svobody

SCHEILA z Tumru

Ajda z Anderlova chovu

ČLP/J/64073/04

30.11.2002

ERIK von Rauhenstein

BÁRA ze Srbského dvora

Ajda z Čeletic

ČLP/J/65050/04

31.5.2003

BRUTUS Canis Salutaris

ASTA z Hlavňovic

Ajda z Čermné

ČLP/J/62266/07

30.3.2002

BRUTUS Canis Salutaris

MERSI od Řeky Lomnice

Ajda z Vlňáku

ČLP/J/64393/08

3.3.2003

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Ajka z Hlemýždího údolí

ČLP/J/63610/06

7.8.2002

AJAX z Heřmanova domu

DRINA Berštýnské údolí

Ajka z Velkoroudských lázní

ČLP/J/66504/05

3.3.2004

DENY Anons (FCI)

BETTY z Rechte

Ajmy od Kafíka

ČLP/J/72422/08

5.7.2006

DAN z Vizovického podzámčí

CITA od Říčky Šlapanky

Aki ze Starých lesů

ČLP/J/69493/06

3.6.2005

OKAY od Řeky Lomnice

UXI od Petrboka

Alexandra z Burdíkova dvora

ČLP/J/71798/08

12.5.2006

ARMIN od Vévody Huberta

AGA z Malého kotle

Alka od Hůreckých hájů

ČLP/J/61364/03

7.8.2001

LORD z Košutky

ORA od Hůreckých hájů

Alka od Vlčího hřebene

ČLP/J/67076/05

10.5.2004

NOR od Petrboka

RYTA z Kochánecké Černavy

Alka z Malého kotle

ČLP/J/60899/02

7.6.2001

BAK z Kostelisk

INKA z Benátské

Alma od Strážné skály

ČLP/J/69603/06

5.6.2005

CHUAN od Petrboka

KATJA od Vévody Huberta

Alma z Trudného vrchu

ČLP/J/61173/06

1.7.2001

BRUTUS Canis Salutaris

LAIDY od Řeky Lomnice

Amálka Re-Fil

ČLP/J/65724/04

15.8.2003

ERIK von Rauhenstein

DABRA FANABERIA z Farmy Gucia

Amálka z Lokte

ČLP/J/72611/08

27.7.2006

CALLE von Michaels Weingarten

AXA z Janovcové zahrady

Ami Viva Moravia

ČLP/J/66726/06

9.3.2004

DAN z Vizovického podzámčí

JULINKA od Řeky Lomnice

Andy od Velké Barbory

ČLP/J/65417/05

3.7.2003

KAT z Husína

NINA z Husína

Andy z Borecké kovárny

ČLP/J/67133/06

15.5.2004

HAGGIS z Písků

ASTA z Fifkova lisu

Anita z Jilmů

ČLP/J/63805/04

5.9.2002

BRUTUS Canis Salutaris

BELLA Bohémicus Nippon

Anka z Kutilova dvora

ČLP/J/61187/03

13.7.2001

BRUTUS Canis Salutaris

INGRID od Řeky Lomnice

Anny od Pahrbka

ČLP/J/61918/05

13.1.2002

CAR od Němčinka

INKA z Písecké samoty

Anny od Podorlických vrchů

ČLP/J/69486/08

25.5.2005

CHUAN od Petrboka

GINA z Hluckých strání

Arana z Pánovského mlýna

ČLP/J/65600/06

29.6.2003

PLUTO Zwi-Le-Ro

SIGI Gala Bouček

Arina ze Smolnických Březin

ČLP/J/66265/06

10.1.2004

OLAF z Tumru

MERI ze Štruncovky

Aris z Vranínského vrchu

ČLP/J/67141/07

19.5.2004

BRIT od Květušského potoka

LESLIE Písecké samoty

Ariska od Vlčího hřebene

ČLP/J/67077/06

10.5.2004

NOR od Petrboka

RYTA z Kochánecké Černavy

Arka od Robotného mostu

ČLP/J/70074/08

16.6.2005

CHICO z Dolanské chalupy

CILKA od Kořenské skály

Arka od Tomášků

ČLP/J/60527/05

1.5.2001

JAS Javes

CITA od Černé vody

Arka POBOŘ

ČLP/J/65959/05

8.10.2003

IVES od Řeky Lomnice

ELZA od Dvořáků

Arlet z Ostrého Bečvy

ČLP/J/66650/05

19.3.2004

XER z Rydlewa

ELZA z Ostrého Bečvy

Arleta u Hříbečku

ČLP/J/67284/07

3.6.2004

CAR od Vévody Huberta

OTKA z Hrabanu

IAch., Ch. Arma od Baraního dolu

ČLP/J/62876/03

4.5.2002

MARTY z Kozíčku

DINA z Ondřejnických lesů

Arna od Pěti javorů

ČLP/J/61241/04

17.7.2001

BONNY od Černých rytířů

HEDA z Anenského dvora

Arry ze Sněžného ráje

ČLP/J/69099/08

31.3.2005

BAK z Kudličkova dvora

DORKA od Barnovské přehrady

Arta Arbegy

ČLP/J/68267/07

6.11.2004

BRIT od Květušského potoka

BESSY z Puškařské dílny

Arta z Lukovských strání

ČLP/J/60464/02

21.4.2001

AMOR z Chotára

JAGA od Rabliny

Arta z Nárožnova dvora

ČLP/J/62155/06

14.3.2002

MARTY z Kozíčku

RAJKA od Vévody Huberta

Assi z Vědomic

ČLP/J/62804/04

2.5.2002

BENDY TERRY Hlavinout

EIMY z Chraštínského lesa

Asta od Pěti javorů

ČLP/J/61243/03

17.7.2001

BONNY od Černých rytířů

HEDA z Anenského dvora

Asta Osecké Hůrky

ČLP/J/60797/05

31.5.2001

ARON z Chotára

ILSA z Písecké samoty

Ch. Asta z Heřmanova chovu

ČLP/J/62177/03

18.3.2002

ZIK od Petrboka

KORA z Heřmanova domu

Asta z Hlavňovic

ČLP/J/60216/03

14.3.2001

KORT z Mokřan

CILA z Prášilského jezera

Asta z Lipových dolin

ČLP/J/67630/05

8.7.2004

CHLUP od Petrboka

CITA ze Suchdolského údolí

Asta z Nárožnova dvora

ČLP/J/62153/03

14.3.2002

MARTY z Kozíčku

RAJKA od Vévody Huberta

Asta z Prostředního kopce

ČLP/J/60889/04

11.6.2001

ARON z Chotára

BONNY Jezvinec

Asta z Vlňáku

ČLP/J/64394/04

3.3.2003

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Atty od Kněžské skály

ČLP/J/68394/07

18.12.2004

OSKAR z Kubických lesů

EKY z Jeklíku

Autýna ze Dvou strání

ČLP/J/69504/07

4.6.2005

BENDY TERRY Hlavinout

GÁJA z Hluckých strání

Axa od Hradištské jámy

ČLP/J/64799/05

6.5.2003

DAN z Písků

KARINA od Strážné skály

Axa u Hříbečku

ČLP/J/67285/06

3.6.2004

CAR od Vévody Huberta

OTKA z Hrabanu

Axa z Janovcové zahrady

ČLP/J/64989/05

23.5.2003

KORT z Mokřan

DELA z Ondřejnických lesů

Axa z Lukovské hory

ČLP/J/63332/04

30.6.2002

GALS od Vévody Huberta

POLY z Malé Dománě

Axa z Vejrazů

ČLP/J/63915/07

16.10.2002

MARTY z Kozíčku

KORA ze Skřivánčí

Axicola z Lokte

ČLP/J/72612/07

27.7.2006

CALLE von Michaels Weingarten

AXA z Janovcové zahrady

Babetka z Ledecké zahrady

ČLP/J/70491/07

14.9.2005

ARGO od Janovy boudy

ZORETKA od Řeky Lomnice

Bajka z Nárožnova dvora

ČLP/J/64109/05

16.12.2002

MARTY z Kozíčku

ALKA z Malého kotle

Bára od Blatského rybníka

ČLP/J/62357/04

10.4.2002

BRUTUS Canis Salutaris

IŠKA od Řeky Lomnice

Bára od Březové cesty

ČLP/J/60912/04

13.6.2001

ALFI Delivery

ARA Re-Fil

Bára od Pramene Bělé

ČLP/J/67409/06

17.6.2004

ASSI Bohémicus Nippon

CAPKA od Řeky Lomnice

Bára Od Waltrovy tvrze

ČLP/J/68662/07

14.1.2005

EGON ze Zárybového dvora

BETY od Pěti bratrů

Bára z Císařovy vily

ČLP/J/60207/05

18.2.2001

ERIK von Rauhenstein

ASTA Jangoli

Bára ze Zbynova

ČLP/J/65799/05

8.9.2003

BRUTUS Canis Salutaris

ILA z Ralského lesa

Barbucha Charissma Bohemia

ČLP/J/71638/08

25.4.2006

URUK Suddebok

ŠTEFY od Řeky Lomnice

Barča z Drsné planiny

ČLP/J/66691/05

20.3.2004

XAMBO z Rydlewa

EMA z Heřmanova domu

Bea z Židlochovského výhonu

ČLP/J/62196/04

23.3.2002

BRUTUS Canis Salutaris

GITA z Potštátu

Beggi Klim Chodsko

ČLP/J/65040/05

30.5.2003

BRUTUS Canis Salutaris

BELA ze Štítovky

Beggy Arbegy

ČLP/J/71151/08

1.3.2006

BRIT od Květušského potoka

BESSY z Puškařské dílny

Beky od Hůreckých hájů

ČLP/J/63429/03

9.7.2002

BRIT ze Srbského dvora

ZIKY z Jeklíku

Bela z Bojmanského údolí

ČLP/J/68577/07

17.1.2005

IVES od Řeky Lomnice

CILKA ze Suchdolského údolí

Bela z Věncovy hory

ČLP/J/67952/06

8.8.2004

CILAS z Hájovny Medná

DINA od Kořenské skály

Běla z Vlňáku

ČLP/J/69245/06

21.4.2005

KAT z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Belinda z Ostrého Bečvy

