Feny uchovněné v roce 2017

(kliknutím na jméno feny otevřete její kartu)

Jméno Člp dat.nar. Otec Matka
AGINA od Strážné skály 89651/17 16.7.2014 AKIM z Borovské myslivny OLLY od Strážné skály
AIKA od Zvonice 91110/17 30.5.2015 LUIS Horalka ZARIA z Rydlewa
AIMY z Kovanických polí 92663/17 17.4.2016 NOEL zo Šraneckých borín BONY od Třech kamenů
ÁJA ze Skvrňovské hájovny 85459/17 29.5.2012 BROK od Kafíka ARIKA od Tisé skály
AJDA z Tetčiněvšké hájenky 90107/17 24.11.2014 GOR od Budského dvora GÁJA od Řeky Lomnice
AMY od Haniperských rybníků 90939/17 11.5.2015 ARTUŠ z Brdlen EBY od Hradu Hus
AJŠA z Oseckého luhu 86456/17 11.1.2013 NOEL zo Šraneckých borín ŠIPKA z Hradišťské myslivny
ALFA z Tetčiněvské hájenky 90106/17 24.11.2014 GOR z Budského hradu GÓJA od Řeky Lomnice
AMY ze Šatavy 90565/17 24.3.2015 KID z Rechte MERY z Hlubocké hájovny
ANDY z Hudlických lesů 89000/17 6.5.2014 HARDY od Petrboka ELISCHA z Lokte
ARKA ze Škabračky 90917/17 8.5.2015 MEK od Říčky Šlapanky CILKA z Větřkovic
AURA od Palkovických hůrek 93286/17 15.6.2016 LUIS Horalka DAISSY ze Šanovských polí
BEANIE od Hrudkovského kopce 89075/17 1.5.2014 ARTUŠ z Brdlen ELI z Dehtářské bašty
BRITA ze Šporkova panství 87557/17 27.6.2013 ELROND Grand Amity ARKA ze Šporkova panství
BELINDA Pali Moravia 93409/17 9.7.2016 BADDY ze Šanovských polí FERGIE WONDER z Rajšlu
BELLA z Křenovských strání 88710/17 29.3.2014 JUK z Rechte JITKA z Husína
CIFRA Lasičkina stopa 91372/17 21.5.2015 IROS z Oravskej Magury JENNY Viva Moravia
CILKA z Loužku 89057/17 18.5.2014 BOLEK z Hustopečských rybníků ARKA z Loužku
CIRI z Opočenské obory 89400/17 11.6.2014 BRIT z Holašovických zahrad BONNY z Olešnického údolí
CITA od Strážné skály 91863/17 3.10.2015 AKIM z Borovské myslivny LINDA od Strážné skály
CITA z Ptačího vršku 87820/17 5.7.2013 ONDRR od Řeky Lomnice ALMA z Ptačího vršku
DAFNE Javorenský výr 91807/17 22.9.2015 BADDY ze Šanovských polí CILKA Javorenský výr
DASTY z Tuhaňských lesů 90185/17 26.12.2014 CIRK od Vlčího hřebene ARLETA z Tuhaňských lesů
DITA od Příkřického vrchu 92779/17 27.4.2016 OZZIE Zo Šraneckých borín AJKA od Příkřického vrchu
DOLORES Javorenský výr 91811/17 22.9.2015 BADDY ze Šanovských polí CILKA Javorenský výr
DOLY z Pánovského mlýna 93327/17 17.6.2016 SANY Zwi-Le-Ro ELA z Rakous
DYNA z Plzínů 89149/17 18.5.2014 BOLEK z Hustopečsých rybníků DORIS od Aglaii
EIMI Akinom 91664/17 10.6.2012 GOLD z Rechte AIMI Akinom
EJMI z Vrchoviště 90618/17 5.3.2015 ZEPI z Rydlewa DARA z Husína Junior
ERNA z Harty 92890/17 14.5.2016 JUK z Rechte DERRY z Harty
FIFINKA z Lukovských strání 92153/17 20.1.2016 SPID z Poldova dvora EBRA z Lukovských strání
FLÓRA z Chlumeckého polesí 90571/17 24.3.2015 OZY Kamenný potok FRÍDA od Černé vody
FREDIE od Troubeckých jezer 91402/17 20.7.2015 SINDIBAD Viva Moravia AGÁTA z Hradu Radyně
GERRY od Troubeckých jezer 91408/17 20.7.2015 DEL PIERO z Roštěnských boří CIRA od Troubeckých jezer
GLORIA ze Šanovských polí 93229/17 9.6.2016 VALDA z Těšínovských buků CONNY ze Šanovských polí
GWENDY Onšovský dvůr 83652/17 12.6.2011 OZY Kamenný potok BORKA od Vlčího hřebene
HANA z Jezevčin 85444/17 24.5.2012 ENDY z Jezevčin CARMEN od Hradu Hus
HOLLY WINDSTORE Vinarský vrch 88826/17 20.4.2014 ERZEDES Idesüss MYSTIC Revestrekens
CHARLOTTA z Hradu Ronova 91369/17 9.7.2015 BADDY ze Šanovských polí BIANCA Mirojan Bohemia
CHER Carex 91280/17 22.6.2015 AKIM z Borovské myslivny BRITA od Kašparova lesa
CHILKA Vinarský vrch 91065/17 26.5.2015 DEL PIERO z Roštěnských boří ANETA z Roštěnských boří
INESS z Roštěnských boří 91559/17 30.7.2015 ATOS z Roštěnských boří URIKA z Heřmanova domu
INKA z Roštěnských boří 91557/17 30.7.2015 ATOS z Roštěnských boří URIKA z Heřmanova domu
IDA z Jezevčin 89003/17 8.5.2014 ENDY z Jezevčin CARMEN od Hradu hus
JÁJA z Ledenických zahrad 89117/17 15.5.2014 ARTUŠ z Brdlen DÁDA z Ledenických zahrad
KATMAI Grand Amity 91731/17 11.9.2015 DAIKURO Kobeddus HAIDA Grand Amity
KITTY od Dobevské hráze 89789/17 13.8.2014 QUIDO od Květušského potoka GREYCE od Dobevské hráze
LAURA ze Strašilova 93034/17 19.5.2016 CIRK od Vlčího hřebene CORA z Vrchánova
LEDA z Válovy Zahrady 90824/17 21.4.2015 HANES z Válovy zahrady LUCY z Krzáku
MAYA z Vytůňského revíru 88382/17 4.2.2014 EDWARD vom Linteler-Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru
ODINA od Vévod Huberta 88281/17 2.1.2014 EDWARD vom Linteler-Forst RYNA od Vévody Huberta
PEGGY z Kochánecké Černavy 92892/17 17.5.2016 ARTUŠ z Brdlen CHALKA z Kochánecké Černavy
SARA zo Šuchovho dvora 93490/17 16.4.2016 JON zo Šuchovho dvora NANCY zo Šuchovho dvora
SONYA od Vévody Huberta 90080/17 7.11.2014 VARUS vom Linteler Forst SANTINE od Vévody Huberta
TINA z Poldova dvora 87800/17 25.7.2013 ŽAK z Hulínských obor ORKA z Poldova dvora
TÝNA Viva Moravia 88736/17 4.4.2014 GUSTL vom Gamperhof MEGGY Viva Moravia
ULLA od Vévody Huberta 90498/17 9.3.2015 VARUS vom Linteler Forst FABIONE od Vévody Huberta
VENDY z Poldova dvora 90484/17 13.8.2014 SPID z Poldova dvora ROXY z Poldova dvora
VERA z Dolanské chalupy 90505/17 10.3.2015 LUIS Horalka REGINA Pakenný potok
VETA z Dolanské chalupy 90506/17 10.3.2015 LUIS Horalka REGINA Pakenný potok
WHITE od Květušského potoka 91116/17 1.6.2015 JONÁŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene
XANTIPA z Rechte 92989/17 20.5.2016 KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky
XENA z Rechte 92992/17 20.5.2016 KID z Rechte JASMÍNA od Černooké Dorotky
ZOJA Staccato Bohemia 91362/17 6.7.2015 EDWARD vom Linteler Forst KAČKA Staccato Bohemia

