Chovné feny - drsnosrstý standardní jezevčík

(kliknutím na jméno fenky otevřete její kartu)

Feny jejichž jméno začíná na:  A    B    C    D-E     F-H   CH-K     L-R     S-Z

 

Jméno feny

číslo zápisu

dat. narození

otec

matka

A'BORINA

z Mlýnského

ČLP/J/74767/09

1.7.2007

DAN Vinarský vrch

UTA z Lopenických kopců

Abra

z Broumského luhu

ČLP/J/72687/07

11.8.2006

BUXI z Dančí rokle

TOXI od Petrboka

A'BRITA

z Mlýnského

ČLP/J/74770/09

1.7.2007

DAN Vinarský vrch

UTA z Lopenických kopců

Adéla

z Jezevčí doliny

ČLP/J/65630/04

25.7.2003

HARALD von Rauhenstein

DORIS od Vévody Huberta

Adélka

Valdštenský zámek

ČLP/J/67314/06

11.6.2004

GERT z Heřmanova domu

MANON ze Štruncovky

Adina

od Hradištské jámy

ČLP/J/64798/04

6.5.2003

DAN z Písků

KARINA od Strážné skály

Adina

z Javorských luk

ČLP/J/62627/04

26.4.2002

AJAX z Heřmanova domu

MIKY od Buche

Adina

z Truskavenského dolu

ČLP/J/62500/03

20.4.2002

CAR od Němčinka

ORIS z Hrabanu

Adria

Klim Chodsko

ČLP/J/63512/04

19.7.2002

BRUTUS Canis Salutaris

BELA ze Štítovky

Agáta

Orchidea Nobilis

ČLP/J/63166/05

29.5.2002

HAGGIS z Písků

ORCHIDEA Eben-Ezer

AGÁTA

z Žídkovské obory

ČLP/J/70412/08

28.8.2005

CHLUP od Petrboka

BONA od Vrchu Ronšperku

Aggy

od Samotínské skály

ČLP/J/67273/05

11.5.2004

MARTY z Kozíčku

MESY z Hranečného žlebu

Agi

z Mirošovských vrchů

ČLP/J/63759/04

28.8.2002

TERRY Zwi-Le-Ro

PERLA z Malé Dománě

Agina

od Aglaii

ČLP/J/67398/06

20.6.2004

XAVER Re-Fil

GIGI ze Suchdolského údolí

AIDA

od Studéneckých rybníků

ČLP/J/67355/09

5.6.2004

TERRY Zwi-Le-Ro

HERA z Hustopečských rybníků

AIDA

od Žlutické nádrže

ČLP/J/74917/09

7.7.2007

ADAR od Aglaii

OFINKA od Pstrží říčky

Aida

z Jezvé

ČLP/J/64774/04

4.5.2003

OLAF z Tumru

NORA z Košutky

Aida

z Ledecké zahrady

ČLP/J/66339/06

8.2.2004

HAGGIS z Písků

ZORETKA od Řeky Lomnice

Aika

ze Sluneční terasy

ČLP/J/66416/07

26.1.2004

MARTY z Kozíčku

MEGA von Rauhenstein

AIRA

z Myslivecké ulice

ČLP/J/72622/08

31.7.2006

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

BESSY od Vrchu Ronšperku

Aja

od Dolanského mlýna

ČLP/J/70597/06

28.9.2005

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

CEDRA z Volarenských hvozdů

ÁJA

od Týneckého hradu

ČLP/J/69319/09

10.5.2005

ZEFÍR z Ostrého Bečvy

KÁČA z Hustopečských rybníků

Ája

z Hliníku

ČLP/J/63394/05

4.7.2002

BRIT od Květušského potoka

VÁŠA z Kubických lesů

Ája

Zdyve

ČLP/J/64167/04

6.1.2003

FALKO od Pramene svobody

SCHEILA z Tumru

Ajda

z Anderlova chovu

ČLP/J/64073/04

30.11.2002

ERIK von Rauhenstein

BÁRA ze Srbského dvora

Ajda

z Čeletic

ČLP/J/65050/04

31.5.2003

BRUTUS Canis Salutaris

ASTA z Hlavňovic

Ajda

z Čermné

ČLP/J/62266/07

30.3.2002

BRUTUS Canis Salutaris

MERSI od Řeky Lomnice

Ajda

z Vlňáku

ČLP/J/64393/08

3.3.2003

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Ajka

z Hlemýždího údolí

ČLP/J/63610/06

7.8.2002

AJAX z Heřmanova domu

DRINA Berštýnské údolí

Ajka

z Velkoroudských lázní

ČLP/J/66504/05

3.3.2004

DENY Anons (FCI)