ČLP/J/66961/05

1.5.2004

JONÁŠ Horalka

INGRIT z Ostrého Bečvy

Bera z Matulkova hájenství

ČLP/J/67090/07

12.5.2004

GALS od Vévody Huberta

NELA z Hlubocké hájovny

Bernadeta od Vévody Huberta

ČLP/J/67250/07

28.5.2004

KAT z Husína

ROSARIA od Vévody Huberta

Ch. Berris Klim Chodsko

ČLP/J/65041/05

30.5.2003

BRUTUS Canis Salutaris

BELA ze Štítovky

Berta z Heřmanova chovu

ČLP/J/65243/06

14.6.2003

CHLUP od Petrboka

KORA z Heřmanova domu

Berta Zdyve

ČLP/J/67294/08

6.6.2004

FALKO od Pramene svobody

SCHEILA z Tumru

Besi z Pánovského mlýna

ČLP/J/69074/08

23.3.2005

PLUTO Zwi-Le-Ro

SIGI Gala Bouček

Bessy od Pahrbka

ČLP/J/64842/08

4.5.2003

CAR od Němčinka

INKA z Písecké samoty

Bessy od Vrchu Ronšperku

ČLP/J/62812/03

3.5.2002

ERIK von Rauhenstein

BETY z Drsné planiny

Bessy z Havlovky

ČLP/J/67007/06

11.5.2004

CHLUP od Petrboka

CILKA z Dianiných čihadel

Bessy z Lomnického zámečku

ČLP/J/66250/08

17.1.2004

BRUTUS Canis Salutaris

DELA od Sapéra

Besy od Kněžské skály

ČLP/J/70429/07

3.9.2005

OSKAR z Kubických lesů

EKY z Jeklíku

Besy z Bělotínských rybníků

ČLP/J/65616/07

22.7.2003

DENY Anons (FCI)

LERCHE ze Skřivánčí doliny

Besy z Blatenské

ČLP/J/65395/04

7.7.2003

HAGGIS z Písků

GRIMA z Písků

Besy z Drábkova dvora

ČLP/J/68282/08

23.11.2004

DENY Anons (FCI)

YRA Zwi-Le-Ro

Betty od Litovecké tvrze

ČLP/J/66280/07

18.1.2004

ARGO od Janovy boudy

AIDA od Litovecké tvrze

Betty Re-Fil

ČLP/J/66173/05

1.1.2004

ERIK von Rauhenstein

MERRY Re-Fil

Betty z Lomnického zámečku

ČLP/J/66251/07

17.1.2004

BRUTUS Canis Salutaris

DELA od Sapéra

Betty z Rechte

ČLP/J/60163/03

2.3.2001

MARTY z Kozíčku

ELITE z Ostrého Bečvy

Betty z Tuněchod

ČLP/J/69537/08

10.6.2005

JONÁŠ Horalka

AMI z České Meze

Bety od Pěti bratrů

ČLP/J/61800/03

23.12.2001

CID od Hlučálu

IVETTE od Vévody Huberta

Bety od Svatého Matěje

ČLP/J/68167/07

10.10.2004

BRUTUS Canis Salutaris

ÁJA od Svatého Matěje

Bety z Dubových vršků

ČLP/J/64254/04

2.2.2003

ALFI Delivery

ANETA od Jermalského potoka

Bety z Lodínské hájovny

ČLP/J/60961/04

18.6.2001

BONNY od Černých rytířů

DITA Letka Revír

Betynka z Kasperku

ČLP/J/65955/07

6.10.2003

BRIT od Květušského potoka

MEGAN od Řeky Lomnice

Bianca z Kasperku

ČLP/J/65954/05

6.10.2003

BRIT od Květušského potoka

MEGAN od Řeky Lomnice

Biki Lásenická tvrz

ČLP/J/74071/08

7.5.2007

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

SÁRA z Křížových alejí

Bobi z Husína

ČLP/J/68836/06

1.2.2005

OKAY od Řeky Lomnice

ASTA z Vlňáku

Bona od Kačenky

ČLP/J/70218/08

2.8.2005

HERO z Jarohněvic

CEDRA z Ratíškovských Vinohradů

Bona od Vrchu Ronšperku

ČLP/J/62811/05

3.5.2002

ERIK von Rauhenstein

BETY z Drsné planiny

Bona pod Černou věží

ČLP/J/62394/08

5.4.2002

ERIK von Rauhenstein

DONA Rastýn

Bona z Borovských lesů

ČLP/J/67289/07

5.6.2004

GALS od Vévody Huberta

HERTA od Hlučálu

Bona z Hulínských obor

ČLP/J/71262/08

11.3.2006

GOR od Lubenského dvora

MIRA od Černých rytířů

Bona z Matulkova hájenství

ČLP/J/67091/06

12.5.2004

GALS od Vévody Huberta

NELA z Hlubocké hájovny

Bona z Nárameckých rybníků

ČLP/J/60105/03

13.2.2001

ADAM od Němčinka

BEGI od Mohelského mlýna

Bona z Poldova dvora

ČLP/J/61255/02

25.7.2001

BARD Staccato

FILA od Rabliny

Bonny z Opočenské obory

ČLP/J/75025/08

11.8.2007

IGAR od Vévody Huberta

LOIRA od Vévody Huberta

Bonny z Prostředního kopce

ČLP/J/64316/05

17.2.2003

ARON z Chotára

BONNY Jezvinec

Bora z Dubových vršků

ČLP/J/64253/06

2.2.2003

ALFI Delivery

ANETA od Jermalského potoka

Bora ze Štramberské doliny

ČLP/J/69051/07

27.3.2005

JONÁŠ Horalka

HELA z Dolanské chalupy

Borka od Černooké Dorotky

ČLP/J/65845/06

17.9.2003

OTHELO od Řeky Lomnice

GEISCHA od Vévody Huberta

Borůvka z Rozvadovské hájenky

ČLP/J/63140/03

12.6.2002

OTA Czech Mokřany

CINDA z Drsné planiny

Brenda od Černých rytířů

ČLP/J/70791/07

9.12.2005

HERO z Jarohněvic

VICTORIA od Černých rytířů

Brenda od Řeky Lomnice

ČLP/J/60141/02

23.2.2001

BRUTUS Canis Salutaris

FERGI od Řeky Lomnice

Brenda z Jezevčí doliny

ČLP/J/67847/05

30.7.2004

JONÁŠ Horalka

DORIS od Vévody Huberta

Brendy z Havlovky

ČLP/J/67004/06

11.5.2004

CHLUP od Petrboka

CILKA z Dianiných čihadel

Brita od Slaného jezera

ČLP/J/61249/03

23.7.2001

CONRAD von der Raufbude

EMA z Ostrého Bečvy

Brita z Kasétek

ČLP/J/62989/04

1.6.2002

DENY Anons (FCI)