 

 

Feny uchovněné v roce 2016

(kliknutím na jméno feny otevřete její kartu)

Jméno Člp dat.nar. Otec Matka
A'DIRA z Čimelických strání 86094/16 9.9.2012 CASTOR z Borovské myslivny ORINA Zwi-Le-Ro
ADÉL z Čimelických strání 86093/16 9.9.2012 CASTOR z Borovské myslivny ORINA Zwi-Le-Ro
AIDA z Jindřiškých skal 85580/16 10.6.2012 EDWARD vom Linteler Forst BETTY od Vévody Huberta
AIRA Kubaška SPKP12975 24.5.2015 MONTY Viva Moravia JESI z Potštátu
ALKA od Rybníka Červenky 83432/16 30.4.2011 ORAN z Heřmanova domu GABI z Prostředního kopce
ALMA od Hefláku 81390/16 1.6.2010 CIR z Jeklíku VALENTÝNKA od Řeky Lomnice
AMY z Rozstání pod Ještědem 91223/16 10.6.2015 UM z Hustopečských rybníků AISHA z Procházkova dvora
ASTA od Hliněnského rybníka 89040/16 13.5.2014 BIMM Akinom DALINA od Hradu Hus
AMANDA z Hejnovy chalupy 90260/16 23.1.2015 KID z Rechte ARA od Kamenného žlebu
ANGEL od Strážníka 82266/16 26.9.2010 GRASKIN od Vévody Huberta MARA ze Suchdolského údolí
AURA od Strážné skály 89653/16 16.7.2014 AKIM z Borovské myslivny OLLY od Strážné skály
BÁRA z Butovických strání 90253/16 23.1.2015 JON zo Šuchovho dvora IZA z Oravskej Magury
BECKI z Hrudkovského kopce 89076/16 1.5.2014 ARTUŠ z Brdlen ELI z dehtářské bašty
BESSI od Formanského rybníka 88638/16 4.12.2013 LARRY od Táborských Dvořáků ANNY od Formanského rybníka
BETINA od Příkřického vrchu 88206/16 4.12.2013 BOLEK z Hustopečských rybníků KLÁRA z Hustopečských rybníků
BETY z Loužku 89026/16 11.5.2014 BOLEK z Hustopečských rybníků FELI z Kněžhory
BINA z Velkých strání 85879/16 17.7.2012 BROK z Opočenské obory BONA z Drábkova dvora
BONA z Rohateckých zahrad 90017/16 14.10.2014 FRASER Grand Amity AIDA z Rohateckých zahrad
BONY od Třech kamenů 88409/16 10.2.2014 WIKY z Vlčetína CHESSY z Kochánecké Černavy
BONY z Vanyborek 88386/16 27.1.2014 RONY Zwi-Le-Ro RIVA Kinetik
BORA od Vnučského potoka 89949/16 21.9.2014 DAN z Blýskavé ARTEMIS od Vnučského potoka
BORKA od Mochovské výmoly 85063/16 17.3.2012 KOLJA Revestreken's CILKA z Vrchánova
CAPKA ze Sněžnických houštin 89739/16 7.8.2014 NOEL zo Šraneckých borín ANNY od Sáry z Kopce
CERRY z Kašparova lesa 89130/16 16.5.2014 BADDY ze Šanovských polí AJMY od Kašparova lesa
CEDRA Akinom 87147/16 2.5.2013 ELF z Rozvdovské hájenky AIMI Akinom
CEDRA z Vanyborek 90707/16 11.4.2015 RONY Zwi-Le-Ro RIVA Kinetik
CESSY od Kašparova lesa 89131/16 16.5.2014 BADDY ze Šanovských polí AJMY od Kašparova lesa
CESSY ze Střížovického údolí 84893/16 10.3.2012 KOLJA Revestreken's CIPA z Kochánecké Černavy
CLAUDIA z Lounského podlesí 90398/16 21.2.2015 HARDY od Petrboka BELINDA ze Šanovských polí
CONNIE od Příkřického vrchu 88891/16 1.5.2014 SABO z Kozíčku AJKA od Příkřického vrchu
CORYDA z Opočenské obory 89402/16 11.6.2014 BRIT z Holašovických zahrad BONNY z Olešnického údolí
DÁŠA z Pernštejnského podhradí 88701/16 28.3.2014 LUIS Horalka BIBI z Pernštejnského podhradí
DEBI od Jeleního potoka 86995/16 14.4.2013 HUGO Horalka FANIKA Grand Amity
DITA od Říčky Loučné 91017/16 20.5.2015 LUIS Horalka ALKA od Říčky Loučné
DITA z Podorlických vrchů 88832/16 22.4.2014 BON z Větřkovic ANNY z Podorlických vrchů
DIXI z Brádelského údolí 87755/16 22.7.2013 INGO z Hlubocké hájovny AIRA z Brádleského údolí
DOLY z Ptačího vršku 89379/16 7.6.2014 LUIS Horalka ALMA z Ptačího vršku
DONA z Kondrušova dvora 91167/16 2.6.2015 UM z Hustopečských rybníků PEGGY od Květušského potoka
DONA z Tuhaňských lesů 90183/16 26.1.2014 CIRK od Vlčího hřebene ARLETA z Tuhaňských lesů
DORIS z Kondrušova dvora 91166/16 2.6.2015 UM z Hustopečských rybníků PEGGY od Květušského potoka