BETTY z Rechte

Ajmy

od Kafíka

ČLP/J/72422/08

5.7.2006

DAN z Vizovického podzámčí

CITA od Říčky Šlapanky

AJŠA

od Hradu hus

ČLP/J/75080/10

21.8.2007

BRIT od Květušského potoka

NESY ze Stožeckých luk

AJŠA

z Hustopečských rybníků

ČLP/J/76950/09

15.6.2008

LOPÓS Duvadírtö

DÁŠA z Hustopečských rybníků

Aki

ze Starých lesů

ČLP/J/69493/06

3.6.2005

OKAY od Řeky Lomnice

UXI od Petrboka

Alexandra

z Burdíkova dvora

ČLP/J/71798/08

12.5.2006

ARMIN od Vévody Huberta

AGA z Malého kotle

ALISA

ze Zářící

ČLP/J/77547/09

23.8.2008

BAK od Studéneckých rybníků

SITA z Kozíčku

Alka

od Vlčího hřebene

ČLP/J/67076/05

10.5.2004

NOR od Petrboka

RYTA z Kochánecké Černavy

Alma

od Strážné skály

ČLP/J/69603/06

5.6.2005

CHUAN od Petrboka

KATJA od Vévody Huberta

Amálka

Re-Fil

ČLP/J/65724/04

15.8.2003

ERIK von Rauhenstein

DABRA FANABERIA z Farmy Gucia

Amálka

z Lokte

ČLP/J/72611/08

27.7.2006

CALLE von Michaels Weingarten

AXA z Janovcové zahrady

Ami

Viva Moravia

ČLP/J/66726/06

9.3.2004

DAN z Vizovického podzámčí

JULINKA od Řeky Lomnice

Andy

od Velké Barbory

ČLP/J/65417/05

3.7.2003

KAT z Husína

NINA z Husína

Andy

z Borecké kovárny

ČLP/J/67133/06

15.5.2004

HAGGIS z Písků

ASTA z Fifkova lisu

ANGELA

z Florianova dvora

ČLP/J/70171/09

14.7.2005

OSKAR z Kubických lesů

Bára z Březové cesty

Anita

z Jilmů

ČLP/J/63805/04

5.9.2002

BRUTUS Canis Salutaris

BELLA Bohémicus Nippon

ANITA

z Vrbenské

ČLP/J/76228/09

7.4.2008

FOX z Jezevčin

ALMA z Trudného vrchu

Anny

od Pahrbka

ČLP/J/61918/05

13.1.2002

CAR od Němčinka

INKA z Písecké samoty

Anny

od Podorlických vrchů

ČLP/J/69486/08

25.5.2005

CHUAN od Petrboka

GINA z Hluckých strání

ANNY

z Borovské myslivny

ČLP/J/76293/09

3.4.2008

XANDRO v. Rauhenstein

DEJNA od Řeky Lomnice

Arana

z Pánovského mlýna

ČLP/J/65600/06

29.6.2003

PLUTO Zwi-Le-Ro

SIGI Gala Bouček

Arina

ze Smolnických Březin

ČLP/J/66265/06

10.1.2004

OLAF z Tumru

MERI ze Štruncovky

ARIS

od Hradu Hus

ČLP/J/75081/10

21.8.2007

BRIT od Květušského potoka

NESY ze Stožeckých luk

Aris

z Vranínského vrchu

ČLP/J/67141/07

19.5.2004

BRIT od Květušského potoka

LESLIE Písecké samoty

Ariska

od Vlčího hřebene

ČLP/J/67077/06

10.5.2004

NOR od Petrboka

RYTA z Kochánecké Černavy

ARKA

od Robotného mostu

ČLP/J/70074/08

16.6.2005

CHICO z Dolanské chalupy

CILKA od Kořenské skály

Arka

POBOŘ

ČLP/J/65959/05

8.10.2003

IVES od Řeky Lomnice

ELZA od Dvořáků

Arlet

z Ostrého Bečvy

ČLP/J/66650/05

19.3.2004

XER z Rydlewa

ELZA z Ostrého Bečvy

Arleta

u Hříbečku

ČLP/J/67284/07

3.6.2004

CAR od Vévody Huberta

OTKA z Hrabanu

Arma

od Baraního dolu

ČLP/J/62876/03

4.5.2002

MARTY z Kozíčku

DINA z Ondřejnických lesů

Arry

ze Sněžného ráje

ČLP/J/69099/08

31.3.2005

BAK z Kudličkova dvora

DORKA od Barnovské přehrady

Arta

Arbegy

ČLP/J/68267/07

6.11.2004

BRIT od Květušského potoka

BESSY z Puškařské dílny

Arta

z Nárožnova dvora

ČLP/J/62155/06

14.3.2002

MARTY z Kozíčku

RAJKA od Vévody Huberta

Assi

z Vědomic

ČLP/J/62804/04

2.5.2002

BENDY TERRY Hlavinout

EIMY z Chraštínského lesa

ASSY

z Čertovce

ČLP/J/72738/09

1.9.2006

ART z Jezevčí doliny

CYRA z Tomarku

Asta

z Heřmanova chovu

ČLP/J/62177/03

18.3.2002

ZIK od Petrboka

KORA z Heřmanova domu

Asta

z Lipových dolin

ČLP/J/67630/05

8.7.2004

CHLUP od Petrboka

CITA ze Suchdolského údolí

Asta

z Nárožnova dvora

ČLP/J/62153/03

14.3.2002

MARTY z Kozíčku

RAJKA od Vévody Huberta

Asta

z Vlňáku

ČLP/J/64394/04

3.3.2003

CIR z Husína

ULKA od Hůreckých hájů

Atty

od Kněžské skály

ČLP/J/68394/07

18.12.2004

OSKAR z Kubických lesů

EKY z Jeklíku

Autýna

ze Dvou strání

ČLP/J/69504/07

4.6.2005

BENDY TERRY Hlavinout

GÁJA z Hluckých strání

Axa

od Hradištské jámy

ČLP/J/64799/05

6.5.2003

DAN z Písků

KARINA od Strážné skály

Axa

u Hříbečku

ČLP/J/67285/06

3.6.2004

CAR od Vévody Huberta

OTKA z Hrabanu

Axa

z Janovcové zahrady

ČLP/J/64989/05

23.5.2003

KORT z Mokřan

DELA z Ondřejnických lesů

Axa

z Lukovské hory

ČLP/J/63332/04

30.6.2002

GALS od Vévody Huberta

POLY z Malé Dománě

Axa

z Vejrazů

ČLP/J/63915/07

16.10.2002

MARTY z Kozíčku

KORA ze Skřivánčí

Axicola

z Lokte

ČLP/J/72612/07

27.7.2006

CALLE von Michaels Weingarten

AXA z Janovcové zahrady