BETY z Polňáku

Brita z Maxovy obory

ČLP/J/62151/05

14.3.2002

BLEK Bílý den

FOLLY od Těšínovských buků

Brita z Poldova dvora

ČLP/J/61257/02

25.7.2001

BARD Staccato

FILA od Rabliny

Ich. Brita z Volarenských hvozdů

ČLP/J/62957/04

25.5.2002

MARTY z Kozíčku

BÁRA od Vévody Huberta

Brita ze Strejcova

ČLP/J/60811/04

15.5.2001

BARD Staccato

DIANA Dianin lov

Brita ze Štramberské doliny

ČLP/J/69052/08

27.3.2005

JONÁŠ Horalka

HELA z Dolanské chalupy

Cara z Matulkova hájenství

ČLP/J/70111/08

18.7.2005

GALS od Vévody Huberta

NELA z Hlubocké hájovny

Caravela od Vévody Huberta

ČLP/J/62490/04

20.4.2002

ERIK von Rauhenstein

FANNY od Vévody Huberta

Carin od Drslavské tvrze

ČLP/J/66990/05

5.5.2004

NOR od Petrboka

HANY ze Stožeckých luk

Carmen ze Slezska

ČLP/J/68914/08

7.3.2005

MARTY z Kozíčku

KATKA z Otkovic

Cassi Grand Amity

ČLP/J/68106/06

9.10.2004

ZORRO vom Linteler-Forst FCI

ARMA od Baraního dolu

Cassi z Husína

ČLP/J/69004/07

21.3.2005

GINT od Vévody Huberta

CHINA z Husína

Cassie z Heřmanova chovu

ČLP/J/68361/06

20.12.2004

XAVER od Petrboka

ASTA z Heřmanova chovu

Cedra Aidin dvůr

ČLP/J/65456/08

9.7.2003

FALKO od Pramene svobody

FELINA z Heřmanova domu

Ch. Cedra Klim Chodsko

ČLP/J/66591/05

14.3.2004

CHUAN od Petrboka

BELA ze Štítovky

Cedra z Mikulákova dvora

ČLP/J/65308/05

15.6.2003

GAWOT ab Hinc

CINDA od Mikuláka

Cedra z Popovicka

ČLP/J/64898/05

25.4.2003

IVES od Řeky Lomnice

REMI od Vévody Huberta

Cedra z Ratíškovských Vinohradů

ČLP/J/60500/05

26.4.2001

MARTY z Kozíčku

KURDA z Hustopečských rybníků

Cedra z Volarenských hvozdů

ČLP/J/66069/05

14.12.2003

MARTY z Kozíčku

BÁRA od Vévody Huberta

Cedra ze Šumavské

ČLP/J/64559/04

8.4.2003

QUINCY vom Linteler-Forst FCI

SAŠA z Ostrého Bečvy

Centa Kinetik

ČLP/J/62794/04

14.5.2002

DAR ze Skleného kopce

HEDA Kinetik

Cici Hvězda Šumavy

ČLP/J/63295/05

14.6.2002

RIGO vom Pleckental

AIDA z Řenecké hůrky

Cilka od Kořenské skály

ČLP/J/60596/05

10.5.2001

RIGO vom Pleckental

ŽANA od Řeky Lomnice

Cilka od Tomášků

ČLP/J/66333/07

29.1.2004

CAR od Vévody Huberta

CITA od Černé vody

Cilka Od Waltrovy tvrze

ČLP/J/72912/08

28.9.2006

EGON ze Zárybového dvora

BETY od Pěti bratrů

Cilka z Burešova dvora

ČLP/J/60767/04

25.5.2001

SAX Korida

INKA z Heřmanova domu

Cilka z Čermné

ČLP/J/71947/09

19.5.2006

OMAN od Vévody Huberta

MERSI od Řeky Lomnice

Cilka z Dianiných čihadel

ČLP/J/61783/04

19.12.2001

OSKAR z Kubických lesů

EIMY z Heřmanova domu

Cilka z Kochánecké Černavy

ČLP/J/72293/08

21.6.2006

KANTOR Revestreken's

XENA z Kochánecké Černavy

Cilka z Vlňáku

ČLP/J/73061/08

19.9.2006

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Cilka z Vrchánova

ČLP/J/73923/08

11.4.2007

CHLUP od Petrboka

NERI z Vrchánova

Cilka z Želečských lesů

ČLP/J/73440/08

20.2.2007

PRIM z Dančí paseky

GINA z Plešného jezera

Cilka ze Slezska

ČLP/J/68915/07

7.3.2005

MARTY z Kozíčku

KATKA z Otkovic

Cindy Aidin dvůr

ČLP/J/65454/05

9.7.2003

FALKO od Pramene svobody

FELINA z Heřmanova domu

Cindy z Volarenských hvozdů

ČLP/J/66070/05

14.12.2003

MARTY z Kozíčku

BÁRA od Vévody Huberta

Cipa z Kochánecké Černavy

ČLP/J/72294/08

21.6.2006

KANTOR Revestreken's

XENA z Kochánecké Černavy

Cira Jesenický hvozd

ČLP/J/62477/04

19.4.2002

BARD Staccato

BENA Vinarský vrch

Cira od Říčky Šlapanky

ČLP/J/67416/08

18.6.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

ARKA od Říčky Šlapanky

Cira z Borovských lesů

ČLP/J/68996/06

18.3.2005

JONÁŠ Horalka

HERTA od Hlučálu

Cira z Dianiných čihadel

ČLP/J/61786/04

19.12.2001

OSKAR z Kubických lesů

EIMY z Heřmanova domu

Cira z Ledecké zahrady

ČLP/J/72076/08

2.6.2006

CHLUP od Petrboka

ZORETKA od Řeky Lomnice

Cira z Vědomic

ČLP/J/67973/06

14.8.2004

CIR z Jeklíku

ASSI z Vědomic

Cita Dornavy

ČLP/J/62129/08

15.3.2002

GOR od Lubenského dvora

DYNA z Chmelek

Cita od Říčky Šlapanky

ČLP/J/67415/05

18.6.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

ARKA od Říčky Šlapanky

Cita z Kochánecké Černavy

ČLP/J/72292/08

21.6.2006

KANTOR Revestreken's

XENA z Kochánecké Černavy

Cita z Valašských hájů

ČLP/J/63412/05

6.7.2002

TOM Kinetik

ARKA od Sehradu

Cita ze Starého Valdeku

ČLP/J/60957/06

18.6.2001

BRUTUS Canis Salutaris

ZINA od Řeky Lomnice

Cita ze Šumavské

ČLP/J/64556/07

8.4.2003

QUINCY vom Linteler-Forst FCI

SAŠA z Ostrého Bečvy

Connie od Hepnera

ČLP/J/67749/06

4.7.2004

YVES od Vévody Huberta

VERI od Petrboka

Conny z Rechte

ČLP/J/68600/06

19.1.2005

ART z Jezevčí doliny

NANCY z Kozíčku

Cora od Dolanského mlýna

ČLP/J/74064/09

5.5.2007

IGAR od Vévody Huberta

CEDRA z Volarenských hvozdů

Cora od Drslavské tvrze

ČLP/J/66989/05

5.5.2004

NOR od Petrboka

HANY ze Stožeckých luk

Cora z Vrchánova

ČLP/J/73925/08

11.4.2007

CHLUP od Petrboka

NERI z Vrchánova

Cora Zwi-Le-Ro

ČLP/J/65543/06

23.6.2003

MAXI Vyva

LEIDY Zwi-Le-Ro

Corona z Kozíčku

ČLP/J/60351/03

3.4.2001

AMOR z Chotára

LINDA z Kozíčku

Corsa od Vévody Huberta

ČLP/J/62492/05

20.4.2002

ERIK von Rauhenstein

FANNY od Vévody Huberta

Curly Grand Amity

ČLP/J/68107/06

9.10.2004

ZORRO vom Linteler-Forst FCI

ARMA od Baraního dolu

Cyra Staccato Bohemia

ČLP/J/59930/02

1.1.2001

NERO z Jarohněvic

BRITUŠ Staccato

Cyra z Prostředního kopce

ČLP/J/66711/08

29.3.2004

BRUTUS Canis Salutaris

BONNY Jezvinec

Cyra z Tomarku

ČLP/J/66739/05

31.3.2004

OSKAR z Kubických lesů

ALKA od Hůreckých hájů

Daja Zdyve

ČLP/J/70354/07

14.8.2005

FALKO od Pramene svobody

SCHEILA z Tumru

Dája od Květušského potoka

ČLP/J/61565/02

8.9.2001

MONTE z Kozíčku

CHERY z Heřmanova domu

Dája Staccato Bohemia

ČLP/J/59936/03

4.1.2001

NERO z Jarohněvic

IVY Staccato

Dája z Vytůňského revíru

ČLP/J/68313/06

1.12.2004

ERIK von Rauhenstein

INDIANA od Vévody Huberta

Dajana od Vévody Huberta

ČLP/J/60173/02

4.3.2001

ERIK von Rauhenstein

BESSY od Vévody Huberta

Danka ze Žídkových pasek

ČLP/J/67153/08

20.5.2004

HERO z Jarohněvic

BORKA od Lubenského dvora

Daphne z Rozvadovské hájenky

ČLP/J/69317/08

4.5.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

ALČA z Rozvadovské hájenky

Dara z Chotára

ČLP/J/68874/05

10.5.2003

MARTY z Kozíčku

AJKA z Chotára

Darinka od Lužického potoka

ČLP/J/64824/05

13.4.2003

BRUTUS Canis Salutaris

BETY od Lužického potoka

Darka od Pěti bratrů

ČLP/J/69982/07

4.7.2005

GAWOT ab Hinc

IVETTE od Vévody Huberta

Darsy z Velkého Boří

ČLP/J/62942/04

25.5.2002

DENY Anons (FCI)