DORKA z Doubí 87262/16 25.5.2013 GOLD z Rechte JIMMA od Vévody Huberta
DORRA od Habrové Aleje 90713/16 12.4.2015 CÉZAR od Hradu Hus GESSY od Říčky Šlapanky
ELSA z Manželova dvora 89167/16 21.5.2014 OZY Kamenný potok BÁRA z Manželova dvora
FAIA z Ledenických zahrad 84663/16 22.1.2012 ESTRAY Raptor CILI z Ledenických zahrad
FIBI ze Štramberské doliny 89416/16 12.6.2014 BON z Větřkovic CITA z Hegervaldu
FEA z Hranečného žlebu 82596/16 24.1.2011 JONÁŠ Horalka VERA z Hranečného žlebu
FLORA ze Štramberské doliny 89417/16 12.6.2014 BON z Větřkovic CITA z Hegervaldu
GABI z Podliščí 87681/16 15.7.2013 DEL PIERO z Roštěnských boří AGY z Podliščí
GÁJA z Ledecké zahrady 86728/16 3.2.2013 SAMBOR z Hemanova domu DORA z Ledecké zahrady
GERA od Potoka Kolčavy 88299/16 12.1.2014 OZY Kamenný potok ANDA od Potoka Kolčavy
GESSI ze Skleného kopce 89710/16 25.7.2014 O2-GA Anons MARCYSIA FIDOFORTIS Santa Bara
GETY od Potoka Kolčavy 88300/16 12.1.2014 OZY Kamenný potok ANDA od Potoka Kolčavy
GIRA z Borovské myslivny 86675/16 4.2.2013 AKIM z Borovské myslivny CORA od Drslavské tvrze
GITA z Borovské myslivny 86674/16 4.2.2013 AKIM z Borovské myslivny CORA od Drslavské tvrze
GIZI od Pěti bratrů 89261/16 3.6.2014 LUIS Horalka FANY od Pěti bartrů
GIZKA od Bielej vody 91577/16 28.5.2015 INDUS z Krštanskej záhrady QUESTION zo Šraneckých borín
HANA z Dvozdeku 83303/16 18.5.2011 GOLD z Rechte HESSI z Hulínských obor
CHAČA z Hradu Ronova 91367/16 9.7.2015 BADDY ze Šanovských polí BIANCA Mirojan Bohemia
CHAJDA z Ledecké zahrady 88403/16 1.3.2014 DAN z Blýskavé DORA z Ledecké zahrady
CHARLIE z Dobevské hůrky 88308/16 12.1.2014 ENDY z Jezevčin BYSTRA z Válovy zahrady
CHERA z Dobrovolnova dvora 89974/16 4.10.2014 RÍŠA z Krzáku AIDA z Údolí Bělinského potoka
CHESSY od Potoka Kolčavy 91050/16 24.5.2015 OZY Kamenný potok CIDA od Potoka Kolčavy
INKA z Jezevčin 89004/16 8.5.2014 ENDY z Jezevčin CARMEN od Hradu hus
KAČENKA ze Strašilova 90327/16 2.2.2015 CIRK od Vlčího hřebene CORA z Vrchánova
KAROLA od Vévody Huberta 88250/16 28.12.2013 EDWARD vom Linteler Forst GEORGETTE od Vévody Huberta
LITTLE ANN z Ratíškovských vinoradů 91464/16 17.7.2015 BADDY ze Šanovských polí FELI z Lokte
LOLA Klim Chodsko 88843/16 23.4.2014 EDWARD vom Linteler Forst JINNA Klim Chodsko
OFÉLIE Horalka 88777/16 14.4.2014 LUIS Horalka JOHANA Horalka
MATYLDA Horalka 86502/16 24.1.2013 KID z Rechte JOHANA Horalka
MERY z Kochánecké Černavy 89475/16 21.6.2014 ARTUŠ z Brdlen CHALKA z Kochánecké Černavy
PIRANHA Raptor 90686/16 4.4.2015 Idesüss GUNDEL LILAVATHI Raptor
RHEA zo Šraneckých borín 91937/16 23.4.2015 BAK od Ipeĺského brodu MANDY zo Šraneckých borín
RIKY ze Suchdolského údolí 88088/16 21.10.2013 ENDY z Jezevčin ORY ze Suchdolského údolí
RITA ze Suchdolského údolí 88086/16 21.10.2013 ENDY z Jezevčin ORY ze Suchdolského údolí
ROXY z Města Budějovic 89360/16 1.6.2014 BRIT z Holašovických zahrad CHALINA od Řeky Lomnice
SALY z Burešova dvora 87543/16 25.6.2013 NOEL zo Šraneckých borín CHIRA z Burešova dvora
ŠERY z Burešova dvora 88567/16 19.3.2014 ALDA z Hájovny Černých QUINA z Burešova dvora
TABBY z Burešova dvora 88582/16 24.3.2014 CIPÍSEK z Ledecké zahrady CHIRA z Burešova dvora
VALKYRIA of Happytails 188 RO 90201/16 2.7.2014 Treis Pinheios SUNDAY SILENCE KARMA of Happytails 1988 RO
VALY od Říčky Šlapanky 88994/16 6.5.2014 JUK z Rechte LESY od Říčky Šlapanky
VIKY od Petrboka 87087/16 24.4.2013 LUKY od Petrboka INEZ od Petrboka
ZITA od Říčky Šlapanky 91078/16 10.5.2015 KID z Rechte GITA od Říčky Šlapanky