URA z Kozíčku

Daryna od Němčinka

ČLP/J/61462/03

14.7.2001

BONNY od Černých rytířů

PATTY z Jarohněvic

Dáša z Hustopečských rybníků

ČLP/J/67145/05

20.5.2004

XER z Rydlewa

BRITA z Poldova dvora

Decorah z Rozvadovské hájenky

ČLP/J/69316/08

4.5.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

ALČA z Rozvadovské hájenky

Dejna od Řeky Lomnice

ČLP/J/68753/07

17.2.2005

OKAY od Řeky Lomnice

LAURA od Černých rytířů

Dely z Havlíkovy rokle

ČLP/J/61171/02

17.6.2001

SAX Korida

MONY od Pirkštejna

Dely z Lodínské hájovny

ČLP/J/68203/07

4.10.2004

HAGGIS z Písků

BETY z Lodínské hájovny

Deny z Židlochovského výhonu

ČLP/J/66956/07

28.4.2004

BRUTUS Canis Salutaris

GITA z Potštátu

Dera od Petrboka

ČLP/J/66805/06

18.3.2004

NOR od Petrboka

PRETTY od Petrboka

Derry z Ratíškovských Vinohradů +

ČLP/J/63834/05

17.9.2002

GOLD od Černých rytířů

KURDA z Hustopečských rybníků

Desi z Burešova dvora

ČLP/J/62387/04

14.4.2002

SAX Korida

INKA z Heřmanova domu

Diana Grand Amity

ČLP/J/70829/08

16.12.2005

VORONOFF Suddebok

ARMA od Baraního dolu

Diana od Želivky

ČLP/J/70739/07

23.11.2005

HAGGIS z Písků

BERENIKA Romuffi

Diana Staccato Bohemia

ČLP/J/59938/04

4.1.2001

NERO z Jarohněvic

IVY Staccato

Diana z Račínské hájenky

ČLP/J/69988/07

4.7.2005

ABAR z České Meze

AXA od Hradištské jámy

Diana ze Strejcova

ČLP/J/67460/05

13.6.2004

DENY Anons (FCI)

DIANA Dianin lov

Didi Brony Hlavinout

ČLP/J/65420/06

3.7.2003

WILLIAM vom Jurahang

BRONY TERRY Hlavinout

Dina od Kořenské skály

ČLP/J/62791/04

13.5.2002

BRIT od Květušského potoka

ŽANA od Řeky Lomnice

Dina z Kněžhory

ČLP/J/66995/07

7.5.2004

CHUAN od Petrboka

BORKA z Kněžhory

Dina z Řenecké hůrky

ČLP/J/68122/06

29.9.2004

CHUAN od Petrboka

BORŮVKA z Rozvadovské hájenky

Dina ze Starého Valdeku

ČLP/J/63439/06

10.7.2002

BRUTUS Canis Salutaris

ZINA od Řeky Lomnice

Dingery z Ratíškovských Vinohradů

ČLP/J/63836/04

17.9.2002

GOLD od Černých rytířů

KURDA z Hustopečských rybníků

Dita z Chlumeckého polesí

ČLP/J/70157/08

2.7.2005

CHLUP od Petrboka

LUCI od Sychrovského splavu

Dita z Lodínské hájovny

ČLP/J/68202/08

4.10.2004

HAGGIS z Písků

BETY z Lodínské hájovny

Dita Brony Hlavinout

ČLP/J/65422/04

3.7.2003

WILLIAM vom Jurahang

BRONY TERRY Hlavinout

Dixi z Ratíškovských Vinohradů +

ČLP/J/63835/04

17.9.2002

GOLD od Černých rytířů

KURDA z Hustopečských rybníků

Doly Hvězda Šumavy

ČLP/J/69290/06

22.4.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

AIDA z Řenecké hůrky

Dona od Drslavské tvrze

ČLP/J/69218/07

23.4.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

HANY ze Stožeckých luk

Dona z Mojmírova domu

ČLP/J/66063/08

9.12.2003

DENY Anons (FCI)

BÁRA z Kudličkova dvora

Dona z Nárožnova dvora

ČLP/J/66571/05

8.3.2004

GOLD od Černých rytířů

ASTA z Nárožnova dvora

Dora od Říčky Šlapanky

ČLP/J/69629/06

13.6.2005

GALS od Vévody Huberta

DÁJA ze Zárybového dvora

Dora z Blýskavé

ČLP/J/70017/07

7.7.2005

CHLUP od Petrboka

CHIRA z Voborky

Dorinka z Poldova dvora

ČLP/J/65157/04

3.6.2003

XER z Rydlewa

BONA z Poldova dvora

Ch. Doris od Vévody Huberta

ČLP/J/60176/03

4.3.2001

ERIK von Rauhenstein

BESSY od Vévody Huberta

Doris z Kozíčku

ČLP/J/71048/07

22.1.2006

ZAMBO z Ostrého Bečvy

MEGY z Kozíčku

Ch. Éclair Grand Amity

ČLP/J/73508/08

28.2.2007

VORONOFF Suddebok

ARMA od Baraního dolu

Eimi z Hustopečských rybníků

ČLP/J/67168/05

25.5.2004

BARD Staccato

OXANA z Hustopečských rybníků

Eimy z Prostředního kopce

ČLP/J/69422/07

25.5.2005

BRUTUS Canis Salutaris

BONNY Jezvinec

Eimy ze Slušovické doliny

ČLP/J/64627/04

18.4.2003

WENZEL von Schloss Rosenau

PALOMA od Vévody Huberta

Eky z Jeklíku

ČLP/J/60916/04

13.6.2001

YVES od Vévody Huberta

LILI od Řeky Lomnice

Ela Klim Chodsko

ČLP/J/71402/08

28.3.2006

OKAY od Řeky Lomnice

ADRIA Klim Chodsko

Ela od Blatského rybníka

ČLP/J/68527/07

9.1.2005

OKAY od Řeky Lomnice

IŠKA od Řeky Lomnice

Elanor Grand Amity

ČLP/J/73509/08

28.2.2007

VORONOFF Suddebok

ARMA od Baraního dolu

Elba Kinetik

ČLP/J/64950/05

11.5.2003

DAR ze Skleného kopce

ARKA od Sehradu

Elen z Blýskavé

ČLP/J/71650/07

27.4.2006

CHLUP od Petrboka

CHIRA z Voborky

Elinka od Lužického potoka

ČLP/J/68255/07

2.11.2004

BRUTUS Canis Salutaris

BETY od Lužického potoka

Elka od Kořenské skály

ČLP/J/65233/06

13.6.2003

BRIT od Květušského potoka

ŽANA od Řeky Lomnice

Elka z Rozvadovské hájenky

ČLP/J/74627/08

20.6.2007

GULIVER Wojtek's

ALČA z Rozvadovské hájenky

Elly z Nárameckých rybníků

ČLP/J/67602/08

1.7.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

BEGI od Mohelského mlýna

Elly z Poldova dvora

ČLP/J/66330/05

8.1.2004

DAR ze Skleného kopce

ASTA z Poldova dvora

Elsa z Volarenských hvozdů

ČLP/J/71591/08

25.4.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BRITA z Volarenských hvozdů

Elza Blami od Živce

ČLP/J/60865/07

5.6.2001

ARAN Jezvinec

DORA Blami

Elza od Benatky

ČLP/J/69474/07

17.5.2005

NERO z Košutky

KELY z Jirkobu

En od Jackoviča

ČLP/J/68802/06

10.1.2005

FELIX z Hustopečských rybníků

NETTY od Černých rytířů

Engie od Jackoviča

ČLP/J/70446/07

10.1.2005

FELIX z Hustopečských rybníků

NETTY od Černých rytířů

Enny z Poldova dvora

ČLP/J/66329/07

8.1.2004

DAR ze Skleného kopce

ASTA z Poldova dvora

Erka z Mikulákova dvora

ČLP/J/69772/07

11.6.2005

NESTOR z Hustopečských rybníků

CINDA od Mikuláka

Erna od Sapéra

ČLP/J/67505/05

28.6.2004

BRIT od Sapéra

BESINA Onšovský dvůr

Erra z Vědomic

ČLP/J/72930/08

1.10.2006

ARGO od Baraního dolu

ASSI z Vědomic

Essy z Vědomic

ČLP/J/72927/08

1.10.2006

ARGO od Baraního dolu

ASSI z Vědomic

Esy z Jeklíku

ČLP/J/60918/04

13.6.2001

YVES od Vévody Huberta

LILI od Řeky Lomnice

Fajda z Ratíškovských Vinohradů

ČLP/J/70340/07

11.8.2005

GOLD od Černých rytířů

KURDA z Hustopečských rybníků

Falka od Jermalského potoka

ČLP/J/63571/04

6.7.2002

ARON z Chotára

AXA z Podskálí

Fanny z Ostrého Bečvy

ČLP/J/69401/07

17.5.2005

LESAN Eben-Ezer

INGRIT z Ostrého Bečvy

Fany Akcezal

ČLP/J/62634/05

28.4.2002

MARTY z Kozíčku

ASSI z Ondřejnických lesů

Fany od Blatského rybníka

ČLP/J/71919/09

29.4.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

IŠKA od Řeky Lomnice

Fany Rastýn Bohemia

ČLP/J/60786/02

28.5.2001

OTA Czech Mokřany

CITA Rastýn

Fany z Hlubocké hájovny

ČLP/J/72589/08

30.7.2006

TERRY z Hlubocké hájovny

BONA z Polňáku

Fany z Hluckých strání

ČLP/J/63673/04

13.8.2002

ADAM od Němčinka

ASTRA z Rozvadovské hájenky

Fany z Nárožnova dvora

ČLP/J/69258/07

30.4.2005

GOLD od Černých rytířů

ASTA z Nárožnova dvora

Fatty od Květušského potoka

ČLP/J/63003/03

29.5.2002

CAR od Němčinka

IXA z Kozíčku

Fatty z Burešova dvora

ČLP/J/66229/07

11.1.2004

AMOR z České Meze

INKA z Heřmanova domu

Fatty z Jasla

ČLP/J/60069/03

16.2.2001

SAX Korida

AKINA z Jasla

Faty od Říčky Šlapanky

ČLP/J/71328/07

27.3.2006

GALS od Vévody Huberta

DÁJA ze Zárybového dvora

Faty Rastýn Bohemia

ČLP/J/60787/06

28.5.2001

OTA Czech Mokřany

CITA Rastýn

Faty z Řenecké hůrky

ČLP/J/70359/08

15.8.2005

CHUAN od Petrboka

BORŮVKA z Rozvadovské hájenky

Felda od Jermalského potoka

ČLP/J/63573/06

6.7.2002

ARON z Chotára

AXA z Podskálí

Feli z Karlovarských Lachovic

ČLP/J/63212/04

21.5.2002

OSKAR z Kubických lesů

BETY z Lachovic

Fialka od Vévody Huberta

ČLP/J/60193/05

6.3.2001

ERIK von Rauhenstein

KAROLINA od Vévody Huberta

Fida Treskunov

ČLP/J/68020/06

27.8.2004

GOR od Lubenského dvora

BONY ze Slušovické doliny

Fifina z Hýskovy fořtovny

ČLP/J/65093/04

30.5.2003

ARGO z Dianiných čihadel

HETY od Hlučálu

Fili z Budského hradu

ČLP/J/67310/06

10.6.2004

ARGO od Janovy boudy

KORA z Ralského lesa

Fina z Prostředního kopce

ČLP/J/72167/08

14.6.2006

OKAY od Řeky Lomnice

BONNY Jezvinec

Finka z Ratíškovských Vinohradů

ČLP/J/70341/07

11.8.2005

GOLD od Černých rytířů

KURDA z Hustopečských rybníků

Fiona od Černooké Dorotky

ČLP/J/71749/08

3.5.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

AIKA od Černooké Dorotky

Florina od Petrboka

ČLP/J/68214/07

16.10.2004

YVES od Vévody Huberta

VALI od Petrboka

Folly z Krásného Hrušova

ČLP/J/67360/08

6.6.2004

XAVER Re-Fil

FATTY od Květušského potoka

Frida ze Skleného kopce

ČLP/J/71787/08

11.5.2006

ARNY od Baraního dolu

FENDI Anons (FCI)