 

 

Feny uchovněné v roce 2015

(kliknutím na jméno feny otevřete její kartu)

 

Jméno Člp dat.nar. Otec Matka
AFRA Aflex 86350/15 14.12.2012 GUSTL vom Gamperhof LEXI I. Od Cerných rytířů
AGI Litarvan Ávorážop 86877/15 22.3.2013 SAMBOR z Heřmanova domu NIA z Lopenických kopců
AIDA z Loužku 85103/15 9.4.2012 EDWARD vom Linteler Forst FELI z Kněžhory
AIKA z Rohateckých zahrad 85377/15 16.5.2012 DORRO Viva Moravia IRA od Veselského zámku
AILA z Chlumeckého kopce 87891/15 28.7.2013 CID z Javorských luk Pegy z Lišačky
AIRA z Rohateckých zahrad 85378/15 16.5.2012 DORRO Viva Moravia IRA od Veselského zámku
AJKA od Říčky Loučné 85584/15 10.6.2012 EDWARD vom Linteler Forst JITŘENKA od Vévody Huberta
AJDA od Říčky Juhyně 89727/15 3.8.2014 LUIGI zo Šraneckých borín CITA z Větřkovic
AMÉLIE Pali Moravia 87498/14 25.6.2013 FALBUSH Kobeddus FERGIE WONDER z Rajšlu
AKI z Tuhaňských lesů 83943/15 31.7.2011 CID z Kochánecké Černavy ANITA z Vrbenské
ALEX Clain  Ronovců 86827/15 17.3.2013 KID z Rechte EMA od Kafíka
ANIE z Geriho dvora 84315/15 5.11.2011 GEORGE z Hluckých strání BORKA z Rakous
ANIE Litavan Ávorážop 86878/15 22.3.2013 SAMBOR z Heřmanova domu NIA z Lopenických kopců
ARGA z Vanyborek 85296/15 5.5.2012 BRIT z Holašovických zahrad RIVA Kinetik
ARKA z Jelemských lesů 81442/15 8.6.2010 CHICO z Edmaru DORA z Želečských lesů
AXA Cigánsky jarok 88799/15 24.1.2014 Akáczközi Vadász ZIMA PERLA z Krštanskej záhrady
BAISHA z Pernštejnského podhradí 85054/15 2.4.2012 DANTE Horalka AIDA ze Žandovské skály
BÁRA z Hřebenských hájů 83487/15 4.6.2011 ORAN z Heřmanova domu FLEUR Staccato Bohemia
BÁRA z Loužku 89025/15 11.5.2014 BOLEK z Hustopečských rybníků FELI z Kněžhory
BARBIE z Trpasličí rokle 85036/15 17.3.2012 ELF z Rozvadovsé hájenky FELA od Kněžské skály
BARA od Příkřického vrchu 88205/15 4.12.2013 BOLEK z Hustopečských rybníků KLÁRA z Hustopečských rybníků
BERTA z Tuhaňských lesů 87913/15 26.8.2013 KOLJA Revestreken's ARINA z Vrbenské
BRITA z Jánského kopce 79837/15 2.9.2009 JONÁŠ Horalka BETTY z Lomnického zámečku
BRITA z Podorlických vrchů 76645/15 11.5.2008 OKAY od Řeky Lomnice GINA z Hluckých strání
CECILLIA CARA Vlčí Luka 87987/15 19.9.2013 CIRO Arbegy ERA z Hromnické bažantnice
CALLI Korida 87025/15 17.4.2013 ARGO od Habrové aleje ELSA Mirojan Bohemia
CARLI z Opočenské obory 89403/15 11.6.2014 BRIT z Holašovických zahrad BONNY z Olešnického údolí
CELESTE z Trpasličí rokle 87548/15 26.6.2013 ELF z Rozvadovské hájenky FELA od Kněžské skály
CIGA ze Zlaté Lištiny 85332/15 12.5.2012 CAR z Peklova mlýna DIANA z Račínské hájenky
CIKY z Kondrušova dvora 87433/15 30.5.2013 AKIM z Borovské myslivny PEGGY od Květušského potoka
CILKA od Příkřického vrchu 88888/15 1.5.2014 SABO z Kozíčku AJKA od Příkřického vrchu
CILKA z Větřkovic 83384/15 29.5.2011 DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora
CIRA od Řeky Vláry 79418/15 29.6.2009 ERR Hamilchov FINKA z Ratíškovských vinohradů
CITA Krušné Hory-západ 84022/15 24.7.2011 NIK z Chotíkova AMÁLKA z Lokte
CITA od Kašparova lesa 89129/15 16.5.2014 BADDY ze Šanovských polí AJMY od Kašparova lesa
CONNIE z Koplalova 86920/15 15.1.2013 GARFIELD Kršlenica CITA z Jarmočiska
DARA z Harty 88895/15 1.5.2014 BADDY ze Šanovských polí ELKA z Rozvadovské hájenky
DERRY z Harty 88896/15 1.5.2014 BADDY ze Šanovských polí ELKA z Rozvadovské hájenky
DISIR z Borovské myslivny 84145/15 4.9.2011 Bellomis UPPERCUT DEJNA od Řeky Lomnice
DIXIE Arbegy 84404/15 3.12.2011 BRIT z Holašovických zahrad ARIS od Hradu hus