Frída z Ostrého Bečvy

ČLP/J/69403/07

17.5.2005

LESAN Eben-Ezer

INGRIT z Ostrého Bečvy

Frony ze Šumavské

ČLP/J/72637/08

6.8.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

SAŠA z Ostrého Bečvy

Frýda od Řeky Lomnice

ČLP/J/69700/06

14.6.2005

BRUTUS Canis Salutaris

ITALIA od Vévody Huberta

Gaja ze Suchdolského údolí

ČLP/J/61485/03

25.8.2001

BENDY TERRY Hlavinout

BETY ze Suchdolského údolí

Gája z Hluckých strání

ČLP/J/65121/05

2.6.2003

GALS od Vévody Huberta

ASTRA z Rozvadovské hájenky

Gala ze Stříbrského boru

ČLP/J/69947/08

1.7.2005

ERIK von Rauhenstein

KAMA od Vévody Huberta

Gama ze Stříbrského boru

ČLP/J/69948/07

1.7.2005

ERIK von Rauhenstein

KAMA od Vévody Huberta

Gea z Kozíčku

ČLP/J/61281/04

12.7.2001

KERY ze Skřivánčí

MEGY z Kozíčku

Georsina od Květušského potoka

ČLP/J/64382/05

22.2.2003

CAR od Němčinka

CHERY z Heřmanova domu

Gera od Zlámané smrče

ČLP/J/68989/07

17.3.2005

LESAN Písecké samoty

FALKA od Jermalského potoka

Gerda od Květušského potoka

ČLP/J/64383/07

22.2.2003

CAR od Němčinka

CHERY z Heřmanova domu

Gessy od Říčky Šlapanky

ČLP/J/74392/08

1.6.2007

DAN z Vizovického podzámčí

ARKA od Říčky Šlapanky

Gigi ze Suchdolského údolí

ČLP/J/61486/03

25.8.2001

BENDY TERRY Hlavinout

BETY ze Suchdolského údolí

Gina z Hluckých strání

ČLP/J/65122/04

2.6.2003

GALS od Vévody Huberta

ASTRA z Rozvadovské hájenky

Gina z Plešného jezera

ČLP/J/65595/05

23.7.2003

VAX z Těšínovských buků

DARKA z Vobícek

Gita z Krzáku

ČLP/J/67888/05

1.8.2004

CHUAN od Petrboka

PENY Gala Bouček

Gita z Lázní Slatinic

ČLP/J/61466/04

8.8.2001

BARD Staccato

ALKA z Lázní Slatinic

Gita z Plešného jezera

ČLP/J/65594/07

23.7.2003

VAX z Těšínovských buků

DARKA z Vobícek

Gitta od Mohelského mlýna

ČLP/J/60953/03

17.6.2001

MARTY z Kozíčku

CITA od Kamenného potoka

Glossy Raptor

ČLP/J/68738/06

8.2.2005

HAGGIS z Písků

UPWAWET Hycon

Greisy Delivery

ČLP/J/61657/03

7.10.2001

CAR od Němčinka

GERA Staccato

Greta ze Slušovické doliny

ČLP/J/71578/08

23.4.2006

HERO z Jarohněvic

EIMY ze Slušovické doliny

Gria od Petrboka

ČLP/J/59895/03

21.1.2001

MONTE z Kozíčku

NORA od Petrboka

Haidy zo Šraneckých borín

ČLP/J/72652/07

6.4.2006

EDA z Vrchní pily

JUKA od Baďuru

Hajdy z Jarohněvic

ČLP/J/62764/04

2.5.2002

DEDOL z Civitas Sari

CILKA z Jarohněvic

Hajdy z Lopenických kopců

ČLP/J/71455/07

10.4.2006

PALERMO Herbu Kopidolek

CILKA z Jarohněvic

Hali z Lužanského lesa

ČLP/J/60966/06

18.6.2001

ARON z Chotára

CITA Trumf

Halka z Dobrovolnova dvora

ČLP/J/69786/08

12.6.2005

TERRY Zwi-Le-Ro

AJKA od Spáleného lesa

Ich. Hawana ab Hinc

ČLP/J/61837/02

7.1.2001

URANO della Val Vezzeno

FAJNA FOSIA ab Hinc

Heda od Vévody Huberta

ČLP/J/63642/06

7.8.2002

ERIK von Rauhenstein

BESSY od Vévody Huberta

Hela od Květušského potoka

ČLP/J/65565/06

12.7.2003

CAR od Němčinka

IXA z Kozíčku

Henny Raptor

ČLP/J/70785/08

8.12.2005

HAGGIS z Písků

KARRY od Vévody Huberta

Hersi od Petrboka

ČLP/J/68453/06

30.12.2004

SCROOGE Hycon

ZORINKA od Petrboka

Herta z Třídubské

ČLP/J/63661/08

18.8.2002

ARGO z Dianiných čihadel

CHERRY z Vlčetína

Hessy z Dřevěného kopce

ČLP/J/71972/07

31.5.2006

DAK z Mikulákova dvora

HEXA z Ondřejnických lesů

Hessy z Jarohněvic

ČLP/J/62765/03

2.5.2002

DEDOL z Civitas Sari

CILKA z Jarohněvic

Hessy z Prášilského jezera

ČLP/J/67624/07

4.7.2004

BRUTUS Canis Salutaris

CAPKA z Prášilského jezera

Hesy z Hradišťské myslivny

ČLP/J/63359/05

5.7.2002

SAX Korida

VERENA od Vévody Huberta

Hexa z Ondřejnických lesů

ČLP/J/62984/06

31.5.2002

AMOR z Chotára

ZORA od Řeky Lomnice

Holly z Knězáku

ČLP/J/70801/08

17.12.2005

GALS od Vévody Huberta

FATTY z Knězáku

Chaira z Chraštínského lesa

ČLP/J/72356/08

7.6.2006

DAN z Písků

ELZA z Chraštínského lesa

Chanel od Řeky Lomnice

ČLP/J/62506/04

24.4.2002

BRUTUS Canis Salutaris

VĚRA od Řeky Lomnice

Chappi z Hustopečských rybníků

ČLP/J/68894/07

4.3.2005

BARD Staccato

NELLI z Hustopečských rybníků

Chara ze Suchdolského údolí

ČLP/J/63110/05

9.6.2002

HAGGIS z Písků

BETY ze Suchdolského údolí

Chelsie od Květušského potoka

ČLP/J/66942/05

26.4.2004

GAWOT ab Hinc

CHERY z Heřmanova domu

Chera z Burešova dvora

ČLP/J/71016/07

21.1.2006

TOGO z Ostrého Bečvy

DESI z Burešova dvora

Cherry z Ostrého Bečvy

ČLP/J/71425/08

4.4.2006

JONÁŠ Horalka

INGRIT z Ostrého Bečvy

Cherry z Potštátu

ČLP/J/71556/08

17.4.2006

XER z Rydlewa

BEA z Židlochovského výhonu

Chery od Květušského potoka

ČLP/J/66941/05

26.4.2004

GAWOT ab Hinc

CHERY z Heřmanova domu

Cheryl Re-Fil

ČLP/J/70121/07

18.7.2005

IRO od Petrboka

ZORKA Re-Fil

Chimi z Těšínovských buků

ČLP/J/69898/06

20.6.2005

CHLUP od Petrboka

JANINE od Vévody Huberta

Chira z Burešova dvora

ČLP/J/71018/08

21.1.2006

TOGO z Ostrého Bečvy

DESI z Burešova dvora

Chira z Hustopečských rybníků

ČLP/J/68895/07

4.3.2005

BARD Staccato

NELLI z Hustopečských rybníků

Chita z Edmaru

ČLP/J/65673/07

26.7.2003

CHUAN od Petrboka

ANDA Jezvinec

Ich. Ida Staccato Bohemia

ČLP/J/62003/04

26.1.2002

NERO z Košutky

IVY Staccato

Ilka z Karlovarských Lachovic

ČLP/J/69389/07

14.3.2005

SONET z Rydlewa

JELLY z Lachovic

Ilza od Petrboka

ČLP/J/60751/04

14.5.2001

FILOU von Leoprechting

ZORINKA od Petrboka

Ina od Květušského potoka

ČLP/J/68594/06

18.1.2005

CAR od Němčinka

CHERY z Heřmanova domu

Indiana od Vévody Huberta

ČLP/J/60905/03

8.6.2001

GERMAN Rugia

JENA od Vévody Huberta

Indy od Petrboka

ČLP/J/60752/02

14.5.2001

FILOU von Leoprechting

ZORINKA od Petrboka

Ines ze Suchdolského údolí

ČLP/J/64661/04

15.4.2003

WALDO od Vévody Huberta

CILKA ze Suchdolského údolí

Inez od Petrboka

ČLP/J/69204/08

7.4.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

ZAIRA od Petrboka

Inez od Řeky Lomnice

ČLP/J/62783/03

9.5.2002

ARON z Chotára

TERKA od Řeky Lomnice

Ira z Poldova dvora

ČLP/J/71888/08

19.5.2006

PALERMO Herbu Kopidolek

DORINKA z Poldova dvora

Irča Faturek

ČLP/J/62760/04

2.5.2002

TOM Kinetik

HENY Faturek

Irča z Písků

ČLP/J/67452/07

12.6.2004

HAGGIS z Písků

GABI z Heřmanova domu

Iris z Poldova dvora

ČLP/J/71889/08

19.5.2006

PALERMO Herbu Kopidolek

DORINKA z Poldova dvora

Irma z Lišačky

ČLP/J/68057/07

11.9.2004

ARMIN od Vévody Huberta

DIANA z Lišačky

Irrea Hamilchov

ČLP/J/72494/07

12.7.2006

TERRY Zwi-Le-Ro

HAJDY z Jarohněvic

Italia od Vévody Huberta

ČLP/J/60906/02

8.6.2001

GERMAN Rugia

JENA od Vévody Huberta

Ich. Jena Horalka

ČLP/J/61770/04

12.12.2001

ELCH vom Tannenbruch

KAREN z Ostrého Bečvy

Jena z Hradišťské myslivny

ČLP/J/65925/05

3.10.2003

BOREK Onšovský dvůr

VERENA od Vévody Huberta

Jessie z Písků

ČLP/J/69936/07

30.6.2005

XAVER Re-Fil

HONEY z Písků

Jingle z Lužanského lesa

ČLP/J/72140/07

11.6.2006

CHUAN od Petrboka

HALI z Lužanského lesa

Jiskra z Lukova Trebel

ČLP/J/62349/05

10.4.2002

GALS od Vévody Huberta

DÁŠA ze Selské jizby

Jola z Hradišťské myslivny

ČLP/J/65926/05

3.10.2003

BOREK Onšovský dvůr

VERENA od Vévody Huberta

Jola ze Stožeckých luk

ČLP/J/61701/04

3.11.2001

YVES od Vévody Huberta

DIANA ze Stožeckých luk

Jori ze Suchdolského údolí

ČLP/J/64981/05

21.5.2003

WALDO od Vévody Huberta

GIGI ze Suchdolského údolí

Julinka od Řeky Lomnice

ČLP/J/63757/04

25.8.2002

BRUTUS Canis Salutaris

FERGI od Řeky Lomnice

Káča z Hustopečských rybníků

ČLP/J/60087/05

20.2.2001

BARD Staccato

ORANA z Hustopečských rybníků

Kara ze Stožeckých luk

ČLP/J/62948/05

25.5.2002

ALFI Delivery

IRIS ze Stožeckých luk

Karena od Vévody Huberta

ČLP/J/69013/06

25.3.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

CARAVELA od Vévody Huberta

Jch. Kassandra Wojtek's

ČLP/J/75537/08

27.5.2007

KANTOR Revestreken's

JIPPI Revestreken's

Katy z Dolanské chalupy

ČLP/J/62469/04

18.4.2002

MARTY z Kozíčku

HELA z Dolanské chalupy

Lara Re-Fil

ČLP/J/72102/08

7.6.2006

CHLUP od Petrboka

MERRY Re-Fil

Lara ze Suchdolského údolí

ČLP/J/70296/07

14.7.2005

CIR z Husína

INES ze Suchdolského údolí

Lassy z Dolanské chalupy

ČLP/J/71346/08

1.4.2006

GAWOT ab Hinc

KATY z Dolanské chalupy

Laura od Černých rytířů

ČLP/J/60774/02

26.5.2001

MARTY z Kozíčku

GIRA od Černých rytířů

Leda od Petrboka

ČLP/J/69393/07

29.4.2005

IRO od Petrboka

MEGI od Petrboka

Leidy z Chotíkova

ČLP/J/62549/03

17.4.2002

BRUTUS Canis Salutaris

ELZA z Chotíkova

Lena z Dolanské chalupy

ČLP/J/71348/08

1.4.2006

GAWOT ab Hinc

KATY z Dolanské chalupy

Leslie Písecké samoty

ČLP/J/59908/03

23.1.2001

ERO Rastýn

CHERRY z Písecké samoty

Lesy Písecké samoty

ČLP/J/59906/04

23.1.2001

ERO Rastýn

CHERRY z Písecké samoty

Lexi od Černých rytířů

ČLP/J/60775/02

26.5.2001

MARTY z Kozíčku

GIRA od Černých rytířů

Lorna od Prokopova blesku

ČLP/J/65675/05

5.8.2003

MARTY z Kozíčku

CHARLOTA od Prokopova blesku

Lovka od Prokopova blesku

ČLP/J/65676/05

5.8.2003

MARTY z Kozíčku

CHARLOTA od Prokopova blesku

Luci od Petrboka

ČLP/J/61850/05

1.1.2002

RIGO vom Pleckental

MEGI od Petrboka

Luna z Dolanské chalupy

ČLP/J/71347/08

1.4.2006

GAWOT ab Hinc

KATY z Dolanské chalupy

Lupina od Petrboka

ČLP/J/61851/03

1.1.2002

RIGO vom Pleckental

MEGI od Petrboka

Majdalena od Vévody Huberta

ČLP/J/69399/08

11.5.2005

AKA-OSSE SUT Ravnsager's

KARIN od Vévody Huberta

Majka od Strážné skály

ČLP/J/61824/06

29.12.2001

BRUTUS Canis Salutaris

PRIMA od Řeky Lomnice

Majka z Hradišťské myslivny

ČLP/J/70541/06

25.9.2005

TERRY Zwi-Le-Ro

JOLA z Hradišťské myslivny

Manon ze Štruncovky

ČLP/J/61300/03

25.7.2001

LORD z Košutky

ABA Letka Revír

Meggy z Hýskovy fořtovny

ČLP/J/72772/09

2.9.2006

TERRY z Hlubocké hájovny

ERNA od Sapéra

Megi ze Štruncovky

ČLP/J/61298/03

25.7.2001

LORD z Košutky

ABA Letka Revír

Meri ze Štruncovky

ČLP/J/61297/03

25.7.2001

LORD z Košutky

ABA Letka Revír

Mira od Černých rytířů

ČLP/J/61271/03

29.7.2001

GALS od Vévody Huberta

CERRY od Černých rytířů

Miss od Petrboka

ČLP/J/62539/04

14.4.2002

YVES od Vévody Huberta

ZORINKA od Petrboka

Monty ze Stožeckých luk

ČLP/J/66896/08

22.4.2004

OLDÍK od Řeky Lomnice

IRIS ze Stožeckých luk

Jch. Nadia Horalka

ČLP/J/65828/06

5.9.2003

WILLIAM vom Jurahang

HAWANA ab Hinc

Nancy Re-Fil

ČLP/J/72183/08

15.6.2006

CHLUP od Petrboka

IRIS Re-Fil

Nancy z Kozíčku

ČLP/J/65362/04

21.6.2003

GAWOT ab Hinc

HAKI z Hustopečských rybníků

Naomi ze Skřivánčí doliny

ČLP/J/65317/04

19.6.2003

KERY ze Skřivánčí

YAYA di Gavazzano

Nela z Hlubocké hájovny

ČLP/J/61310/04

30.7.2001

ANDY Jesenický hvozd

DORA z Vážanských luk

Nela z Husína

ČLP/J/60369/02

8.4.2001

ERO z Těšnice

NĚVA z Husína junior

Nelli z Hustopečských rybníků

ČLP/J/61636/04

5.10.2001

ABBADON Anix

OXANA z Hustopečských rybníků

Nelly Zwi-Le-Ro

ČLP/J/73336/08

9.1.2007

ART z Jezevčí doliny

CORA Zwi-Le-Ro

Nesy ze Stožeckých luk

ČLP/J/69725/07

18.6.2005

OMAN od Vévody Huberta

IRIS ze Stožeckých luk

Netty od Černých rytířů

ČLP/J/62164, SPKP-8895/03

15.3.2002

BARD Staccato

CERRY od Černých rytířů

Ich. Netty z Heřmanova domu

ČLP/J/64226/04

20.1.2003

IF od Petrboka

KESSY z Heřmanova domu

Nia od Petrboka

ČLP/J/70408/07

13.8.2005

CHLUP od Petrboka

INDY od Petrboka

Nike od Řeky Lomnice

ČLP/J/72660/08

1.8.2006

OKAY od Řeky Lomnice

RITA z Husína junior

Niky z Čerchovky

ČLP/J/72143/08

12.6.2006

KANTOR Revestreken's

AJDA z Anderlova chovu

Nina z Hradišťské myslivny

ČLP/J/75240/08

16.9.2007

ZEFÍR z Ostrého Bečvy

MAJKA z Hradišťské myslivny

Nina z Husína

ČLP/J/60368/02

8.4.2001

ERO z Těšnice

NĚVA z Husína junior

Nira od Petrboka

ČLP/J/62555/06

18.4.2002

ZIK od Petrboka

VALI od Petrboka

Nira z Lopenických kopců

ČLP/J/74070/09

5.5.2007

PALERMO Herbu Kopidolek

CILKA z Jarohněvic

Nita Zwi-Le-Ro

ČLP/J/73338/08

9.1.2007

ART z Jezevčí doliny

CORA Zwi-Le-Ro

Nora z Kozíčku

ČLP/J/65365/05

21.6.2003

GAWOT ab Hinc

HAKI z Hustopečských rybníků

Norma Re-Fil

ČLP/J/72185/08

15.6.2006

CHLUP od Petrboka

IRIS Re-Fil

Nyxa z Hustopečských rybníků

ČLP/J/61638/03

5.10.2001

ABBADON Anix

OXANA z Hustopečských rybníků

Ofinka od Pstruží říčky

ČLP/J/68112/07

6.9.2004

CHLUP od Petrboka

REIKY Andělský hrad

Oisie od Řeky Lomnice

ČLP/J/64184/04

9.1.2003

IF od Petrboka

ITALIA od Vévody Huberta

Oklahoma od Vévody Huberta

ČLP/J/61709/03

7.11.2001

HARALD von Rauhenstein

ROSARIA od Vévody Huberta

Ora z Vrchánova

ČLP/J/66828/07

16.4.2004

CHLUP od Petrboka

NERI z Vrchánova

Ori z Heřmanova domu

ČLP/J/66885/06

24.4.2004

CHLUP od Petrboka

KESSY z Heřmanova domu

Ich. Orka z Heřmanova domu

ČLP/J/66884/06

24.4.2004

CHLUP od Petrboka

KESSY z Heřmanova domu

Orka z Těšínovských buků

ČLP/J/64325/05

12.2.2003

RIGO vom Pleckental

FATTY od Těšínovských buků

Ory Písecké samoty

ČLP/J/64302/05

5.2.2003

ERO Rastýn

CHERRY z Písecké samoty

Ossy z Heřmanova domu

ČLP/J/66886/08

24.4.2004

CHLUP od Petrboka

KESSY z Heřmanova domu

Palma z Ralského lesa

ČLP/J/63196/05

22.6.2002

OLAF z Tumru

FILA z Ortelu

Ch. Peggy z Heřmanova domu

ČLP/J/70444/06

7.9.2005

LORD z Vrchánova

KESSY z Heřmanova domu

Pegy z Děkanovy skály

ČLP/J/67448/07

29.5.2004

CHUAN od Petrboka

BESSY Jezvinec

Perla z Ralského lesa

ČLP/J/63197/04

22.6.2002

OLAF z Tumru

FILA z Ortelu

Prima od Strážné skály

ČLP/J/64736/04

19.4.2003

BRUTUS Canis Salutaris

KATJA od Vévody Huberta

Pusinka od Řeky Lomnice

ČLP/J/64205/06

15.1.2003

ARON z Chotára

TERKA od Řeky Lomnice

Ch. Reiky Andělský hrad

ČLP/J/61327/03

21.7.2001

MAX od Hůreckých hájů

ANNY z Lachovic

Rejsi z Hranečného žlebu

ČLP/J/61029/02

16.6.2001

ADAM od Němčinka

KEJKA z Hranečného žlebu

Rena z Kozíčku

ČLP/J/66186/07

2.1.2004

ARNY od Baraního dolu

HAKI z Hustopečských rybníků

Riana od Petrboka

ČLP/J/63445/05

3.7.2002

HAGGIS z Písků

ZINA od Petrboka

Riki z Medového Újezda

ČLP/J/63046/05

3.6.2002

YVES od Vévody Huberta

ORKA z Planin

Rina z Heřmanova domu

ČLP/J/72533/08

26.7.2006

LORD z Vrchánova

NETTY z Heřmanova domu

Risa z Hranečného žlebu

ČLP/J/61031/02

16.6.2001

ADAM od Němčinka

KEJKA z Hranečného žlebu

Rita Písecké samoty

ČLP/J/67585/05

26.6.2004

CID z Mýtiny

LESY Písecké samoty

Rita z Husína junior

ČLP/J/61901/04

9.1.2002