DORA od Troubeckých jezer 88545/15 13.3.2014 LUIS Horalka CIRA od Troubeckých jezer
DORA z Ptačího vršku 89380/15 7.6.2014 LUIS Horalka ALMA z Ptačího vršku
DORKA z Roštěnských boří 84196/15 29.9.2011 KOLJA Revestreken's MYSTIC Revestreken's
EBBY od Waltrovy tvrze 82668/15 16.2.2011 BRYT z Drábkova dvora CILA od Waltrovy tvrze
EMILY z Borovské myslivny 84991/15 15.3.2012 ASZTRIK Q-Rrens vom Hungary BIRDIE z Borovské myslivny
EMINA z Hustopečských rybníků 87381/15 26.5.2013 IROS z Oravskej Magury ZIMA z Hustopečských rybníků
ERA od Bítovské nivy 85556/15 6.6.2012 FIGARO Horalka ŠTĚPA z Pekelného kopce
FALANGA z Hradu Ronova 89369/15 6.6.2014 MEK od Říčky Šlapanky ELIZABET Mirojan Bohemia
FANY z Velkého Boří 86573/15 29.1.2013 BON z Větřkovic NELLY z Ostrého Bečvy
FENCI z Válovy zahrady 84960/15 8.3.2012 CUP od Petrboka LUCY z Krzáku
FIDORKA ze Štramberské doliny 89415/15 12.6.2014 BON z Větřkovic CITA z Hegervaldu
FRÝDA z Hegervaldu 89556/15 1.7.2014 LUIS Horalka AGI z Hegervaldu
GARDENIA od Vévody Huberta 86968/15 10.4.2013 EDWARD vom Linteler Forst LERYNKA od Vévody Huberta
GRANITE z Roštěnských boří 86490/15 21.1.2013 SHUMY della Val Vezzeno MYSTIC Revestreken's
HAIDY od Kněžské skály 84113/15 1.9.2011 ORAN z Heřmanova domu ATTY od Kněžské skály
HANČA z Roštěnských boří 87937/15 4.9.2013 BAK od Studéneckých vrchů DORKA Viva Moravia
HONORE z Křížových alejí 81377/15 30.5.2010 FOX z Jezevčin BORINA z Křížových alejí
CHANTILLY od Vévody Huberta 87639/15 7.7.2013 EDWARD vom Linteler Forst FABIONE od Vévody Huberta
CHARIMA od Vévody Huberta 87640/15 7.7.2013 EDWARD vom Linteler Forst FABIONE od Vévody Huberta
CHERY od Kněžské skály 85359/15 3.5.2012 ORAN z Heřmanova domu ATTY od Kněžské skály
CHIQUITA Mirojan Bohemia 87620/15 2.7.2013 KOLJA Revestreken's BETULA Mirojan Boihemia
JESI od Černooké Dorotky 84673/15 25.1.2012 INDUS z Krštanskej záhrady FELI od Černooké Dorotky
KAZI z Chraštinského lesa 85046/15 1.4.2012 DAN z Blýskavé CHAIRA z Chraštinského lesa
KASSANDRA Mirojan Bohemia 89631/15 29.6.2014 KOLJA Revestreken's KASSANDRA Wojtek's
KERRY z Prostředního kopce 88455/15 25.2.2014 CASTOR z Borovské myslivny FINA z Prostředního kopce
KESY z Ratíškovských vinohradů 89546/15 29.6.2014 GOLD z Rechte FELI z Lokte
KONY od Cernooké Dorotky 87098/15 26.4.2013 NOEL zo Šraneckých borín FELI od Černooké Dorotky
LARA z Chraštinského lesa 87280/15 29.5.2013 CIRK od Vlčího hřebene IRIS z Chlumského lesa
LINDA z Lodínské hájovny 87396/15 4.6.2013 CIRK od Vlčího hřebene KETY z Lodínské hájovny
NELA Monymir 87734/15 10.7.2013 ONDRR od Řeky Lomnice BEATA Monymir
NIRA Monymir 87738/15 10.7.2013 ONDRR od Řeky Lomnice BEATA Monymir
OLA z Těšínovských buků 85722/15 27.6.2012 BRIT z Holašovických zahrad ALFA z Maršálky
ORKA Monymir 89724/15 30.7.2014 ONDRR od Řeky Lomnice JUNEE od Vévody Huberta
PHERGIE Viva Moravia 84811/15 4.3.2012 Brit JDM ORKA z Heřmanova domu
SALLY od Květušského potoka 84795/15 27.2.2012 JONAŠ od Květušského potoka CITRA od Vlčího hřebene
STEFANY Viva Moravia 86475/15 18.1.2013 GAUDENTIUS v.d. Bismarck Eiche MYSTERY Viva Moravia
TESSI Staccato Bohemia 89527/15 24.6.2014 OZY Kamenný potok KAČKA Staccato Bohemia
TORA Zwi-Le-Ro 86082/15 8.9.2012 BROK od Kafíka NITA Zwi-Le-Ro
TRIXIE Staccato Bohemia 89525/15 24.6.2014 OZY Kamenný potok KAČKA Staccato Bohemia
UTTA od Černých rytířů 87131/15 8.5.2013 CIPRO z Lopenických kopců BRENDA od Černých rytířů
UVIKA z Radějovicka 84738/15 9.2.2012 TULI Czech Pamir BETTY ze Zápského pole

 

 

Feny uchovněné v roce 2014

(kliknutím na jméno feny otevřete její kartu)