BRUTUS Canis Salutaris

KALI z Husína

Riva od Strážné skály

ČLP/J/64741/06

20.4.2003

BRUTUS Canis Salutaris

PRIMA od Řeky Lomnice

Rona od Strážné skály

ČLP/J/64742/06

20.4.2003

BRUTUS Canis Salutaris

PRIMA od Řeky Lomnice

Rosana z Kozíčku

ČLP/J/66190/06

2.1.2004

ARNY od Baraního dolu

HAKI z Hustopečských rybníků

Ch. Rosaria Horalka

ČLP/J/68449/06

28.12.2004

CLAUS vom Linteler-Forst FCI

JENA Horalka

Roxi Andělský hrad

ČLP/J/61330/04

21.7.2001

MAX od Hůreckých hájů

ANNY z Lachovic

Ch. Ryta z Kochánecké Černavy

ČLP/J/60055/02

11.2.2001

BENDY TERRY Hlavinout

CORKA od Dvořáků

Řina od Pstruží říčky

ČLP/J/69918/08

25.6.2005

XAVER Re-Fil

REIKY Andělský hrad

Sally z Hlubocké hájovny

ČLP/J/63325/06

27.6.2002

BOR ze Sedlnické louky

BONA z Polňáku

Sana z Hranečného žlebu

ČLP/J/62331/05

8.4.2002

ADAM od Němčinka

KEJKA z Hranečného žlebu

Sára Horalka

ČLP/J/70186/07

29.7.2005

ART z Jezevčí doliny

JENA Horalka

Sára z Křížových alejí

ČLP/J/62019/05

5.2.2002

BRIT od Květušského potoka

BIKI od Petrboka

Saša z Ostrého Bečvy

ČLP/J/60324/03

10.4.2001

HIRSCHMANN di Gavazzano

INGRIT z Ostrého Bečvy

Sigi Gala Bouček

ČLP/J/60476/02

22.4.2001

BEN z Jašového koutku

CITA z Vážanských luk

Simba z Košutky

ČLP/J/65686/05

13.8.2003

BUXI z Dančí rokle

MAJKA z Košutky

Sita z Kozíčku

ČLP/J/67487/07

15.6.2004

ALTER-EGO Sfora Zadory

MEGY z Kozíčku

Snupy Staccato Bohemia

ČLP/J/67818/07

9.7.2004

MONTE z Kozíčku

CYRA Staccato Bohemia

Sulika z Křížových alejí

ČLP/J/62018/04

5.2.2002

BRIT od Květušského potoka

BIKI od Petrboka

Jch. Suzi z Kozíčku

ČLP/J/67488/06

15.6.2004

ALTER-EGO Sfora Zadory

MEGY z Kozíčku

Sylva z Husína

ČLP/J/63074/05

19.5.2002

BRUTUS Canis Salutaris

CHINA z Husína

Šejla od Pstruží říčky

ČLP/J/73234/08

26.11.2006

LEX z Heřmanova domu

REIKY Andělský hrad

Štefa z Pekelného kopce

ČLP/J/68074/06

19.9.2004

NOK z Malé Dománě

NANY z Pekelného kopce

Štepa z Pekelného kopce

ČLP/J/68073/06

19.9.2004

NOK z Malé Dománě

NANY z Pekelného kopce

Tampa od Vévody Huberta

ČLP/J/62052/05

13.2.2002

ERIK von Rauhenstein

JENA od Vévody Huberta

Tanja Bačov potok

ČLP/J/61819, SPKP-8135/03

26.5.2001

BON z Panského lesa CS-N

JENY od Baďuru

Tatu od Řeky Lomnice

ČLP/J/65378/05

6.7.2003

ARON z Chotára

BRENDA od Řeky Lomnice

Tečka od Petrboka

ČLP/J/72266/07

10.6.2006

CHLUP od Petrboka

ZORINKA od Petrboka

Tera z Anenského dvora

ČLP/J/61489/03

26.8.2001

YVES od Vévody Huberta

AURA z Kančího lože

Tereza z Heřmanova domu

ČLP/J/74885/08

22.7.2007

CHLUP od Petrboka

KESSY z Heřmanova domu

Terka z Hlubocké hájovny

ČLP/J/65690/04

16.8.2003

GALS od Vévody Huberta

DORA z Vážanských luk

Terka z Husína junior

ČLP/J/64414/04

9.3.2003

YUKO od Vévody Huberta

KALI z Husína

Tery z Točenských strání

ČLP/J/65060/05

1.6.2003

HAGGIS z Písků

SIGI z Točenských strání

Tora z Vlčetína

ČLP/J/67514/06

5.7.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

LESSIE z Vlčetína

Toxi od Petrboka

ČLP/J/64514/05

21.3.2003

IRO od Petrboka

VALI od Petrboka

Tula z Ledenických zahrad

ČLP/J/62898/07

24.5.2002

MONTE z Kozíčku

GALY ze Stožeckých luk

Uli z Drsné planiny

ČLP/J/64636/05

16.3.2003

CHUAN od Petrboka

EMA z Heřmanova domu

Ulinka z Praskoles

ČLP/J/69617/07

12.6.2005

CHUAN od Petrboka

ARTA z Hradu Přimda

Ulma z Kochánecké Černavy

ČLP/J/63694/05

21.8.2002

ROBIN de Wacourt

CORKA od Dvořáků

Upwawet Hycon

ČLP/J/62990/03

1.10.2001

LEADER Freckle-Face

FANTASY BAAF Hycon

Ura Zwi-Le-Ro

ČLP/J/61557/03

29.8.2001

YVES od Vévody Huberta

LEIDY Zwi-Le-Ro

Uta z Lopenických kopců

ČLP/J/66970/06

3.5.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

HESSY z Jarohněvic

Uxi od Petrboka

ČLP/J/64529/04

2.4.2003

CHLUP od Petrboka

PRETTY od Petrboka

Valda z Medového Újezda

ČLP/J/71670/08

29.4.2006

CHLUP od Petrboka

ORKA z Planin

Vanilka z Hustopečských rybníků

ČLP/J/65193/05

15.6.2003

XER z Rydlewa

ORANA z Hustopečských rybníků

Varna z Hustopečských rybníků

ČLP/J/74107/08

15.5.2007

LOPÓS Duvadírtó

DÁŠA z Hustopečských rybníků

Vasta z Rajšlu

ČLP/J/67330/06

21.5.2004

NOR od Petrboka

JOLA ze Stožeckých luk

Vega Andělský hrad

ČLP/J/68311/07

26.11.2004

CIR z Jeklíku

ROXI Andělský hrad

Vega z Lopenických kopců

ČLP/J/67922/06

3.8.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

CILKA z Jarohněvic

Vendula Staccato Bohemia

ČLP/J/69745/07

1.6.2005

MONTE z Kozíčku

DIANA Staccato Bohemia

Venuše z Hustopečských rybníků

ČLP/J/65194/06

15.6.2003

XER z Rydlewa

ORANA z Hustopečských rybníků

Vera z Hranečného žlebu

ČLP/J/64726/05

12.4.2003

DENY Anons (FCI)

RISA z Hranečného žlebu

Vera z Hustopečských rybníků

ČLP/J/65191/05

15.6.2003

XER z Rydlewa

ORANA z Hustopečských rybníků

Verina Korida

ČLP/J/61209/04

17.7.2001

ALFI Delivery

SYLVA Korida

Victoria od Černých rytířů

ČLP/J/67237/05

31.5.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

CERRY od Černých rytířů

Viki Gala Bouček

ČLP/J/64209/04

16.1.2003

IGON Bouček

IDA z Hlasivských strání

Viki z Hulínských obor

ČLP/J/66460/05

23.2.2004

FALCO Železná dolina

MIRA od Černých rytířů

Viky z Chlumeckého polesí

ČLP/J/59873/02

17.1.2001

UNKAS od Petrboka

NEDA z Tumru

Werema z Rajšlu

ČLP/J/68825/08

2.3.2005

NOR od Petrboka

JOLA ze Stožeckých luk

Xanta Horalka

ČLP/J/72790/08

11.9.2006

KANTOR Revestreken's

HAWANA ab Hinc

Xara Andělský hrad

ČLP/J/70510/07

27.8.2005

XAVER Re-Fil

ROXI Andělský hrad

Xara od Petrboka

ČLP/J/65029/04

29.5.2003

DENY Anons (FCI)

GRIA od Petrboka

Xena Andělský hrad

ČLP/J/70511/07

27.8.2005

XAVER Re-Fil

ROXI Andělský hrad

Xena z Kochánecké Černavy

ČLP/J/64791/04

3.5.2003

HAGGIS z Písků

CORKA od Dvořáků

Xina od Petrboka

ČLP/J/65030/05

29.5.2003

DENY Anons (FCI)

GRIA od Petrboka

Xitta od Řeky Lomnice

ČLP/J/59926/05

2.2.2001

BRUTUS Canis Salutaris

VĚRA od Řeky Lomnice

Yra Zwi-Le-Ro

ČLP/J/62723/03

21.4.2002

YVES od Vévody Huberta

LEIDY Zwi-Le-Ro

Zaira od Petrboka

ČLP/J/65669/04

24.7.2003

CHLUP od Petrboka

ZORINKA od Petrboka

Zara z Kochánecké Černavy

ČLP/J/67613/06

3.7.2004

XAVER Re-Fil

KESI z Černavy

Zena z Kochánecké Černavy

ČLP/J/67614/06

3.7.2004

XAVER Re-Fil

KESI z Černavy

Zina z Husína junior

ČLP/J/74152/08

8.5.2007

SAFFI Horalka

KALI z Husína

Zina z Košutky

ČLP/J/71350/08

1.4.2006

BUXI z Dančí rokle

MAJKA z Košutky

Zina z Ledenických zahrad

ČLP/J/67824/08

21.7.2004

NOR od Petrboka

GALY ze Stožeckých luk

Zita z Kochánecké Černavy

ČLP/J/67616/06

3.7.2004

XAVER Re-Fil

KESI z Černavy

Zita z Košutky

ČLP/J/71351/07

1.4.2006

BUXI z Dančí rokle

MAJKA z Košutky

Zora z Kozíčku

ČLP/J/68631/06

7.1.2005

ARNY od Baraního dolu

HAKI z Hustopečských rybníků

Ch. Zoretka od Řeky Lomnice

ČLP/J/60028/02

12.2.2001

ARON z Chotára

TERKA od Řeky Lomnice

Zorka Re-Fil

ČLP/J/64783/04

16.4.2003

BRUTUS Canis Salutaris

MERRY Re-Fil

Zula z Lopenických kopců

ČLP/J/68943/06

12.3.2005

TERRY Zwi-Le-Ro

CILKA z Jarohněvic

Zuzka Korida

ČLP/J/69035/07

19.3.2005

ALAN ze Starého Valdeku

SYLVA Korida