Jméno Člp dat.nar. Otec Matka
A'CEDRA od Holinky 75868/14 26.2.2008 SAFFI Horalka CASSI Grand Amity
AIDA od Úpatí Bobíka 85411/14 21.5.2012 CASTOR z Borovské myslivny ALISA ze Zářící
ADEL Clain z Ronovců 86825/14 17.3.2013 KID z Rechte EMA od Kafíka
AIDA z Rohateckých zahrad 85376/14 16.5.2012 DORRO Viva Moravia IRA od Veselského zámku
AIDA z Údolí Bělinského potoka 85035/14 17.3.2012 FALK od Řeky Lomnice HANY od Dobevské hráze
AISHA z Procházkova dvora 84286/14 23.10.2011 CIPÍSEK z Ledecké zahrady FERA z Heulosu
ANETA z Roštěnských boří 80735/14 16.3.2010 DAK z Mikulákova dvora DORKA Viva Moravia
ANNY od Sáry z Kopce 80763/14 26.3.2010 BILBO ze Sněžnických houštin HALKA z Dobovolnova dvora
ANNYE z Krchůvku 79550/14 4.7.2009 DAN z Blýskavé DAJA Zdyve
ARLETA z Tuhaňských lesů 83941/14 31.7.2011 CID z Kochánecké Černavy ANITA z Vrbenské
ASTA od Mochovské výmoly 79441/14 30.6.2009 VIKI z Točenských strání CILKA z Vrchánova
ASTA z Polomu 84918/14 22.2.2012 GRASKIN od Vévody Huberta DORKA Viva Moravia
AURA Padající hvězda 85120/14 4.4.2012 FALK od Řeky Lomnice CILKA od Krobotného mostu
BAJKA Re-Fil 82321/14 4.11.2010 FIGARO Horalka MARGE Re-Fil
BALANTINKA od Mochovské výmoly 85062/14 17.3.2012 KOLJA Revestreken's CILKA z Vrchánova
BÁRA z Lomských skal 85778/14 5.7.2012 ARTUŠ z Brdlen EMMA z Dobrášky
BENNY Rechaem 86578/14 1.2.2013 ITUS zo Šraneckých borín KONY z Rechte
BERKENYE Alsónyíresi Mihina 86921/14 17.4.2013 FRIKK Revestreken's HALINA Horalka
BERTA od Říčky Loučné 86791/14 7.3.2013 RIK od Vévody Huberta JITŘENKA od Vévody Huberta
BESSY z Trpasličí rokle 85505/14 7.6.2012 ELF z Rozvadovské hájenky FELA od Kněžské skály
BESSY ze Zlaté Lištiny 83204/14 8.5.2011 CAR z Peklova mlýna DIANA z Rašíncké hájenky
BESY ze Semencova stavení 84029/14 5.8.2011 BEN z Tuněchod INKA z Rechte
BETTI ze Strašilova 78357/14 11.3.2009 BRUNO z Husína CORA z Vrchánova
BETTY Akinom 85505/14 7.6.2012 ELF z Rozvadovské hájenky AIMI Akinom
BETY z Velkých strání 85875/14 17.7.2012 BROK z Opočenské obory BONA z Drábkova dvora
BETYNA Mochovské výmoly 85064/14 17.3.2012 KOLJA Revestreken's CILKA z Vrchánova
BORA od Žabí Lhotky 84936/14 18.3.2012 CID z Javorských luk HAJDY z Lopenických kopců
BRITA od Kašparova lesa 85432/14 17.5.2012 BROK od Kafíka ELEN z Borovských lesů
CASI ze Zlaté Lištiny 85329/14 12.5.2012 CAR z Peklova mlýna DIANA z Rašíncké hájenky
CECILKA Re-Fil 83731/14 22.6.2011 XAVER Re-Fil XERA Re-Fil
CELLY z Hřebenských hájů 85300/14 7.5.2012 KID z Rechte ARCHIE z Hřebenských hájů
CILKA z Plzínů 86741/14 17.2.2013 KID z Rechte DORIS od Aglaii
CILKA Racochejl 81613/14 19.6.2010 OZY Kamenný potok GEORSINA od Květušského potoka
CILKA z Vrbenské 86446/14 6.1.2013 CASTOR z Borovské myslivny ARNA od Hefláku
CIRA z Ferainu 85050/14 2.4.2012 EMAN Kinetik AGGY od Samotínské skály
CIRA z Větřkovic 83383/14 29.5.2011 DENY Anons ERKA z Mikulákova dvora
CITA Corida 87027/14 17.4.2013 ARGO od Habrové aleje ELSA Mirojan Bohemia
CITA z Javorové Aleje 80233/14 25.11.2009 ERR Hamilchov ZINET od Petrboka
CONNY Corida 87028/14 17.4.2013 ARGO od Habrové aleje ELSA Mirojan Bohemia
CONNY ze Šanovských polí 85437/14 21.5.2012 EDUARD Andělský hrad EBONY od Kněžské skály
CITA z Javorové Aleje 80233/14 25.11.2009 ERR Hamilchov ZINET od Petrboka
CORA Jova Dolinka 88149/14 5.7.2013 BAK od Studéneckých vrchů HERA JDM
CORNELIA z Javorové aleje 80237/14 25.11.2009 ERR Hamilchov ZINET od Petrboka
DAISY z Vysockého podlesí 87178/14 14.5.2013 ART od Milovické strouhy EBONY od Kněžské skály
DAISSY ze Šanovských polí 82004/14 25.8.2010 GOLD z Rechte FIFINA z Hýskovy fořtovny
DINA z Větřkovic 86670/13 2.2.2013 DENY Anons ELBA z Mikulákova dvora
DITA z Borecké kovárny 85790/14 6.7.2012 CID z Kochánecké Černavy BÁRA z Borecké kovárny
EBY od Hradu Hus 84948/14 29.2.2012 CASTOR z Borovské myslivny CILKA ze Staka
ELA z Rakous 84954/14 4.3.2012 KID z Rechte ARANA z Pánovského mlýna
ELIN z Válovy zahrady 84160/14 19.9.2011 CHLUP od Petrboka LUCY z Krzáku
ENJI z Písecké samoty 85777/14 27.6.2012 FIGARO Horalka GWEN od Řeky Lomnice
ESTRA z Válovy zahrady 84158/14 19.9.2011 CHLUP od Petrboka LUCY z Krzáku
ELANOR z Roštěnských boří 85311/14 10.5.2012 Delaware COD URIKA z Heřmanova domu
ELISABETH Mirojan Bohemia 81843/14 21.7.2010 ALEXANDER vom Jurahang Wojtek's KASSANDRA
ERIS z Arboreta 86588/14 1.2.2013 ONDRR od Řeky Lomnice ZLATKA od Petrboka
FRIDA od Černé vody 79426/14 29.6.2009 ERIK od Tomášků DITA z Chlumeckého polesí
GALTEE Grand Amity 80832/14 7.4.2010 BEN Monymir ÉCLAIR Grand Amity
GAPA z Husína Junior 80514/14 7.2.2010 ROLF z Těšenice CILKA z Vlňáku
GARNELA od Vévody Huberta 86969/14 10.4.2013 EDWARD vom Linteler Forst LERYNKA od Vévody Huberta
GAVOTA od Vévody Huberta 79084/14 15.6.2009 IGAR od Vévody Huberta CARAVELA od Vévody Huberta
GERDA z Roštěnských boří 86488/14 21.1.2013 SHUMY della Val Vezzeno Revestreken's MYSTIC
GITA z Podliščí 87680/14 15.7.2013 DEL PIERO z Roštěnských boří AGY z Podliščí
CHARMAINE Grand Amity 87197/14 26.12.2012 LUIGI zo Šranckých borín ÉCLAIR Grand Amity
CHITA z Kochánecké Černavy 82278/14 10.10.2010 KOLJA Revestreken's GIMI z Kochánecké Černavy
ILMA z Potštátu 79349/14 20.6.2009 DAK z Mikulákova dvora BEA z Židlochovského výhonu
IZA z Lopenických kopců 85497/14 29.5.2012 INDUS z Krštanskej Záhrady VEGA z Lopenických kopců
JASIE ze Šumavské 85712/14 26.6.2012 ARTUŠ z Brdlen HEDA ze Šumavské
KALMA z Vytůňského revíru 85232/14 1.5.2012 EDWARD vom Linteler Forst CHRISTINE z Vytůňského revíru
KETTY Klim Chodsko 85854/14 11.7.2012 EDWARD vom Linteler Forst CEDRA Klim Chodsko
KEVIN od Řeky Lomnice 83140/14 1.5.2011 FIGARO Horalka ŽOLA z Husína
KORA Klim Chodsko 85855/14 11.7.2012 EDWARD vom Linteler Forst CEDRA Klim Chodsko
LENA z Benátské 85708/14 25.6.2012 BADY Monymir BÁRA z Burdíkova dvora
MADLA Horalka 86503/14 24.1.2013 KID z Rechte JOHANA Horalka
MARRY Viva Moravia 82475/14 1.1.2011 KOLJA Revestreken's ORKA z Heřmanova domu
MEGY Viva Moravia 82476/14 1.1.2011 KOLJA Revestreken's ORKA z Heřmanova domu
MERY z Hlubocké hájovny 83168/14 1.5.2011 GOLD z Rechte TERKA z Hlubocké hájovny
MINTAKA Raptor 84444/14 10.12.2011 KOLJA Revestreken's INTI Raptor
MONA od Zlámané smrče 80627/14 8.2.2010 ENDY z Jezevčin GERA od Zlámané smrče
ODRA z Poldova dvora 78979/14 31.5.2009 GINO od Černých rytířů DORINKA z Poldova dvora
OXANA Staccato Bohemia 85134/14 12.4.2012 OZY Kamenný potok KAČKA Staccato Bohemia
PRETTY od Květušského potoka 81762/14 5.7.2010 JONÁŠ od Květušského potoka KESSY od Květušského potoka
ROSA z Rechte 86035/14 21.8.2012 ITUS zo Šraneckých borín KESSY z Rechte
SUNNY Viva Moravia 86477/14 18.1.2013 GAUDENTIUS v.d. Bismarck Eiche MYSTERY Viva Moravia
TARA od Mohelského mýna 83389/14 29.5.2011 BEN Monymir FATTY od Kněžské skály
VANESA z Hustopečských rybníků 84513/14 28.12.2011 EMAN Kinetik VARNA  Hustopečských rybníků
XARA od Strážné skály 87196/14 20.5.2013 KOLJA Revestreken's OLLY od Strážné skály
XENIA od Strážné skály 87197/14 20.5.2013 KOLJA Revestreken's OLLY od Strážné skály
ZARIA z Rydlewa 84913/14 15.11.2011 KOLJA Revestreken's GRETE vom Rauhenstein
ZINA Re-Fil 80349/14 1.1.2010 CUP od Petrboka NANCY Re-Fil

Feny uchovněné v roce 2013

(kliknutím na jméno feny otevřete její kartu)

http://databaze.kchj.cz/detail/0/88070-arka_z_louzku/-serif; color: black; font-weight: 400; font-style: normal; text-decoration: none; text-align: general; vertical-align: bottom; white-space: nowrap; border: 1px solid; padding-left: 4px; padding-right: 4px; padding-top: 1px; padding-bottom: 1px" width="222" bgcolor="#E2E7D5" bordercolor="#003300">
Jméno Člp dat.nar. Otec Matka
AICA od Rakovnického potoka 83720/13 17.6.2011 SAMBOR z Heřmanova domu GIRA z Kochánecké Černavy
AIDA Pátek 13 83218/13 14.4.2011 KID z Rechte GITA z Matulkova hájemství
AIDA z Posluchovských strání 84815/13 4.3.2012 DANTE Horalka ISIS Viva Moravia
AIMI z Jindřiše 83365/13 20.5.2011 CAR z Peklova mlýna VIKI z Vlčetína
AGATHA z Jelenských luk 81997/13 14.8.2008 DENY Anons FATY z Řenecké hůrky
AJDA z Olešnického údolí 80902/13 22.4.2010 GOLD z Rechte BONNY z Opočenské obory
AJKA z Roudenských plání 83725/13 19.6.2011 BOLEK z Hustopečskýh rybníků URUCA od Vévody Huberta
AJKA od Příkrčického vrchu 84555/13 2.1.2012 DAK z Mikulákva dvora KLÁRA z Hustopečských rybníků
ALKA od Říčky Loučné 85587/13 10.6.2012 EDWARD vom Linteler Forst JITŘENKA od Vévody Huberta
ALMA od Zhůřského potoka 82683/13 11.2.2011 VIKI z Medového újezda LYRA od Strážné skály
AMMY od Potoka Kolčavy 78992/12 2.6.2009 ENDY z Jezevčin BRITA od Rábského rybníka
ARII z Černostudničního kopce 83927/13 24.7.2011 KOLJA Revestreken's ELVÍRA z Vrchánova
ARA od Kamenného žlebu 84599/13 15.1.2012 ERR Hamilchov AJDA z Větřkovic
ARKA z Loužku 85105/13 9.4.2012 EDWARD vom Linteler Forst FELI z Kěnžhory
ARTEMIS od Vnučského potoka 84224/13 5.10.2011 ARTUŠ z Brdlen DONA z Rajšlu
ASHA z Barútova 77477/13 23.8.2010 BAK od Studéneckých rybníků DONA z Mojmírova domu
ASKA Zdes 85626/13 12.6.2012 AKIM z Borovské myslivny BÁRA od Zámku Kratochvíle
BARKA od Tisé skály 83754/13 29.6.2011 KARLOS uit de Commandeurs Hoeve IRIS z Poldova dvora
BEKY z Hustopečských rybníků 76977/13 22.6.2008 LOPÓS Duvadírtö NELLI z Hustopečských rybníků
BELINDA ze Šanovských polí 84374/13 20.11.201 BEN Monymir BONY od Kněžské skály
BELLA z Račího údolí 83814/13 1.7.2011 KOLJA Revestreken's BRENDA z Havlovky
BELLA Akinom 85504/13 7.6.2012 ELF z Rozvadovské hájenky AIMI Akinom
BIBI z Pernštejnského podhradí 85056/13 2.4.2012 DANTE Horalka AIDA ze Žandovské skály
BOBULE z Údolí vinné révy 85766/13 22.6.2012 KOLJA Revestreken's GALLIA Viva Moravia
BONEY M ze Šanovských polí 84373/13 20.11.201 BEN Monymir BONY od Kněžské skály
BONNY z Olešnického údolí 84944/13 22.3.2012 GOLD z Rechte BONNY z Opočenské obory
CAJA z Pernštejsnkého podhradí 85167/13 15.4.2012 GUSTL vom Gamperhof DAŠA Horalka
CILKA Javorenský výr 82803/13 10.3.2011 SABO z Kozíčku XARA Andělský hrad
DALINA od Hradu Hus 82221/13 1.10.2010 ARTUŠ z Brdlen AJŠA od Hradu hus
DIGY z Lomnicekého zámečku 82666/13 14.2.2011 FIGARO Horalka BESSY z Lomnického zámečku
DONA z Aboreta 85390/13 17.5.2012 BODY Monymir ZLATKA od Petrboka
DYNA z Válovy zahrady 82766/13 22.2.2011 JONÁŠ od Květušského potoka LESY od Petrboka
EIMI Frecheli 83306/13 18.5.2011 SAMBOR z Heřmanova domu
ENNY ze Strašilova 84239/13 13.10.2011 TURIMON Czech Pamir CORA z Vrchánova
ERNA od Řeky Vláry 83264/13 14.5.2011 ERR Hamilchov FINKA z Ratíškovských vinoradů
FANY od Pěti Bratrů 82302/13 30.10.2010 CAR z Dianiných čihadel DARKA od Pěti Bratrů
FATIMA Mirojan Bohemia 82756/13 10.3.2011 KOLJA Revestreken's Kassandra Wojtek's
FIJA z Hranečného žlebu 82599/13 24.1.2011 JONÁŠ Horalka VERA z Hranečného žlebu
FINA z Hranečného žlebu 82600/13 24.1.2011 JONÁŠ Horalka VERA z Hranečného žlebu
FINTA z Ledecké Zahrady 85217/13 18.4.2012 HARDY od Petrboka ELBA z Ledecké zahrady
GITA od Tomášků 81201/13 18.5.2010 DAN od Tomášků CASSIE z Heřmanova domu
HERA z Budského hradu 83930/13 27.2.2011 HARDY od Petrboka FILI z Budského hradu
HAIDA Grand Amity 84329/13 15.11.2011 JASPER vom Bruchsee ÉCLAIR Grand Amity
CHALINA od Řeky Lomnice 82087/13 15.9.2010 FIGARO Horalka RITA z Husína junior
CHŇAPKA od Černooké Dorotky 79363/13 23.6.2009 UM od Stanovského AIKA od Černooké Dorotky
CHIRA z Borovských lesů 82918/13 16.3.2011 BROK od Kafíka CIRA z Borovských lesů
JASMÍNA z Těšínovských buků 82654/13 6.2.2011 CIRK od Vlčího hřebene ELA Klim Chodsko
JASMÍNA od Černooké Dorotky 84672/13 25.1.2012 INDUS z Krštanskej záhrady FELI od Černooké Dorotky
JENEN od Řeky Lomnice 82422/13 14.12.2010 FIGARO Horalka DEISY od Řeky Lomnice
JESSY z Kochánecké Černavy 85758/13 20.6.2012 CIRK od Vlčího hřebene FANY z Kochánecké Černavy
JINNA Klim Chodsko 83227/13 5.5.2011 OZY Kamenný Potok BERRIS Klim Chodsko
JUKA z Oravskej Magury 82765/13 22.11.2010 INDUS z Krštanskej záhrady EIMY z Oravskej Magury
JULČA od Černooké Dorotky 84671/13 25.1.2012 INDUS z Krštanskej záhrady FELI od Černooké Dorotky
KETY z Lodínské hájovny 81004/13 25.4.2010 CID z Javorských luk DELLY z Lodínské hájovny
LEONA od Řeky Lomnice 83782/13 9.7.2011 FIGARO Horalka ZAIRA od Řeky Lomnice
LILAVATHI Raptor 81696/13 1.7.2010 ALEXANDER vom Jurahang INTI Raptor
LUNA z Hluckých strání 77774/13 29.9.2008 TEDDY Horalka ASTRA z Rozvadovské hájenky
MÍLA z Husína 78525/13 29.3.2009 ROLF z Těšenice BOBI z Husína